Rok:

Výsledky ročníku 2000 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. De
1
Ha
2
Su
3
Ja
4
Ma
5
Lu
6
Sl
7
Ma
8

9
Ji
10
1. Viteň 74 23,21KT
27,25
-
30,62
32,59
37,33
30,05
36,84
31,87
23,21
32,15
2. Habartice 62 20,93KT
29,79
31,31
--
35,90
35,34
33,38
33,31
20,93
33,75
3. Slavošovice 61 25,48KT
51,25
34,25
38,56
37,04
34,56
31,67
36,75
38,65
25,48
30,71
4. Luby 57 25,50KT
32,95
38,93
69,47
38,56
35,25
33,72
36,40
37,75
25,50
31,12
5. Malá Víska 50 32,79KT-
36,84
33,59
36,75
50,09
33,11
36,00
34,11
-
32,79
6. Bílenice 44 27,11KT
29,70
36,47
29,10
35,97
41,68
-
35,43
34,18
27,11
65,59
7. Strážov 42 22,55KT
42,84
43,88
-
49,86
-
33,86
33,36
33,56
22,55
31,82
8. Obytce 31 25,21KT
32,25
33,09
----
37,06
32,15
25,21
-
9. Defurovy Lažany 16 34,18KT
35,75
48,70
-
43,86
56,25
34,18
39,34
---
10. Nýrsko 15 28,09KT--
31,15
41,93
---
39,68
28,09
-
11. Nýrsko B 13 22,32KT--
35,15
-----
22,32
-
12. Chanovice 10 37,79KT
37,79
47,84
-
45,34
49,65
39,38
----
-. Střeziměř 10 37,90KT-
37,90
-
54,40
--
39,00
42,43
--
14. Sušice I 9 30,20KT--
30,20
--
47,77
---
77,69
-. Kydliny 9 39,36KT-
44,00
-
48,18
-
41,56
42,34
39,36
-
95,97
16. Janovice nad Úhlavou 8 43,84KT-
45,40
-
43,84
46,22
45,31
46,93
46,59
--
17. Myslovice 7 27,56KT
37,54
44,52
-
79,31
54,88
41,97
--
27,56
55,70
18. Pocinovice 5 34,59DO--
34,59
-------
-. Viteň B 5 42,27KT---
66,75
42,27
-----
20. Jindřichovice 4 35,79KT-
45,15
35,79
47,81
-
45,77
---
63,72
-. Jetenovice B 4 36,00KT
36,00
---------
-. Bolešiny 4 38,77KT-
50,50
-
48,40
--
53,00
--
38,77
23. Ježovy 3 46,93KT
67,55
---
54,65
46,93
---
49,38
-. Zdebořice 3 47,06KT------
55,59
82,52
-
47,06
25. Lomec 1 41,38KT---
58,31
-
62,00
43,34
41,38
-
89,77
-. Luby B 1 42,00KT
42,00
--
69,70
-
58,09
58,81
43,84
-
57,50
-. Nýrsko C 1 42,29KT--
42,29
-------
-. Mlázovy 1 51,66KT---------
51,66
29. Hroznová Lhota 0 43,52HO--
43,52
-------
-. Defurovy Lažany B 0 44,09KT-----
44,09
----
-. Chmelná 0 44,45KT--
44,45
-------
-. Přetín 0 44,47KT-----
44,47
----
-. Strašín 0 44,59KT--
44,59
-------
-. Dolany 0 46,18KT-----
46,18
56,00
51,72
--
-. Kocourov 0 46,47KT-
46,47
-
54,93
--
49,59
---
-. Sobětice 0 46,50KT-
55,02
46,50
---
71,00
50,29
--
-. Točník 0 47,22KT--
50,50
----
47,22
--
-. Malechov 0 48,00KT-----
53,06
48,00
---
-. Újezd u Plánice 0 49,50KT-----
49,50
----
-. Malechov B 0 49,90KT------
49,90
---
-. Jetenovice 0 52,00KT
52,00
---------
-. Opálka 0 52,18KT-----
52,18
----
-. Pích 0 52,93KT------
58,18
52,93
--
-. Velký Bor 0 53,25KT
53,25
---------
-. Týnec u Klatov 0 53,52KT---
53,52
------
-. Chudenín 0 53,81KT---
53,81
------
-. Slatina 0 54,29KT
54,29
---------
-. Svéradice 0 55,34KT
55,34
---------
-. Měcholupy 0 56,13KT-
56,13
---
63,40
56,13
---
-. Tedražice 0 59,77KT--
65,09
73,52
---
59,77
-
71,43
-. Bystřice nad Úhlavou B 0 60,04KT---
60,04
-----
73,00
-. Rejštejn 0 61,38KT--
61,38
-------
-. Nová Plánice 0 63,34KT--
63,34
-------
-. Volšovy 0 63,43KT--
63,43
-------
-. Podmokly B 0 64,02KT--
64,02
-------
-. Čachrov 0 65,19KT-------
65,19
--
-. Bystřice nad Úhlavou 0 84,91KT---
84,91
-----
163,52
-. Běšiny 0 86,37KT-------
86,37
--
-. Kolinec 0 88,37KT---------
88,37
-. Podmokly 0 90,50KT--
90,50
-------
-. Malonice 0 99,29KT---------
99,29
-. Kdyně 0 116,55DO---
116,55
------


Celkem se účastnilo:  85 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: