Rok:
Výsledky ročníku 2010 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ha 1 | Su 2 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrovice | 73 | 23,08 | KT | 3 | ||
2. | Dehtín | 71 | 20,65 | KT | 17 | ||
3. | Střeziměř | 59 | 21,64 | KT | 13 | ||
4. | Tupadly | 55 | 24,47 | KT | - | 10 | |
5. | Hadrava | 50 | 21,60 | KT | 7 | ||
-. | Rozsedly | 50 | 23,27 | KT | 10 | ||
7. | Bystřice nad Úhlavou | 48 | 20,64 | KT | 14 | ||
8. | Štěpánovice | 35 | 23,07 | KT | 4 | ||
9. | Týnec u Hor. | 24 | 25,91 | KT | - | - | 0 |
10. | Nýrsko B | 23 | 21,06 | KT | - | 9 | |
11. | Nýrsko | 22 | 21,61 | KT | 7 | ||
12. | Malá Víska | 18 | 23,97 | KT | 2 | ||
13. | Velenovy | 17 | 26,17 | KT | - | - | 0 |
14. | Neznašovy | 16 | 24,47 | KT | - | 0 | |
15. | Habartice | 15 | 26,57 | KT | - | 9 | |
16. | Defurovy Lažany | 7 | 30,84 | KT | - | - | 0 |
-. | Měčín | 7 | 32,92 | KT | - | - | 0 |
18. | Slavošovice | 6 | 26,63 | KT | - | - | 0 |
19. | Zelená Lhota | 5 | 26,79 | KT | - | - | 0 |
20. | Luby | 3 | 25,58 | KT | - | 3 | |
21. | Čejkovy | 1 | 29,40 | KT | - | - | 0 |
-. | Bezděkov | 1 | 34,60 | KT | - | 1 | |
-. | Sušice I | 1 | 35,73 | KT | - | 1 | |
24. | Bystřice nad Úhlavou B | 0 | 30,30 | KT | - | - | 0 |
-. | Kozí | 0 | 31,50 | KT | - | 0 | |
-. | Malá Víska B | 0 | 32,99 | KT | - | - | 0 |
-. | Zahorčice | 0 | 33,85 | KT | - | - | 0 |
-. | Běšiny | 0 | 34,00 | KT | - | - | 0 |
-. | Soustov | 0 | 35,35 | KT | - | - | 0 |
-. | Zavlekov | 0 | 38,82 | KT | - | - | 0 |
-. | Ostřetice | 0 | 40,39 | KT | - | 0 | |
-. | Klenová | 0 | 46,38 | KT | - | - | 0 |
-. | Drslavice | 0 | 47,34 | KT | - | - | 0 |
-. | Dešenice | 0 | 50,46 | KT | - | - | 0 |
-. | Čachrov | 0 | 51,47 | KT | - | - | 0 |
-. | Vrhaveč | 0 | 56,76 | KT | - | - | 0 |
-. | Žihobce | 0 | 59,01 | KT | - | 0 | |
-. | Sobětice | 0 | 75,80 | KT | - | - | 0 |
-. | Janovice nad Úhlavou | 0 | NP | KT | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ha 1 | Su 2 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dehtín | 88 | 26,42 | KT | 18 | ||
2. | Týnec u Hor. | 83 | 30,70 | KT | 8 | ||
3. | Hadrava | 79 | 26,93 | KT | 18 | ||
4. | Pačejov | 68 | 28,19 | KT | 13 | ||
5. | Štěpánovice | 57 | 31,67 | KT | 14 | ||
6. | Malá Víska | 50 | 34,19 | KT | 8 | ||
7. | Rozsedly | 36 | 32,34 | KT | 10 | ||
8. | Nýrsko | 32 | 28,31 | KT | 10 | ||
9. | Luby | 27 | 34,50 | KT | - | 2 | |
10. | Žihobce | 18 | 30,58 | KT | - | 6 | |
11. | Klenová | 8 | 42,52 | KT | - | - | 0 |
-. | Běšiny | 8 | 50,52 | KT | - | - | 0 |
13. | Dešenice | 4 | 46,65 | KT | - | - | 0 |
-. | Velký Bor | 4 | 54,49 | KT | - | - | 0 |
-. | Velké Hydčice | 4 | 61,61 | KT | - | - | 0 |
16. | Čachrov | 0 | 58,96 | KT | - | - | 0 |
-. | Janovice nad Úhlavou | 0 | 64,41 | KT | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: