Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| Poř. |
Kde |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Tým |
| 1. | Nišovice | Strakonice | 17,06 | 17,12 | 17,12 | 2017/06/17 | |
| 2. | Výškovice | Prachatice | 17,18 | 17,10 | 17,18 | 2014/06/14 | |
| 3. | Kalenice | Strakonice | 17,30 | 17,05 | 17,30 | 2015/09/12 | |
| 4. | Sudoměř | Strakonice | 17,32 | 16,83 | 17,32 | 2012/07/14 | |
| 5. | Sudoměř | Strakonice | 17,27 | 17,39 | 17,39 | 2010/08/14 | |
| 6. | Přechovice | Strakonice | 17,43 | 16,92 | 17,43 | 2014/07/26 | |
| 7. | Nišovice | Strakonice | 16,68 | 17,45 | 17,45 | 2014/06/21 | |
| 8. | Drachkov | Strakonice | - | - | 17,45 | 2016/07/02 | |
| 9. | Stachy | Prachatice | 17,50 | 17,30 | 17,50 | 2012/08/18 | |
| 10. | Bohumilice | Prachatice | 17,42 | 17,53 | 17,53 | 2013/09/07 | |
| 11. | Drachkov | Strakonice | 17,54 | 17,26 | 17,54 | 2010/07/05 | |
| 12. | Bohumilice | Prachatice | 17,56 | 17,48 | 17,56 | 2012/09/08 | |
| 13. | Přechovice | Strakonice | 17,60 | 17,51 | 17,60 | 2013/07/27 | |
| 14. | Novosedly | Strakonice | 17,68 | 17,08 | 17,68 | 2017/07/16 | |
| 15. | Nišovice | Strakonice | 17,72 | 17,61 | 17,72 | 2013/06/22 | |
| 16. | Drachkov | Strakonice | 17,79 | 17,56 | 17,79 | 2013/09/14 | |
| 17. | Zahorčice | Strakonice | 17,81 | 17,13 | 17,81 | 2013/07/20 | |
| 18. | Kalenice | Strakonice | 17,83 | 17,15 | 17,83 | 2017/07/15 | |
| 19. | Dolany | Prachatice | 17,39 | 17,86 | 17,86 | 2017/08/26 | |
| 20. | Dolany | Prachatice | 17,72 | 17,89 | 17,89 | 2013/08/24 | |
| 21. | Stachy | Prachatice | - | - | 17,90 | 2013/07/13 | |
| 22. | Kalenice | Strakonice | 17,94 | 17,26 | 17,94 | 2014/06/28 | |
| 23. | Mochtín | Klatovy | 17,95 | 17,71 | 17,95 | 2013/06/30 | |
| 24. | Albrechtice | Strakonice | 17,97 | 17,52 | 17,97 | 2010/06/12 | |
| 25. | Dvorce | Tábor | 17,97 | 17,50 | 17,97 | 2014/05/10 | |
| Poř. |
Kde |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Tým |
Výsledky týmu
| Tým |
Kdy |
Kde |
Liga |
Čas |
Poř. |
Body |
Media |
|
2014/06/14 |
Bohumilice | ŠHL | 17,18 | 2 | 17 | |
|
2014/07/26 |
Přechovice | ŠHL | 17,43 | 2 | 17 | |
|
2014/06/21 |
Nišovice | ŠHL | 17,45 | 3 | 15 | |
|
2014/06/28 |
Kalenice | ŠHL | 17,94 | 6 | 11 | |
|
2014/05/10 |
Dvorce | THL | 17,97 | 8 | 8 | |
|
2014/07/05 |
Budilov | ŠHL | 18,67 | 5 | 11 | |
|
2014/09/13 |
Drachkov | ŠHL | 18,88 | 7 | 9 | |
|
2014/07/20 |
Dražejov | ŠHL | 19,89 | 10 | 6 | |
|
2014/07/19 |
Zahorčice | ŠHL | 29,14 | 13 | 3 | |
|
2014/09/06 |
Žernovice | ŠHL | 37,50 | 12 | 4 | |
|
2014/08/23 |
Dolany | ŠHL | NP | 15 | 0 | |
|
2014/07/12 |
Nihošovice | ŠHL | NP | 13 | 0 | |
|
2014/07/26 |
Přechovice | ŠHL | NP | 7 | 0 | |
| Tým |
Kdy |
Kde |
Liga |
Čas |
Poř. |
Body |
Media |
Kód pro vložení výsledků na vaše stránky: Ligy výsledky týmu
19. místo JČHL 200012. místo ŠHL 20065. místo ŠHL 20079. místo ŠHL 20083. místo THL 20098. místo ŠHL 20093. místo ŠHL 201012. místo JČHL 201012. místo THL 20104. místo ŠHL 20115. místo ŠHL 20124. místo ŠHL 20136. místo ŠHL 201410. místo ŠHL 201519. místo ŠHL 20164. místo ŠHL 201718. místo ŠHL 201812. místo ŠHL 2022
Šumavská hasičská liga
Tým: Drachkov ,
nejlepěí čas: 17,18 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65,
body: 93
počet výsledků: 11x
Táborská hasičská liga
Tým: Drachkov ,
nejlepěí čas: 17,97 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65,
body: 8
počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
| 2014/09/13 | Drachkov, O pohár drachkovské lamy | https://youtu.be/LM2UPGVNtZU | Jana Taubrová | |
| 2014/09/06 | Žernovice, Memoriál Jana Ludačky | https://youtu.be/WwMe8vAAIHg | Václav Nachlinger | |
| 2014/08/23 | Dolany, O putovní pohár starosty SDH | https://youtu.be/EIc6_Z_Ki-0 | Václav Sedlecký | |
| 2014/07/20 | Dražejov, O pohár Dražejov | https://youtu.be/rNmMFNzOwgw | Jana Taubrová | |
| 2014/07/20 | Dražejov, O pohár Dražejov | https://youtu.be/uRbQ_Ki-HR8 | Jana Taubrová | |
| 2014/07/12 | Nihošovice, O pohár Nihošovice | https://youtu.be/dD2HpUPwGpc | Alena Drastíková | |
| 2014/07/05 | Budilov, O pohár starosty obce | https://youtu.be/HaO9xXaeBaY | Radek Novotný | |
| 2014/06/28 | Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice | https://youtu.be/-VNzvL43MGk | Tlumič | |
| 2014/06/28 | Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice | https://youtu.be/GX-hfO1aeQE | Milan Malý | |
| 2014/06/21 | Nišovice, Memoriál Miroslava Holína | https://youtu.be/53ltzVdkQ7E | Václav Sedlecký | |
| 2014/06/21 | Nišovice, Memoriál Miroslava Holína | https://youtu.be/A2XlYXIaWwk | Redakce FireSport | |
| 2014/06/14 | Bohumilice, O pohár Výškovice | https://youtu.be/HlSHbE46SFI | Václav Nachlinger | |
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNáš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2014
| Kdy
|
Kde
|
St.č.
|
Liga
|
| 2014/06/14 |
Bohumilice, O pohár Výškovice |
9 |
ŠHL |
| 2014/06/21 |
Nišovice, Memoriál Miroslava Holína |
3 |
ŠHL |
| 2014/06/28 |
Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice |
12 |
ŠHL |
| 2014/07/05 |
Budilov, O pohár starosty obce |
5 |
ŠHL |
| 2014/07/12 |
Nihošovice, O pohár Nihošovice |
9 |
ŠHL |
| 2014/07/19 |
Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice |
6 |
ŠHL |
| 2014/07/20 |
Dražejov, O pohár Dražejov |
3 |
ŠHL |
| 2014/07/26 |
Přechovice, O pohár starosty obce Přechovice |
14 |
ŠHL |
| 2014/09/06 |
Žernovice, Memoriál Jana Ludačky |
2 |
ŠHL |
| 2014/09/13 |
Drachkov, O pohár drachkovské lamy |
23 |
ŠHL |
| Kdy
|
Kde
|
Zamluveno
|
Liga
|
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.