Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Pohořelice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy soutěže.
Kompletní přehled výsledků
MužiŽenyDorostenkyDorostenciMuži>35
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Vrbětice | 17,49 | 0 | 16.78 | 17.49 | -0.71 |
2. | Mladcová | 18,11 | 0.62 | 18.11 | 18.02 | 0.09 |
3. | Lukov | 19,01 | 1.52 | 19.01 | 18.62 | 0.39 |
4. | Míkovice | 19,27 | 1.78 | 19.27 | 19.08 | 0.19 |
5. | Hoštice | 20,06 | 2.57 | 20.06 | 18.83 | 1.23 |
6. | Nevšová C | 20,29 | 2.8 | 18.98 | 20.29 | -1.31 |
7. | Oldřichovice | 21,20 | 3.71 | 20.59 | 21.20 | -0.61 |
8. | Lhota u Zlína | 21,25 | 3.76 | 20.57 | 21.25 | -0.68 |
9. | Bratřejov | 21,76 | 4.27 | 20.66 | 21.76 | -1.10 |
10. | Tečovice B | 22,40 | 4.91 | 22.40 | 17.85 | 4.55 |
11. | Louky | 22,74 | 5.25 | 19.62 | 22.74 | -3.12 |
12. | Roštění | 23,99 | 6.5 | 0.00 | 19.98 | -19.98 |
13. | Sazovice | 24,06 | 6.57 | 19.00 | 24.06 | -5.06 |
14. | Vrbka | 26,58 | 9.09 | 24.78 | 26.58 | -1.80 |
15. | Chvalnov - Lísky | 27,38 | 9.89 | 27.38 | 25.36 | 2.02 |
16. | Všemina | 35,26 | 17.77 | 33.61 | 35.26 | -1.65 |
Ženy | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Vlachovice | 18,29 | 0 | 17.49 | 18.29 | -0.80 |
2. | Popov | 18,54 | 0.25 | 18.54 | 17.37 | 1.17 |
3. | Míkovice | 18,61 | 0.32 | 18.61 | 17.91 | 0.70 |
4. | Pohořelice | 18,79 | 0.5 | 16.82 | 18.79 | -1.97 |
5. | Hradčovice | 18,92 | 0.63 | 18.92 | 18.16 | 0.76 |
6. | Martinice | 19,61 | 1.32 | 19.33 | 19.61 | -0.28 |
7. | Trnava | 20,70 | 2.41 | 20.58 | 20.70 | -0.12 |
8. | Tečovice | 20,77 | 2.48 | 20.56 | 20.77 | -0.21 |
9. | Racková | 20,93 | 2.64 | 20.93 | 18.81 | 2.12 |
10. | Bojkovice | 20,96 | 2.67 | 20.96 | 19.66 | 1.30 |
11. | Lhota u Zlína | 21,25 | 2.96 | 21.25 | 20.04 | 1.21 |
12. | Bratřejov | 22,75 | 4.46 | 22.75 | 19.66 | 3.09 |
13. | Sazovice | 25,87 | 7.58 | 23.62 | 25.87 | -2.25 |
14. | Šarovy | 26,09 | 7.8 | 25.19 | 26.09 | -0.90 |
15. | Hrobice | 29,01 | 10.72 | 29.01 | 18.73 | 10.28 |
16. | Bílovice | 30,59 | 12.3 | 30.59 | 28.60 | 1.99 |
17. | Březolupy | 30,74 | 12.45 | 26.63 | 30.74 | -4.11 |
18. | Lutopecny | 32,51 | 14.22 | 26.91 | 32.51 | -5.60 |
19. | Machová | 34,45 | 16.16 | 34.45 | 34.31 | 0.14 |
Dorostenky | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Hradčovice | 19,04 | 0 | 18.88 | 19.04 | -0.16 |
2. | Racková | 20,54 | 1.5 | 19.84 | 20.54 | -0.70 |
3. | Machová | 22,07 | 3.03 | 22.07 | 21.68 | 0.39 |
4. | Pohořelice | 24,29 | 5.25 | 23.01 | 24.29 | -1.28 |
5. | Trnava | 40,09 | 21.05 | 38.88 | 40.08 | -1.20 |
6. | Lhota u Zlína | 45,03 | 25.99 | 44.20 | 45.03 | -0.83 |
Dorostenci | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Lipová | 17,15 | 0 | 16.79 | 17.15 | -0.36 |
2. | Pitín | 18,65 | 1.5 | 17.21 | 18.65 | -1.44 |
3. | Veselá | 18,97 | 1.82 | 18.73 | 18.97 | -0.24 |
4. | Želechovice nad Dřevnicí | 19,52 | 2.37 | 19.50 | 19.52 | -0.02 |
5. | Štípa | 20,46 | 3.31 | 18.44 | 20.46 | -2.02 |
6. | Mirošov | 22,39 | 5.24 | 21.44 | 22.39 | -0.95 |
7. | Březolupy | 30,50 | 13.35 | 30.50 | 28.57 | 1.93 |
Muži>35 | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Mladcová | 16,11 | 0 | 15.52 | 16.11 | -0.59 |
2. | Louky | 18,51 | 2.4 | 17.05 | 18.51 | -1.46 |
3. | Sazovice | 19,03 | 2.92 | 18.18 | 19.03 | -0.85 |
4. | Machová | 19,97 | 3.86 | 19.97 | 18.65 | 1.32 |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.
SDH Pohořelice -ženy okr.Zlín
SDH Pohořelice -ženy okr.Zlín
SDH Pohořelice- okr.Zlín web
Kalendář soutěží, výsledky a videa z celé republiky.