Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| Poř. |
Kde |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Tým |
| 1. | Buková | Plzeň-jih | - | - | 16,96 | 2025/08/10 | |
| 2. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,00 | 16,89 | 17,00 | 2025/08/02 | |
| 3. | Robčice | Plzeň-jih | - | - | 17,03 | 2025/08/09 | |
| 4. | Poděvousy | Domažlice | 17,09 | 17,17 | 17,17 | 2025/07/19 | |
| 5. | Žákava | Plzeň-jih | 17,25 | 16,72 | 17,25 | 2025/08/30 | |
| 6. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,31 | 17,10 | 17,31 | 2025/06/08 | |
| 7. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,31 | 17,24 | 17,31 | 2023/08/05 | |
| 8. | Robčice | Plzeň-jih | 17,25 | 17,33 | 17,33 | 2023/08/12 | |
| 9. | Nevřeň | Plzeň-sever | 17,18 | 17,34 | 17,34 | 2025/05/25 | |
| 10. | Žákava | Plzeň-jih | 17,30 | 17,38 | 17,38 | 2024/08/31 | |
| 11. | Stýskaly | Plzeň-sever | 17,42 | 16,93 | 17,42 | 2025/08/03 | |
| 12. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,44 | 17,33 | 17,44 | 2024/06/09 | |
| 13. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,49 | 17,28 | 17,49 | 2022/08/06 | |
| 14. | Nevřeň | Plzeň-sever | 17,51 | 17,53 | 17,53 | 2022/07/02 | |
| 15. | Stýskaly | Plzeň-sever | 17,53 | 17,14 | 17,53 | 2023/08/19 | |
| 16. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 17,49 | 17,55 | 17,55 | 2023/07/15 | |
| 17. | Stýskaly | Plzeň-sever | 17,56 | 17,34 | 17,56 | 2024/08/04 | |
| 18. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 17,57 | 17,54 | 17,57 | 2023/06/10 | |
| 19. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,61 | 17,47 | 17,61 | 2016/08/13 | |
| 20. | Robčice | Plzeň-jih | 17,66 | 17,19 | 17,66 | 2024/07/27 | |
| 21. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 17,66 | 17,65 | 17,66 | 2022/06/11 | |
| 22. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,50 | 17,68 | 17,68 | 2013/08/17 | |
| 23. | Buková | Plzeň-jih | 17,71 | 17,23 | 17,71 | 2022/08/14 | |
| 24. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,77 | 17,00 | 17,77 | 2025/06/28 | |
| 25. | Namnice | Příbram | 17,81 | 17,61 | 17,81 | 2016/08/06 | |
| Poř. |
Kde |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Tým |
Výsledky týmu
| Tým |
Kdy |
Kde |
Liga |
Čas |
Poř. |
Body |
Media |
|
2012/06/30 |
Bolkov | ZČHL | 18,12 | 3 | 15 | |
|
2012/08/19 |
Chrást | ZČHL | 18,31 | 5 | 11 | |
|
2012/06/02 |
Nekmíř | ZČHL | 18,39 | 4 | 13 | |
|
2012/07/21 |
Štěnovický Borek | ZČHL | 18,46 | 8 | 8 | |
|
2012/07/22 |
Krašovice | ZČHL | 18,54 | 2 | 17 | |
|
2012/07/15 |
Poděvousy | ZČHL | 18,56 | 4 | 13 | |
|
2012/08/18 |
Mokrouše | ZČHL | 18,58 | 6 | 10 | |
|
2012/06/03 |
Bučí | ZČHL | 18,59 | 5 | 11 | |
|
2012/07/29 |
Dolní Hradiště | ZČHL | 18,88 | 7 | 9 | |
|
2012/05/27 |
Seč | ZČHL | 19,18 | 34 | 2 | |
|
2012/08/25 |
Bezděkov pod Třem. | ZČHL | 19,22 | 5 | 11 | |
|
2012/05/26 |
Horní Lukavice | ZČHL | 19,45 | 9 | 7 | |
|
2012/07/28 |
Horní Hradiště | ZČHL | 19,91 | 19 | 0 | |
|
2012/07/14 |
Horní Kamenice | ZČHL | 20,28 | 8 | 8 | |
|
2012/05/27 |
Seč | EXČR | NP | 50 | 0 | |
| Tým |
Kdy |
Kde |
Liga |
Čas |
Poř. |
Body |
Media |
Kód pro vložení výsledků na vaše stránky: Ligy výsledky týmu
4. místo ZČHL 200615. místo ZČHL 200713. místo ZČHL 200810. místo ZČHL 20096. místo ZČHL 20106. místo ZČHL 20114. místo ZČHL 20125. místo ZČHL 20139. místo ZČHL 201410. místo ZČHL 20157. místo ZČHL 20169. místo ZČHL 201712. místo ZČHL 201812. místo ZČHL 201913. místo ZČHL 202013. místo ZČHL 20218. místo ZČHL 20223. místo ZČHL 20237. místo ZČHL 20245. místo ZČHL 2025
Extraliga ČR
Tým: Mokrouše ,
nejlepěí čas: NP FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65,
body: 0
počet výsledků: 1x
Západočeská hasičská liga
Tým: Mokrouše ,
nejlepěí čas: 18,12 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65,
body: 135
počet výsledků: 14x
Videa a fotografie týmu
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
| 2012/08/19 | Chrást, O putovní pohár SDH Chrást | https://youtu.be/4mgqeiCu1yE | Redakce FireSport | |
| 2012/08/18 | Mokrouše, 85 let SDH Mokrouše | https://youtu.be/BS2N4f4P8Gc | Redakce FireSport | |
| 2012/07/29 | Dolní Hradiště, Pohár Dolního Hradiště | https://youtu.be/SCBPDRsJqfo | Redakce FireSport | |
| 2012/07/28 | Horní Hradiště, O Pohár SDH Horní Hradiště | https://youtu.be/61aGkV8l6Y8 | Redakce FireSport | |
| 2012/07/21 | Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek | https://youtu.be/QKjCaik9zB4 | Redakce FireSport | |
| 2012/07/15 | Poděvousy, O pohár SDH Poděvousy | https://youtu.be/yb1nZ1TXDEw | Redakce FireSport | |
| 2012/07/14 | Horní Kamenice, O pohár SDH Horní Kamenice | https://youtu.be/FPDtCHboQHY | Redakce FireSport | |
| 2012/06/03 | Bučí, O Pohár SDH Bučí | https://youtu.be/Nhxp7yZZ0mM | Redakce FireSport | |
| 2012/06/02 | Nekmíř, O Pohár SDH Nekmíř | https://youtu.be/GTDoXCf2qC4 | Redakce FireSport | |
| 2012/05/27 | Seč, O Pohár SDH Seč | https://youtu.be/m1OPbh6FmSc | Redakce FireSport | |
| 2012/05/26 | Horní Lukavice, O Pohár Horní Lukavice | https://youtu.be/-TShh4UL--s | Redakce FireSport | |
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|
Pořádané soutěže
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2010/08/28 |
Mokrouše (PJ), O pohár - SDH Mokrouše |
ZČHL |
| 2011/08/27 |
Mokrouše, O POHÁR OBCE MOKROUŠE |
ZČHL |
| 2012/08/18 |
Mokrouše, 85 let SDH Mokrouše |
ZČHL |
| 2013/08/17 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2014/08/16 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2015/08/15 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2016/08/13 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2017/08/05 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2018/08/11 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2019/08/17 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2020/08/08 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2021/07/31 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2022/08/06 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2023/08/05 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2024/08/03 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2025/08/02 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNáš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2012
| Kdy
|
Kde
|
St.č.
|
Liga
|
| 2012/05/26 |
Horní Lukavice, O Pohár Horní Lukavice |
7 |
ZČHL |
| 2012/05/27 |
Seč, O Pohár SDH Seč |
1 |
ZČHL |
| 2012/06/02 |
Nekmíř, O Pohár SDH Nekmíř |
50 |
ZČHL |
| 2012/06/03 |
Bučí, O Pohár SDH Bučí |
5 |
ZČHL |
| 2012/06/30 |
Bolkov, O Pohár SDH Bolkov |
11 |
ZČHL |
| 2012/07/14 |
Horní Kamenice, O pohár SDH Horní Kamenice |
9 |
ZČHL |
| 2012/07/15 |
Poděvousy, O pohár SDH Poděvousy |
11 |
ZČHL |
| 2012/07/21 |
Štěnovický Borek, O pohár SDH Štěnovický Borek |
5 |
ZČHL |
| 2012/07/22 |
Krašovice, O pohár SDH Krašovice |
10 |
ZČHL |
| 2012/07/28 |
Horní Hradiště, O Pohár SDH Horní Hradiště |
10 |
ZČHL |
| 2012/07/29 |
Dolní Hradiště, Pohár Dolního Hradiště |
12 |
ZČHL |
| 2012/08/18 |
Mokrouše, 85 let SDH Mokrouše |
50 |
ZČHL |
| 2012/08/19 |
Chrást, O putovní pohár SDH Chrást |
9 |
ZČHL |
| 2012/08/25 |
Bezděkov pod Třem., O pohár starosty obce |
9 |
ZČHL |
| Kdy
|
Kde
|
Zamluveno
|
Liga
|
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.