Rok:

Výsledky ročníku 2013 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1

2
Ži
3
Ha
4
Su
5

6
Ja
7
Lu
8
De
9
Ro
10
Lo
11

12
Sl
13
St
14
Ma
15
Ky
16
1. Hadrava 92 25,08KT---
25,08
26,61
25,70
26,39
40,95
27,50
25,61
-
NP
26,23
25,69
27,15
25,35
2. Měčín 65 24,39KT---
43,47
31,92
-
27,15
26,38
29,26
28,18
-
24,39
28,04
24,41
43,38
26,31
3. Střeziměř 63 24,51KT---
27,09
26,16
28,66
27,67
27,94
31,90
31,29
-
28,13
26,39
24,51
32,13
37,22
4. Tupadly 56 20,37KT---
30,11
39,11
38,24
31,66
30,22
30,04
30,96
-
21,26
30,35
20,37
33,51
27,90
5. Rozsedly 53 24,05KT---
26,59
39,81
27,57
43,49
NP
42,31
26,93
-
24,05
32,87
24,79
36,29
25,76
6. Neznašovy 52 25,07KT---
26,11
NP
27,32
31,87
25,07
28,93
28,84
-
29,51
28,71
NP
43,45
26,81
7. Nýrsko 40 22,68KT---
34,82
25,30
35,18
27,73
27,77
-
31,22
--
38,02
22,68
57,60
32,82
8. Velenovy 1 35 25,60KT---
25,60
-
27,17
26,71
-
26,84
-------
9. Bystřice nad Úhlavou 28 27,03KT---
38,59
28,89
34,88
27,03
31,77
28,82
47,58
-
NP
----
10. Štěpánovice 25 26,70KT---
32,01
NP
37,18
26,70
34,29
30,65
33,38
-
27,19
30,65
-
43,14
-
11. Petrovice 23 26,27KT---
48,17
-
26,27
51,34
26,81
----
28,27
-
67,97
-
12. Dehtín 19 21,39KT-----------
21,39
--
29,04
34,76
13. Bezděkov (Klatovy) 17 28,23KT---
29,05
NP
33,43
NP
28,23
------
57,13
31,92
14. Zahorčice 16 26,53KT------
29,56
28,36
---
30,16
42,10
26,53
33,44
36,56
15. Velenovy 14 27,03KT------------
27,03
--
27,22
16. Nýrsko 1 8 23,75KT-----------
23,75
----
17. Zelená Lhota 7 27,09KT---
32,28
-
38,30
-
34,00
---
28,87
-
27,09
--
-. Týnec u Hor. 7 30,45KT-----
32,61
--
30,45
-------
-. Malá Víska 7 33,24KT---
48,85
----------
33,24
-
20. Habartice 6 29,06KT---
29,06
-----------
33,24
21. Nýrsko 2 5 24,58KT-----------
24,58
----
-. Velenovy 2 5 29,44KT---
51,26
----
29,44
-------
23. Sušice I 4 30,22KT----
39,48
------
30,22
----
24. Ostřetice 3 29,10KT-----
38,01
29,10
-----
NP
---
-. Luby 3 35,85KT-------
35,85
------
40,56
86,13
26. Tedražice 2 38,35KT---
38,35
44,15
-----------
27. Rabí 1 48,50KT----
48,50
-----------
28. Drslavice 0 32,86KT---
32,86
--
59,31
56,25
----
47,02
-
44,27
NP
-. Bolešiny 0 35,42KT---
35,42
------------
-. Kydliny 1 0 38,77KT---------------
38,77
-. Hoštice 0 38,88KT---
38,88
-----------
43,34
-. Janovice nad Úhlavou 0 41,31KT------
41,31
---------
-. Frymburk 0 44,37KT-----
44,37
----------
-. Kydliny 0 48,02KT---
53,41
---
48,02
-------
49,43
-. Vrhaveč A 0 48,64KT--------------
48,64
-
-. Klenová 0 53,98KT---
53,98
------------
-. Vrhaveč B 0 55,70KT--------------
55,70
-
-. Komošín 0 61,98KT-----
61,98
----------
-. Měcholupy 0 88,76KT---------------
88,76
-. Defurovy Lažany 0 117,42KT--------
117,42
-------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1

2
Ži
3
Ha
4
Su
5

6
Ja
7
Lu
8
De
9
Ro
10
Lo
11

12
Sl
13
St
14
Ma
15
Ky
16
1. Bystřice nad Úhlavou A 35 16,36KT
17,94
22,30
--------
16,36
---
24,34
-
2. Dešenice 28 19,33KT-
21,08
30,65
-------
19,33
---
26,74
-
3. Malá Víska 21 22,30KT
25,59
22,30
NP
-------
29,68
---
31,05
-
4. Dlažov 17 22,10KT
22,19
22,10
--------------
5. Žihobce 16 16,73KT--
16,73
-----------
25,39
-
-. Klenová 16 20,09KT
34,12
20,09
------------
25,60
-
7. Luby 13 24,01KT-
30,38
--------
24,01
---
29,94
-
8. Vrhaveč 12 23,70KT
23,70
-------------
28,85
-
9. Jáma 10 15,90PT--
15,90
-------------
-. Malechov 10 18,05KT--
NP
-------
NP
---
18,05
-
-. Štěpánovice 10 23,30KT
32,63
-------------
23,30
-
-. Lomec 10 23,79KT
38,68
23,79
--------
58,39
-----
13. Bystřice nad Úhlavou B 9 23,62KT----------
23,62
---
36,02
-
14. Vacov A 8 18,06PT--
18,06
-------------
15. Dřešín A 7 18,90ST--
18,90
-------------
-. Kdyně 7 24,69DO
24,69
---------------
17. Dřešín B 6 25,26ST--
25,26
-------------
18. Janovice nad Úhlavou 5 25,60KT
25,60
---------------
19. Strážov 4 25,63KT
25,63
---------------
-. Pocinovice 4 27,31DO-
27,31
--------------
21. Kejnice 3 27,81KT
27,81
---------------
22. Rožmitál pod Třemšínem 2 31,10PB
31,10
---------------
-. Klatovy I 2 37,36KT-
37,36
--------------
24. Dolany 1 42,49KT-
42,49
--------------
25. Běšiny 0 33,22KT
33,22
-------------
37,35
-
-. Čachrov 0 38,37KT
38,37
---------------
-. Rabí 0 38,52KT----------
NP
---
38,52
-
-. Vacov B 0 NPPT--
NP
-------------
-. Stachy 0 NPPT--
NP
-------------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1

2
Ži
3
Ha
4
Su
5

6
Ja
7
Lu
8
De
9
Ro
10
Lo
11

12
Sl
13
St
14
Ma
15
Ky
16
1. Bystřice nad Úhlavou 39 20,66KT
20,66
21,51
--------
21,85
---
21,52
-
2. Dešenice 33 20,02KT-
56,63
22,50
-------
20,02
---
26,72
-
3. Vrhaveč 15 25,78KT
25,78
-------------
33,81
-
-. Klenová 15 30,10KT
32,60
-------------
30,10
-
5. Luby 13 24,64KT----------
24,64
---
37,64
-
6. Třísov 10 18,74CK--
18,74
-------------
7. Horní Poříčí 9 19,10ST--
19,10
-------------
-. Červené Poříčí 9 21,75KT
21,75
---------------
-. Pocinovice 9 27,44DO-
27,44
--------------
10. Vacov A 8 21,79PT--
21,79
-------------
-. Nýrsko 8 31,64KT-
31,64
--------------
12. Jáma 6 23,52PT--
23,52
-------------
-. Dlažov 6 33,22KT
33,22
---------------
-. Bezděkov (Klatovy) 6 36,09KT--------------
36,09
-
15. Vacov C 5 26,65PT--
26,65
-------------
-. Rožmitál pod Třemšínem 2 5 36,53PB
36,53
---------------
-. Běšiny 5 57,59KT
57,59
-------------
78,53
-
18. Vacov B 4 28,67PT--
28,67
-------------
-. Kejnice 2 4 40,47KT
40,47
---------------
-. Hluboká 4 41,13DO--------------
41,13
-
21. Žihobce 3 35,86KT--
35,86
-------------
-. Rožmitál pod Třemšínem 1 3 51,71PB
51,71
---------------
23. Janovice nad Úhlavou 1 90,37KT
90,37
---------------


Celkem se účastnilo:  106 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: