Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2017/06/18 2017/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
2 2017/06/19 2017/07/01 Horní Měcholupy, 6. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy AB PL
3 2017/06/11 2017/06/30 V. Kunětice - Fotbalové hřiště, O pohár SDH JE -
4 2017/06/17 2017/06/30 Výrovice, sportovní areál, O pohár, 5. kolo ZNL ZN ZNL
5 2017/06/17 2017/07/01 Kynice, Kynice HB HBHL
6 2017/06/18 2017/06/30 Babice, O pohár starosty SDH Babice - Extraliga ČR v PÚ VS EXČR
7 2017/06/19 2017/06/30 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy PS ZČHL
8 2017/06/17 2017/07/01 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
9 2017/06/10 2017/06/30 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla PJ -
10 2017/06/17 2017/07/01 Předín, O pohár starosty obce TR JOL
11 2017/06/18 2017/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
12 2017/06/18 2017/07/01 Střížov, O pohár SDH, 3B úzké JI PLPU
13 2017/06/19 2017/06/30 Areál Březiny, VI. ročník Memoriálu Eduarda Uličníka VS -
14 2017/06/23 2017/06/30 Hlubočany, O pohár starosty obce VY VCOV
15 2017/06/25 2017/07/01 Haňovice - Kluzov, Haňovice - Kluzov OL HE
16 2017/06/05 2017/06/29 Mastník, Na bráně, O pohár starostky obce TR -
17 2017/06/17 2017/06/30 Bohumilice ( rozstřel ), O pohár starosty SDH,muži+ženy-2B,vyřazovací styl PT PBHL
18 2017/06/17 2017/07/01 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
19 2017/06/18 2017/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
20 2017/05/06 2017/06/29 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B ZN -
21 2017/06/17 2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
22 2017/06/25 2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
23 2017/06/05 2017/06/30 Hrotovice, u Dolního rybníka, O pohár Města Hrotovice TR -
24 2017/06/18 2017/07/01 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
25 2017/06/19 2017/07/01 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
26 2017/06/19 2017/07/01 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
27 2017/06/14 2017/07/02 sportovní areál Svatoslav, XXIII. ročník pohárové soutěže TR -
28 2017/06/16 2017/07/01 Študlov, XI. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
29 2017/06/20 2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B TR -
30 2017/06/25 2017/07/04 Roudnice, 8. kolo VČHL HK VČHL
31 2017/06/25 2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec OL HE
32 2017/06/21 2017/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
33 2017/06/21 2017/07/04 Lanžhot, hřiště, O putovní pohár starosty města 5.kolo BHL BV BHL
34 2017/05/25 2017/07/04 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH KM -
35 2017/06/10 2017/07/02 Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž BR -
36 2017/06/01 2017/07/04 Jablůnka, O putovní pohár starosty VS -
37 2017/06/06 2017/07/06 Fotbalové hřiště Karlovice, O pohár starostky obce Karlovice - II.ročník, 2B BR -
38 2017/06/26 2017/07/08 Hasičský areál u hřiště TJ, Memoriál Martina Horáka a Josefa Pospíšila KM -
39 2017/06/25 2017/07/08 Budilov, O pohár PT ŠHL
40 2017/07/03 2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
41 2017/03/10 2017/07/07 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
42 2017/06/23 2017/07/08 Drachkov, Drachkov ST ŠHL
43 2017/06/24 2017/07/08 Kámen, Kámen HB HBHL
44 2017/06/25 2017/07/07 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ PV EXČR
45 2017/02/26 2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce DO -
46 2017/06/09 2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B JE -
47 2017/06/23 2017/07/08 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
48 2017/06/25 2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
49 2017/06/25 2017/07/08 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár v PÚ ZL -
50 2017/06/30 2017/07/07 Topolany, O pohár starosty obce VY VCOV
51 2017/06/24 2017/07/06 Uhřičice, fotbalové hřiště PR MHJPR
52 2017/06/24 2017/07/07 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
53 2017/06/24 2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medailu starostu obce Letničie SI -
54 2017/06/25 2017/07/08 Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž JI PLPU
55 2017/06/28 2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
56 2017/06/24 2017/07/07 Velké Pavlovice, hřiště, O putovní pohár starosty města Velké Pavlovice BV BHL
57 2017/06/25 2017/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
58 2017/06/24 2017/07/09 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
59 2017/05/28 2017/07/08 V.Karlovice Tisňavy zbrojnice, O Valašský širák, 2B VS -
60 2017/06/18 2017/07/09 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH VCUH
61 2017/06/30 2017/07/08 Pozděchov, O pohár přátelství 42. ročník, 2B VS VHL
62 2017/06/20 2017/07/08 Jindřichovice, O putovní pohár SDH Jindřichovice JI -
63 0000/00/00 0000/00/00 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B NJ -
64 2017/05/15 2017/07/13 TJ Tatran Holčovice, Pohárová soutěž mladých hasičů 3.ročník BR -
65 2017/07/10 2017/07/14 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
66 2017/07/01 2017/07/14 Božice, hřiště, O pohár, 6. kolo ZNL ZN ZNL
67 2017/07/01 2017/07/15 Kejžlice, Kejžlice PE HBHL
68 2017/07/03 2017/07/14 Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice ST ZČHL
69 2017/07/01 2017/07/15 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
70 2017/07/01 2017/07/15 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
71 2017/07/02 2017/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
72 2017/07/02 2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké PE PLPU
73 2017/07/02 2017/07/14 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
74 2017/07/07 2017/07/14 Habrovany, O pohár starosty obce VY VCOV
75 2017/07/09 2017/07/15 Ješov TFC, Ješov TFC OL -
76 2017/07/01 2017/07/13 Popůvky, sportovní areál PR MHJPR
77 2017/07/01 2017/07/14 Poruba u Hustopeč n/B - hřiště, XXII. ročník memoriálu br. Františka Horníka v PÚ PR -
78 2017/07/01 2017/07/15 Rohatec u Kulturního domu, O pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
79 2017/07/02 2017/07/14 Dubenec, 9. kolo VČHL TU VČHL
80 2017/07/02 2017/07/15 Kaliště, Javořická noční soutěž, M + Ž na 2B JI PLPU
81 2017/07/05 2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB FNC
82 2017/06/18 2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník PV -
83 2017/07/01 2017/07/15 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár, 7. kolo ZNL ZN ZNL
84 2017/07/03 2017/07/15 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly ST ZČHL
85 2017/07/10 2017/07/16 Smidary, PKL Smidary HK PKL
86 2017/07/02 2017/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
87 2017/07/09 2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice OL HE
88 2017/07/02 2017/07/16 Chlum, O pohár SDH TR TRL
89 2017/07/07 2017/07/22 Střítež nad Ludinou, O pohár starosty sboru PR VCPR
90 2017/05/28 2017/07/21 Machová, O pohár SDH Machová ZL -
91 2017/06/22 2017/07/20 Široký Brod areál u Sokolovny, O Pohár SDH Široký Brod HL Praděd 2B JE -
92 2017/07/17 2017/07/22 Podmoklice, PKL Podmoklice SM PKL
93 2017/07/08 2017/07/22 Věž, Věž __ HB HBHL
94 2017/07/09 2017/07/21 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
95 2017/07/16 2017/07/22 Šumvald, Šumvald OL HE
96 2017/07/22 2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár UO VČHL
97 2017/07/08 2017/07/22 Krchleby, Osmá Krchlebská káď DO OPH
98 2017/07/08 2017/07/21 Hrušky, hřiště, O pohár starostky, 7. kolo BHL BV BHL
99 2017/07/09 2017/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
100 2017/07/14 2017/07/21 Kučerov, Kučerov VY VCOV
101 2017/07/09 2017/07/21 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov KM PHL
102 2017/07/12 2017/07/22 Tuř, FNC Tuř JC FNC
103 2017/06/26 2017/07/21 Hřiště Kašava, Noční soutěž ZL -
104 2017/06/24 2017/07/22 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR VCPR
105 2017/07/09 2017/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
106 2017/07/09 2017/07/23 Budišov, O pohár starosty SDH TR TRL
107 2017/07/01 2017/07/28 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B BR -
108 2017/07/24 2017/07/29 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2017 LI PKL
109 2017/07/14 2017/07/29 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
110 2017/07/16 2017/07/28 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
111 2017/07/21 2017/07/28 Drnovice, O pohár obce Drnovice VY VCOV
112 2017/07/17 2017/07/28 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
113 2017/07/15 2017/07/28 Kobylí, hřiště, O pohár obce Kobylí, 8. kolo BHL BV BHL
114 2017/07/15 2017/07/27 Polkovice, Fotbalové hřiště PR MHJPR
115 2017/07/16 2017/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
116 2017/06/24 2017/07/29 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
117 2017/07/23 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
118 2017/07/16 2017/07/29 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ KM EXČR
119 2017/07/16 2017/07/30 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
120 2017/07/17 2017/07/29 Obora, O pohár SDH Obora PS ZČHL
121 2017/05/18 2017/07/29 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU PR -
122 2017/07/05 2017/08/04 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
123 2017/07/31 2017/08/05 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2017 JN PKL
124 2017/07/22 2017/08/05 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
125 2017/07/24 2017/08/04 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
126 2017/07/22 2017/08/05 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
127 2017/07/23 2017/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
128 2017/07/30 2017/08/05 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
129 2017/07/26 2017/08/05 Karlinky, FNC Karlinky - Lyžařský areál Liberec-Vesec LI FNC
130 2017/07/01 2017/08/05 Horšovský Týn, O pohár DO CHNHL
131 2017/07/22 2017/08/05 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
132 2017/06/08 2017/08/04 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
133 2017/07/24 2017/08/05 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást PB ZČHL
134 2017/07/30 2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov SU HE
135 2017/07/23 2017/08/06 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI JOL
136 2017/07/23 2017/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
137 2017/07/09 2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice UH -
138 2017/08/01 2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B PR -
139 2017/07/29 2017/08/11 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
140 2017/07/29 2017/08/12 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
141 2017/08/01 2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka VS -
142 2017/07/29 2017/08/12 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
143 2017/07/30 2017/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
144 2017/07/30 2017/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
145 2017/08/04 2017/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce VY VCOV
146 2017/07/30 2017/08/11 Příbraz, O pohár obce Příbraz JH VCT
147 2017/08/06 2017/08/12 Plinkout, Plinkout OL HE
148 2017/07/29 2017/08/12 Vřesovice - fotb.hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
149 2017/06/25 2017/08/11 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná ZN -
150 2017/07/30 2017/08/12 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
151 2017/07/30 2017/08/13 Radonín, O pohár starosty obce TR TRL
152 2017/07/30 2017/08/12 Poštorná, O putovní pohár starosty města Břeclav BV BHL
153 2017/07/30 2017/08/13 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
154 2017/07/16 2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce JH -
155 2017/07/28 2017/08/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
156 2017/08/06 2017/08/19 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
157 2017/08/05 2017/08/19 Herálec, Herálec HB HBHL
158 2017/08/06 2017/08/18 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ LI EXČR
159 2017/06/19 2017/08/14 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B DO -
160 2017/08/05 2017/08/19 Bačice, Pohár obcí Bačice Udeřice TR TRL
161 2017/08/01 2017/08/18 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
162 2017/08/06 2017/08/18 Rapšach, VCT Rapšach JH VCT
163 2017/08/06 2017/08/19 Bílý Kámen, O pohár SDH, 3B úzké JI PLPU
164 2017/08/13 2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC OL -
165 2017/08/05 2017/08/17 Lobodice, Hasičský areál PR MHJPR
166 2017/08/04 2017/08/18 Tylovice, O pohár starosty města - 6. ročník, 2B VS VHL
167 2017/06/25 2017/08/17 Vítonice - hřiště, NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE ZN -
168 2017/08/13 2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
169 2017/08/09 2017/08/19 Roudný, FNC Roudný JN FNC
170 2017/07/15 2017/08/19 Horní Metelesko, O pohár DO CHNHL
171 2017/08/06 2017/08/19 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ LT EXČR
172 2017/08/06 2017/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
173 2017/08/06 2017/08/20 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
174 2017/08/05 2017/08/19 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
175 2017/08/05 2017/08/20 Hrubá Vrbka - fotb. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
176 2017/08/13 2017/08/26 Dolany, O pohár PT ŠHL
177 2017/04/01 2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič BR -
178 2017/08/21 2017/08/25 Borovice, Borovický pohár MB JL
179 2017/08/11 2017/08/26 Dolany, Dolany PT ŠHL
180 2017/08/12 2017/08/26 Smilov, Smilov HB HBHL
181 2017/08/20 2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky OL HE
182 2017/08/12 2017/08/26 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
183 2017/08/13 2017/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
184 2017/08/18 2017/08/25 Tučapy, O pohár starosty obce VY VCOV
185 2017/07/01 2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa (netradiční Pú) UH -
186 2017/08/13 2017/08/26 Žirovnice, Noční soutěž O perletovou plaketu PE PLPU
187 2017/08/20 2017/08/26 Troubelice, Memoriál Vlastimila Axmana, noční soutěž 2B OL ONL
188 2017/08/12 2017/08/25 Svatá Maří ( noční ), O pohár starosty obce, muži+ženy - 3B PT PBHL
189 2017/08/16 2017/08/26 Kosořice, FNC Kosořice MB FNC
190 2017/08/21 2017/08/25 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
191 2017/08/12 2017/08/27 Olešná, Olešná HB HBHL
192 2017/08/18 2017/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce BO VCOV
193 2017/05/07 2017/05/07 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a města Kunštát BK VCBL
194 2017/09/01 2017/09/01 Vyhlášení - Vacov, Vyhlášení - Vacov PT ŠHL
195 2017/08/28 2017/09/01 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
196 2017/01/31 2017/01/31 Střezimíř, 8. kolo BNL- denní soutěž BN BNL
197 2017/08/14 2017/08/31 Štítary, III. kolo CHLMH DO CHL
198 2017/08/21 2017/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
199 2017/08/19 2017/09/02 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně TR TRL
200 2017/08/19 2017/09/01 Bořetice, hřiště, XII.Bořetická hasičská soutěž v požárním útoku BV BHL
201 2017/08/20 2017/09/01 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
202 2017/08/25 2017/09/01 Hodějice, Memoriál Ladislava Kolečka o pohár starosty obce VY VCOV
203 2017/08/27 2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC OL -
204 2017/08/19 2017/08/31 Rokytnice, areál u hasičské zbrojnice PR MHJPR
205 2017/08/19 2017/09/01 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
206 2017/08/05 2017/09/01 Štítary, hřiště SDH Štítary, Noční soutěž, 2B DO CHNHL
207 2017/09/02 2017/09/02 Chvalovice, sportovní areál, O pohár, 10. kolo ZNL ZN ZNL
208 2017/06/06 2017/09/02 Jaroměřice nad / Rok Střelnice, Pohár starosty SDH TR -
209 2017/08/28 2017/09/01 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
210 2017/08/25 2017/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
211 2017/08/21 2017/09/02 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany PM ZČHL
212 2017/08/19 2017/09/03 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
213 2017/09/04 2017/09/08 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka MB BP
214 2017/08/25 2017/09/08 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
215 2017/08/26 2017/09/09 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
216 2017/08/26 2017/09/09 Květinov, Květinov HB HBHL
217 2017/09/03 2017/09/03 Srbice, O pohár SDH Srbice (okres Teplice) TP KL
218 2017/08/26 2017/09/08 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice, muži-3B,ženy-2B PT PBHL
219 2017/08/27 2017/09/10 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
220 2017/09/03 2017/09/16 Žihobce, O pohár KT ŠHL
221 2017/09/11 2017/09/11 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
222 2017/08/28 2017/09/14 Staňkov, fotbalové hřiště, Závěrečné kolo CHLMH DO CHL
223 2017/09/02 2017/09/16 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
224 2017/09/10 2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice PV HE
225 2017/09/02 2017/09/16 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
226 2017/09/03 2017/09/15 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice CB VCT
227 2017/09/18 2017/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
228 2017/09/17 2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC OL -
229 2017/09/17 2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva, Olomouc stadion Lokomotiva - Pohár starostky OSH OL -
230 2017/09/10 2017/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
231 2017/09/10 2017/09/24 Jáma, O pohár PT ŠHL
232 2017/09/25 2017/09/30 Ploukonice, O Posvícenskou husu 2017 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1BučíŽeny Poděvousy152017-06-27 19:12:03
2BrodeslavyŽeny Poděvousy142017-06-27 19:10:58
3Oplotnerozlišeno Štítary142017-06-27 18:59:27
4BabiceŽeny Opatovice172017-06-27 18:54:12
5Jablůnkanerozlišeno Mikulůvka212017-06-27 18:53:34
6Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Častohostice102017-06-27 18:48:14
7Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Častohostice52017-06-27 18:47:59
8Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Častohostice12017-06-27 18:47:49
9Oplotnerozlišeno Štítary72017-06-27 17:29:09
10V. Kunětice - Fotbalové hřištěnerozlišeno Stará Ves332017-06-27 16:58:04
11KyniceMuži Světlá nad Sázavou142017-06-27 16:51:57
12RoudniceMuži Letohrad - Orlice222017-06-27 16:29:54
13Oplotnerozlišeno Oprechtice212017-06-27 15:58:50
14Haňovice - KluzovŽeny Hlubočky112017-06-27 15:39:39
15MachováMuži Louky72017-06-27 15:36:22
16Nová Ves u SvětléŽeny Herálec42017-06-27 14:40:44
17KámenŽeny Herálec42017-06-27 14:40:18
18HlubočanyMuži Tvarožná122017-06-27 14:34:48
19BabiceŽeny Drahotuše (Hranice IV)112017-06-27 14:13:35
20Kožušany – Tážalynerozlišeno Tršice542017-06-27 14:05:23
21Jablůnkanerozlišeno Ublo202017-06-27 13:47:44
22BudilovMuži Budilov62017-06-27 13:45:38
23Jablůnkanerozlišeno Ublo172017-06-27 13:42:29
24BudilovMladší žáci Budilov72017-06-27 13:21:36
25BudilovMladší žáci Budilov32017-06-27 13:19:54
26Lesná, Fotbalové hřištěnerozlišeno Černín62017-06-27 13:17:34
27BudilovMladší žáci Budilov12017-06-27 13:14:11
28Študlovnerozlišeno Trnava362017-06-27 12:30:08
29Kožušany – Tážalynerozlišeno Dolany532017-06-27 12:09:46
30KyniceMuži Srch132017-06-27 11:45:06
31Mladoňovicenerozlišeno Oponešice292017-06-27 11:38:58
32Želečnerozlišeno Dětkovice342017-06-27 11:19:23
33sportovní areál SvatoslavMuži Kouty82017-06-27 11:18:52
34OlšovecŽeny Kunovice192017-06-27 11:18:43
35ValšoviceŽeny Kunovice82017-06-27 11:16:57
36UhřičiceMuži Dětkovice102017-06-27 11:16:22
37ŠpičkyŽeny Kunovice122017-06-27 11:16:16
38ValšoviceŽeny Pravčice62017-06-27 11:00:10
39ValšoviceMuži Pravčice82017-06-27 10:59:47
40Hřiště Kašavanerozlišeno Jarošov132017-06-27 10:57:13
41Hřiště Kašavanerozlišeno Jarošov92017-06-27 10:56:47
42Haňovice - KluzovŽeny Trusovice192017-06-27 10:22:39
43Nová Ves u SvětléMuži Nová Ves u Světlé22017-06-27 10:08:24
44ŠpičkyMuži Radkova Lhota202017-06-27 10:03:00
45ValšoviceMuži Radkova Lhota132017-06-27 10:00:41
46OlšovecMuži Radkova Lhota502017-06-27 09:57:31
47Kožušany – Tážalynerozlišeno Mladeč572017-06-27 09:56:21
48Oplotnerozlišeno Štítary202017-06-27 09:43:21
49Kožušany – Tážalynerozlišeno Mladeč522017-06-27 09:41:40
50Areál SDH NevšováMuži Louky142017-06-27 09:13:25
51BudilovŽeny Onšovice202017-06-27 08:25:44
52Velké Pavlovice, hřištěnerozlišeno Bořetice162017-06-27 07:36:51
53Lanžhot, hřištěMuži Bořetice132017-06-27 07:36:07
54Nová Ves u SvětléDorostHerálec52017-06-27 07:14:36
55KámenDorostHerálec52017-06-27 07:13:45
56PředínMuži Jasenice72017-06-27 04:04:47
57RadíkovMuži Hostěrádky-Rešov562017-06-27 00:59:12
58Kožušany – Tážalynerozlišeno Dub nad Moravou512017-06-26 23:49:46
59Areál SDH NevšováŽeny Hřivínův Újezd62017-06-26 23:26:00
60Jablůnkanerozlišeno Komárovice182017-06-26 22:57:16
61Kožušany – Tážalynerozlišeno Sobíšky492017-06-26 22:55:43
62Kožušany – Tážalynerozlišeno Sobíšky482017-06-26 22:55:41
63HlubočanyMuži Tvarožná172017-06-26 22:18:04
64sport. areal SDH Hostěradicenerozlišeno Hodějice82017-06-26 22:15:48
65Nová DědinaMuži Roštění222017-06-26 22:12:17
66StaňkovŽeny Lomnice nad Lužnicí72017-06-26 21:48:30
67UhřičiceŽeny Rokytnice82017-06-26 21:47:14
68UhřičiceMuži Rokytnice82017-06-26 21:46:43
69sport. areal SDH HostěradiceMuži Hostěrádky-Rešov52017-06-26 21:46:22
70Dřevohosticenerozlišeno Opatovice432017-06-26 21:24:53
71sport. areal SDH HostěradiceŽeny Dražovice62017-06-26 21:22:17
72HlubočanyŽeny Dražovice42017-06-26 21:21:42
73DrachkovŽeny Nihošovice142017-06-26 21:19:29
74Študlovnerozlišeno Lužná352017-06-26 21:01:28
75Haňovice - KluzovŽeny Přáslavice182017-06-26 20:52:38
76RoudniceŽeny Libuň72017-06-26 20:48:09
77KámenDorostDolní Krupá62017-06-26 20:45:18
78OlšovecŽeny Opatovice182017-06-26 20:38:55
79OlšovecMuži Opatovice492017-06-26 20:38:00
80Lesná, Fotbalové hřištěMuži Šaratice82017-06-26 20:29:04
81LáseniceMuži Halámky62017-06-26 20:28:35
82StaňkovMuži Halámky12017-06-26 20:27:49
83Hřiště Kašavanerozlišeno Zádveřice72017-06-26 20:18:12
84Břevenec - hřištěMuži Chválkovice142017-06-26 20:12:47
85Mladoňovicenerozlišeno Stařeč282017-06-26 20:09:34
86Benešova HoraMladší žáci Třísov32017-06-26 20:00:22
87Benešova HoraStarší žáci Třísov32017-06-26 19:57:58
88RoudniceMuži Čeperka32017-06-26 19:49:10
89Študlovnerozlišeno Vlachovice342017-06-26 19:39:08
90Areál SDH NevšováŽeny Vlachovice82017-06-26 19:36:58
91Kožušany – Tážalynerozlišeno Oplocany502017-06-26 19:30:20
92Kožušany – Tážalynerozlišeno Oplocany472017-06-26 19:28:31
93Haňovice - KluzovMuži Rozvadovice192017-06-26 19:26:16
94Horní MěcholupynepřijedouPňov122017-06-26 19:24:38
95Nová Ves u SvětléŽeny Kejžlice62017-06-26 19:24:00
96KámenŽeny Kejžlice62017-06-26 19:22:40
97Horní MěcholupynepřijedouRožmitál pod Třemšínem112017-06-26 19:21:50
98Horní MěcholupynepřijedouRatenice102017-06-26 19:21:09
99Horní MěcholupynepřijedouHorní Kruty92017-06-26 19:18:58
100OlšovecMuži Křenovice482017-06-26 19:13:19
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání