Rok:

Výsledky ročníku 2012 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ha
1
Su
2

3
Ja
4
Lu
5
De
6
Ro
7
Sl
8

9
Ma
10
St
11
Kl
12
1. Petrovice 84 21,72KT
26,46
21,72
25,93
25,14
25,30
26,60
29,73
38,54
22,68
35,69
22,79
26,90
2. Bystřice nad Úhlavou 79 21,04KT
29,38
21,73
27,14
28,20
28,43
27,18
28,05
27,09
24,71
29,42
21,04
26,18
3. Rozsedly 71 23,01KT
28,10
23,32
30,33
27,03
26,77
27,96
27,71
26,63
23,01
30,09
35,66
32,27
4. Hadrava 69 22,82KT
25,60
57,36
25,72
27,18
29,20
28,82
57,15
30,96
23,01
25,80
22,82
27,95
5. Střeziměř 64 21,89KT
30,28
24,04
28,36
28,58
28,03
31,09
28,41
27,18
22,75
30,69
21,89
27,66
6. Tupadly 46 26,69KT
27,10
30,32
34,13
26,69
35,28
28,86
28,45
27,85
NP
29,51
36,60
32,27
7. Dehtín 45 20,72KT
33,17
20,72
31,87
29,40
29,83
-
28,80
NP
22,23
36,90
24,16
28,20
8. Neznašovy 44 23,99KT
27,38
23,99
43,32
27,61
27,22
31,27
40,57
30,19
24,02
35,54
24,44
48,62
9. Týnec u Hor. 31 26,60KT--
29,55
---
26,60
26,87
-
29,99
--
10. Štěpánovice 21 27,49KT-
28,20
53,67
38,82
-
29,90
27,97
29,35
27,49
NP
-
30,83
11. Nýrsko 15 23,12KT
30,27
23,12
-
33,81
---
42,66
25,33
37,34
24,73
-
12. Habartice 13 25,86KT
25,86
----------
29,05
-. Zahorčice 13 27,06KT
45,56
-
46,15
----
52,52
-
35,79
27,06
27,44
14. Velenovy 12 26,00KT--
NP
--
26,00
32,27
-----
15. Ostřetice 10 28,68KT
28,68
-
29,02
42,66
--------
16. Měčín 5 25,31KT
43,48
25,31
-
30,71
--------
-. Slavošovice 5 28,57KT-------
28,57
----
-. Malá Víska 5 29,05KT
30,33
29,91
-----
29,05
-
63,41
--
19. Čejkovy 4 30,71KT--
37,43
-
30,71
-------
20. Nýrsko C 3 23,50KT--------
23,50
---
21. Strážov A 2 27,63KT----------
27,63
-
22. Strážov B 1 28,32KT----------
28,32
-
-. Dešenice 1 28,86KT---
30,86
------
28,86
-
-. Defurovy Lažany 1 33,11KT-----
33,11
------
-. Vrhaveč 1 36,31KT---------
36,31
--
-. Běšiny A 1 44,68KT----
44,68
-------
27. Soustov 0 28,30KT---
44,98
----
28,30
---
-. Velenovy B 0 30,63KT
30,63
-----------
-. Sušice I 0 30,95KT-
30,95
----------
-. Janovice nad Úhlavou 0 34,30KT---
34,30
--------
-. Strašín A 0 34,32KT-
34,32
----------
-. Luby 0 34,40KT----
60,09
------
34,40
-. Žihobce 0 36,24KT----------
36,24
-
-. Křelovice 0 37,04PS----------
37,04
-
-. Kozí 0 38,09KT---------
38,09
--
-. Strašín 0 38,44KT-
38,44
----------
-. Drslavice 0 38,89KT
52,23
--
45,55
94,48
--
38,89
-
45,06
-
39,15
-. Velký Bor 0 39,73KT-----
39,73
------
-. Klenová 0 40,36KT
40,36
--
58,82
49,60
-------
-. Předslav 0 44,16KT-------
44,16
----
-. Tedražice 0 47,21KT-
47,21
----------
-. Frymburk 0 50,00KT--
70,00
--
50,00
------
-. Běšiny B 0 55,61KT----
55,61
-------
-. Bolešiny A 0 58,57KT
58,57
-----------
-. Bolešiny 0 59,07KT-------
59,07
----
-. Bolešiny B 0 61,19KT
61,19
-----------
-. Štěpanice 0 78,00KT----
78,00
-------
-. Běšiny 0 78,54KT--
78,54
---------
-. Týnec u Klatov 0 83,41KT---
83,41
--------
-. Nýrsko B 0 NPKT--------
NP
---


Celkem se účastnilo:  63 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: