Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2017/05/14 2017/05/25 hřiště tj sokol liptaň, pohár SDH Liptaň 2B BR -
2 2017/05/03 2017/05/27 Bulánka, 3. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy KO PL
3 2017/05/11 2017/05/26 fotbalové hřiště Domamil, O pohár starosty obce TR -
4 2017/05/13 2017/05/26 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice, 1.kolo ZNL + BHL ZN ZNL
5 2017/05/22 2017/05/27 Cetenov, PKL Cetenov LI PKL
6 2017/05/13 2017/05/27 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
7 2017/05/15 2017/05/26 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
8 2017/05/14 2017/05/27 Bohdalín, O pohár SDH, 3B úzké PE PLPU
9 2017/05/14 2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
10 2017/05/14 2017/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
11 2017/05/21 2017/05/27 Stražisko, O pohár starosty PV VCPV
12 2017/05/22 2017/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
13 2017/05/20 2017/05/27 Křepice (Znojmo), hřiště, O pohár starosty obce ZN -
14 2017/04/25 2017/05/26 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017 PR -
15 2017/04/25 2017/05/26 Radíkov, O Putovní pohár SDH Radíkov PR VCPR
16 2017/05/15 2017/05/27 Velké Karlovice, 19.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
17 2017/05/15 2017/05/27 Úherce, O pohár starosty SDH Úherce PS ZČHL
18 2017/05/22 2017/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
19 2017/05/07 2017/05/27 Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany BK VCBL
20 2017/05/12 2017/05/28 Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
21 2017/05/14 2017/05/28 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce TR TRL
22 2017/05/08 2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B OP -
23 2017/05/19 2017/06/02 Květinov, Květinov - noční HB HBHL
24 2017/05/19 2017/06/03 Křížkový Újezdec, 4. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy PH PL
25 2017/05/21 2017/06/02 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ ZN EXČR
26 2017/05/14 2017/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony, 2B BR -
27 2017/05/21 2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké JH PLPU
28 2017/05/21 2017/06/02 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
29 2017/05/26 2017/06/02 Radslavice, O pohár starosty obce VY VCOV
30 2017/05/20 2017/06/01 Počenice, Putovní pohár starosty SDH KM MHJPR
31 2017/05/20 2017/06/03 Blatnice - fotb. hřiště, O pohár SDH HO GPHO
32 2017/05/29 2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017 LI PKL
33 2017/05/24 2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice LI FNC
34 2017/05/21 2017/06/03 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ BV EXČR
35 2017/05/22 2017/06/03 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
36 2017/05/21 2017/06/04 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
37 2017/05/14 2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár ZL -
38 2017/05/22 2017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B OP -
39 2017/05/28 2017/06/09 Leskovec,hřiště, 5.Noční soutěž O pohár valašských kotárů VS -
40 2017/05/01 2017/06/08 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž PR -
41 2017/05/22 2017/05/31 Hluboká, areál koupaliště, Memoriál Františka Voráče DO CHL
42 2017/05/27 2017/06/09 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár, 2.kolo ZNL ZN ZNL
43 2017/05/10 2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B BR -
44 2017/06/05 2017/06/10 Příšovice, PKL Příšovíce LI PKL
45 2017/05/27 2017/06/10 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
46 2017/05/29 2017/06/09 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
47 2017/05/27 2017/06/10 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
48 2017/05/28 2017/06/10 Heřmaneč, O pohár SDH, 3B úzké JH PLPU
49 2017/05/27 2017/06/08 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU PR MHJPR
50 2017/05/27 2017/06/10 Ratíškovice - fotb. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
51 2017/05/28 2017/06/09 Trnov, 3. kolo VČHL RK VČHL
52 2017/05/20 2017/06/09 Dešná, Noční hasičská soutěž Dešná JH -
53 2017/05/31 2017/06/10 Velké Hamry, FNC Velké Hamry JN FNC
54 2017/05/13 2017/06/10 Nová Ves, O pohár DO CHNHL
55 2017/05/12 2017/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
56 2017/05/14 2017/06/09 Čekyně, Memoriál Z. Obziny PR PRL
57 2017/05/28 2017/06/10 Myštěves, 4. kolo VČHL HK VČHL
58 2017/05/28 2017/06/10 Černín, U Bieglerova mlýna, O pohár, 3. kolo ZNL ZN ZNL
59 2017/05/29 2017/06/10 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
60 2017/05/22 2017/06/09 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
61 2017/05/28 2017/06/11 Horky, Memoriál Jana Částka TR JOL
62 2017/05/18 2017/06/15 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka PV -
63 2017/05/23 2017/06/17 Ovčáry, 5. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy KO PL
64 2017/05/28 2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B OL -
65 2017/06/03 2017/06/17 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
66 2017/06/04 2017/06/17 Mysletice, O pohár SDH, 3B úzké JI PLPU
67 2017/06/03 2017/06/16 Tvrdonice, hasičské hřiště, O Pohár obce Tvrdonice, 3.kolo BHL BV BHL
68 2017/05/28 2017/06/16 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
69 2017/06/04 2017/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
70 2017/06/03 2017/06/15 Kokory, plac za ubytovnou PR MHJPR
71 2017/06/03 2017/06/16 Zdíkov, O pohár starosty obce Zdíkov, muži - 3B, ženy - 2B PT PBHL
72 2017/05/02 2017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B ZN -
73 2017/05/02 2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy TR -
74 2017/06/04 2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B PE PLPU
75 2017/06/07 2017/06/17 Frýdštejn, FNC Frýdštejn JN FNC
76 2017/05/28 2017/06/16 Křenovice, 19. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PRL
77 2017/06/04 2017/06/18 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
78 2017/06/03 2017/06/18 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
79 2017/06/13 2017/06/23 Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec pod Kozákovem SM FNC
80 2017/05/08 2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B) VS -
81 2017/06/11 2017/06/23 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
82 2017/06/10 2017/06/23 Vémyslice, u koupaliště, O pohár, 4. kolo ZNL ZN ZNL
83 2017/06/10 2017/06/23 Moutnice, hřiště, Memoriál por. J. Garguly - XIII.ročník, 4.kolo BHL BO BHL
84 2017/06/17 2017/06/17 Hřiště TJ Štíty, Holba Cup Štíty SU VCOS
85 2017/06/19 2017/06/23 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
86 2017/06/03 2017/06/24 Horní Lhotice, O pohár TR ŽL
87 2017/06/10 2017/06/24 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa TR TRL
88 2017/05/15 2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice TR -
89 2017/06/11 2017/06/23 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
90 2017/06/18 2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
91 2017/05/14 2017/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice JI -
92 2017/06/01 2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
93 2017/06/04 2017/06/23 Troubky, O pohár Hané PR PRL
94 2017/06/18 2017/06/18 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina SU VCOS
95 2017/06/17 2017/07/01 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
96 2017/06/17 2017/06/30 Výrovice, sportovní areál, O pohár, 5. kolo ZNL ZN ZNL
97 2017/06/17 2017/07/01 Kynice, Kynice HB HBHL
98 2017/06/18 2017/06/30 Babice, O pohár starosty SDH Babice - Extraliga ČR v PÚ VS EXČR
99 2017/06/19 2017/06/30 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy PS ZČHL
100 2017/06/10 2017/06/30 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla PJ -
101 2017/06/17 2017/07/01 Předín, O pohár starosty obce TR JOL
102 2017/06/18 2017/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
103 2017/06/18 2017/07/01 Střížov, O pohár SDH, 3B úzké JI PLPU
104 2017/06/23 2017/06/30 Hlubočany, O pohár starosty obce VY VCOV
105 2017/06/17 2017/07/01 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
106 2017/06/17 2017/06/30 Bohumilice ( rozstřel ), O pohár starosty SDH,muži+ženy-2B,vyřazovací styl PT PBHL
107 2017/06/18 2017/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
108 2017/05/06 2017/06/29 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B ZN -
109 2017/06/25 2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
110 2017/06/18 2017/07/01 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
111 2017/06/19 2017/07/01 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
112 2017/06/16 2017/07/01 Študlov, XI. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
113 2017/06/21 2017/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
114 2017/06/21 2017/07/04 Lanžhot, hřiště, O putovní pohár starosty města 5.kolo BHL BV BHL
115 2017/06/01 2017/07/04 Jablůnka, O putovní pohár starosty VS -
116 2017/07/03 2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
117 2017/03/10 2017/07/07 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
118 2017/06/20 2017/07/05 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník BN -
119 2017/06/24 2017/07/08 Kámen, Kámen HB HBHL
120 2017/06/25 2017/07/07 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ PV EXČR
121 2017/02/26 2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce DO -
122 2017/06/25 2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
123 2017/06/30 2017/07/07 Topolany, O pohár starosty obce VY VCOV
124 2017/06/24 2017/07/06 Uhřičice, fotbalové hřiště PR MHJPR
125 2017/06/24 2017/07/07 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
126 2017/06/25 2017/07/08 Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž JI PLPU
127 2017/06/28 2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
128 2017/06/24 2017/07/07 Velké Pavlovice, hřiště, O putovní pohár starosty města Velké Pavlovice BV BHL
129 2017/07/01 2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie SI -
130 2017/06/25 2017/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
131 2017/06/24 2017/07/09 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
132 2017/06/30 2017/07/08 Pozděchov, O pohár přátelství 42. ročník, 2B VS VHL
133 2017/05/15 2017/07/13 TJ Tatran Holčovice, Pohárová soutěž mladých hasičů 3.ročník BR -
134 2017/07/10 2017/07/14 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
135 2017/07/01 2017/07/14 Božice, hřiště, O pohár, 6. kolo ZNL ZN ZNL
136 2017/07/01 2017/07/15 Kejžlice, Kejžlice PE HBHL
137 2017/07/03 2017/07/14 Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice ST ZČHL
138 2017/07/01 2017/07/15 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
139 2017/07/01 2017/07/15 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
140 2017/07/02 2017/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
141 2017/07/02 2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké PE PLPU
142 2017/07/02 2017/07/14 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
143 2017/07/07 2017/07/14 Habrovany, O pohár starosty obce VY VCOV
144 2017/07/09 2017/07/15 Ješov TFC, Ješov TFC OL -
145 2017/07/01 2017/07/13 Popůvky, sportovní areál PR MHJPR
146 2017/07/01 2017/07/15 Rohatec u Kulturního domu, O pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
147 2017/07/15 2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL TU VČHL
148 2017/07/02 2017/07/15 Kaliště, Javořická noční soutěž, M + Ž na 2B JI PLPU
149 2017/06/18 2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník PV -
150 2017/07/05 2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB FNC
151 2017/07/01 2017/07/15 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár, 7. kolo ZNL ZN ZNL
152 2017/07/03 2017/07/15 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly ST ZČHL
153 2017/07/10 2017/07/16 Smidary, PKL Smidary HK PKL
154 2017/07/02 2017/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
155 2017/07/02 2017/07/16 Chlum, O pohár SDH TR TRL
156 2017/05/28 2017/07/21 Machová, O pohár SDH Machová ZL -
157 2017/07/17 2017/07/22 Podmoklice, PKL Podmoklice SM PKL
158 2017/07/08 2017/07/22 Věž, Věž __ HB HBHL
159 2017/07/09 2017/07/21 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
160 2017/07/22 2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár UO VČHL
161 2017/07/08 2017/07/22 Krchleby, Osmá Krchlebská káď DO OPH
162 2017/07/08 2017/07/21 Hrušky, hřiště, O pohár starostky, 7. kolo BHL BV BHL
163 2017/07/09 2017/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
164 2017/07/14 2017/07/21 Kučerov, Kučerov VY VCOV
165 2017/07/09 2017/07/21 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov KM PHL
166 2017/07/12 2017/07/22 Tuř, FNC Tuř JC FNC
167 2017/07/09 2017/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
168 2017/07/09 2017/07/23 Budišov, O pohár starosty SDH TR TRL
169 2017/07/24 2017/07/29 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2017 LI PKL
170 2017/07/16 2017/07/28 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
171 2017/07/21 2017/07/28 Drnovice, O pohár obce Drnovice VY VCOV
172 2017/07/17 2017/07/28 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
173 2017/07/15 2017/07/28 Kobylí, hřiště, O pohár obce Kobylí, 8. kolo BHL BV BHL
174 2017/07/15 2017/07/27 Polkovice, Fotbalové hřiště PR MHJPR
175 2017/07/16 2017/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
176 2017/07/23 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
177 2017/07/29 2017/07/29 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
178 2017/07/16 2017/07/29 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ KM EXČR
179 2017/07/16 2017/07/30 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
180 2017/07/17 2017/07/29 Obora, O pohár SDH Obora PS ZČHL
181 2017/05/18 2017/07/29 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU PR -
182 2017/07/21 2017/08/04 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
183 2017/07/31 2017/08/05 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2017 JN PKL
184 2017/07/22 2017/08/05 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
185 2017/07/24 2017/08/04 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
186 2017/07/22 2017/08/05 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
187 2017/07/23 2017/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
188 2017/07/30 2017/08/05 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
189 2017/07/26 2017/08/05 Karlinky, FNC Karlinky - Lyžařský areál Liberec-Vesec LI FNC
190 2017/07/01 2017/08/05 Horšovský Týn, O pohár DO CHNHL
191 2017/07/22 2017/08/05 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
192 2017/07/24 2017/08/05 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
193 2017/07/23 2017/08/06 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI JOL
194 2017/07/23 2017/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
195 2017/08/01 2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B PR -
196 2017/07/29 2017/08/11 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
197 2017/07/29 2017/08/12 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
198 2017/08/01 2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka VS -
199 2017/07/29 2017/08/12 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
200 2017/07/30 2017/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
201 2017/07/30 2017/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
202 2017/08/04 2017/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce VY VCOV
203 2017/07/30 2017/08/11 Příbraz, O pohár obce Příbraz JH VCT
204 2017/07/29 2017/08/12 Vřesovice - fotb.hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
205 2017/07/30 2017/08/12 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
206 2017/07/30 2017/08/13 Radonín, O pohár starosty obce TR TRL
207 2017/07/30 2017/08/12 Poštorná, O putovní pohár starosty města Břeclav BV BHL
208 2017/07/30 2017/08/13 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
209 2017/07/28 2017/08/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
210 2017/08/05 2017/08/19 Herálec, Herálec HB HBHL
211 2017/08/06 2017/08/18 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ LI EXČR
212 2017/06/19 2017/08/14 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B DO -
213 2017/08/05 2017/08/19 Bačice, Pohár obcí Bačice Udeřice TR TRL
214 2017/08/01 2017/08/18 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
215 2017/08/06 2017/08/18 Rapšach, VCT Rapšach JH VCT
216 2017/08/06 2017/08/19 Bílý Kámen, O pohár SDH, 3B úzké JI PLPU
217 2017/08/05 2017/08/17 Lobodice, Hasičský areál PR MHJPR
218 2017/08/04 2017/08/18 Tylovice, O pohár starosty města - 6. ročník, 2B VS VHL
219 2017/08/13 2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
220 2017/08/09 2017/08/19 Roudný, FNC Roudný JN FNC
221 2017/07/15 2017/08/19 Horní Metelesko, O pohár DO CHNHL
222 2017/08/06 2017/08/19 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ LT EXČR
223 2017/08/06 2017/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
224 2017/08/06 2017/08/20 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
225 2017/08/05 2017/08/19 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
226 2017/08/05 2017/08/20 Hrubá Vrbka - fotb. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
227 2017/04/01 2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič BR -
228 2017/08/21 2017/08/25 Borovice, Borovický pohár MB JL
229 2017/08/12 2017/08/26 Smilov, Smilov HB HBHL
230 2017/08/12 2017/08/26 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
231 2017/08/13 2017/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
232 2017/08/18 2017/08/25 Tučapy, O pohár starosty obce VY VCOV
233 2017/08/13 2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu PE PLPU
234 2017/08/20 2017/08/26 Troubelice, Memoriál Vlastimila Axmana, noční soutěž 2B OL ONL
235 2017/08/12 2017/08/25 Svatá Maří ( noční ), O pohár starosty obce, muži+ženy - 3B PT PBHL
236 2017/08/16 2017/08/26 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
237 2017/08/21 2017/08/25 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
238 2017/08/12 2017/08/27 Olešná, Olešná HB HBHL
239 2017/08/18 2017/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce BO VCOV
240 2017/05/07 2017/05/07 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a města Kunštát BK VCBL
241 2017/08/28 2017/09/01 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
242 2017/01/31 2017/01/31 Střezimíř, 8. kolo BNL- denní soutěž BN BNL
243 2017/08/14 2017/08/31 Štítary, III. kolo CHLMH DO CHL
244 2017/08/21 2017/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
245 2017/08/19 2017/09/02 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně TR TRL
246 2017/08/19 2017/09/01 Bořetice, hřiště, XII.Bořetická hasičská soutěž v požárním útoku BV BHL
247 2017/08/20 2017/09/01 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
248 2017/08/25 2017/09/01 Hodějice, Memoriál Ladislava Kolečka o pohár starosty obce VY VCOV
249 2017/08/19 2017/08/31 Rokytnice, areál u hasičské zbrojnice PR MHJPR
250 2017/08/19 2017/09/01 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
251 2017/08/05 2017/09/01 Štítary, hřiště SDH Štítary, Noční soutěž, 2B DO CHNHL
252 2017/09/02 2017/09/02 Chvalovice, sportovní areál, O pohár, 10. kolo ZNL ZN ZNL
253 2017/08/28 2017/09/01 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
254 2017/08/25 2017/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
255 2017/08/21 2017/09/02 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
256 2017/08/19 2017/09/03 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
257 2017/09/04 2017/09/08 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka MB BP
258 2017/08/25 2017/09/08 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
259 2017/08/26 2017/09/09 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
260 2017/08/26 2017/09/09 Květinov, Květinov HB HBHL
261 2017/09/03 2017/09/03 Srbice, O pohár SDH Srbice (okres Teplice) TP KL
262 2017/08/26 2017/09/08 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
263 2017/08/27 2017/09/10 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
264 2017/09/11 2017/09/11 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
265 2017/08/28 2017/09/14 Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH DO CHL
266 2017/09/02 2017/09/16 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
267 2017/09/02 2017/09/16 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
268 2017/09/03 2017/09/15 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice CB VCT
269 2017/09/18 2017/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
270 2017/09/10 2017/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
271 2017/09/25 2017/09/30 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2017 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1JabloňanyŽeny Sebranice202017-05-24 13:36:33
2ChvaloviceMuži Petrovice462017-05-24 13:18:18
3Vrbka, u hasičské zbrojnicenerozlišeno Závada122017-05-24 13:01:28
4Vrbka, u hasičské zbrojnicenerozlišeno Závada82017-05-24 13:01:10
5Vrbka, u hasičské zbrojnicenerozlišeno Závada32017-05-24 12:57:42
6Velké Karlovicenerozlišeno Pozděchov252017-05-24 12:50:20
7RadíkovMuži Mladcová172017-05-24 12:22:36
8VýčapyMuži Kostníky122017-05-24 11:47:54
9VýčapyMuži Petrovice72017-05-24 11:41:40
10Myslibořice areál u ZŠMuži Petrovice182017-05-24 11:41:01
11BořitovMuži Rudice152017-05-24 11:25:56
12Jezeřany-Maršovice, hřištěŽeny Poštorná52017-05-24 11:21:53
13RadíkovMuži Dětkovice132017-05-24 11:19:58
14JeřmaniceMuži Jeřmanice72017-05-24 10:39:05
15JeřmaniceMuži Smidary12017-05-24 10:38:12
16Český RudolecMuži Žirovnice122017-05-24 10:09:26
17ÚněticeŽeny Chotíkov112017-05-24 09:11:27
18ÚherceŽeny Chotíkov112017-05-24 09:10:54
19JeřmaniceŽeny Smidary22017-05-24 08:54:35
20PasohlávkyMuži Sedlatice492017-05-24 08:21:57
21ChvaloviceMuži Sedlatice452017-05-24 08:20:16
22JeřmanicePS-12Hradčany62017-05-24 08:19:19
23JeřmanicePS-12Jeřmanice42017-05-24 08:18:34
24JeřmaniceMuži Hradčany32017-05-24 08:14:33
25Obec ŠarovyMuži Částkov142017-05-24 08:12:50
26Vrchoslavicenerozlišeno Nezamyslice162017-05-24 07:28:02
27Velké Karlovicenerozlišeno Trojanovice242017-05-24 06:38:49
28fotbalové hřiště Domamilnerozlišeno Dalešice322017-05-24 05:22:21
29fotbalové hřiště Domamilnerozlišeno Domamil312017-05-24 05:21:26
30fotbalové hřiště Domamilnerozlišeno Dalešice302017-05-24 05:21:04
31fotbalové hřiště Domamilnerozlišeno Dalešice282017-05-24 05:20:24
32LibuňMuži Tatobity102017-05-24 04:46:05
33Čeložnice - has.areálMuži Rohatec62017-05-23 23:28:36
34Čeložnice - has.areálMuži Čeložnice112017-05-23 23:28:18
35Cetenovnerozlišeno Košťálov82017-05-23 22:52:12
36Jezeřany-Maršovice, hřištěMuži Blížkovice182017-05-23 22:18:25
37VýčapyMuži Bransouze112017-05-23 21:43:39
38MříčnáŽeny Huť22017-05-23 21:41:19
39PasohlávkyMuži Černín482017-05-23 21:25:57
40ChvaloviceMuži Černín442017-05-23 21:23:40
41StražiskoMuži Odrlice162017-05-23 21:08:52
42VýčapyMuži Příštpo42017-05-23 20:57:16
43Radíkovnerozlišeno Valašská Polanka392017-05-23 20:50:27
44NetínJuniořiKouty32017-05-23 20:41:02
45NetínMuži Benetice182017-05-23 20:39:22
46StražiskoMuži Dolany152017-05-23 20:33:20
47PasohlávkyMuži Mistřín502017-05-23 20:29:38
48PasohlávkyMuži Mistřín472017-05-23 20:29:27
49Zádveřicenerozlišeno Slavičín362017-05-23 20:12:12
50MříčnáMuži Jablonec nad Jizerou212017-05-23 19:59:27
51Rohatec u Kulturního domuMuži Rohatec62017-05-23 19:55:00
52ČikovŽeny Heroltice92017-05-23 19:49:39
53Svoboda - hřištěnerozlišeno Rohov402017-05-23 19:29:32
54Myslibořice areál u ZŠMuži Příštpo162017-05-23 18:43:50
55ČikovMuži Katov92017-05-23 18:22:40
56fotbalové hřiště Domamilnerozlišeno Stařeč292017-05-23 18:12:29
57ChvaloviceŽeny Vítonice152017-05-23 18:10:27
58VýčapyŽeny Vítonice22017-05-23 18:08:35
59Myslibořice areál u ZŠŽeny Vítonice102017-05-23 18:06:47
60BulánkaDorostTřebovle52017-05-23 18:02:55
61BulánkaPřípravka Třebovle42017-05-23 18:02:42
62BulánkaMladší žáci Třebovle142017-05-23 18:02:29
63BulánkaMladší žáci Třebovle132017-05-23 18:02:16
64BulánkaStarší žáci Třebovle52017-05-23 18:01:53
65BulánkaŽeny Třebovle82017-05-23 18:01:43
66BulánkaŽeny Třebovle72017-05-23 18:01:35
67LibuňMuži Podůlší232017-05-23 17:47:41
68MříčnáMuži Podůlší152017-05-23 17:46:44
69BořitovMuži Vážany172017-05-23 17:41:46
70VýčapyMuži Příložany62017-05-23 17:38:49
71Křenovynerozlišeno Horšovský Týn262017-05-23 17:28:38
72Velké MeziříčíMuži Chlum202017-05-23 17:00:30
73Velké MeziříčíMuži Netín192017-05-23 16:58:33
74Velké MeziříčíMuži Benetice182017-05-23 16:57:52
75Velké MeziříčíMuži Radostín nad Oslavou172017-05-23 16:57:24
76Velké MeziříčíMuži Maršovice162017-05-23 16:57:03
77Velké MeziříčíMuži Kamenná152017-05-23 16:56:14
78Velké MeziříčíMuži Stará Říše142017-05-23 16:55:32
79hřiště tj sokol liptaňnerozlišeno Široký Brod352017-05-23 16:55:15
80Velké MeziříčíMuži Meziříčko132017-05-23 16:55:02
81Velké MeziříčíMuži Trnava122017-05-23 16:54:34
82Velké MeziříčíMuži Čikov112017-05-23 16:54:10
83Velké MeziříčíMuži Lhotky Sport102017-05-23 16:53:38
84Velké MeziříčíMuži Jasenice92017-05-23 16:52:52
85Velké MeziříčíMuži Horní Lhotice82017-05-23 16:52:24
86Velké MeziříčíMuži Lavičky72017-05-23 16:51:47
87Velké MeziříčíMuži Katov62017-05-23 16:50:57
88Velké MeziříčíMuži Olešná52017-05-23 16:50:05
89BulánkaMuži Jindice122017-05-23 16:40:07
90ČikovMuži Lavičky102017-05-23 16:27:52
91hřiště tj sokol liptaňnerozlišeno Stará Červená Voda332017-05-23 16:12:58
92ČikovMuži Maršovice82017-05-23 15:19:25
93Jezeřany-Maršovice, hřištěMuži Střelice172017-05-23 14:46:59
94fotbalové hřiště Domamilnerozlišeno Domamil22017-05-23 14:05:52
95BořitovMuži Benešov132017-05-23 13:06:12
96LibuňŽeny Borovice112017-05-23 13:05:40
97MříčnáŽeny Borovice112017-05-23 13:04:29
98Radíkovnerozlišeno Hošťálková382017-05-23 12:58:34
99Velké Karlovicenerozlišeno Velké Karlovice222017-05-23 12:18:56
100BořitovMuži Brodek u Konice242017-05-23 12:18:39
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání