Rok:

Výsledky ročníku 2003 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. De
1
Su
2
Ja
3
Ma
4
Lu
5
Kl
6
Ha
7
Sl
8
Ma
9

10
Ji
11
1. Malá Víska 71 23,47KT
40,54
32,12
28,18
31,21
29,38
30,95
24,81
31,67
33,16
23,47
30,75
2. Bílenice 67 23,54KT
47,91
24,85
-
30,93
28,62
-
36,64
27,82
33,20
23,54
30,15
3. Dešenice 65 25,39KT
37,04
29,59
30,43
35,06
29,44
37,89
26,19
28,19
38,69
25,39
29,94
4. Vrhaveč 37 34,80KT
58,48
-
35,12
36,28
35,99
34,80
-
42,36
41,35
-
38,34
5. Týnec u Hor. 34 32,47KT---
34,34
32,97
46,64
--
35,09
-
32,47
6. Nýrsko 33 23,35KT-
31,99
32,78
---
23,35
39,95
-
36,84
26,95
38,84
-
7. Nýrsko B 30 24,32KT-
24,32
----
24,80
-
35,32
27,10
-
-. Luby 30 32,61KT
40,34
38,00
39,45
40,65
42,18
57,34
32,87
35,62
36,38
32,61
81,53
9. Janovice nad Úhlavou 24 24,10KT
49,14
51,62
-
41,86
36,22
-
24,10
-
38,15
36,35
38,82
10. Lomec 23 31,33KT
45,53
-
38,39
44,34
39,54
38,73
31,33
47,95
43,30
32,64
46,22
11. Strážov 18 20,21KT
29,65
20,21
---------
12. Viteň 17 25,07KT
28,55
25,07
---------
13. Velenovy 13 31,52KT-----
39,53
-
31,52
---
14. Slavošovice 12 31,82KT
32,03
31,82
---------
15. Defurovy Lažany 10 37,19KT
63,01
--
37,81
----
37,19
--
16. Habartice 9 31,88KT-----
31,88
-----
-. Bystřice nad Úhlavou B 9 32,68KT
49,54
36,16
38,15
-
47,93
---
47,21
32,68
42,97
-. Bystřice nad Úhlavou 9 35,80KT
73,68
40,35
35,80
-----
47,59
41,24
41,50
-. Střeziměř 9 38,75KT----
38,75
46,12
--
39,66
--
20. Bolešiny 8 39,28KT--
39,28
--
50,69
-
40,40
---
-. Srbice 8 40,73KT
46,82
-
46,35
43,85
40,73
46,88
-
41,63
--
46,87
22. Zdebořice 7 29,68KT
41,42
29,68
---------
-. Pích 7 34,71KT
34,71
----------
-. Milínov 7 39,19KT
46,75
-
42,00
39,19
43,67
60,10
-
45,24
48,23
-
46,59
25. Nýrsko C 6 27,32KT--
41,99
------
27,32
-
26. Jindřichovice 5 30,40KT-
36,24
45,94
-
43,75
-
30,40
-
48,74
53,90
80,62
-. Petrovice u Sušice 5 38,84KT
38,84
----------
28. Sušice I 4 30,11KT-
30,11
---------
-. Klatovy I 4 41,25KT
69,46
47,91
48,52
45,37
43,17
59,27
42,57
61,74
57,23
42,23
41,25
30. Hrádek 3 41,20KT---
41,20
-------
31. Štěpánovice 1 48,79KT-----
48,79
-----
32. Česká Kubice 0 21,79DO------
21,79
----
-. Kalenice 0 26,41ST------
26,41
----
-. Kolinec 0 33,29KT-
33,29
--------
59,63
-. Chmelná 0 38,14KT-
38,14
---------
-. Točník 0 41,94KT-
41,94
---
84,85
-----
-. Soustov 0 42,31KT--
42,31
--------
-. Jetenovice 0 45,32KT
93,06
--
45,32
-------
-. Chotěšov 0 46,32KT
46,32
----------
-. Sobětice 0 46,72KT-
46,72
--
66,43
------
-. Týnec u Klatov 0 49,17KT-
49,17
---------
-. Myslovice 0 52,25KT--
52,25
--------
-. Dehtín 0 53,24KT-----
53,24
-----
-. Svojšice 0 53,71KT
53,71
----------
-. Spůle 0 54,96KT--
54,96
--------
-. Čachrov 0 56,86KT--
84,46
-----
56,86
--
-. Strašín 0 57,02KT-
57,02
---------
-. Velký Bor 0 57,45KT
57,45
----------
-. Hoštice 0 58,87KT
58,87
----------
-. Komušín 0 67,79KT
103,29
--
67,79
-------
-. Neznašovy 0 75,90KT--------
75,90
--
-. Chanovice 0 77,78KT---
77,78
-------
-. Olšany 0 79,34KT---
79,34
-------
-. Jindřichovice B 0 87,16KT----------
87,16


Celkem se účastnilo:  76 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: