Okresní kolo požárního sportu
Vydáno dne 10. 06. 2008 (4143 x přečteno)Dne 7.6.2008 proběhlo okresní kolo v požárním sportu . Vítězové postoupili na krajské kolo do Karlových Varů.Krajské kolo proběhne dne 23.8.2008 Přejeme hodně štěstí do dalších kol.
celkové výsledky ženy |
|
|
|
|
|
| |
poř. |
SDH |
100m |
|
štafeta |
|
útok |
|
|
|
časy |
pořadí |
čas |
pořadí |
čas |
pořadí |
1. |
Štěpánovice |
93,06 |
1. |
81,57 |
2. |
35,25 |
1. |
2. |
Čachrov |
93,31 |
2. |
80,13 |
1. |
41,4 |
2. |
3. |
Soustov |
102,73 |
3. |
86,19 |
3. |
43,41 |
3. |
4. |
Janovice |
105,12 |
4. |
88,66 |
4. |
51,34 |
4. |
|
|
|
|
|
|
|
|
celkové výsledky muži |
|
|
|
|
|
| |
poř. |
SDH |
100m |
|
štafeta |
|
útok |
|
|
|
časy |
pořadí |
čas |
pořadí |
čas |
pořadí |
1. |
Nýrsko |
78,66 |
1. |
64,06 |
1. |
33,6 |
1. |
2. |
Dehtín |
81,06 |
2. |
67,69 |
2. |
33,07 |
2. |
3. |
Bystřice |
104,69 |
3. |
76,97 |
3. |
31,51 |
1. |
|
|
|
|
|
|
|
|
100m s překážkami - ženy |
|
|
|
|
|
| |
poř. |
Příjmení a jméno |
SDH |
lepší čas |
|
|
|
|
1. |
Chalupová Miroslava |
STE |
20,69 |
|
|
|
|
2. |
Jandová Martina |
STE |
21,06 |
|
|
|
|
3. |
Hošťálková Zdenka |
CACH |
21,53 |
|
|
|
|
4. |
Kolářová Jaroslava |
CACH |
22,65 |
|
|
|
|
5. |
Tomanová Jaroslava |
CACH |
24,07 |
|
|
|
|
6. |
Schwarzová Jana |
SOU |
24,47 |
|
|
|
|
7. |
Hošťálková Petra |
CACH |
24,53 |
|
|
|
|
8. |
Boroňová Jana |
STE |
24,9 |
|
|
|
|
9. |
Benešová Eva |
CACH |
25,06 |
|
|
|
|
10. |
Nováková Iva |
SOU |
25,59 |
|
|
|
|
11. |
Machová Monika |
JAN |
25,75 |
|
|
|
|
12. |
Kerberová Květoslava |
JAN |
26,1 |
|
|
|
|
13. |
Jansová Denisa |
JAN |
26,15 |
|
|
|
|
14. |
Kacerovská Martina |
SOU |
26,22 |
|
|
|
|
15. |
Gočová Dana |
STE |
26,41 |
|
|
|
|
16. |
Halamová Zdenka |
SOU |
26,47 |
|
|
|
|
17. |
Ašková Lenka |
JAN |
27,12 |
|
|
|
|
18. |
Javorská Andrea |
JAN |
28,16 |
|
|
|
|
19. |
Burešová Veronika |
SOU |
28,22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100m s překážkami - muži |
|
|
|
|
|
| |
poř. |
Příjmení a jméno |
SDH |
lepší čas |
|
|
|
|
1. |
Kolář Jan |
DEH |
17,97 |
|
|
|
|
2. |
Janda Michal |
DEH |
18,82 |
|
|
|
|
3. |
Koryťák Martin |
NYR |
18,88 |
|
|
|
|
4. |
Kváč David |
NYR |
19,06 |
|
|
|
|
5. |
Mach Jaroslav |
NYR |
19,28 |
|
|
|
|
6. |
Touš Jiří |
NYR |
21,44 |
|
|
|
|
7. |
Andrle Lukáš |
NYR |
21,69 |
|
|
|
|
8. |
Hlaváček Michal |
DEH |
21,78 |
|
|
|
|
9. |
Kieweg Jakub |
BYS |
22,66 |
|
|
|
|
10. |
Goč Roman |
DEH |
23,31 |
|
|
|
|
11. |
Rubáš Ladislav |
DEH |
23,37 |
|
|
|
|
12. |
Paima Zdeněk |
BYS |
23,97 |
|
|
|
|
13. |
Kezman Petr |
BYS |
26,12 |
|
|
|
|
14. |
Boroň Petr |
DEH |
26,15 |
|
|
|
|
15. |
Souček Jiří |
BYS |
31,94 |
|
|
|
|
16. |
Kysilka Pavel |
BYS |
99,99 |
|
|
|
|
Zdroj: OSH Klatovy