Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Markvartovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDorostenkyDorostenci
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 29. 05. 2026 | Areál ZŠ Štěpánkovice | 15,12 | 14.85 | 15.12 | -0.27 | ||
3. | 22. 05. 2026 | Píšť | 16,52 | 16.52 | 15.75 | 0.77 | ||
24. | 04. 10. 2025 | Velké Hoštice | 15,19 | 14.78 | 15.19 | -0.41 | ||
46. | 05. 10. 2019 | Velké Hoštice | 16,51 | 16.51 | 15.87 | 0.64 | ||
35. | 29. 09. 2018 | Babice (VS) - hasičské hřiště | 15,73 | 15.09 | 15.73 | -0.64 | ||
41. | 07. 10. 2017 | FK Velké Hoštice | 16,27 | 15.52 | 16.27 | -0.75 | ||
25. | 18. 06. 2016 | Oprechtice | 17,40 | 17.4 | 17.15 | 0.25 | ||
34. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 15,90 | 14.92 | 15.9 | -0.98 | ||
67. | 03. 10. 2015 | M | Velké Hoštice | 15,90 | 14.92 | 15.9 | -0.98 | |
67. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 15,90 | 14.92 | 15.9 | -0.98 | ||
24. | 20. 06. 2015 | Oprechtice | 17,12 | 17.12 | 16.32 | 0.8 | ||
24. | 05. 10. 2013 | Velké Hoštice | 16,97 | 16.91 | 16.97 | -0.06 | ||
32. | 15. 06. 2013 | Oprechtice | 18,38 | 18.38 | 18.02 | 0.36 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 15,69 | 15.69 | 15.56 | 0.13 | ||
5. | 30. 08. 2026 | Zderaz | 16,39 | 16.39 | 15.14 | 1.25 | ||
2. | 29. 08. 2026 | Pšánky | 15,34 | 15.34 | 15.12 | 0.22 | ||
1. | 23. 08. 2026 | Neplachovice | 15,86 | 15.45 | 15.86 | -0.41 | ||
6. | 16. 08. 2026 | Kozmice | 20,53 | 20.53 | 19.78 | 0.75 | ||
1. | 09. 08. 2026 | Stará Říše | 15,40 | 15.4 | 15.36 | 0.04 | ||
4. | 08. 08. 2026 | Nevcehle | 15,77 | 15.08 | 15.77 | -0.69 | ||
1. | 26. 07. 2026 | Únětice | 15,34 | 15.34 | 15.33 | 0.01 | ||
2. | 25. 07. 2026 | Ženy | Únětice, Žluna park Aréna, | 15,92 | 15.92 | 15.77 | 0.15 | |
7. | 25. 07. 2026 | Budíkovice | 18,75 | 17.05 | 18.75 | -1.7 | ||
1. | 19. 07. 2026 | Letohrad Kunčice | 16,25 | 16.25 | 15.72 | 0.53 | ||
4. | 19. 07. 2026 | Letohrad - Kunčice | 16,25 | 16.25 | 15.72 | 0.53 | ||
15. | 18. 07. 2026 | Letohrad - Orlice | 18,04 | 16.54 | 18.04 | -1.5 | ||
1. | 12. 07. 2026 | Služovice | 16,00 | 15.16 | 16 | -0.84 | ||
8. | 05. 07. 2026 | Karolín | 16,08 | 16.08 | 15.38 | 0.7 | ||
2. | 04. 07. 2026 | Bílovice | 15,23 | 15.18 | 15.23 | -0.05 | ||
11. | 21. 06. 2026 | Radíkov | 16,85 | 15.58 | 16.85 | -1.27 | ||
6. | 20. 06. 2026 | Plumlov | 17,42 | 16.81 | 17.42 | -0.61 | ||
1. | 14. 06. 2026 | Maršovice | 15,62 | 15.62 | 15.55 | 0.07 | ||
6. | 13. 06. 2026 | Netín | 16,06 | 16.06 | 15.6 | 0.46 | ||
1. | 31. 05. 2026 | Svoboda | 15,77 | 15.57 | 15.77 | -0.2 | ||
1. | 29. 05. 2026 | Areál ZŠ Štěpánkovice | 16,41 | 16.41 | 16.07 | 0.34 | ||
1. | 22. 05. 2026 | Píšť | 17,26 | 16.6 | 17.26 | -0.66 | ||
13. | 04. 10. 2025 | Velké Hoštice | 19,41 | 18.12 | 19.41 | -1.29 | ||
5. | 07. 09. 2025 | Zderaz | 15,87 | 15.84 | 15.87 | -0.03 | ||
3. | 06. 09. 2025 | Oldřiš | 15,65 | 15.65 | 15.47 | 0.18 | ||
1. | 24. 08. 2025 | Pšánky | 15,47 | 15.41 | 15.47 | -0.06 | ||
2. | 24. 08. 2025 | Pšánky | 15,47 | 15.41 | 15.47 | -0.06 | ||
1. | 23. 08. 2025 | Myštěves | 17,20 | 17.2 | 16.94 | 0.26 | ||
4. | 23. 08. 2025 | Myštěves | 17,20 | 17.2 | 16.94 | 0.26 | ||
5. | 27. 07. 2025 | Zahorčice | 16,08 | 15.83 | 16.08 | -0.25 | ||
17. | 26. 07. 2025 | Únětice | 27,14 | 27.08 | 27.14 | -0.06 | ||
2. | 20. 07. 2025 | Letohrad Kunčice | 16,89 | 16.89 | 16.46 | 0.43 | ||
7. | 20. 07. 2025 | Letohrad - Kunčice | 16,89 | 16.89 | 16.46 | 0.43 | ||
3. | 19. 07. 2025 | Nevcehle | 15,86 | 15.86 | 15.84 | 0.02 | ||
11. | 06. 07. 2025 | Olšovec | 16,94 | 16.94 | 15.9 | 1.04 | ||
9. | 05. 07. 2025 | Bílovice | 17,31 | 17.31 | 15.76 | 1.55 | ||
1. | 29. 06. 2025 | SDH Kobeřice | 15,83 | 15.24 | 15.83 | -0.59 | ||
5. | 22. 06. 2025 | Radíkov | 16,30 | 16.19 | 16.3 | -0.11 | ||
4. | 21. 06. 2025 | Plumlov | 16,13 | 16.13 | 15.92 | 0.21 | ||
6. | 14. 06. 2025 | Netín | 16,71 | 15.8 | 16.71 | -0.91 | ||
1. | 05. 10. 2024 | Babice | 16,36 | 16.3 | 16.36 | -0.06 | ||
6. | 08. 09. 2024 | Zderaz | 16,42 | 15.36 | 16.42 | -1.06 | ||
6. | 07. 09. 2024 | Oldřiš | 17,86 | 15.42 | 17.86 | -2.44 | ||
4. | 31. 08. 2024 | Chotěmice | 15,86 | 15.86 | 15.48 | 0.38 | ||
3. | 18. 08. 2024 | Pšánky | 15,63 | 15.22 | 15.63 | -0.41 | ||
1. | 17. 08. 2024 | Budíkovice | 15,78 | 15.78 | 15.47 | 0.31 | ||
12. | 21. 07. 2024 | Letohrad Kunčice | 19,05 | 15.64 | 19.05 | -3.41 | ||
15. | 21. 07. 2024 | Letohrad - Kunčice | 19,05 | 15.64 | 19.05 | -3.41 | ||
9. | 20. 07. 2024 | Letohrad - Orlice | 16,20 | 16.06 | 16.2 | -0.14 | ||
1. | 14. 07. 2024 | Maršovice | 15,50 | 15.26 | 15.5 | -0.24 | ||
5. | 13. 07. 2024 | Netín | 16,04 | 15.23 | 16.04 | -0.81 | ||
4. | 23. 06. 2024 | Čechtín | 16,45 | 15.84 | 16.45 | -0.61 | ||
7. | 22. 06. 2024 | Nevcehle | 16,79 | 16.62 | 16.79 | -0.17 | ||
10. | 16. 06. 2024 | Radíkov | 16,93 | 15.47 | 16.93 | -1.46 | ||
3. | 13. 08. 2023 | Kozmice, areál SDH - TJ Sokol | 18,11 | 18.11 | 15.39 | 2.72 | ||
4. | 22. 07. 2023 | Letohrad Orlice | 16,98 | 16.98 | 16.66 | 0.32 | ||
8. | 22. 07. 2023 | Letohrad - Orlice | 16,98 | 16.98 | 16.66 | 0.32 | ||
15. | 14. 08. 2021 | Zahnašovice | 18,89 | 18.89 | 16.46 | 2.43 | ||
8. | 25. 07. 2021 | Letohrad - Orlice | 18,38 | 18.09 | 18.38 | -0.29 | ||
15. | 27. 06. 2021 | Radíkov | 18,83 | 17.39 | 18.83 | -1.44 | ||
17. | 26. 06. 2021 | Plumlov | 26,24 | 26.24 | 23.86 | 2.38 | ||
12. | 05. 09. 2020 | Zderaz | 20,81 | 19.41 | 20.81 | -1.4 | ||
11. | 30. 08. 2020 | Myštěves | 17,64 | 16.9 | 17.64 | -0.74 | ||
12. | 29. 08. 2020 | Pšánky | 18,18 | 16.57 | 18.18 | -1.61 | ||
5. | 23. 08. 2020 | Čechtín | 16,73 | 16.73 | 16.6 | 0.13 | ||
3. | 22. 08. 2020 | Petrovice | 17,04 | 16.4 | 17.04 | -0.64 | ||
6. | 16. 08. 2020 | Olšovec | 17,19 | 16.77 | 17.19 | -0.42 | ||
3. | 26. 07. 2020 | Letohrad - Kunčice | 16,50 | 16.35 | 16.5 | -0.15 | ||
7. | 25. 07. 2020 | Letohrad - Orlice | 16,92 | 16.85 | 16.92 | -0.07 | ||
5. | 05. 07. 2020 | Radíkov | 17,46 | 17.46 | 17.45 | 0.01 | ||
15. | 04. 07. 2020 | Plumlov | 20,41 | 20.41 | 16.48 | 3.93 | ||
9. | 05. 10. 2019 | Velké Hoštice | 18,58 | 18.58 | 17.6 | 0.98 | ||
10. | 28. 07. 2019 | Orlice | 17,74 | 16.83 | 17.74 | -0.91 | ||
111. | 07. 04. 2019 | HORČIČKOVÁ Karolína | Jablonec | 23,99 | 23.99 | 120 | -96.01 | |
12. | 29. 07. 2018 | Letohrad - Kunčice | 18,73 | 18.73 | 18.27 | 0.46 | ||
14. | 08. 07. 2018 | Olšovec | 20,98 | 20.98 | 17.13 | 3.85 | ||
6. | 24. 06. 2018 | Radíkov | 17,12 | 17.12 | 16.88 | 0.24 | ||
25. | 07. 04. 2018 | Tessarzová Kristýna | Jablonec | 18,99 | 19.38 | 18.99 | 0.39 | |
21. | 07. 10. 2017 | FK Velké Hoštice | 32,69 | 18.7 | 32.69 | -13.99 | ||
32. | 01. 04. 2017 | Tessarzová Kristýna | Jablonec | 19,13 | 19.31 | 19.13 | 0.18 | |
11. | 01. 10. 2016 | Babice | 18,53 | 17.71 | 18.53 | -0.82 | ||
4. | 13. 08. 2016 | Kujavy, hřiště TJ | 17,50 | 17.5 | 17.19 | 0.31 | ||
10. | 23. 07. 2016 | Velké Hoštice | 18,10 | 18.1 | 16.81 | 1.29 | ||
7. | 18. 06. 2016 | Oprechtice | 19,13 | 19.13 | 17.49 | 1.64 | ||
34. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 99,99 | 20.49 | 99.99 | -79.5 | ||
7. | 20. 06. 2015 | Oprechtice | 20,12 | 20.12 | 19.54 | 0.58 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
66. | 17. 03. 2018 | Horčičková Karolína | Ostrava | 14,40 | 120 | 14.4 | 105.6 | |
75. | 19. 03. 2016 | Horčičková Karolína | Jablonec | 16,15 | 48.09 | 16.15 | 31.94 | |
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 05. 07. 2018 | Karolína Horčičková | Plzeň, Dvojboj | 19,74 | 19.74 | 23.08 | -3.34 | |
6. | 04. 07. 2018 | Karolína Horčičková | Plzeň, Běh na 100 m | 19,65 | 19.65 | 20.58 | -0.93 | |
8. | 08. 04. 2018 | Tessarzová Kristýna | Jablonec | 18,81 | 19.09 | 18.81 | 0.28 | |
18. | 08. 04. 2018 | Horčičková Karolína | Jablonec | 20,88 | 20.88 | 25.81 | -4.93 | |
25. | 02. 04. 2017 | Tessarzová Kristýna | Jablonec | 20,37 | 20.37 | 27.12 | -6.75 | |
31. | 02. 04. 2017 | Horčičková Karolína | Jablonec | 22,22 | 22.22 | 22.42 | -0.2 | |
15. | 20. 03. 2016 | Tessarzová Kristýna | Jablonec | 19,94 | 19.94 | 20.73 | -0.79 | |
16. | 20. 03. 2016 | Mučková Karolína | Jablonec | 20,56 | 21.78 | 20.56 | 1.22 | |
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
63. | 20. 03. 2016 | Tesař Martin | Jablonec | 26,19 | 29.29 | 26.19 | 3.1 | |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.











