Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| Poř. |
Kde |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Tým |
| 1. | Buková | Plzeň-jih | - | - | 16,96 | 2025/08/10 | |
| 2. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,00 | 16,89 | 17,00 | 2025/08/02 | |
| 3. | Robčice | Plzeň-jih | - | - | 17,03 | 2025/08/09 | |
| 4. | Poděvousy | Domažlice | 17,09 | 17,17 | 17,17 | 2025/07/19 | |
| 5. | Žákava | Plzeň-jih | 17,25 | 16,72 | 17,25 | 2025/08/30 | |
| 6. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,31 | 17,10 | 17,31 | 2025/06/08 | |
| 7. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,31 | 17,24 | 17,31 | 2023/08/05 | |
| 8. | Robčice | Plzeň-jih | 17,25 | 17,33 | 17,33 | 2023/08/12 | |
| 9. | Nevřeň | Plzeň-sever | 17,18 | 17,34 | 17,34 | 2025/05/25 | |
| 10. | Žákava | Plzeň-jih | 17,30 | 17,38 | 17,38 | 2024/08/31 | |
| 11. | Stýskaly | Plzeň-sever | 17,42 | 16,93 | 17,42 | 2025/08/03 | |
| 12. | Štichovice | Plzeň-sever | 17,44 | 17,33 | 17,44 | 2024/06/09 | |
| 13. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,49 | 17,28 | 17,49 | 2022/08/06 | |
| 14. | Nevřeň | Plzeň-sever | 17,51 | 17,53 | 17,53 | 2022/07/02 | |
| 15. | Stýskaly | Plzeň-sever | 17,53 | 17,14 | 17,53 | 2023/08/19 | |
| 16. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 17,49 | 17,55 | 17,55 | 2023/07/15 | |
| 17. | Stýskaly | Plzeň-sever | 17,56 | 17,34 | 17,56 | 2024/08/04 | |
| 18. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 17,57 | 17,54 | 17,57 | 2023/06/10 | |
| 19. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,61 | 17,47 | 17,61 | 2016/08/13 | |
| 20. | Robčice | Plzeň-jih | 17,66 | 17,19 | 17,66 | 2024/07/27 | |
| 21. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 17,66 | 17,65 | 17,66 | 2022/06/11 | |
| 22. | Mokrouše | Plzeň-jih | 17,50 | 17,68 | 17,68 | 2013/08/17 | |
| 23. | Buková | Plzeň-jih | 17,71 | 17,23 | 17,71 | 2022/08/14 | |
| 24. | Horní Kamenice | Domažlice | 17,77 | 17,00 | 17,77 | 2025/06/28 | |
| 25. | Namnice | Příbram | 17,81 | 17,61 | 17,81 | 2016/08/06 | |
| Poř. |
Kde |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Tým |
Výsledky týmu
| Tým |
Kdy |
Kde |
Liga |
Čas |
Poř. |
Body |
Media |
|
2009/08/30 |
Hůrky (RO) | ZČHL | 18,14 | 6 | 10 | |
|
2009/08/15 |
Louňová (PJ) | ZČHL | 18,43 | 7 | 9 | |
|
2009/06/20 |
Bučí (PS) | ZČHL | 18,45 | 5 | 11 | |
|
2009/09/12 |
Nekmíř (PS) | ZČHL | 18,81 | 6 | 10 | |
|
2009/08/02 |
Poděvousy (DO) | ZČHL | 18,83 | 7 | 9 | |
|
2009/05/30 |
Horní Lukavice (PJ) | ZČHL | 18,90 | 4 | 13 | |
|
2009/08/01 |
Kout na Šumavě (DO) | ZČHL | 19,10 | 11 | 5 | |
|
2009/06/21 |
Krašovice (PS) | ZČHL | 19,74 | 16 | 0 | |
|
2009/09/13 |
Dolní Hradiště (PS) | ZČHL | 19,75 | 12 | 4 | |
|
2009/05/31 |
Seč (PJ) | ZČHL | 19,84 | 14 | 2 | |
|
2009/08/16 |
Bezděkov pod Třemšínem (PB) | ZČHL | 20,21 | 14 | 2 | |
|
2009/07/18 |
Bílenice & Dražovice (KT) | ZČHL | 20,57 | 13 | 3 | |
|
2009/08/29 |
Horní Hradiště (PS) | ZČHL | 22,28 | 15 | 1 | |
|
2009/07/19 |
Strážov | ZČHL | 39,03 | 20 | 0 | |
| Tým |
Kdy |
Kde |
Liga |
Čas |
Poř. |
Body |
Media |
Kód pro vložení výsledků na vaše stránky: Ligy výsledky týmu
4. místo ZČHL 200615. místo ZČHL 200713. místo ZČHL 200810. místo ZČHL 20096. místo ZČHL 20106. místo ZČHL 20114. místo ZČHL 20125. místo ZČHL 20139. místo ZČHL 201410. místo ZČHL 20157. místo ZČHL 20169. místo ZČHL 201712. místo ZČHL 201812. místo ZČHL 201913. místo ZČHL 202013. místo ZČHL 20218. místo ZČHL 20223. místo ZČHL 20237. místo ZČHL 20245. místo ZČHL 2025
Západočeská hasičská liga
Tým: Mokrouše ,
nejlepěí čas: 18,14 Útok,nástřik 2xB široké,
body: 36
počet výsledků: 6x
Západočeská hasičská liga
Tým: Mokrouše ,
nejlepěí čas: 18,45 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65,
body: 43
počet výsledků: 8x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2010/08/28 |
Mokrouše (PJ), O pohár - SDH Mokrouše |
ZČHL |
| 2011/08/27 |
Mokrouše, O POHÁR OBCE MOKROUŠE |
ZČHL |
| 2012/08/18 |
Mokrouše, 85 let SDH Mokrouše |
ZČHL |
| 2013/08/17 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2014/08/16 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2015/08/15 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2016/08/13 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2017/08/05 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2018/08/11 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2019/08/17 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2020/08/08 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2021/07/31 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2022/08/06 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2023/08/05 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2024/08/03 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| 2025/08/02 |
Mokrouše, O pohár obce Mokrouše |
ZČHL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNáš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2009
| Kdy
|
Kde
|
St.č.
|
Liga
|
| 2009/05/30 |
Horní Lukavice (PJ), O pohár - SDH Horní Lukavice |
5 |
ZČHL |
| 2009/05/31 |
Seč (PJ), O pohár - SDH Seč |
6 |
ZČHL |
| 2009/06/20 |
Bučí (PS), O pohár - SDH Bučí |
5 |
ZČHL |
| 2009/06/21 |
Krašovice (PS), O pohár - SDH Krašovice |
5 |
ZČHL |
| 2009/07/18 |
Bílenice & Dražovice (KT), O pohár SDH Bílenice&Dražovice |
11 |
ZČHL |
| 2009/07/19 |
Strážov, Velká cena v požárním útoku okresu Klatovy |
5 |
ZČHL |
| 2009/08/01 |
Kout na Šumavě (DO), O pohár - SDH Kout na Šumavě |
6 |
ZČHL |
| 2009/08/02 |
Poděvousy (DO), O pohár - SDH Poděvousy |
5 |
ZČHL |
| 2009/08/15 |
Louňová (PJ), O pohár - SDH Louňová |
5 |
ZČHL |
| 2009/08/16 |
Bezděkov pod Třemšínem (PB), O pohár starosty obce |
5 |
ZČHL |
| 2009/08/29 |
Horní Hradiště (PS), O pohár - SDH Horní Hradiště |
5 |
ZČHL |
| 2009/08/30 |
Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky |
5 |
ZČHL |
| 2009/09/13 |
Dolní Hradiště (PS), O pohár - SDH Dolní Hradiště |
6 |
ZČHL |
| Kdy
|
Kde
|
Zamluveno
|
Liga
|
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.