Školení vedoucích mládeže Běšiny
Vydáno dne 29. 09. 2009 (6033 x přečteno)Školení vedoucích mladých hasičů, dorostu, pomocníků (instruktorů), členů ORM, které se konalo ve dnech 26 - 27. září 2009 v “Eurocampu Běšiny“.
A tak dopadla hra vedoucích.
Jméno | Sbor | Testy | K1 | K2 | K3 | K4 | K5 | K6 | CTIF | Útok | Dvojice | K7 | Celkem | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina Soukupová | Sušice | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | 5 | 57 | 41 | 161 |
2 | Pavel Hejpetr | Točník | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | 5 | 57 | 41 | 162 |
3 | Václav Hejpetr | Rabí | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | 5 | 57 | 41 | 162 |
4 | Jana Bucifalová | Sušice | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | 5 | 57 | 41 | 164 |
5 | Radek Junger | Pačejov | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | 5 | 57 | 41 | 164 |
6 | Michaela Valešová | Žihobce | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 | 5 | 67 | 41 | 177 |
7 | Pavlína Týmlová | Plánice | 9 | 2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 58 | 5 | 60 | 38 | 179 |
8 | Petr Sopek | Tužice | 9 | 2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 58 | 5 | 60 | 38 | 179 |
9 | Věra Holubová | Strážov | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 | 5 | 68 | 42 | 180 |
10 | Luboš Matheisl | Bystřice | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 | 5 | 67 | 41 | 180 |
11 | Jaroslav Koláb | Plánice | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 58 | 5 | 60 | 38 | 180 |
12 | Václav Čermák | Tužice | 12 | 2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 58 | 5 | 60 | 38 | 182 |
13 | Andrea Kiesenbauerová | Strážov | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 | 5 | 68 | 42 | 183 |
14 | Václav Duda | Nýrsko | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 58 | 5 | 70 | 40 | 183 |
15 | Libuše Chalupková | Žihobce | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 | 5 | 67 | 41 | 183 |
16 | Vlasta Rybová | Týnec | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 58 | 5 | 70 | 40 | 184 |
17 | Jaroslav Hasenkopf | Tužice | 15 | 2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 58 | 5 | 60 | 38 | 185 |
18 | Ivana Nováčková | Čihaň | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | 5 | 68 | 42 | 186 |
19 | Jakub Kieweg | Bystřice | 11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 | 5 | 67 | 41 | 186 |
20 | Petr Čada | Týnec | 11 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 58 | 5 | 70 | 40 | 187 |
21 | Hana Perniklová | Čihaň | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | 5 | 68 | 42 | 188 |
22 | Jana Kohoutová | Štěpánovice | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 | 5 | 68 | 42 | 188 |
23 | Miroslava Chalupvá | Štěpánovice | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 | 5 | 68 | 42 | 188 |
24 | Klára Vitáková | Čihaň | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | 5 | 68 | 42 | 189 |
25 | Marcela Herantová | Žihobce | 16 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58 | 5 | 67 | 41 | 191 |
26 | Zdeňek Zíka | Předslav | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 63 | 5 | 77 | 42 | 195 |
27 | Jaroslav Kreuzer | Předslav | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 63 | 5 | 77 | 42 | 195 |
28 | Karel Vlasák | Předslav | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 63 | 5 | 77 | 42 | 195 |
29 | Petra Gruberová | Klatovy | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66 | 5 | 78 | 42 | 197 |
30 | Jana Kneblová | Čihaň | 12 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | 5 | 68 | 42 | 197 |
31 | Jitka Lísová | Hrádek | 12 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | 5 | 68 | 42 | 197 |
32 | Aneta Šebelíková | Železná Ruda | 2 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 62 | 5 | 74 | 41 | 201 |
33 | Simona Soukupová | Železná Ruda | 2 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 62 | 5 | 74 | 41 | 201 |
34 | Lenka Nohová | Klenová | 3 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 62 | 5 | 74 | 41 | 202 |
35 | Věra Klasnová | Klenová | 3 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 62 | 5 | 74 | 41 | 202 |
36 | Monika Halamová | Dlažov | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 | 5 | 71 | 46 | 203 |
37 | Andrea Tlapová | Klatovy | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66 | 5 | 78 | 42 | 203 |
38 | Jitka Fürbacherová | KLatovy | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66 | 5 | 78 | 42 | 203 |
39 | Michal Jabůrek | Klatovy | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66 | 5 | 78 | 42 | 203 |
40 | Monika Mužíková | Klatovy | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66 | 5 | 78 | 42 | 203 |
41 | Zdeňka Halamová | Dlažov | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 | 5 | 71 | 46 | 207 |
42 | Kateřina Hulcová | Lomec | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 | 5 | 71 | 46 | 209 |
43 | Stanislav Míšek | Lomec | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 | 5 | 71 | 46 | 209 |
44 | Michaela Tomanová | Klenová | 10 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 62 | 5 | 74 | 41 | 209 |
45 | Patrik Soukup | Železná Ruda | 10 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 62 | 5 | 74 | 41 | 209 |
46 | Jana Hrudičková | Dolany | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65 | 10 | 80 | 44 | 212 |
47 | Ruda Adamec | Běšiny | 11 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 | 5 | 71 | 46 | 213 |
48 | Monika Pinkavová | Dolany | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65 | 10 | 80 | 44 | 215 |
49 | Jana Pinkavová | Dolany | 13 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65 | 10 | 80 | 44 | 217 |
50 | Radek Petran | Malý Bor | 18 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65 | 10 | 80 | 44 | 222 |
51 | Hana Brůhová | Malý Bor | 20 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65 | 10 | 80 | 44 | 224 |
52 | Jaroslav Labodáš | Bezděkov | 6 | 8 | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 | 77 | 5 | 76 | 43 | 228 |
53 | Lenka Šimková | Luby | 8 | 8 | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 | 77 | 5 | 76 | 43 | 230 |
54 | Jaroslav Šimek | Luby | 10 | 8 | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 | 77 | 5 | 76 | 43 | 232 |
55 | Lenka Labodašová | Bezděkov | 12 | 8 | 5 | 6 | 2 | 0 | 0 | 77 | 5 | 76 | 43 | 234 |
56 | Helena Peterková | Horažďovice | 6 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 6 |
57 | Milan Běloch | Pačejov | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 7 |
58 | Jiří Chaluš | Horažďovice | 28 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 28 |
Program školení:
den č.1 26. září 2009
- do 8:00 prezence vedoucích a pomocníků vedoucích.
- 8:00 - 8:20 Zahájení školení ( Jan Adamec, Bohumír Bucifal st. )
- 8:20 - 8:35 Informace o volbách do odborné rady mládeže ( Bohumír Bucifal st.)
- 8:35 - 9:10 Zhodnocení hra PLAMEN 2008 - 2009 ( Rostislav Poškarský )
- 9:10 - 9:25 Přestávka
- 9:25 - 9:40 Všeobecné podmínky účasti kolektivu hry PLAMEN ( Jan Adamec )
- 9:40 - 10:00 Požární útok ( Rostislav Poškarský )
- 10:00 - 10:25 Štafeta 4x60 m ( Josef Fürbacher )
- 10:25 - 10:40 Přestávka
- 10:40 - 11:00 Štafetový běh s překážky CTIF ( Jan Adamec )
- 10:00 - 11:20 Štafeta požárních dvojic ( Zdeněk Maroušek )
- 11:20 - 11:30 Volnočasové aktivity ( Vlasta Kučerová )
- 11:30 - 12:00 Organizační záležitosti, dotace VA atd. ( Hošťálková Zdeňka )
- 12:00 - 13:00 Oběd
- 13:00 - 13:30 Dorost ( Rostislav Poškarský )
- 13:30 - 14:30 ZPV teorie ( Vladimír Wirth )
- 13:30 - 14:45 Běh 60 m
- 14:45 - 15:00 Přestávka
- 15:00 - 16:30 Praktická část č.1 ( ORM )
- 15:00 - 16:30 Testy PLAMEN ( Jan Adamec )
- 16:30 - 17:00 Přestávka a večeře
- 17:00 - 19:30 Praktická část č.2 ( ORM )
- 17:00 - 19:30 Testy PLAMEN č.2 ( Jan Adamec )
- 19:30 - 20:00 Přestávka a večeře
- 20:00 Volná zábava
- 15:00 - 21:00 Průběžná oprava testů ( Jan Adamec )
den č.2 27. září 2009
- do 9:00 snídaně
- 9:00 – 9:45 Internet a okresní stránky (zajistí: Jan Adamec)
- 9:45 – 10:00 Přestávka
- 10:00 – 11:00 Porada ORM Klatovy (Hodnocení školení)
- 10:00 – 11:30 Kriminalita mládeže (zajistí: Hošťálková Zdeňka )
- 11:30 - 12:30 Oběd
- 13:00 - 13:00 Technické prostředky ( Bohumír Bucifal ml.)
- 13:30 - 14:00 Bezpečnost práce ( Bohumír Bucifal ml.)
- 14:00 - 14:30 Stanovy a stejnokrojový předpis (zajistí: Bohumír Bucifal st.)
- 14:30 - 14:15 Přestávka
- 14:15 - 15:00 Závěr, zhodnocení školení a diskuse ( Jan Adamec, Bohumír Bucifal st. )
Zdroj: Jan Adamec, Laďa Wirth ml.