Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Ha
2
Su
3
By
4

5
Lu
6
De
7
Ro
8
Lo
9
Ja
10

11
Ra
12
Sl
13
St
14
Ma
15
Tu
16
1. Hadrava 106 22,38KT-
24,64
22,38
-
28,16
26,50
29,62
28,29
-
26,19
23,93
-
25,64
25,18
25,17
22,72
2. Tupadly 84 20,52KT-
27,70
27,14
-
31,53
32,07
29,07
30,42
-
30,84
20,52
-
26,30
23,03
27,63
22,31
3. Střeziměř 74 23,28KT-
26,42
23,69
-
32,01
36,86
31,63
28,46
-
30,11
24,84
-
31,94
23,28
27,17
25,14
4. Neznašovy 73 23,82KT-
26,16
23,82
-
39,74
35,63
30,22
26,17
-
26,77
28,42
-
31,60
25,13
30,10
26,91
5. Bystřice nad Úhlavou 65 21,82KT-
24,31
21,82
-
26,70
42,72
104,22
32,91
-
41,40
22,18
-
31,98
31,57
29,37
28,39
6. Nýrsko 53 23,65KT-
41,50
24,04
-
32,86
28,98
41,22
--
26,89
24,43
-
28,21
32,48
31,37
23,65
7. Zahorčice 50 26,83KT-
29,53
26,83
-
29,35
36,93
28,77
31,54
-
27,28
28,53
-
27,50
56,93
43,26
28,18
8. Bezděkov (Klatovy) 35 25,66KT-
33,43
28,00
-
39,90
55,62
57,04
37,87
-
29,03
27,80
-
28,98
25,66
30,09
27,36
9. Štěpánovice 31 25,58KT-
34,66
25,58
-
63,19
29,86
27,42
30,84
--
28,65
-
42,62
--
29,22
10. Velenovy 22 27,00KT-
28,59
----
27,00
-----
27,04
---
11. Rozsedly 13 28,34KT----
31,57
-
52,71
28,34
--------
12. Měčín 9 25,92KT-
34,34
25,92
-
32,06
-
34,57
---------
13. Týnec u Hor. 8 28,73KT----
28,73
-----------
14. Petrovice 6 27,16KT-
27,16
--------------
-. Rovná (Strážov) 6 38,81KT-----
48,19
---
56,46
--
38,81
41,38
43,44
NP
16. Malá Víska 5 29,75KT----------
29,75
---
30,93
-
-. Děpoltice 5 32,95KT--
35,26
----
36,06
-
54,46
--
76,01
43,30
40,81
32,95
18. Ostřetice 4 31,09KT-
31,09
----
38,71
46,10
----
41,70
-
33,41
-
19. Habartice 3 29,09KT-
29,09
--------------
-. Velenovy I 3 31,71KT------
31,71
---------
21. Drslavice 2 44,90KT-
44,90
-------
49,36
--
79,55
---
22. Žiznětice 1 30,85KT----
47,14
----------
30,85
-. Klenová 1 42,24KT---------
52,80
--
42,24
---
-. Luby 1 53,79KT----
56,10
53,79
--------
61,57
-
25. Sušice I B 0 32,23KT--
32,23
-------------
-. Sušice I A 0 34,82KT--
34,82
-------
37,52
-----
-. Hoštice 0 35,60KT-
35,60
--------------
-. Zelená Lhota 0 35,94KT-
37,63
35,94
-------------
-. Předslav 0 36,26KT-
36,26
--------------
-. Nýrsko 2 0 38,72KT----------
38,72
-----
-. Kydliny 0 41,25KT-
41,25
--------------
-. Defurovy Lažany 0 45,10KT------
45,10
---------
-. Vrhaveč 0 50,31KT--------------
50,31
-
-. Velký Bor I 0 50,98KT------
50,98
---------
-. Jetenovice 0 52,54KT------
52,54
---------
-. Velký Bor II 0 58,68KT------
58,68
---------
-. Štěpanice 0 63,05KT--------------
63,05
-
-. Bolešiny 0 68,49KT------------
68,49
---
-. Sobětice 0 105,06KT-----
105,06
---------
NP

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Ha
2
Su
3
By
4

5
Lu
6
De
7
Ro
8
Lo
9
Ja
10

11
Ra
12
Sl
13
St
14
Ma
15
Tu
16
1. Bystřice nad Úhlavou A 47 16,19KT
18,41
--
18,15
----
16,73
--
16,19
--
16,30
-
2. Dešenice 33 17,95KT
41,16
--
17,95
----
19,52
--
19,53
--
18,20
-
3. Klenová 32 17,88KT
22,30
--
18,76
----
17,88
--
25,75
--
27,39
-
4. Štěpánovice 26 20,67KT
24,80
--
21,24
----
23,63
--
22,13
--
20,67
-
5. Malechov 21 17,75KT---
19,57
-------
17,75
--
20,46
-
6. Žihobce 20 15,03KT---
15,03
-------
16,17
----
-. Hradiště A 20 18,29PM
57,45
--
20,84
----
19,52
--
18,29
--
32,18
-
8. Bystřice nad Úhlavou B 16 18,53KT--------
18,53
-----
20,01
-
9. Malá Víska 13 25,48KT
33,83
--
25,96
----
25,48
-----
25,89
-
10. Hradiště B 8 27,66PM
29,67
--
28,92
----
30,26
--
27,66
--
38,11
-
11. Kejnice 7 26,02KT
26,02
---------------
12. Dlažov 6 26,63KT
26,63
---------------
13. Hluboká 5 20,81DO---
20,81
------------
-. Rabí 5 20,91KT-----------
20,91
----
-. Luby 5 26,11KT--------
26,11
-----
29,49
-
16. Běšiny 4 23,49KT
NP
--
23,49
----------
28,09
-
17. Vrhaveč 3 40,99KT
40,99
-------------
44,11
-
18. Strážov 2 22,89KT---
22,89
------------
-. Stanětice 2 27,17DO-----------
27,17
----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Ha
2
Su
3
By
4

5
Lu
6
De
7
Ro
8
Lo
9
Ja
10

11
Ra
12
Sl
13
St
14
Ma
15
Tu
16
1. Bystřice nad Úhlavou 42 16,34KT
22,54
--
19,25
----
16,34
--
19,85
--
46,80
-
2. Dešenice 41 21,59KT
25,81
--
21,59
----
24,98
--
23,06
--
24,80
-
3. Klenová 40 20,86KT
25,69
--
24,94
----
20,86
--
26,97
--
28,80
-
4. Hluboká 24 22,15DO---
28,37
----
23,72
-----
22,15
-
5. Luby 14 26,52KT--------
26,52
-----
27,04
-
6. Vrhaveč 13 28,00KT
28,00
-------------
31,39
-
7. Běšiny 11 28,15KT
58,43
--
28,15
----------
99,25
-
8. Žihobce 10 19,66KT-----------
19,66
----
9. Červené Poříčí A 6 29,17KT
29,17
---------------
10. Malá Víska 5 36,95KT--------------
36,95
-
-. Červené Poříčí B 5 50,21KT
50,21
---------------
12. Bezděkov (Klatovy) 4 40,20KT--------------
40,20
-
-. Dlažov A 4 52,37KT
52,37
---------------
14. Dlažov B 3 57,83KT
57,83
---------------


Celkem se účastnilo:  87 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: