| Muži Ženy Děti-mladší | |
|---|---|
| ID FireSport: | 112011 |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Souřadnice: | 49°02*04*N,15°39*05*E |
| PSČ: | 675 42 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plumlov | Prostějov | 15,71 | 15,93 | 15,93 | 2017/07/08 | |
| 2. | Plumlov | Prostějov | 15,71 | 15,93 | 15,93 | 2017/07/08 | |
| 3. | Chlum | Český Krumlov | 15,74 | 16,06 | 16,06 | 2018/08/12 | |
| 4. | Olšovec | Přerov | 16,00 | 16,08 | 16,08 | 2017/07/09 | |
| 5. | Olšovec | Přerov | 16,00 | 16,08 | 16,08 | 2017/07/09 | |
| 6. | Zderaz | Chrudim | 16,12 | 16,19 | 16,19 | 2018/06/17 | |
| 7. | Heroltice | Brno-venkov | 15,68 | 16,19 | 16,19 | 2017/08/26 | |
| 8. | Mladoňovice | Třebíč | 16,02 | 16,21 | 16,21 | 2017/09/03 | |
| 9. | Radíkov | Přerov | 15,90 | 16,21 | 16,21 | 2018/06/24 | |
| 10. | Chotěmice | Tábor | 16,24 | 16,15 | 16,24 | 2017/08/12 | |
| 11. | Chotěmice | Tábor | 16,24 | 16,15 | 16,24 | 2017/08/12 | |
| 12. | Karolín | Kroměříž | 16,10 | 16,24 | 16,24 | 2017/07/30 | |
| 13. | Stará Říše | Jihlava | 16,32 | 16,16 | 16,32 | 2016/09/10 | |
| 14. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 16,34 | 16,27 | 16,34 | 2018/07/29 | |
| 15. | Velké Hoštice | Opava | 16,38 | 16,26 | 16,38 | 2016/07/23 | |
| 16. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,39 | 16,29 | 16,39 | 2017/07/23 | |
| 17. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,39 | 16,29 | 16,39 | 2017/07/23 | |
| 18. | Černín | Znojmo | 16,41 | 16,29 | 16,41 | 2018/06/03 | |
| 19. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 15,98 | 16,42 | 16,42 | 2017/08/05 | |
| 20. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 16,42 | 16,43 | 16,43 | 2016/07/30 | |
| 21. | Babice | Vsetín | 16,44 | 16,31 | 16,44 | 2017/07/01 | |
| 22. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 16,47 | 16,27 | 16,47 | 2017/07/22 | |
| 23. | Zahorčice | Strakonice | 16,34 | 16,47 | 16,47 | 2017/08/13 | |
| 24. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 16,47 | 16,27 | 16,47 | 2017/07/22 | |
| 25. | Čikov | Třebíč | 16,41 | 16,49 | 16,49 | 2017/06/11 | |
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017/07/04 | Mladoňovice | FSEU | 14,63 | 1 | 0 | | |
| 2017/07/08 | Plumlov | EXČR | 15,93 | 1 | 20 | | |
| 2017/07/08 | Plumlov | VCPV | 15,93 | 1 | 20 | | |
| 2017/07/09 | Olšovec | EXČR | 16,08 | 2 | 17 | | |
| 2017/07/09 | Olšovec | VCPR | 16,08 | 1 | 0 | | |
| 2017/08/26 | Heroltice | ŽL | 16,19 | 1 | 20 | | |
| 2017/09/03 | Mladoňovice | TRL | 16,21 | 1 | 30 | | |
| 2017/08/12 | Chotěmice | EXČR | 16,24 | 4 | 13 | | |
| 2017/08/12 | Chotěmice | THL | 16,24 | 3 | 15 | | |
| 2017/07/30 | Karolín | EXČR | 16,24 | 1 | 20 | | |
| 2017/07/23 | Letohrad - Orlice | EXČR | 16,39 | 1 | 20 | | |
| 2017/07/23 | Letohrad- Orlice | VČHL | 16,39 | 1 | 20 | | |
| 2017/08/05 | Jakubov | JOL | 16,42 | 3 | 15 | | |
| 2017/07/01 | Babice | VCPR | 16,44 | 3 | 0 | | |
| 2017/08/13 | Zahorčice | EXČR | 16,47 | 3 | 15 | | |
| 2017/07/22 | Kunčice | EXČR | 16,47 | 2 | 17 | | |
| 2017/07/22 | Letohrad- Kunčice | VČHL | 16,47 | 2 | 17 | | |
| 2017/06/11 | Čikov | ŽL | 16,49 | 1 | 20 | | |
| 2017/06/11 | Čikov | ŽL | 16,49 | 1 | 20 | | |
| 2017/09/10 | Pšánky | VČHL | 16,52 | 2 | 17 | | |
| 2017/05/28 | Netín | ŽL | 16,53 | 1 | 20 | | |
| 2017/09/16 | Jasenice | ŽL | 16,56 | 1 | 20 | | |
| 2017/08/06 | Krasonice | JOL | 16,58 | 1 | 20 | | |
| 2017/05/28 | Myslibořice areál u ZŠ | TRL | 16,60 | 2 | 30 | | |
| 2017/07/01 | Babice | EXČR | 16,64 | 5 | 11 | | |
| 2017/05/07 | Markvarec | PLPU | 16,81 | 1 | 20 | | |
| 2017/08/27 | Katov | ŽL | 16,82 | 1 | 20 | | |
| 2017/07/29 | Stará Říše | EXČR | 16,83 | 9 | 8 | | |
| 2017/05/27 | Bohdalín | PLPU | 16,89 | 1 | 20 | | |
| 2017/08/20 | Podsedice | EXČR | 16,91 | 3 | 15 | | |
| 2017/08/20 | Podsedice | KL | 16,91 | 1 | 15 | | |
| 2017/06/24 | Bácovice, obec | FSEU | 17,00 | 0 | 0 | | |
| 2017/06/03 | Chvalovice | EXČR | 17,06 | 10 | 6 | | |
| 2017/06/25 | Lavičky | ŽL | 17,08 | 5 | 11 | | |
| 2017/06/11 | Černín, U Bieglerova mlýna | ZNL | 17,15 | 2 | 0 | | |
| 2017/05/13 | Dolní Němčice | JOL | 17,16 | 5 | 11 | | |
| 2017/07/02 | Radíkov | EXČR | 17,21 | 16 | 0 | | |
| 2017/06/17 | Jabloňov | ŽL | 17,29 | 1 | 20 | | |
| 2017/08/19 | Radimovice | EXČR | 17,31 | 8 | 8 | | |
| 2017/06/24 | Horní Lhotice | ŽL | 17,40 | 2 | 17 | | |
| 2017/05/21 | Velké Meziříčí | ŽL | 17,41 | 6 | 10 | | |
| 2017/06/18 | Nevcehle | JOL | 17,47 | 5 | 11 | | |
| 2017/07/29 | Meziříčko | ŽL | 17,85 | 9 | 7 | | |
| 2017/09/02 | Maršovice | ŽL | 19,32 | 13 | 3 | | |
| 2017/06/04 | Pasohlávky, hřiště | BHL | 20,67 | 38 | 0 | | |
| 2017/06/04 | Pasohlávky | EXČR | 20,67 | 38 | 0 | | |
| 2017/10/28 | Areál firmy Flídr s.r.o | FSEU | NP | 111 | 0 | | |
| 2017/10/07 | FK Velké Hoštice | FSEU | NP | 71 | 0 | | |
| 2017/05/20 | Trnava | ŽL | NP | 23 | 0 | | |
| 2017/08/06 | Radostín nad Oslavou | ŽL | NP | 15 | 0 | | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
13. místo JOL 20131. místo JOL 20142. místo TRL 20146. místo JOL 201515. místo TRL 201516. místo EXČR 20156. místo JOL 201613. místo EXČR 201615. místo TRL 20161. místo EXČR 20172. místo ŽL 20176. místo JOL 201711. místo VČHL 201712. místo TRL 201713. místo KL 201714. místo VCPV 20178. místo EXČR 20189. místo JOL 201812. místo ŽL 201814. místo TRL 2018
Břeclavská hasičská liga
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 20,67 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Extraliga ČR
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 15,93 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 170 počet výsledků: 14x
Fire Sport
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 14,63 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 3x
Jihlavská open liga v pú
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 16,42 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 57 počet výsledků: 4x
Krušnohorská liga
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 16,91 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 15 počet výsledků: 1x
Pelhřimovská liga
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 16,81 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 40 počet výsledků: 2x
Táborská hasičská liga
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 16,24 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 15 počet výsledků: 1x
Třebíčská liga
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 16,21 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 60 počet výsledků: 2x
Velká cena OSH Přerov
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 16,08 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 2x
Velká cena prostějovska
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 15,93 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 20 počet výsledků: 1x
Východočeská hasičská liga
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 16,39 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 54 počet výsledků: 3x
Znojemská liga
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 17,15 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Žďárská liga
Tým: Oponešice , nejlepěí čas: 16,19 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 168 počet výsledků: 13x
Videa a fotografie týmu
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 2017/10/28 | Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl | https://youtu.be/KrYb-U2mkuI | Dalibor Velčovský | |
| 2017/08/26 | Heroltice, O pohár | https://youtu.be/www.youtube | Dalibor Velčovský | |
| 2017/08/26 | Heroltice, O pohár | https://youtu.be/-XGMm8ZXNu4 | Josef Navrátil | |
| 2017/08/13 | Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR | https://youtu.be/rGi132yRHzs | Redakce FireSport | |
| 2017/07/30 | Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ | https://youtu.be/2NlG5zJQc3A | Josef Navrátil | |
| 2017/07/22 | Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ | https://youtu.be/GQh-KUtKorQ | Martin Valda | |
| 2017/07/09 | Olšovec, Extraliga ČR v PÚ | https://youtu.be/lQqDSsJSvBw | Kateřina Krudencová | |
| 2017/07/08 | Plumlov, Extraliga ČR v PÚ | https://youtu.be/_zv8vEYm_OY | Kateřina Krudencová | |
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Pořádané soutěže
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2013/09/07 | Oponešice hřiště, Noční soutěž, O pohár starosty obce,2B | |
| 2015/05/30 | Oponešice, O pohár starosty SDH | |
| 2018/09/08 | Oponešice, O pohár starosty SDH | |
| 2019/06/29 | Oponešice, O pohár SDH Oponešice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNáš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2017
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.




















