| Muži Ženy Dorostenci Muži>35 | |
|---|---|
| ID FireSport: | 80454 |
| Okres: | Vsetín |
| Kraj: | Zlínský |
| Souřadnice: | 49°31*03*N,17°56*02*E |
| PSČ: | 756 41 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Veselá | Vsetín | 14,48 | 14,24 | 14,48 | 2022/07/09 | |
| 2. | Lidečko | Vsetín | 14,78 | 14,82 | 14,82 | 2014/08/03 | |
| 3. | Velké Karlovice | Vsetín | 14,89 | 14,73 | 14,89 | 2017/05/28 | |
| 4. | Velká Lhota | Vsetín | 14,63 | 14,90 | 14,90 | 2025/08/02 | |
| 5. | Pozděchov | Vsetín | 14,98 | 14,94 | 14,98 | 2019/06/16 | |
| 6. | Mikulůvka | Vsetín | 15,23 | 14,97 | 15,23 | 2025/04/26 | |
| 7. | Velká Lhota | Vsetín | 15,32 | 15,03 | 15,32 | 2019/08/17 | |
| 8. | Velké Karlovice | Vsetín | 15,34 | 15,28 | 15,34 | 2022/05/29 | |
| 9. | Lidečko | Vsetín | 15,37 | 15,37 | 15,37 | 2013/08/04 | |
| 10. | Študlov | Vsetín | 15,24 | 15,41 | 15,41 | 2018/07/01 | |
| 11. | Horní Bečva | Vsetín | - | - | 15,45 | 2015/07/05 | B |
| 12. | Velká Lhota | Vsetín | 14,80 | 15,47 | 15,47 | 2017/08/19 | |
| 13. | Rožnov pod Radhoštěm | Vsetín | 15,20 | 15,59 | 15,59 | 2024/08/17 | |
| 14. | Krhová | Vsetín | 15,64 | 14,94 | 15,64 | 2024/07/27 | |
| 15. | Velké Karlovice | Vsetín | 15,23 | 15,65 | 15,65 | 2019/06/02 | |
| 16. | Loučka | Vsetín | 15,67 | 15,53 | 15,67 | 2025/08/23 | |
| 17. | Hrachovec | Vsetín | 15,68 | 15,72 | 15,72 | 2018/08/04 | |
| 18. | Velká Lhota | Vsetín | 15,54 | 15,73 | 15,73 | 2018/08/18 | |
| 19. | Prlov | Vsetín | 15,74 | 15,68 | 15,74 | 2013/07/20 | |
| 20. | Široký Důl | Svitavy | 14,78 | 15,76 | 15,76 | 2016/10/29 | |
| 21. | Lešná | Vsetín | 15,82 | 14,64 | 15,82 | 2023/08/26 | |
| 22. | Hrachovec | Vsetín | 15,87 | 15,44 | 15,87 | 2017/08/05 | |
| 23. | Rožnov pod Radhoštěm | Vsetín | 15,72 | 15,87 | 15,87 | 2016/08/20 | |
| 24. | Němetice | Vsetín | 15,61 | 15,91 | 15,91 | 2022/06/26 | |
| 25. | Veselá | Vsetín | 15,96 | 15,82 | 15,96 | 2023/07/08 | |
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/08/17 | Tylovice | VHL | 15,59 | 2 | 20 | | |
| 2024/07/27 | Krhová | VHL | 15,64 | 6 | 15 | | |
| 2024/07/13 | Veselá | VHL | 16,07 | 4 | 15 | | |
| 2024/08/24 | Lešná | VHL | 16,17 | 4 | 15 | | |
| 2024/08/24 | Loučka | VHL | 16,33 | 4 | 15 | | |
| 2024/09/07 | Špičky | VCPR | 17,15 | 3 | 15 | | |
| 2024/08/31 | Podhradní Lhota | VHL | 17,95 | 13 | 10 | | |
| 2024/07/06 | Olšovec | VCPR | 18,43 | 6 | 13 | | |
| 2024/06/15 | Pozděchov | VHL | 18,89 | 9 | 11 | | |
| 2024/10/05 | Babice | FSEU | NP | 68 | 0 | | |
| 2024/06/02 | Vítonice | VHL | NP | 10 | 0 | | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
5. místo VHL 20124. místo VHL 201312. místo VHL 201419. místo VHL 20153. místo VHL 20164. místo VHL 20174. místo VHL 20183. místo VHL 201918. místo VCPR 20213. místo VHL 20224. místo VHL 202312. místo VCPR 20232. místo VCPR 20245. místo VHL 20247. místo VCPR 20257. místo VHL 2025
Fire Sport
Tým: Lešná , nejlepěí čas: NP FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Valašská hasičská liga
Tým: Lešná , nejlepěí čas: 15,59 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 101 počet výsledků: 8x
Velká cena OSH Přerov
Tým: Lešná , nejlepěí čas: 17,15 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 28 počet výsledků: 2x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2024
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2024/05/26 | Radíkov, 1. kolo VC OSH Přerov | 9 | |
| 2024/06/22 | Opatovice, 2. kolo VC OSH Přerov | 3 | |
| 2024/06/29 | Paršovice, 3. kolo VC OSH Přerov | 4 | |
| 2024/07/06 | Olšovec, 4. kolo VC OSH Přerov | 5 | |
| 2024/07/13 | Černotín, 5. kolo VC OSH Přerov | 6 | |
| 2024/07/20 | Hustopeče nad Bečvou, 6. kolo VC OSH Přerov | 6 | |
| 2024/08/03 | Milotice nad Bečvou, 7. kolo VC OSH Přerov | 7 | |
| 2024/08/31 | Partutovice, 8. kolo VC OSH Přerov | 9 | |
| 2024/09/07 | Špičky, 9. kolo VC OSH Přerov | 12 | |
| 2024/09/22 | Provodovice, 10. kolo VC OSH Přerov | 6 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















