Liga: | PLPU |
Místo: | Bohdalín |
Okres: | Pelhřimov |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 27. 05. 2017 13:00 |
Kontakt: | Lukáš Semotán |
Telefon: | 732 580 503 |
Začátek rezervace: | 14. 05. 2017 18:00 |
Konec rezervace: | 27. 05. 2017 13:00 |
Začátek tipování: | 27. 05. 2017 20:00 |
Konec hlasování: | 27. 05. 2017 00:00 |
Zadal: | Ondřej Pecha |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bohdalin-8385.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Bohdalín | PE | Ondřej Pecha | ||
2 | 2 | Kamenice nad Lipou | PE | Vojta Šindelář | ||
3 | 3 | Bořetín | PE | Ondřej Pecha | ||
4 | 4 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | ||
5 | 5 | Kaliště | JI | Vojta Šindelář | ||
6 | 6 | Rohovka | PE | Jan Štětka | ||
7 | 7 | Střížov | JI | Petr Kabátek | ||
8 | 8 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
9 | 9 | Žirovnice | PE | Jakub Růžička | ||
10 | 10 | Chválkov | PE | Ondřej Pecha | ||
11 | 12 | Božejovice | TA | Jiří Mácha | ||
12 | 13 | Libkova Voda | PE | Vena Drahný | ||
13 | 14 | Rybova Lhota | TA | František Ježek | ||
14 | 15 | Krotějov | Sport | TA | David Kozel | |
15 | 16 | Český Rudolec | JH | Ondřej Huml | ||
16 | 17 | Drunče | JH | Jiří Melecký | ||
17 | 18 | Strmilov | JH | Luboš Nečeda | ||
18 | 19 | Včelnička | PE | Ondřej Pecha | ||
19 | 21 | Bílý Kámen | JI | Radim Kriegsmann | ||
20 | 22 | Oponešice | TR | Martin Mařík | ||
21 | 23 | Dobronice u Chýnova | TA | Jan Kainráth | ||
22 | 29 | Mysletice | JI | Stanislav Dolský | ||
23 | 30 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Chválkov | PE | Barbora Michalová | ||
2 | 2 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka | ||
3 | 4 | Kamenice nad Lipou | A | PE | Veronika Staňková | |
4 | 7 | Zdešov | JH | Ivana Procházková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenice nad Lipou A | PE | 18,39 | 18,38 | 18,39 | 2015/05/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Kamenice nad Lipou A | PE | 18,39 | 18,90 | 18,90 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Chotěmice | TA | 19,43 | 18,47 | 19,43 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Zajíčkov | PE | 19,89 | 19,94 | 19,94 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Kamenice nad Lipou B | PE | 20,17 | 19,18 | 20,17 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Kamenice nad Lipou A | PE | 20,50 | 19,50 | 20,50 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Kamenice nad Lipou | PE | 17,54 | 20,84 | 20,84 | 2017/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Batelov | JI | 21,57 | 19,97 | 21,57 | 2017/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Nová Ves | JI | 21,62 | 21,15 | 21,62 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Strachoňovice | JI | 21,79 | 21,16 | 21,79 | 2017/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Kamenice nad Lipou B | PE | 21,68 | 21,84 | 21,84 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Kamenice nad Lipou B | PE | 20,40 | 21,48 | 22,40 | 2013/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Zajíčkov | PE | 22,63 | 23,20 | 23,20 | 2015/05/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Nová Včelnice | JH | 19,46 | 23,36 | 23,36 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Zdešov | JH | 24,41 | 24,17 | 24,41 | 2015/05/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Chválkov | PE | 24,42 | 24,94 | 24,94 | 2017/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Kamenice nad Lipou B | PE | 28,76 | 20,21 | 28,76 | 2015/05/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Zdešov | JH | 31,02 | 24,26 | 31,02 | 2017/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Nová Včelnice | JH | 31,66 | 32,17 | 32,17 | 2016/09/17 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Dvorce A | TA | NP | NP | NP | 2013/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Dvorce | TA | NP | NP | NP | 2015/05/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Kamenice nad Lipou A | PE | NP | NP | NP | 2013/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Dvorce | TA | DSQ | DSQ | DSQ | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Nová Včelnice | JH | DSQ | DSQ | DSQ | 2017/05/27 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2003/08/02 | Bohdalín, PE, | |
2004/06/19 | Bohdalín, PE, | |
2005/08/20 | Bohdalín, PE, | |
2013/06/08 | Bohdalín, 1.kolo | |
2013/06/08 | Bohdalín, hasičské hřiště, 1.kolo Pelhřimovské ligy v požárním útoku | |
2014/06/28 | Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín | |
2015/05/30 | Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín | |
2016/09/17 | Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín, 3B úzké, sklopky | |
2017/05/27 | Bohdalín, O pohár SDH, 3B úzké | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč | |
2024/05/26 | Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice | |
2024/06/08 | Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |