Rok:

Výsledky ročníku 2005 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ha
1
Su
2
Ja
3
Ma
4
Lu
5
Kl
6
De
7
Sl
8

9
Ma
10
St
11
1. Janovice nad Úhlavou 71 21,29KT
29,64
34,84
27,23
45,21
26,07
27,83
26,08
24,99
21,29
26,61
25,50
2. Malá Víska 52 23,63KT
29,76
23,63
37,20
32,10
30,09
29,34
32,90
32,76
29,18
37,66
24,26
-. Týnec u Hor. 52 25,17KT
28,98
26,55
45,41
35,41
34,87
29,95
30,67
29,58
25,62
40,07
25,17
4. Dešenice 47 26,92KT
28,64
-
35,02
35,14
29,49
26,92
-
27,39
33,88
40,62
33,14
5. Lomec 37 28,13KT
29,98
-
35,07
35,30
28,13
31,56
35,32
-
47,03
31,33
39,45
6. Velenovy 36 25,92KT
29,50
-
29,04
-
32,68
27,76
37,85
25,92
---
7. Nýrsko 34 25,27KT-
30,70
35,66
42,24
34,51
-----
25,27
36,15
31,87
41,79
25,44
8. Viteň 33 20,96KT
23,24
-
35,83
--
24,56
----
20,96
9. Nýrsko B 32 23,81KT-
24,29
30,62
-----
23,81
32,40
28,62
10. Slavošovice 25 26,54KT
29,31
---
26,54
29,99
-
28,06
---
11. Luby 24 26,39KT
30,62
-
30,55
-
39,26
34,68
32,99
71,43
26,39
41,55
28,40
12. Štěpánovice 20 28,63KT
33,15
-
35,94
37,85
34,79
41,43
37,79
39,01
28,63
34,75
36,43
-. Pích 20 30,22KT---
31,04
30,22
--
30,42
-
47,20
-
14. Strážov 19 20,88KT--------
20,88
-
20,97
15. Bílenice 18 23,06KT-
23,06
------
23,25
--
16. Zdebořice 9 28,57KT
28,57
----------
-. Vrhaveč 9 30,69KT
32,87
-
41,30
65,70
30,69
34,89
---
34,86
38,79
18. Habartice 8 29,19KT
29,19
---
39,92
34,79
-
35,73
---
19. Čachrov 7 29,00KT
43,87
32,53
44,62
-
43,77
---
29,00
44,45
66,52
-. Defurovy Lažany 7 36,31KT-
38,34
-
42,58
-
71,51
36,31
49,13
40,62
--
21. Kocourov 5 33,30KT--
44,66
39,06
---
33,30
---
-. Bystřice nad Úhlavou 5 36,46KT
45,42
-
41,78
36,46
-------
23. Soustov 4 30,29KT
36,51
-
36,44
-
35,32
30,29
---
46,04
-
-. Rozsedly 4 35,33KT
42,99
--------
35,33
-
-. Milínov 4 36,85KT
49,71
-
39,69
36,85
-----
41,71
-
26. Strašín 3 35,42KT-
35,42
---------
-. Opálka 3 35,59KT---------
35,59
-
-. Srbice 3 35,68KT----
35,68
-
45,79
40,63
-
35,76
-
-. Klatovy I 3 38,28KT
39,73
---
58,59
46,57
38,39
38,28
---
30. Nýrsko C 1 31,29KT--------
31,29
-
34,21
31. Hrádek 0 36,51KT
36,51
--
64,89
-------
-. Střeziměř 0 38,46KT
40,73
---
38,46
------
-. Dehtín 0 38,71KT
58,71
----
50,43
-
38,71
---
-. Kolinec 0 38,73KT-
38,73
---------
-. Obytce 0 39,28KT
39,28
----------
-. Luby B 0 40,70KT
40,70
----------
-. Horní Němčice 0 40,77KT---------
40,77
-
-. Sušice I 0 41,03KT-
41,03
---------
-. Hoštice 0 41,67KT
41,67
----------
-. Kozí 0 41,91KT--
50,81
49,86
44,71
57,32
-
42,07
-
41,91
-
-. Zahorčice 0 42,09KT--
70,05
-
48,40
42,09
---
44,26
-
-. Týnec u Klatov 0 44,42KT--
50,28
-------
44,42
-. Újezd u Plánice 0 46,03KT
46,03
----------
-. Miletice 0 46,84KT--
46,84
--
73,96
---
55,74
-
-. Myslív 0 46,87KT
117,36
--
61,23
--
46,87
----
-. Mochtín 0 47,94KT
47,94
----------
-. Hadrava 0 48,31KT--
48,31
--------
-. Malý Bor 0 50,26KT---
50,26
-------
-. Habartice B 0 50,53KT
50,53
----------
-. Soustov B 0 51,16KT-------
51,16
---
-. Chmelná 0 51,85KT-
51,85
---------
-. Volšovy 0 56,35KT-
56,35
---------
-. Velký Bor 0 59,79KT---
59,79
--
67,62
----
-. Pocinovice 0 59,81DO--------
59,81
--
-. Velký Bor B 0 61,20KT---
64,82
--
61,20
----
-. Spůle 0 78,93KT--
78,93
--------
-. Komušín 0 96,50KT---
96,50
-------
-. Vícenice 0 107,04KT-----
107,04
-----
-. Dubová Lhota 0 111,71KT--
111,71
--------
-. Sobětice 0 119,63KT----
119,63
------
-. Běšiny 0 126,90KT---------
126,90
-


Celkem se účastnilo:  81 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: