Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Bohuslavice u Zlína, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDorostenkyDorostenci
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 03. 10. 2026 | Pašek David | Praha, okolí Žižkovského vysílače | 626,55 | 626.55 | 626.55 | 0 | |
63. | 01. 10. 2016 | Babice | 19,32 | 19.32 | 19.12 | 0.2 | ||
11. | 29. 05. 2016 | Svoboda | 17,27 | 16.67 | 17.27 | -0.6 | ||
62. | 28. 05. 2016 | Lasák Jiří | Ostrava | 18,60 | 21.03 | 18.6 | 2.43 | |
91. | 28. 05. 2016 | Dominik Lukáš | Ostrava | 26,62 | 120 | 26.62 | 93.38 | |
92. | 28. 05. 2016 | Pašek Jiří | Ostrava | 26,96 | 120 | 26.96 | 93.04 | |
15. | 09. 08. 2014 | Plinkout | 16,56 | 16.56 | 15.44 | 1.12 | ||
20. | 28. 05. 2005 | Šarovy, ZL | 33,24 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
6. | 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 16,55 | 16.03 | 16.55 | -0.52 | ||
9. | 19. 09. 2026 | Třeština | 17,75 | 17.75 | 16.31 | 1.44 | ||
3. | 12. 09. 2026 | Nová Dědina | 17,75 | 17.75 | 16.98 | 0.77 | ||
14. | 30. 08. 2026 | Zderaz | 18,91 | 18.91 | 16.24 | 2.67 | ||
2. | 15. 08. 2026 | Nětčice | 18,11 | 17.77 | 18.11 | -0.34 | ||
6. | 09. 08. 2026 | Stará Říše | 16,27 | 16.05 | 16.27 | -0.22 | ||
7. | 08. 08. 2026 | Nevcehle | 16,16 | 15.77 | 16.16 | -0.39 | ||
2. | 02. 08. 2026 | Křenovice | 16,86 | 16.86 | 15.88 | 0.98 | ||
1. | 25. 07. 2026 | Záhlinice | 16,11 | 16.11 | 15.91 | 0.2 | ||
3. | 19. 07. 2026 | Letohrad - Kunčice | 16,22 | 16.1 | 16.22 | -0.12 | ||
8. | 18. 07. 2026 | Letohrad - Orlice | 16,63 | 16.41 | 16.63 | -0.22 | ||
2. | 05. 07. 2026 | Karolín | 17,86 | 17.86 | 16.16 | 1.7 | ||
13. | 05. 07. 2026 | Karolín | 17,86 | 17.86 | 16.16 | 1.7 | ||
1. | 04. 07. 2026 | Vrchoslavice | 16,52 | 16.52 | 15.86 | 0.66 | ||
16. | 04. 07. 2026 | Bílovice | 18,83 | 18.83 | 17.96 | 0.87 | ||
1. | 28. 06. 2026 | Olešnice u Bouzova | 15,92 | 15.76 | 15.92 | -0.16 | ||
1. | 28. 06. 2026 | Pravčice | 16,03 | 16.03 | 15.91 | 0.12 | ||
1. | 27. 06. 2026 | Bílovice | 16,00 | 15.79 | 16 | -0.21 | ||
8. | 19. 06. 2026 | Nová Dědina | 20,02 | 20.02 | 15.51 | 4.51 | ||
9. | 13. 06. 2026 | Netín | 17,51 | 17.51 | 16.02 | 1.49 | ||
4. | 07. 06. 2026 | Svatobořice - hasičský areál | 18,72 | 18.72 | 18.54 | 0.18 | ||
8. | 31. 05. 2026 | Racková | 20,01 | 18.43 | 20.01 | -1.58 | ||
2. | 30. 05. 2026 | Ludslavice | 17,38 | 17.38 | 16.66 | 0.72 | ||
1. | 30. 05. 2026 | Trnava | 16,54 | 16.54 | 15.64 | 0.9 | ||
2. | 24. 05. 2026 | Senetářov | 16,53 | 16.24 | 16.53 | -0.29 | ||
2. | 16. 05. 2026 | Bezděčí u Trnávky | 17,25 | 17.25 | 16.2 | 1.05 | ||
17. | 20. 09. 2025 | Třeština | 23,16 | 22.67 | 23.16 | -0.49 | ||
7. | 07. 09. 2025 | Zderaz | 16,01 | 15.9 | 16.01 | -0.11 | ||
14. | 06. 09. 2025 | Oldřiš | 18,88 | 18.88 | 18.55 | 0.33 | ||
10. | 30. 08. 2025 | Mladeč | 19,99 | 19.99 | 18.18 | 1.81 | ||
11. | 24. 08. 2025 | Pšánky | 16,65 | 16.65 | 15.87 | 0.78 | ||
3. | 23. 08. 2025 | Myštěves | 16,62 | 16.62 | 16.09 | 0.53 | ||
1. | 16. 08. 2025 | Nětčice | 16,53 | 16.53 | 15.96 | 0.57 | ||
3. | 03. 08. 2025 | Křenovice | 17,14 | 17.03 | 17.14 | -0.11 | ||
10. | 27. 07. 2025 | Zahorčice | 17,81 | 17.81 | 17.25 | 0.56 | ||
8. | 26. 07. 2025 | Únětice | 16,92 | 16.92 | 15.87 | 1.05 | ||
3. | 20. 07. 2025 | Letohrad - Kunčice | 16,16 | 15.59 | 16.16 | -0.57 | ||
6. | 12. 07. 2025 | Lukov | 19,02 | 19.02 | 18.14 | 0.88 | ||
8. | 06. 07. 2025 | Olšovec | 16,53 | 16.53 | 16.32 | 0.21 | ||
8. | 05. 07. 2025 | Bílovice | 17,28 | 17.28 | 16.86 | 0.42 | ||
2. | 28. 06. 2025 | Nová Dědina | 17,20 | 17.2 | 16.33 | 0.87 | ||
6. | 22. 06. 2025 | Radíkov | 16,37 | 16.27 | 16.37 | -0.1 | ||
5. | 21. 06. 2025 | Sazovice | 17,64 | 17.64 | 16.55 | 1.09 | ||
11. | 15. 06. 2025 | Louky | 22,11 | 22.11 | 17.88 | 4.23 | ||
6. | 15. 06. 2025 | Maršovice | 17,61 | 17.61 | 16.56 | 1.05 | ||
7. | 14. 06. 2025 | Netín | 16,82 | 16.82 | 16.75 | 0.07 | ||
1. | 07. 06. 2025 | Karolín | 17,11 | 17.11 | 16.39 | 0.72 | ||
8. | 01. 06. 2025 | Radíkov | 19,58 | 19.55 | 19.58 | -0.03 | ||
2. | 31. 05. 2025 | Ludslavice | 17,65 | 17.65 | 16.55 | 1.1 | ||
3. | 25. 05. 2025 | Racková | 17,15 | 17.15 | 16.4 | 0.75 | ||
1. | 24. 05. 2025 | Bezděčí u Trnávky | 16,86 | 16.86 | 16.11 | 0.75 | ||
7. | 09. 11. 2024 | Špičky, O svatomartinskou Husu | 24,16 | 24.16 | 23.94 | 0.22 | ||
5. | 04. 08. 2024 | Staré Město | 25,03 | 25.03 | 24.77 | 0.26 | ||
7. | 03. 08. 2024 | Mistřice | 24,72 | 23.84 | 24.72 | -0.88 | ||
1. | 27. 07. 2024 | Kněžpole | 17,33 | 17.07 | 17.33 | -0.26 | ||
3. | 30. 06. 2024 | Tučapy | 19,56 | 17.36 | 19.56 | -2.2 | ||
2. | 29. 06. 2024 | Vésky - Pozor začátek v 16:00 | 19,03 | 18.16 | 19.03 | -0.87 | ||
5. | 02. 06. 2024 | Okresní kolo | 34,38 | 22 | 34.38 | -12.38 | ||
4. | 11. 05. 2024 | Svatobořice - hasičský areál | 81,59 | 81.59 | 81.52 | 0.07 | ||
1. | 28. 04. 2024 | Kunovice | 19,69 | 19.59 | 19.69 | -0.1 | ||
11. | 03. 09. 2023 | Zderaz | 17,24 | 16.2 | 17.24 | -1.04 | ||
7. | 02. 09. 2023 | Pšánky | 16,32 | 16.32 | 15.69 | 0.63 | ||
10. | 19. 08. 2023 | Provodovice | MS | 888.88 | 888.88 | 0 | ||
2. | 13. 08. 2023 | Křenovice | 17,19 | 17.05 | 17.19 | -0.14 | ||
8. | 12. 08. 2023 | Vrbětice - JLNS | 25,95 | 25.95 | 17.93 | 8.02 | ||
4. | 06. 08. 2023 | Miřetice | 16,45 | 15.98 | 16.45 | -0.47 | ||
1. | 29. 07. 2023 | Kněžpole | 16,36 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 22. 07. 2023 | Letohrad - Orlice | 16,69 | 16.69 | 16.34 | 0.35 | ||
4. | 16. 07. 2023 | Maršovice | 16,28 | 15.81 | 16.28 | -0.47 | ||
1. | 08. 07. 2023 | ZLPS Hradčovice | 16,87 | 16.53 | 16.87 | -0.34 | ||
1. | 08. 07. 2023 | Hradčovice | 16,87 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 25. 06. 2023 | Radíkov | 16,79 | 16.68 | 16.79 | -0.11 | ||
1. | 24. 06. 2023 | Lukov | 16,43 | 16.13 | 16.43 | -0.3 | ||
8. | 24. 06. 2023 | Plumlov | 17,31 | 17.31 | 16.91 | 0.4 | ||
7. | 18. 06. 2023 | Čechtín | 17,17 | 16.84 | 17.17 | -0.33 | ||
4. | 17. 06. 2023 | Petrovice | 17,29 | 16.53 | 17.29 | -0.76 | ||
7. | 03. 06. 2023 | Chotěmice | 17,53 | 16.18 | 17.53 | -1.35 | ||
1. | 28. 05. 2023 | Racková | 17,60 | 16.03 | 17.6 | -1.57 | ||
4. | 28. 05. 2023 | Radíkov | 18,51 | 17.54 | 18.51 | -0.97 | ||
1. | 27. 05. 2023 | Ludslavice | 17,86 | 17.55 | 17.86 | -0.31 | ||
9. | 29. 08. 2020 | Tečovice | 20,26 | 20.26 | 18.98 | 1.28 | ||
10. | 16. 08. 2020 | Louky | 20,44 | 20.44 | 17.4 | 3.04 | ||
13. | 15. 08. 2020 | Sazovice | 21,67 | 21.15 | 21.67 | -0.52 | ||
16. | 02. 08. 2020 | Zahnašovice | 20,06 | 20.06 | 19.35 | 0.71 | ||
4. | 19. 07. 2020 | A | ZBORA | 18,34 | 18.34 | 18.34 | 0 | |
8. | 11. 07. 2020 | Machová | 21,03 | 19.28 | 21.03 | -1.75 | ||
8. | 11. 07. 2020 | Machová | 21,03 | 19.28 | 21.03 | -1.75 | ||
15. | 05. 07. 2020 | Radíkov | 35,41 | 35.41 | 19.76 | 15.65 | ||
6. | 16. 11. 2019 | Pohořelice fotbalové hřiště | 24,62 | 21.92 | 24.62 | -2.7 | ||
32. | 26. 10. 2019 | Areál firmy Flídr Široký Důl | 21,16 | 17.44 | 21.16 | -3.72 | ||
28. | 05. 10. 2019 | Velké Hoštice | 22,53 | 22.39 | 22.53 | -0.14 | ||
4. | 07. 09. 2019 | Mirošov | 17,57 | 17.57 | 17.24 | 0.33 | ||
4. | 01. 09. 2019 | Nedašov | 18,51 | 18.51 | 17.56 | 0.95 | ||
6. | 25. 08. 2019 | Lhota | 19,33 | 18.31 | 19.33 | -1.02 | ||
10. | 11. 08. 2019 | Bratřejov | 23,74 | 23.74 | 18.93 | 4.81 | ||
4. | 10. 08. 2019 | Vrbětice - JLNS | 19,20 | 19.12 | 19.2 | -0.08 | ||
5. | 10. 08. 2019 | Vrbětice | 18,53 | 18.05 | 18.53 | -0.48 | ||
9. | 04. 08. 2019 | Zahnašovice | 18,36 | 18.36 | 17.77 | 0.59 | ||
6. | 03. 08. 2019 | Vysoké Pole | 20,11 | 19.63 | 20.11 | -0.48 | ||
8. | 27. 07. 2019 | Drnovice | 22,89 | 22.18 | 22.89 | -0.71 | ||
5. | 20. 07. 2019 | Nevšová - JLNS | 18,93 | 18.93 | 18.06 | 0.87 | ||
5. | 20. 07. 2019 | Nevšová | 18,35 | 18.22 | 18.35 | -0.13 | ||
3. | 13. 07. 2019 | Noční soutěž Tichov | 19,02 | 18.5 | 19.02 | -0.52 | ||
4. | 13. 07. 2019 | Mistřice | 18,71 | 18.66 | 18.71 | -0.05 | ||
6. | 13. 07. 2019 | Machová | 18,47 | 18.47 | 17.16 | 1.31 | ||
2. | 06. 07. 2019 | Štítná nad Vláří | 18,73 | 18.46 | 18.73 | -0.27 | ||
13. | 30. 06. 2019 | Sazovice | 35,39 | 35.39 | 19.91 | 15.48 | ||
3. | 22. 06. 2019 | Opatovice | 22,07 | 20.82 | 22.07 | -1.25 | ||
5. | 16. 06. 2019 | Louky | 18,18 | 18.18 | 17.73 | 0.45 | ||
4. | 15. 06. 2019 | Poteč | 18,33 | 18.33 | 17.72 | 0.61 | ||
7. | 02. 06. 2019 | Šarovy | 20,33 | 19.61 | 20.33 | -0.72 | ||
4. | 01. 06. 2019 | Mirošov - JLNS | 19,84 | 19.05 | 19.84 | -0.79 | ||
4. | 26. 05. 2019 | Racková | 19,06 | 19.06 | 18.98 | 0.08 | ||
6. | 04. 05. 2019 | Lukov | 20,33 | 20.33 | 18.88 | 1.45 | ||
3. | 28. 04. 2019 | Kunovice | 19,01 | 18.49 | 19.01 | -0.52 | ||
6. | 25. 08. 2018 | Noční soutěž Tichov | 19,95 | 19.95 | 18.93 | 1.02 | ||
7. | 11. 08. 2018 | Vrbětice - JLNS | 20,36 | 20.36 | 19.96 | 0.4 | ||
7. | 10. 08. 2018 | Nevšová - JLNS | 21,42 | 21.42 | 21.4 | 0.02 | ||
7. | 04. 08. 2018 | Vysoké Pole - JLNS | 23,19 | 22.97 | 23.19 | -0.22 | ||
5. | 28. 07. 2018 | Drnovice | 19,95 | 19.6 | 19.95 | -0.35 | ||
5. | 07. 07. 2018 | Štítná nad Vláří | 19,82 | 19.82 | 19.81 | 0.01 | ||
7. | 16. 06. 2018 | Poteč | 23,10 | 19.05 | 23.1 | -4.05 | ||
3. | 02. 06. 2018 | Mirošov - JLNS | 19,40 | 19.4 | 18.86 | 0.54 | ||
5. | 06. 08. 2017 | Hradčovice | 22,35 | 20.47 | 22.35 | -1.88 | ||
5. | 23. 07. 2017 | Kněžpole | 20,82 | 20.82 | 20.29 | 0.53 | ||
2. | 22. 04. 2017 | Holice - Náměstí TGM | 22,00 | 0 | 0 | 0 | ||
31. | 28. 05. 2016 | Rochovanská Adéla | Ostrava | 19,51 | 20.67 | 19.51 | 1.16 | |
8. | 29. 08. 2015 | Vrbětice - JLNS (noční) | 28,87 | 28.87 | 24.2 | 4.67 | ||
10. | 09. 08. 2015 | Bratřejov | 20,15 | 19.59 | 20.15 | -0.56 | ||
13. | 02. 08. 2015 | Lukov | 21,68 | 21.6 | 21.68 | -0.08 | ||
9. | 12. 07. 2015 | Velký Ořechov | 21,50 | 20.37 | 21.5 | -1.13 | ||
12. | 11. 07. 2015 | Horní Lhota | 34,42 | 34.42 | 34.37 | 0.05 | ||
10. | 05. 07. 2015 | Nevšová | 23,54 | 22.73 | 23.54 | -0.81 | ||
10. | 01. 06. 2014 | Šarovy | 35,90 | 35.9 | 35.53 | 0.37 | ||
7. | 22. 06. 2013 | Zahnašovice (KM) | 25,04 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 08. 05. 2011 | Vlkoš | 27,40 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 18. 07. 2010 | Lhota, ZL | 25,70 | 25.7 | 25.4 | 0.3 | ||
9. | 09. 05. 2010 | Vlkoš, HO | 23,24 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 08. 05. 2010 | Bílovice, UH | 29,92 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 03. 09. 2006 | Košíky, UH | 25,55 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 27. 08. 2006 | Mistřice, UH | 25,94 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 20. 08. 2006 | Kunovice-Bělinka, UH | 25,73 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 27. 05. 2006 | Šarovy, ZL | 35,48 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 06. 08. 2005 | Lhota u Malenovic, ZL | 25,98 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 31. 07. 2005 | Březolupy, UH | 40,27 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 04. 07. 2014 | Adéla Rochovanská | Brno, Běh na 60 m dívky | 13,82 | 15.45 | 13.82 | 1.63 | |
8. | 04. 07. 2014 | Nikola Višenková | Brno, Běh na 60 m dívky | 14,34 | 14.34 | 14.85 | -0.51 | |
24. | 04. 07. 2014 | Dagmar Kulíšková | Brno, Běh na 60 m dívky | 16,09 | 16.09 | 0 | 16.09 | |
35. | 04. 07. 2014 | Klára Šůstková | Brno, Běh na 60 m dívky | 37,97 | 377.97 | 120 | 257.97 | |
19. | 04. 07. 2014 | Lukáš Kamenčák | Brno, Běh na 60 m hoši | 15,60 | 15.6 | 0 | 15.6 | |
13. | 04. 07. 2014 | Brno, PÚ Plamen | 25,63 | 29.07 | 25.63 | 3.44 | ||
10. | 04. 07. 2014 | Brno, Štafeta dvojic | 53,87 | 68.97 | 53.87 | 15.1 | ||
4. | 04. 07. 2014 | Brno, Štafeta 4 x 60 m | 41,48 | 120 | 41.48 | 78.52 | ||
15. | 03. 07. 2014 | Brno, Štafeta CTIF | 81,47 | 82.47 | 81.47 | 1 | ||
16. | 03. 07. 2014 | Brno, PÚ CTIF | 73,69 | 74.07 | 73.69 | 0.38 | ||
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 09. 09. 2017 | Hřivínův Újezd | 23,91 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 02. 09. 2017 | Nedašova Lhota | 19,90 | 18.06 | 19.9 | -1.84 | ||
3. | 20. 08. 2017 | Lhota u Zlína | 47,53 | 46.86 | 47.53 | -0.67 | ||
3. | 19. 08. 2017 | Vrbětice | 46,48 | 46.48 | 45.85 | 0.63 | ||
1. | 13. 08. 2017 | Bratřejov | 19,09 | 19.09 | 18.55 | 0.54 | ||
1. | 09. 07. 2017 | Velký Ořechov | 20,27 | 18.53 | 20.27 | -1.74 | ||
1. | 08. 07. 2017 | Nevšová | 21,69 | 21.69 | 21.65 | 0.04 | ||
1. | 25. 06. 2017 | Sazovice | 21,65 | 21.37 | 21.65 | -0.28 | ||
2. | 18. 06. 2017 | Louky | 23,78 | 23.71 | 23.78 | -0.07 | ||
1. | 10. 06. 2017 | Tečovice | 21,20 | 21.2 | 20.67 | 0.53 | ||
1. | 04. 06. 2017 | Šarovy | 21,08 | 20.31 | 21.08 | -0.77 | ||
5. | 12. 09. 2015 | Hřivínův Újezd | 21,07 | 20.09 | 21.07 | -0.98 | ||
3. | 05. 09. 2015 | Nedašova Lhota | 19,06 | 18.83 | 19.06 | -0.23 | ||
7. | 16. 08. 2015 | Lhota | 24,19 | 22.77 | 24.19 | -1.42 | ||
5. | 09. 08. 2015 | Bratřejov | 21,68 | 19.95 | 21.68 | -1.73 | ||
6. | 02. 08. 2015 | Lukov | 21,68 | 20.24 | 21.68 | -1.44 | ||
4. | 12. 07. 2015 | Velký Ořechov | 21,23 | 20.4 | 21.23 | -0.83 | ||
5. | 11. 07. 2015 | Horní Lhota | 25,84 | 25.32 | 25.84 | -0.52 | ||
4. | 05. 07. 2015 | Nevšová | 40,77 | 39.91 | 40.77 | -0.86 | ||
6. | 04. 07. 2015 | Vrbětice | 27,50 | 26.88 | 27.5 | -0.62 | ||
6. | 28. 06. 2015 | Sazovice | 25,52 | 25.52 | 25.52 | 0 | ||
6. | 14. 06. 2015 | Tečovice | 26,56 | 26.56 | 24.71 | 1.85 | ||
6. | 07. 06. 2015 | Šarovy | 24,15 | 24.15 | 23.76 | 0.39 | ||
4. | 31. 05. 2015 | Racková | 21,11 | 21.11 | 20.73 | 0.38 | ||
3. | 01. 06. 2014 | Šarovy | 22,29 | 22.18 | 22.29 | -0.11 | ||
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 04. 05. 2025 | Fajgar Jan | Hasičské hřiště Budíkovice | 21,70 | 21.7 | 22.71 | -1.01 | |
3. | 18. 08. 2013 | Lhota | 25,60 | 23.76 | 25.6 | -1.84 | ||
3. | 02. 06. 2013 | Šarovy | 47,98 | 47.98 | 47.29 | 0.69 | ||
3. | 03. 06. 2012 | Šarovy | 25,39 | 24.01 | 25.39 | -1.38 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.




