Bookmark and Share

Pohár starosty OÚ Bolešiny 2003

Vydáno dne 25. 08. 2003 (2133 x přečteno)

Pořadatelem soutěže byl sbor ze Slavošovic. Jako každý rok . Běžecká dráha byla umístěna za hasičskou zbrojnicí na travnaté ploše. Poháru se zúčastnilo celkem 13 družstev mužů a 8 družstev žen .

Běželo se na jedno kolo . Nejlépe si ,tradičně, poradili s dráhou domácí , kteří nasadili laťku na hranici 31.60.. Tento čas odolal do konce soutěže. První zachvění přišlo ze strany Zdebořic a to časem 32.77 s . Stačilo to v konečném pořadí na třetí místo. Na druhém místě, v kategorii muži , skončilo družstvo z Vítně 32.29. Špatný den mělo družstvo ze Strážova, které dosáhlo času 27.69, ale čas byl penalizováno za nenašroubovaný koš 10 s.

V kategorii žen dosáhlo nejlepšího času družstvo z Bílenic 35,57… Na druhém místě se umístila Vítěň 37.72 a z třetího místa se na nás smála děvčata ze Zdebořic 41.16.

Poděkování zaslouží pořadatel soutěže . Věřím , že všichni budou mít krásnou vzpomínku na 80 výročí Slavošovského sboru. Nejen na sportovní výsledky , ale i na občerstvení , které sbor zajistil . Kuřátko bylo obzvlášť propečené .