Rok:

Výsledky ročníku 2007 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ha
1
Su
2

3
Ja
4
To
5
Kl
6
De
7
Sl
8

9
Ma
10
1. Týnec u Hor. 66 25,60KT
29,45
27,92
30,55
27,71
27,84
25,60
30,92
60,22
26,46
26,87
2. Malá Víska 64 22,22KT
27,83
22,22
-
29,19
29,57
29,23
28,11
26,32
28,51
26,64
3. Petrovice 61 24,59KT
28,62
28,17
39,95
38,54
30,01
24,59
26,66
25,51
26,68
30,82
4. Soustov 52 21,84KT
29,51
21,84
--
27,08
27,75
27,24
26,44
36,62
32,76
5. Velenovy 34 25,28KT
33,31
-----
25,28
28,45
28,26
28,08
6. Štěpánovice 30 27,53KT
38,27
27,53
34,78
37,56
44,06
29,80
30,62
30,35
51,25
33,05
7. Rozsedly 22 27,00KT-
27,71
56,46
58,83
30,78
-
27,00
32,38
27,47
-
8. Viteň 20 25,26KT
25,26
------
25,35
--
9. Luby 16 28,23KT
38,65
28,23
33,13
34,33
34,70
34,86
31,88
38,13
50,29
36,45
-. Žihobce 16 29,74KT
33,40
-
41,67
37,78
33,17
35,82
57,01
29,74
NP
33,49
-. Bystřice nad Úhlavou 16 31,94KT
37,47
--
31,94
32,31
39,07
35,28
37,04
35,09
34,41
12. Slavošovice 14 25,70KT--
36,12
----
25,70
-
44,43
-. Dešenice 14 28,10KT
28,10
--
34,73
---
30,81
--
14. Nýrsko B 13 24,29KT
33,45
24,29
-
40,91
37,70
---
33,47
37,25
-. Kozí 13 25,74KT
33,46
25,74
51,92
45,15
29,69
47,18
54,13
-
41,46
35,96
16. Janovice nad Úhlavou 12 22,07KT-
22,07
---
33,43
----
-. Dehtín 12 32,41KT---
32,99
36,07
---
41,96
32,41
18. Habartice 10 29,87KT
37,44
--
40,29
29,87
38,04
-
30,21
--
-. Pích 10 30,09KT--
30,09
---
51,08
---
20. Nýrsko 9 24,36KT-
24,36
-
47,58
42,01
---
33,48
34,77
21. Dražovice 7 23,74KT-
23,74
--------
-. Vrhaveč 7 31,42KT
34,32
NP
-
48,59
32,97
--
44,24
37,40
31,42
23. Hadrava 6 31,41KT----
32,35
32,88
-
31,41
41,93
-
24. Opálka 5 30,69KT-----
30,69
----
25. Hoštice 4 32,83KT
NP
-
47,49
-
32,83
34,09
----
26. Defurovy Lažany 3 31,51KT--
95,25
---
31,51
--
42,08
-. Hejná 3 41,99KT--
41,99
-------
28. Střeziměř 2 33,56KT
33,56
---
38,95
33,71
50,29
40,00
-
54,64
29. Kalenice 0 21,70ST-
21,70
--------
-. Čachrov 0 28,48KT-
28,48
-------
53,32
-. Zahorčice 0 34,77KT------
36,18
51,18
-
34,77
-. Milínov 0 34,88KT-----
34,88
----
-. Čejkovy 0 37,10KT------
37,10
---
-. Horní Němčice 0 37,56KT
37,56
---------
-. Nýrsko C 0 38,17KT-
42,21
-
41,80
----
53,66
38,17
-. Zelená Lhota 0 40,17KT
46,99
40,17
-
61,65
-
46,97
-
43,02
-
52,44
-. Velký Bor 0 41,06KT------
41,06
---
-. Chmelná 0 43,58KT-
43,58
--------
-. Mlýnské Struhadlo 0 44,72KT
44,72
---------
-. Bolešiny 0 48,08KT
48,08
---------
-. Měčín 0 48,53KT
48,53
---------
-. Vrhaveč B 0 50,76KT---------
50,76
-. Chanovice 0 50,90KT------
50,90
---
-. Klatovy I 0 51,08KT----
51,08
-----
-. Čachrov B 0 51,92KT---------
51,92
-. Sobětice 0 56,82KT----
56,82
NP
----
-. Hrádek 0 61,18KT--
61,18
-------
-. Čímice 0 83,21KT--
83,21
-------
-. Malý Bor 0 97,38KT------
97,38
---
-. Sušice I 0 NPKT-
NP
--------
-. Zavlekov 0 NPKT-------
NP
--


Celkem se účastnilo:  69 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: