Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Pohořelice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenci
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 18. 08. 2018 | ženy | Bojkovice | 17,55 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 18. 08. 2018 | muži | Bojkovice | 16,99 | 0 | 0 | 0 | |
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 16. 11. 2019 | B | Pohořelice fotbalové hřiště | 21,93 | 21.21 | 21.93 | -0.72 | |
10. | 07. 09. 2019 | Mirošov | 18,66 | 18.66 | 1.84 | 16.82 | ||
3. | 07. 09. 2019 | Kunovice | 18,82 | 18.82 | 18.72 | 0.1 | ||
15. | 24. 08. 2019 | Hradčovice | 23,51 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 18. 08. 2019 | Staré Město | 18,85 | 18.85 | 17.52 | 1.33 | ||
9. | 17. 08. 2019 | Bílovice | 24,18 | 24.18 | 17.48 | 6.7 | ||
14. | 10. 08. 2019 | Vrbětice - JLNS | 17,61 | 17.61 | 17.27 | 0.34 | ||
9. | 28. 07. 2019 | Kněžpole | 25,76 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 27. 07. 2019 | Drnovice | 17,19 | 17.19 | 16.67 | 0.52 | ||
19. | 20. 07. 2019 | Nevšová - JLNS | 19,04 | 19.04 | 17.75 | 1.29 | ||
7. | 13. 07. 2019 | Mistřice noční M+Ž 3B | 20,78 | 20.78 | 20.71 | 0.07 | ||
7. | 13. 07. 2019 | Mistřice | 17,82 | 17.67 | 17.82 | -0.15 | ||
7. | 07. 07. 2019 | Částkov | 20,57 | 20.15 | 20.57 | -0.42 | ||
6. | 06. 07. 2019 | Štítná nad Vláří | 16,59 | 16.08 | 16.59 | -0.51 | ||
4. | 06. 07. 2019 | Salaš | 19,46 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 29. 06. 2019 | Vésky | 16,86 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 23. 06. 2019 | Vlčnov | 33,66 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 15. 06. 2019 | Poteč | 16,30 | 14.99 | 16.3 | -1.31 | ||
16. | 01. 06. 2019 | Mirošov - JLNS | 30,27 | 30.05 | 30.27 | -0.22 | ||
9. | 19. 05. 2019 | Jarošov | 21,46 | 20.61 | 21.46 | -0.85 | ||
11. | 05. 05. 2019 | Bojkovice | 20,69 | 0 | 0 | 0 | ||
23. | 04. 05. 2019 | Lukov | 20,12 | 20.12 | 17.11 | 3.01 | ||
4. | 28. 04. 2019 | Kunovice | 18,70 | 18.68 | 18.7 | -0.02 | ||
6. | 17. 11. 2018 | Modelářské hřiště Pohořelice | 16,99 | 16.41 | 16.99 | -0.58 | ||
14. | 20. 10. 2018 | Vésky | 21,43 | 21.43 | 20.83 | 0.6 | ||
10. | 25. 08. 2018 | Salaš | 23,36 | 18.71 | 23.36 | -4.65 | ||
8. | 19. 08. 2018 | Staré Město | 21,52 | 21.52 | 21.39 | 0.13 | ||
11. | 18. 08. 2018 | Bojkovice | DSQ | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 29. 07. 2018 | Kněžpole | 20,45 | 20.45 | 20.42 | 0.03 | ||
11. | 15. 07. 2018 | Tučapy | 20,82 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 14. 07. 2018 | Machová | 20,10 | 20.1 | 19.19 | 0.91 | ||
8. | 08. 07. 2018 | Mistřice | 19,47 | 19.47 | 19.39 | 0.08 | ||
10. | 01. 07. 2018 | Částkov | 21,59 | 18.69 | 21.59 | -2.9 | ||
10. | 17. 06. 2018 | Vésky | 24,73 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 29. 04. 2018 | Kunovice | 22,86 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 03. 09. 2017 | Nedašov | 16,42 | 15.95 | 16.42 | -0.47 | ||
23. | 02. 09. 2017 | Nedašova Lhota | 20,49 | 19.14 | 20.49 | -1.35 | ||
8. | 26. 08. 2017 | Salaš | 19,98 | 19.2 | 19.98 | -0.78 | ||
3. | 20. 08. 2017 | Staré Město | 18,27 | 18.27 | 18.12 | 0.15 | ||
12. | 19. 08. 2017 | Bojkovice | 18,66 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 06. 08. 2017 | Hradčovice | 20,82 | 19.01 | 20.82 | -1.81 | ||
4. | 23. 07. 2017 | Kněžpole | 18,67 | 18.58 | 18.67 | -0.09 | ||
5. | 16. 07. 2017 | Tučapy | 18,30 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 09. 07. 2017 | Velký Ořechov | 19,39 | 19.39 | 18.84 | 0.55 | ||
15. | 09. 07. 2017 | Mistřice | 19,31 | 19.09 | 19.31 | -0.22 | ||
15. | 02. 07. 2017 | Částkov | 20,84 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 10. 06. 2017 | Vésky | 17,90 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 21. 05. 2017 | Jarošov | 41,38 | 41.38 | 40.44 | 0.94 | ||
17. | 30. 04. 2017 | Kunovice | 20,71 | 21.04 | 20.71 | 0.33 | ||
8. | 23. 07. 2016 | Hradčovice | 19,61 | 19.61 | 18.8 | 0.81 | ||
8. | 17. 07. 2016 | Tučapy | 21,82 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 10. 07. 2016 | Mistřice | 37,62 | 37.62 | 22.88 | 14.74 | ||
13. | 03. 07. 2016 | Částkov | 30,42 | 0 | 0 | 0 | ||
24. | 26. 06. 2016 | Sazovice | 25,84 | 25.84 | 20.47 | 5.37 | ||
17. | 14. 06. 2014 | Zádveřice | 21,63 | 20.89 | 21.63 | -0.74 | ||
12. | 21. 07. 2013 | Mistřice | 21,46 | 21.46 | 21.28 | 0.18 | ||
16. | 14. 07. 2013 | Tučapy | 27,32 | 25.54 | 27.32 | -1.78 | ||
14. | 25. 07. 2010 | Kněžpole, UH | 21,87 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 18. 07. 2010 | Lhota, ZL | 24,37 | 21.07 | 24.37 | -3.3 | ||
15. | 05. 08. 2006 | Lhota, ZL | 33,58 | 33.58 | 33.21 | 0.37 | ||
14. | 06. 08. 2005 | Lhota u Malenovic, ZL | 43,60 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 06. 09. 2026 | Hradec Králové | 26,29 | 26.29 | 27.29 | -1 | ||
28. | 05. 09. 2026 | Karpielová Anna | Hradec Králové - 100m | 17,88 | 17.88 | 120 | -102.12 | |
29. | 05. 09. 2026 | Šťastná Lucie | Hradec Králové - 100m | 17,92 | 18.1 | 17.92 | 0.18 | |
33. | 05. 09. 2026 | Sedlářová Markéta | Hradec Králové - 100m | 18,13 | 18.13 | 120 | -101.87 | |
70. | 05. 09. 2026 | Fojtíková Simona | Hradec Králové - 100m | 19,11 | 19.3 | 19.11 | 0.19 | |
76. | 05. 09. 2026 | Schovajsová Nikola | Hradec Králové - 100m | 19,21 | 19.21 | 120 | -100.79 | |
99. | 05. 09. 2026 | Konečná Alžběta | Hradec Králové - 100m | 19,93 | 24.81 | 19.93 | 4.88 | |
100. | 05. 09. 2026 | Hanáčková Jana | Hradec Králové - 100m | 19,95 | 19.95 | 23.84 | -3.89 | |
116. | 05. 09. 2026 | Trčková Barbora | Hradec Králové - 100m | 20,47 | 24.96 | 20.47 | 4.49 | |
8. | 05. 09. 2026 | Hradec Králové - štafeta 4x100m | 65,63 | 71.21 | 65.63 | 5.58 | ||
8. | 05. 09. 2026 | Hradec Králové - 100m | 112,18 | 112.18 | 112.18 | 0 | ||
21. | 19. 07. 2026 | Letohrad - Kunčice | 20,02 | 17.32 | 20.02 | -2.7 | ||
3. | 19. 06. 2026 | Nová Dědina | 17,68 | 17.68 | 17.42 | 0.26 | ||
37. | 03. 05. 2026 | Hanáčková Jana | Budíkovice | 20,60 | 24.5 | 20.6 | 3.9 | |
27. | 25. 10. 2025 | Areál Flídr group Široký Důl | 19,16 | 17.94 | 19.16 | -1.22 | ||
10. | 06. 09. 2025 | Kněžpole | 21,45 | 20.93 | 21.45 | -0.52 | ||
9. | 30. 08. 2025 | Tečovice | 19,35 | 18.95 | 19.35 | -0.4 | ||
1. | 24. 08. 2025 | Lhota | 16,33 | 16.33 | 16.21 | 0.12 | ||
11. | 17. 08. 2025 | Třebíč | 25,76 | 28.57 | 25.76 | 2.81 | ||
6. | 16. 08. 2025 | Třebíč | 64,83 | 64.83 | 64.83 | 0 | ||
9. | 16. 08. 2025 | Třebíč | 113,23 | 113.23 | 113.23 | 0 | ||
24. | 16. 08. 2025 | Sedlářová Markéta | Třebíč | 17,66 | 17.92 | 17.66 | 0.26 | |
36. | 16. 08. 2025 | Karpielová Anna | Třebíč | 18,05 | 20.19 | 18.05 | 2.14 | |
66. | 16. 08. 2025 | Fojtíková Simona | Třebíč | 18,81 | 18.91 | 18.81 | 0.1 | |
79. | 16. 08. 2025 | Zelíková Zuzana | Třebíč | 19,11 | 19.11 | 120 | -100.89 | |
99. | 16. 08. 2025 | Konečná Alžběta | Třebíč | 19,72 | 19.74 | 19.72 | 0.02 | |
107. | 16. 08. 2025 | Hanáčková Jana | Třebíč | 19,88 | 20.81 | 19.88 | 0.93 | |
127. | 16. 08. 2025 | Hanáčková Natálie | Třebíč | 20,82 | 21.01 | 20.82 | 0.19 | |
133. | 16. 08. 2025 | Říhová Nikola | Třebíč | 21,09 | 21.09 | 34 | -12.91 | |
5. | 10. 08. 2025 | Bratřejov | 17,45 | 16.55 | 17.45 | -0.9 | ||
6. | 09. 08. 2025 | Vrbětice - JLNS | 21,24 | 21.24 | 20.95 | 0.29 | ||
7. | 09. 08. 2025 | Vrbětice | 18,49 | 17.5 | 18.49 | -0.99 | ||
1. | 19. 07. 2025 | Nevšová | 17,66 | 17.15 | 17.66 | -0.51 | ||
1. | 19. 07. 2025 | Nevšová | 16,78 | 16.78 | 16.42 | 0.36 | ||
9. | 12. 07. 2025 | Lukov | 19,41 | 17.07 | 19.41 | -2.34 | ||
27. | 06. 07. 2025 | Hanáčková Jana | Moravský Beroun | 20,30 | 20.43 | 20.3 | 0.13 | |
36. | 06. 07. 2025 | Hanáčková Natálie | Moravský Beroun | 21,48 | 120 | 21.48 | 98.52 | |
37. | 06. 07. 2025 | Říhová Nikola | Moravský Beroun | 21,52 | 22.36 | 21.52 | 0.84 | |
38. | 06. 07. 2025 | Silná Vendula | Moravský Beroun | 21,60 | 27.89 | 21.6 | 6.29 | |
9. | 05. 07. 2025 | Bílovice | 17,31 | 17.31 | 16.95 | 0.36 | ||
3. | 28. 06. 2025 | Nová Dědina | 17,69 | 17.69 | 17.58 | 0.11 | ||
10. | 21. 06. 2025 | Sazovice | 19,85 | 16.72 | 19.85 | -3.13 | ||
12. | 21. 06. 2025 | Plumlov | 18,60 | 18.6 | 16.38 | 2.22 | ||
17. | 15. 06. 2025 | Louky | 46,02 | 46.02 | 18.61 | 27.41 | ||
1. | 07. 06. 2025 | Mirošov ZLPS | 17,21 | 16.59 | 17.21 | -0.62 | ||
1. | 25. 05. 2025 | Racková | 16,74 | 16.62 | 16.74 | -0.12 | ||
23. | 04. 05. 2025 | Zelíková Zuzana | Hasičské hřiště Budíkovice | 19,59 | 120 | 19.59 | 100.41 | |
33. | 04. 05. 2025 | Hanáčková Jana | Hasičské hřiště Budíkovice | 20,93 | 21.62 | 20.93 | 0.69 | |
2. | 27. 04. 2025 | Kunovice | 17,92 | 17.92 | 17.51 | 0.41 | ||
4. | 07. 09. 2024 | Sazovice | 18,52 | 17.26 | 18.52 | -1.26 | ||
5. | 25. 08. 2024 | Lhota | 17,51 | 17.51 | 17.51 | 0 | ||
8. | 25. 08. 2024 | Olomouc | 26,46 | 36.51 | 26.46 | 10.05 | ||
1. | 24. 08. 2024 | Lukov | 17,52 | 17.07 | 17.52 | -0.45 | ||
9. | 24. 08. 2024 | B | Olomouc | 66,05 | 0 | 0 | 0 | |
25. | 24. 08. 2024 | A | Olomouc | 73,48 | 0 | 0 | 0 | |
17. | 24. 08. 2024 | Markéta SEDLÁŘOVÁ | Olomouc | 17,83 | 17.83 | 39.59 | -21.76 | |
23. | 24. 08. 2024 | Zuzana ZELÍKOVÁ | Olomouc | 17,99 | 18.39 | 17.99 | 0.4 | |
49. | 24. 08. 2024 | Simona FOJTÍKOVÁ | Olomouc | 18,73 | 18.73 | 0 | 18.73 | |
99. | 24. 08. 2024 | Sofie CAGÁŇOVÁ | Olomouc | 20,07 | 26.11 | 20.07 | 6.04 | |
107. | 24. 08. 2024 | Alžběta KONEČNÁ | Olomouc | 20,37 | 21.89 | 20.37 | 1.52 | |
118. | 24. 08. 2024 | Jana HANÁČKOVÁ | Olomouc | 20,75 | 20.75 | 21.54 | -0.79 | |
124. | 24. 08. 2024 | Natálie HANÁČKOVÁ | Olomouc | 21,26 | 21.26 | 120 | -98.74 | |
140. | 24. 08. 2024 | Nikola ŘÍHOVÁ | Olomouc | 22,44 | 27.49 | 22.44 | 5.05 | |
12. | 11. 08. 2024 | Bratřejov | 19,38 | 19.38 | 19.15 | 0.23 | ||
10. | 10. 08. 2024 | B | Vrbětice | 29,00 | 29 | 20.24 | 8.76 | |
14. | 10. 08. 2024 | Vrbětice, ZLPS | 30,07 | 30.07 | 29.12 | 0.95 | ||
4. | 04. 08. 2024 | Staré Město | 20,47 | 17.64 | 20.47 | -2.83 | ||
6. | 03. 08. 2024 | Mistřice | 23,63 | 22.42 | 23.63 | -1.21 | ||
4. | 03. 08. 2024 | Pohořelice | 18,23 | 18.23 | 17.13 | 1.1 | ||
6. | 27. 07. 2024 | Kněžpole | 24,73 | 20.23 | 24.73 | -4.5 | ||
8. | 20. 07. 2024 | Nevšová | 18,22 | 17.57 | 18.22 | -0.65 | ||
1. | 14. 07. 2024 | Velký Ořechov | 17,53 | 17.53 | 17.3 | 0.23 | ||
4. | 30. 06. 2024 | Tučapy | 21,13 | 17.23 | 21.13 | -3.9 | ||
3. | 29. 06. 2024 | Vésky - Pozor začátek v 16:00 | 21,22 | 21.22 | 19.62 | 1.6 | ||
7. | 29. 06. 2024 | Machová | 17,76 | 17.76 | 16.96 | 0.8 | ||
2. | 22. 06. 2024 | Trnava | 17,42 | 17.42 | 17.31 | 0.11 | ||
7. | 16. 06. 2024 | Louky | 21,47 | 21.47 | 18.3 | 3.17 | ||
8. | 08. 06. 2024 | Mirošov | 19,00 | 19 | 17.62 | 1.38 | ||
2. | 02. 06. 2024 | Okresní kolo | 27,96 | 27.96 | 27.23 | 0.73 | ||
16. | 26. 05. 2024 | Hřiště Racková | 38,06 | 38.06 | 21.98 | 16.08 | ||
3. | 28. 04. 2024 | Kunovice | 22,85 | 18.88 | 22.85 | -3.97 | ||
1. | 27. 04. 2024 | Salaš | 18,70 | 17.58 | 18.7 | -1.12 | ||
6. | 09. 09. 2023 | Sazovice | 17,96 | 17.96 | 17.66 | 0.3 | ||
16. | 27. 08. 2023 | Lhota | 35,29 | 35.29 | 22.84 | 12.45 | ||
8. | 27. 08. 2023 | Sokolov | 26,59 | 0 | 26.59 | -26.59 | ||
8. | 26. 08. 2023 | Tečovice | 19,08 | 18.08 | 19.08 | -1 | ||
11. | 26. 08. 2023 | Sokolov | 121,63 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 26. 08. 2023 | A | Sokolov | 72,02 | 0 | 0 | 0 | |
9. | 13. 08. 2023 | Bratřejov | 19,24 | 16.51 | 19.24 | -2.73 | ||
3. | 12. 08. 2023 | Vrbětice - JLNS | 19,46 | 19.3 | 19.46 | -0.16 | ||
4. | 12. 08. 2023 | ZLPS Vrbětice | 18,01 | 17.2 | 18.01 | -0.81 | ||
4. | 05. 08. 2023 | Pohořelice | 18,79 | 16.82 | 18.79 | -1.97 | ||
5. | 15. 07. 2023 | A | Nevšová - JLNS | 19,08 | 19.08 | 18.07 | 1.01 | |
8. | 15. 07. 2023 | B | Nevšová - JLNS | 22,27 | 19.27 | 22.27 | -3 | |
20. | 15. 07. 2023 | ZLPS Nevšová | 46,54 | 45.51 | 46.54 | -1.03 | ||
7. | 09. 07. 2023 | Velký Ořechov | 19,18 | 19.18 | 18.22 | 0.96 | ||
5. | 08. 07. 2023 | ZLPS Hradčovice | 18,24 | 17.09 | 18.24 | -1.15 | ||
5. | 08. 07. 2023 | Hradčovice | 18,24 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 02. 07. 2023 | Částkov | 17,97 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 01. 07. 2023 | Machová | 25,74 | 25.74 | 25.71 | 0.03 | ||
9. | 18. 06. 2023 | Louky | 19,28 | 19.28 | 17.84 | 1.44 | ||
14. | 17. 06. 2023 | ZLPS Mirošov | 30,71 | 30.71 | 28.78 | 1.93 | ||
5. | 28. 05. 2023 | B | Racková | 18,89 | 18.73 | 18.89 | -0.16 | |
7. | 28. 05. 2023 | Racková | 19,94 | 19.94 | 18.11 | 1.83 | ||
7. | 29. 10. 2022 | Areál Flídr group Široký Důl | 18,05 | 18.05 | 17.71 | 0.34 | ||
3. | 17. 09. 2022 | Karolín | 19,19 | 19.19 | 18.6 | 0.59 | ||
6. | 17. 09. 2022 | B | Karolín | 22,59 | 22.59 | 19.4 | 3.19 | |
4. | 10. 09. 2022 | Lukov | 18,37 | 18.37 | 17.73 | 0.64 | ||
5. | 04. 09. 2022 | Nedašov | 18,88 | 18.88 | 17.96 | 0.92 | ||
1. | 27. 08. 2022 | Hradčovice | 17,87 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 21. 08. 2022 | Lhota | 17,92 | 17.36 | 17.92 | -0.56 | ||
7. | 20. 08. 2022 | Tečovice | 21,11 | 20.6 | 21.11 | -0.51 | ||
3. | 14. 08. 2022 | Bratřejov | 17,58 | 17.34 | 17.58 | -0.24 | ||
3. | 13. 08. 2022 | Vrbětice - JLNS | 18,50 | 17.89 | 18.5 | -0.61 | ||
5. | 13. 08. 2022 | Vrbětice | 18,59 | 18.43 | 18.59 | -0.16 | ||
1. | 16. 07. 2022 | Nevšová - JLNS | 18,15 | 18.15 | 17.88 | 0.27 | ||
6. | 16. 07. 2022 | B | Nevšová - JLNS | 21,91 | 21.91 | 21.7 | 0.21 | |
1. | 16. 07. 2022 | Nevšová | 17,37 | 17.16 | 17.37 | -0.21 | ||
1. | 10. 07. 2022 | Mistřice | 18,29 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 10. 07. 2022 | Velký Ořechov | 19,19 | 18.47 | 19.19 | -0.72 | ||
10. | 09. 07. 2022 | Machová | 26,91 | 26.91 | 18.27 | 8.64 | ||
7. | 03. 07. 2022 | Brumov | 18,62 | 17.26 | 18.62 | -1.36 | ||
11. | 02. 07. 2022 | Pohořelice | 34,96 | 34.96 | 34.03 | 0.93 | ||
2. | 26. 06. 2022 | Sazovice | 19,51 | 16.8 | 19.51 | -2.71 | ||
2. | 19. 06. 2022 | Louky | 18,44 | 18.44 | 17.41 | 1.03 | ||
3. | 29. 05. 2022 | Racková | 17,87 | 17.74 | 17.87 | -0.13 | ||
6. | 22. 05. 2022 | Jarošov | 18,84 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 16. 10. 2021 | Vésky | 19,62 | 19.62 | 19.41 | 0.21 | ||
5. | 11. 09. 2021 | Hřivínův Újezd | 18,87 | 18.87 | 17.7 | 1.17 | ||
1. | 05. 09. 2021 | Nedašov | 17,06 | 16.87 | 17.06 | -0.19 | ||
12. | 22. 08. 2021 | Lhota | 33,72 | 33.48 | 33.72 | -0.24 | ||
1. | 08. 08. 2021 | Bratřejov | 17,90 | 17.9 | 17.14 | 0.76 | ||
4. | 07. 08. 2021 | Vrbětice | 19,17 | 19.17 | 18.86 | 0.31 | ||
2. | 07. 08. 2021 | Vrbětice | 17,74 | 17.57 | 17.74 | -0.17 | ||
2. | 17. 07. 2021 | Nevšová | 18,03 | 17.24 | 18.03 | -0.79 | ||
2. | 11. 07. 2021 | Velký Ořechov | 18,02 | 17.86 | 18.02 | -0.16 | ||
2. | 26. 06. 2021 | Sazovice | 17,52 | 16.9 | 17.52 | -0.62 | ||
6. | 20. 06. 2021 | Louky | 19,34 | 19.34 | 19.23 | 0.11 | ||
1. | 29. 08. 2020 | Tečovice | 17,26 | 17.26 | 16.59 | 0.67 | ||
2. | 23. 08. 2020 | Lhota | 17,08 | 17.08 | 17.05 | 0.03 | ||
3. | 22. 08. 2020 | Hradčovice | 18,37 | 18.37 | 17.79 | 0.58 | ||
1. | 16. 08. 2020 | Louky | 17,74 | 17.74 | 17.09 | 0.65 | ||
2. | 15. 08. 2020 | Sazovice | 17,38 | 17.38 | 17.13 | 0.25 | ||
11. | 02. 08. 2020 | Zahnašovice | 18,65 | 18.65 | 17.91 | 0.74 | ||
2. | 01. 08. 2020 | Mirošov | 17,40 | 17.4 | 17.03 | 0.37 | ||
10. | 11. 07. 2020 | Machová | 24,34 | 17.71 | 24.34 | -6.63 | ||
10. | 11. 07. 2020 | Machová | 24,34 | 17.71 | 24.34 | -6.63 | ||
2. | 16. 11. 2019 | A | Pohořelice fotbalové hřiště | 18,98 | 18.55 | 18.98 | -0.43 | |
3. | 16. 11. 2019 | B | Pohořelice fotbalové hřiště | 19,39 | 19.39 | 17.78 | 1.61 | |
2. | 19. 10. 2019 | Vésky | 19,61 | 19.29 | 19.61 | -0.32 | ||
1. | 14. 09. 2019 | Litenčice-hřiště | 19,47 | 18.93 | 19.47 | -0.54 | ||
6. | 07. 09. 2019 | Kunovice | 30,86 | 30.86 | 29.19 | 1.67 | ||
2. | 24. 08. 2019 | Hradčovice | 17,94 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 18. 08. 2019 | Staré Město | 18,47 | 18.37 | 18.47 | -0.1 | ||
7. | 10. 08. 2019 | Vrbětice - JLNS | 20,76 | 18.38 | 20.76 | -2.38 | ||
11. | 03. 08. 2019 | Vysoké Pole | 29,88 | 29.88 | 29.63 | 0.25 | ||
2. | 28. 07. 2019 | Kněžpole | 18,88 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 27. 07. 2019 | Drnovice | 17,89 | 17.69 | 17.89 | -0.2 | ||
3. | 20. 07. 2019 | Nevšová - JLNS | 18,72 | 17.95 | 18.72 | -0.77 | ||
1. | 14. 07. 2019 | Tučapy | 17,51 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 13. 07. 2019 | Noční soutěž Tichov | 19,11 | 19.11 | 19 | 0.11 | ||
2. | 13. 07. 2019 | Mistřice | 18,03 | 17.98 | 18.03 | -0.05 | ||
2. | 07. 07. 2019 | Částkov | 17,99 | 17.99 | 17.99 | 0 | ||
8. | 06. 07. 2019 | Štítná nad Vláří | 20,61 | 19.5 | 20.61 | -1.11 | ||
1. | 06. 07. 2019 | Salaš | 18,68 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 29. 06. 2019 | Vésky | 19,89 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 23. 06. 2019 | Vlčnov | 23,12 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 15. 06. 2019 | Poteč | 21,57 | 20.99 | 21.57 | -0.58 | ||
5. | 01. 06. 2019 | Mirošov - JLNS | 19,90 | 19.96 | 19.9 | 0.06 | ||
1. | 19. 05. 2019 | Jarošov | 18,05 | 17.79 | 18.05 | -0.26 | ||
7. | 05. 05. 2019 | Bojkovice | 43,13 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 04. 05. 2019 | Lukov | 23,56 | 23.56 | 21.91 | 1.65 | ||
9. | 28. 04. 2019 | Kunovice | 22,18 | 18.02 | 22.18 | -4.16 | ||
2. | 17. 11. 2018 | Modelářské hřiště Pohořelice | 19,63 | 19.63 | 19.26 | 0.37 | ||
4. | 20. 10. 2018 | Vésky | 21,76 | 21.76 | 21.49 | 0.27 | ||
2. | 22. 09. 2018 | Chropyně-fotbalové hřiště | 19,80 | 19.61 | 19.8 | -0.19 | ||
9. | 02. 09. 2018 | Nedašov | 22,48 | 22.48 | 22.24 | 0.24 | ||
6. | 25. 08. 2018 | Salaš | 32,28 | 18.68 | 32.28 | -13.6 | ||
5. | 19. 08. 2018 | Staré Město | 42,56 | 42.56 | 26.37 | 16.19 | ||
2. | 18. 08. 2018 | Bojkovice | 18,29 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 12. 08. 2018 | Hradčovice | 19,51 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 11. 08. 2018 | Vrbětice - JLNS | 21,27 | 19.2 | 21.27 | -2.07 | ||
3. | 10. 08. 2018 | Nevšová - JLNS | 19,13 | 18.3 | 19.13 | -0.83 | ||
4. | 04. 08. 2018 | Vysoké Pole - JLNS | 18,99 | 18.99 | 18.29 | 0.7 | ||
2. | 29. 07. 2018 | Kněžpole | 19,35 | 19.16 | 19.35 | -0.19 | ||
3. | 15. 07. 2018 | Tučapy | 20,58 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 07. 2018 | Mistřice | 18,42 | 18.42 | 18 | 0.42 | ||
4. | 01. 07. 2018 | Částkov | 19,96 | 19.96 | 19.41 | 0.55 | ||
4. | 17. 06. 2018 | Vésky | 21,25 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 20. 05. 2018 | Jarošov | 21,71 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 29. 04. 2018 | Kunovice | 22,05 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 26. 08. 2017 | Salaš | 40,01 | 17.99 | 40.01 | -22.02 | ||
2. | 20. 08. 2017 | Staré Město | 19,51 | 19.51 | 19.47 | 0.04 | ||
3. | 19. 08. 2017 | Bojkovice | 19,79 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 06. 08. 2017 | Hradčovice | 23,97 | 23.72 | 23.97 | -0.25 | ||
7. | 23. 07. 2017 | Kněžpole | 21,60 | 19.22 | 21.6 | -2.38 | ||
4. | 16. 07. 2017 | Tučapy | 20,46 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 09. 07. 2017 | Mistřice | 21,38 | 21.38 | 20.76 | 0.62 | ||
2. | 02. 07. 2017 | Částkov | 19,65 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 10. 06. 2017 | Vésky | 20,11 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 21. 05. 2017 | Jarošov | 19,88 | 19.88 | 19.51 | 0.37 | ||
6. | 30. 04. 2017 | Kunovice | 21,55 | 20.11 | 21.55 | -1.44 | ||
1. | 27. 08. 2016 | Salaš | 19,29 | 19.29 | 18.57 | 0.72 | ||
2. | 21. 08. 2016 | Staré Město | 20,80 | 20.8 | 20.65 | 0.15 | ||
3. | 20. 08. 2016 | Bojkovice | 19,65 | 19.65 | 19.19 | 0.46 | ||
6. | 13. 08. 2016 | Mařatice | 22,08 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 07. 08. 2016 | Ostrožská Lhota | 19,70 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 23. 07. 2016 | Hradčovice | 19,03 | 19.03 | 18.58 | 0.45 | ||
2. | 17. 07. 2016 | Tučapy | 19,65 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 10. 07. 2016 | Mistřice | 18,71 | 18.69 | 18.71 | -0.02 | ||
3. | 03. 07. 2016 | Částkov | 20,66 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 02. 07. 2016 | Vésky | 19,83 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 24. 04. 2016 | Kunovice | 19,49 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 29. 08. 2015 | Salaš | 21,01 | 20.79 | 21.01 | -0.22 | ||
3. | 16. 08. 2015 | Mařatice | 20,55 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 02. 08. 2015 | Ostrožská Lhota | 20,14 | 20.14 | 19.26 | 0.88 | ||
5. | 26. 07. 2015 | Kněžpole | 22,38 | 21.19 | 22.38 | -1.19 | ||
5. | 19. 07. 2015 | Mistřice | 22,10 | 21.9 | 22.1 | -0.2 | ||
2. | 12. 07. 2015 | Tučapy | 20,87 | 20.87 | 20.34 | 0.53 | ||
3. | 05. 07. 2015 | Částkov | 20,14 | 20.14 | 19.14 | 1 | ||
3. | 28. 06. 2015 | Vésky | 23,04 | 23.04 | 21.45 | 1.59 | ||
2. | 14. 06. 2015 | Hradčovice | 21,51 | 21.51 | 20.87 | 0.64 | ||
3. | 24. 05. 2015 | Jarošov | 21,71 | 21.71 | 21.68 | 0.03 | ||
8. | 30. 08. 2014 | Salaš | 38,15 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 24. 08. 2014 | Mařatice | 23,69 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 17. 08. 2014 | Staré Město | 20,47 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 10. 08. 2014 | Hradčovice | 23,09 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 27. 07. 2014 | Kněžpole | 31,01 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 13. 07. 2014 | Tučapy | 22,06 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 06. 07. 2014 | Částkov | 21,12 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 27. 04. 2014 | Kunovice, fotbalový stadion | 34,02 | 0 | 0 | 0 | ||
34. | 27. 07. 2013 | Forbelská Jana | Horní Lideč | 20,31 | 120 | 20.31 | 99.69 | |
3. | 21. 07. 2013 | Mistřice | 22,56 | 22.56 | 22.07 | 0.49 | ||
5. | 14. 07. 2013 | Tučapy | 21,26 | 21.09 | 21.26 | -0.17 | ||
5. | 25. 07. 2010 | Kněžpole, UH | 22,44 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 18. 07. 2010 | Lhota, ZL | 20,92 | 20.45 | 20.92 | -0.47 | ||
11. | 13. 07. 2008 | Velký Ořechov, ZL | 46,84 | 48.84 | 39.54 | 9.3 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
12. | 12. 04. 2026 | Borovany - Trocnov | 25,06 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 14. 06. 2025 | Hulín | 47,71 | 62.71 | 47.71 | 15 | ||
5. | 14. 06. 2025 | Hulín | 51,08 | 51.08 | 68.43 | -17.35 | ||
5. | 14. 06. 2025 | Hulín | 81,61 | 91.94 | 81.61 | 10.33 | ||
6. | 14. 06. 2025 | Hulín | 45,15 | 48.59 | 45.15 | 3.44 | ||
7. | 14. 06. 2025 | Hulín | 25,78 | 41.63 | 25.78 | 15.85 | ||
6. | 05. 04. 2025 | Ostřetín | 23,17 | 23.17 | 23.17 | 0 | ||
4. | 27. 06. 2021 | Jihlava, Štafeta dvojic | 51,25 | 51.25 | 62.92 | -11.67 | ||
6. | 27. 06. 2021 | Jihlava, útok CTIF | 47,44 | 47.44 | 49.11 | -1.67 | ||
9. | 27. 06. 2021 | Jihlava, 4x60m | 42,67 | 42.67 | 47.37 | -4.7 | ||
11. | 27. 06. 2021 | Jihlava, Štafeta CTIF | 76,49 | 76.49 | 86.51 | -10.02 | ||
14. | 27. 06. 2021 | Jihlava, útok | 30,58 | 30.58 | 120 | -89.42 | ||
11. | 01. 07. 2019 | Stoklasová Karolína | Vlašim, Běh na 60 m | 13,05 | 13.05 | 13.19 | -0.14 | |
17. | 01. 07. 2019 | Hanáčková Natálie | Vlašim, Běh na 60 m | 13,62 | 17.73 | 13.62 | 4.11 | |
21. | 01. 07. 2019 | Tobola David | Vlašim, Běh na 60 m | 13,92 | 120 | 13.92 | 106.08 | |
35. | 01. 07. 2019 | Zelíková Zuzana | Vlašim, Běh na 60 m | 15,52 | 15.52 | 15.82 | -0.3 | |
37. | 01. 07. 2019 | Silná Vendula | Vlašim, Běh na 60 m | 15,81 | 25.35 | 15.81 | 9.54 | |
38. | 01. 07. 2019 | Čablová Anna Marie | Vlašim, Běh na 60 m | 15,93 | 17.22 | 15.93 | 1.29 | |
40. | 01. 07. 2019 | Hochmannová Zuzana | Vlašim, Běh na 60 m | 17,18 | 57.72 | 17.18 | 40.54 | |
10. | 01. 07. 2019 | Vlašim, Štafeta 60 m | 40,58 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 01. 07. 2019 | Vlašim, PÚ Plamen | 24,51 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 30. 06. 2019 | Vlašim, Štaf. dvojic | 49,22 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 30. 06. 2019 | Vlašim, Štafeta CTIF | 71,20 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 30. 06. 2019 | Vlašim, útok CTIF | 49,55 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 29. 06. 2019 | Vlašim, ZPV | 18,59 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
72. | 20. 09. 2025 | Ondrová Annabella | Plzeň - dívky | 15,97 | 15.97 | 16.02 | -0.05 | |
11. | 05. 04. 2025 | Ostřetín | 21,52 | 21.52 | 21.52 | 0 | ||
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 11. 04. 2026 | Borovany - Trocnov | 31,52 | 0 | 0 | 0 | ||
38. | 04. 05. 2025 | Cagáňová Sofie | Hasičské hřiště Budíkovice | 21,23 | 24.31 | 21.23 | 3.08 | |
1. | 07. 09. 2024 | Sazovice | 18,22 | 18.22 | 18.01 | 0.21 | ||
1. | 25. 08. 2024 | Lhota | 18,03 | 18.03 | 17.28 | 0.75 | ||
5. | 24. 08. 2024 | Lukov | 30,67 | 28.6 | 30.67 | -2.07 | ||
2. | 17. 08. 2024 | Tečovice | 19,45 | 19 | 19.45 | -0.45 | ||
2. | 11. 08. 2024 | Bratřejov | 18,99 | 18.99 | 18.14 | 0.85 | ||
2. | 10. 08. 2024 | Vrbětice, ZLPS | 18,49 | 18.49 | 18.46 | 0.03 | ||
5. | 03. 08. 2024 | Pohořelice | 21,62 | 18.03 | 21.62 | -3.59 | ||
1. | 20. 07. 2024 | Nevšová | 18,07 | 18.07 | 17.86 | 0.21 | ||
7. | 29. 06. 2024 | Machová | 49,13 | 48.91 | 49.13 | -0.22 | ||
2. | 22. 06. 2024 | Trnava | 19,15 | 19.15 | 17.94 | 1.21 | ||
1. | 16. 06. 2024 | Louky | 19,86 | 19.53 | 19.86 | -0.33 | ||
2. | 08. 06. 2024 | Mirošov | 19,91 | 19.23 | 19.91 | -0.68 | ||
1. | 26. 05. 2024 | Hřiště Racková | 21,05 | 21.05 | 18.85 | 2.2 | ||
3. | 09. 09. 2023 | Sazovice | 19,38 | 19.38 | 19.21 | 0.17 | ||
7. | 27. 08. 2023 | Lhota | 24,50 | 18.56 | 24.5 | -5.94 | ||
3. | 26. 08. 2023 | Tečovice | 20,66 | 18.91 | 20.66 | -1.75 | ||
5. | 13. 08. 2023 | Bratřejov | 23,00 | 23 | 21.9 | 1.1 | ||
1. | 12. 08. 2023 | ZLPS Vrbětice | 19,21 | 19.09 | 19.21 | -0.12 | ||
4. | 05. 08. 2023 | Pohořelice | 24,29 | 23.01 | 24.29 | -1.28 | ||
2. | 15. 07. 2023 | ZLPS Nevšová | 18,76 | 18.76 | 17.59 | 1.17 | ||
1. | 09. 07. 2023 | Velký Ořechov | 18,68 | 18.68 | 17.74 | 0.94 | ||
1. | 08. 07. 2023 | Hradčovice | 18,86 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 08. 07. 2023 | ZLPS Hradčovice | 18,86 | 18.74 | 18.86 | -0.12 | ||
5. | 01. 07. 2023 | Domažlice | 67,43 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 01. 07. 2023 | Domažlice | 99,41 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 01. 07. 2023 | Domažlice | 39,76 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 24. 06. 2023 | Lukov | 19,54 | 19.54 | 19.26 | 0.28 | ||
2. | 18. 06. 2023 | Louky | 19,97 | 19.97 | 19.41 | 0.56 | ||
2. | 17. 06. 2023 | ZLPS Mirošov | 28,25 | 28.25 | 27.7 | 0.55 | ||
2. | 28. 05. 2023 | Racková | 19,39 | 17.53 | 19.39 | -1.86 | ||
1. | 10. 09. 2022 | Lukov | 19,24 | 19.23 | 19.24 | -0.01 | ||
1. | 04. 09. 2022 | Nedašov | 18,54 | 17.87 | 18.54 | -0.67 | ||
1. | 21. 08. 2022 | Lhota | 18,89 | 18.89 | 17.89 | 1 | ||
1. | 20. 08. 2022 | Tečovice | 19,57 | 19.32 | 19.57 | -0.25 | ||
2. | 13. 08. 2022 | Vrbětice | 19,09 | 19.04 | 19.09 | -0.05 | ||
3. | 16. 07. 2022 | Nevšová | 20,01 | 19.81 | 20.01 | -0.2 | ||
3. | 10. 07. 2022 | Velký Ořechov | 28,40 | 18.23 | 28.4 | -10.17 | ||
1. | 09. 07. 2022 | Machová | 20,09 | 20.09 | 20.09 | 0 | ||
3. | 03. 07. 2022 | Brumov | 22,74 | 22.74 | 22.11 | 0.63 | ||
1. | 02. 07. 2022 | Pohořelice | 18,14 | 17.75 | 18.14 | -0.39 | ||
5. | 26. 06. 2022 | Sazovice | 29,73 | 27.29 | 29.73 | -2.44 | ||
4. | 19. 06. 2022 | Louky | 31,75 | 31.75 | 31.54 | 0.21 | ||
1. | 29. 05. 2022 | Racková | 20,60 | 20.56 | 20.6 | -0.04 | ||
7. | 05. 09. 2021 | Nedašov | 25,84 | 24.97 | 25.84 | -0.87 | ||
2. | 22. 08. 2021 | Lhota | 20,46 | 20.46 | 19.58 | 0.88 | ||
1. | 08. 08. 2021 | Bratřejov | 1,99 | 19.49 | 1.99 | 17.5 | ||
5. | 07. 08. 2021 | Vrbětice | 24,51 | 23.32 | 24.51 | -1.19 | ||
2. | 17. 07. 2021 | Nevšová | 19,03 | 18.28 | 19.03 | -0.75 | ||
1. | 11. 07. 2021 | Velký Ořechov | 19,59 | 19.59 | 19.04 | 0.55 | ||
1. | 07. 09. 2019 | Mirošov | 18,68 | 18.68 | 18.35 | 0.33 | ||
2. | 01. 09. 2019 | Nedašov | 20,06 | 19.07 | 20.06 | -0.99 | ||
1. | 25. 08. 2019 | Lhota | 17,75 | 17.75 | 17.67 | 0.08 | ||
3. | 24. 08. 2019 | Hradčovice | 21,08 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 11. 08. 2019 | Bratřejov | 60,81 | 60.81 | 60.77 | 0.04 | ||
2. | 10. 08. 2019 | Vrbětice | 19,01 | 19.01 | 18.13 | 0.88 | ||
1. | 20. 07. 2019 | Nevšová | 18,80 | 18.8 | 18.59 | 0.21 | ||
1. | 13. 07. 2019 | Machová | 20,88 | 20.45 | 20.88 | -0.43 | ||
2. | 07. 07. 2019 | Velký Ořechov | 21,83 | 21.83 | 21 | 0.83 | ||
4. | 30. 06. 2019 | Sazovice | 23,17 | 22.11 | 23.17 | -1.06 | ||
5. | 16. 06. 2019 | Louky | 27,29 | 26.9 | 27.29 | -0.39 | ||
7. | 02. 06. 2019 | Šarovy | 45,62 | 45.51 | 45.62 | -0.11 | ||
1. | 26. 05. 2019 | Racková | 18,77 | 18.77 | 18.58 | 0.19 | ||
1. | 04. 05. 2019 | Lukov | 19,77 | 19.26 | 19.77 | -0.51 | ||
1. | 08. 09. 2018 | Mirošov | 19,46 | 18.04 | 19.46 | -1.42 | ||
1. | 02. 09. 2018 | Nedašov | 21,15 | 21.12 | 21.15 | -0.03 | ||
2. | 11. 08. 2018 | Vrbětice | 20,01 | 20.01 | 18.98 | 1.03 | ||
7. | 05. 07. 2018 | Plzeň, Požární útok | 28,71 | 28.71 | 29.74 | -1.03 | ||
5. | 05. 07. 2018 | Plzeň, 4x100 m | 67,39 | 67.39 | 67.64 | -0.25 | ||
8. | 04. 07. 2018 | Plzeň, družstev 100 m | 101,02 | 0 | 0 | 0 | ||
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 05. 07. 2018 | Plzeň, Požární útok | 28,71 | 28.71 | 29.74 | -1.03 | ||
3. | 02. 09. 2017 | Nedašova Lhota | 18,97 | 18.97 | 18.55 | 0.42 | ||
1. | 09. 07. 2017 | Velký Ořechov | 17,12 | 17.09 | 17.12 | -0.03 | ||
6. | 05. 07. 2017 | Zlín, Požární útok | 30,93 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 05. 07. 2017 | Zlín, 4x100 m | 62,80 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.





SDH Pohořelice -ženy okr.Zlín
SDH Pohořelice -ženy okr.Zlín
SDH Pohořelice- okr.Zlín web
Kalendář soutěží, výsledky a videa z celé republiky.