Rok:

Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Hl
2
Ha
3
By
4
Su
5

6
Mo
7
Lu
8
De
9
Ro
10

11
Sl
12
St
13
Ma
14
Tu
15
1. Neznašovy 160 21,83KT--
14
-
14
15
12
15
13
11
15
13
11
13
14
2. Hadrava 138 22,43KT--
13
-
10
9
15
10
9
15
14
12
12
7
12
3. Zahorčice 134 21,30KT--
12
-
15
10
9
8
8
9
13
11
15
9
15
4. Tupadly 116 23,29KT--
11
-
11
11
13
1
12
6
11
14
8
15
3
5. Bezděkov (Klatovy) 114 23,18KT--
9
-
12
4
11
11
7
13
7
9
13
10
8
6. Bystřice nad Úhlavou A 112 22,66KT----
13
6
14
12
14
7
12
8
10
6
10
7. Rozsedly 109 23,94KT--
15
--
12
-
2
15
14
0
15
9
14
13
8. Nýrsko A 108 22,26KT--
0
-
9
15
10
14
11
12
8
0
14
4
11
9. Malá Víska 102 26,07KT--
6
-
7
13
8
13
10
10
5
10
7
8
5
10. Bystřice nad Úhlavou B 39 28,02KT----
0
7
3
4
0
8
0
0
-
11
6
11. Mochtín 37 24,84KT--
4
-
6
-
6
7
--
9
5
0
0
0
12. Ostřetice 36 27,34KT--
10
--
5
-
9
-----
12
-
13. Střeziměř 22 25,47KT----
8
-
7
-------
7
14. Dlažov 21 34,66KT--
0
----
6
5
5
---
5
-
15. Dehtín 20 24,63KT----------
10
---
10
16. Křištín 19 39,43KT--
1
--
0
-
0
4
4
-
6
-
2
2
17. Drslavice 15 34,45KT------
4
3
---
7
--
1
18. Klenová 12 30,60KT--
7
----
5
-----
0
-
19. Chudenín 10 28,28KT-------
0
--
6
---
4
-. Týnec u Hor. 10 31,48KT--
2
--
8
---------
21. Habartice 8 28,40KT--
8
------------
22. Drslavice 6 30,17UH------------
6
--
-. Velký Bor ml. 6 40,09KT--------
6
------
24. Rovná (Strážov) 5 32,68KT--
5
------------
-. Štěpanice 5 33,28KT------
5
--------
-. Sušice I 5 39,85KT----
5
----------
27. * 2130 4 44,67-----
4
----------
28. Kydliny 3 33,61KT--
3
------------
-. Defurovy Lažany 3 50,28KT--------
3
------
-. Volšovy 3 50,37KT-------------
3
-
31. Velký Bor sm. 2 68,49KT--------
2
------
32. Vrhaveč 1 66,86KT-------------
1
-
33. Sobětice 0 50,75KT-------
0
-------
-. Štěpánovice 0 NPKT--------------
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Hl
2
Ha
3
By
4
Su
5

6
Mo
7
Lu
8
De
9
Ro
10

11
Sl
12
St
13
Ma
14
Tu
15
1. Nýrsko 99 27,65KT--
9
-
8
10
6
9
8
8
7
10
8
10
6
2. Tupadly 98 25,22KT--
6
-
10
9
10
7
10
9
10
9
0
9
9
3. Hadrava 97 26,90KT--
8
-
9
8
9
10
9
6
8
8
10
5
7
4. Bystřice nad Úhlavou 79 25,83KT----
6
-
8
8
7
10
9
6
9
8
8
5. Malá Víska 61 31,53KT--
7
-
7
-
5
4
5
5
6
4
7
6
5
6. Neznašovy 43 36,78KT--
5
----
5
6
7
-
7
6
4
3
7. Dlažov 30 38,70KT--
4
--
6
-
6
0
4
-
3
-
7
-
8. Drslavice 24 35,88KT--
10
-------
5
5
0
-
4
9. Dehtín 10 26,79KT--------------
10
-. Týnec u Hor. 10 36,87KT--
3
--
7
---------
11. Štěpanice 7 37,18KT------
7
--------
12. Sušice I 5 41,73KT----
5
----------
13. Štěpánovice 3 50,95KT-------
3
-------
-. Volšovy 3 70,98KT-------------
3
-
-. Rozsedly 3 91,35KT---------
3
-----
16. Žihobce 0 NPKT----
0
----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Hl
2
Ha
3
By
4
Su
5

6
Mo
7
Lu
8
De
9
Ro
10

11
Sl
12
St
13
Ma
14
Tu
15
1. Hradiště B 28 23,65PM
7
8
-
5
---------
8
-
-. Bystřice nad Úhlavou A 28 25,05KT
10
--
8
---------
10
-
3. Klenová 18 32,71KT
6
--
6
---------
6
-
4. Dešenice 17 24,87KT---
10
---------
7
-
5. Hradiště A 15 31,08PM
8
0
-
7
---------
0
-
6. Chodov 10 21,53DO-
10
-------------
7. Hluboká 9 25,37DO-
6
-----------
3
-
-. Vrhaveč 9 26,25KT-
5
-----------
4
-
9. Kdyně 7 25,35DO-
7
-------------
10. Dešenice B 5 37,85KT-------------
5
-
-. Dolní Bukovsko 5 40,58CB
5
--------------
-. Malá Víska 5 42,29KT
0
--
4
---------
1
-
13. Pocinovice 4 26,89DO-
4
-------------
-. Luby 4 37,48KT-
1
-
3
---------
0
-
-. Běšiny 4 42,52KT
4
--------------
16. Staňkov I 3 27,01DO-
3
-------------
-. Červené Poříčí 3 49,67KT
3
--------------
18. Tlumačov 2 27,08DO-
2
-------------
-. Dlažov 2 43,55KT-------------
2
-
20. Kout na Šumavě 0 37,60DO-
0
-------------
-. Stanětice 0 66,55DO-
0
-------------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Hl
2
Ha
3
By
4
Su
5

6
Mo
7
Lu
8
De
9
Ro
10

11
Sl
12
St
13
Ma
14
Tu
15
1. Malá Víska 21 31,44KT
3
4
-
6
---------
8
-
2. Bystřice nad Úhlavou A 19 28,39KT
5
--
10
---------
4
-
3. Dešenice 18 36,58KT---
8
---------
10
-
4. Klenová 15 39,03KT
6
--
7
---------
2
-
5. Bystřice nad Úhlavou B 11 47,55KT---
5
---------
6
-
6. Pocinovice 10 22,27DO-
10
-------------
-. Vrhaveč 10 34,73KT-
3
-----------
7
-
-. Týnec u Klatov 10 43,67KT
10
--------------
9. Hluboká 8 23,16DO-
8
-------------
-. Luby 8 41,25KT-
1
-
4
---------
3
-
-. Dolní Bukovsko 8 46,68CB
8
--------------
12. Chodov 7 24,30DO-
7
-------------
-. Radochovy 7 49,79PJ
7
--------------
14. Petrovice 6 28,06DO-
6
-------------
15. Staňkov I 5 30,25DO-
5
-------------
-. Malá Víska B 5 65,34KT-------------
5
-
17. Červené Poříčí 4 63,68KT
4
--------------
18. Tlumačov 2 37,86DO-
2
-------------
19. Chodská Lhota 0 41,98DO-
0
-------------


Celkem se účastnilo:  93 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: