Jsme parta dobrovolných hasičů Křenovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00
Kategorie: Muži 3B, Ženy, Muži 35+, Dorost 2B
Základna: Betonový povrch kolem základy, náběh k základně travnatý
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů
Nejrychlejší platné časy soutěže.
Kompletní přehled výsledků
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Těšetice | 16,63 | 0 | 16.26 | 16.63 | -0.37 |
2. | Mladcová | 16,66 | 0.03 | 16.66 | 16.56 | 0.10 |
3. | Velká (Hranice III) | 16,68 | 0.05 | 16.68 | 16.63 | 0.05 |
4. | Hoštice | 16,86 | 0.23 | 16.86 | 16.72 | 0.14 |
5. | Zahnašovice | 17,30 | 0.67 | 17.30 | 16.29 | 1.01 |
6. | Karolín | 17,56 | 0.93 | 17.56 | 17.33 | 0.23 |
7. | Křenovice | 17,76 | 1.13 | 17.27 | 17.76 | -0.49 |
8. | Bořenovice | 18,40 | 1.77 | 18.33 | 18.40 | -0.07 |
9. | Vrchoslavice B | 18,57 | 1.94 | 17.94 | 18.57 | -0.63 |
10. | Dřevohostice | 18,68 | 2.05 | 18.68 | 18.51 | 0.17 |
11. | Olšovec | 18,80 | 2.17 | 18.80 | 17.59 | 1.21 |
12. | Hlinsko | 19,06 | 2.43 | 17.66 | 19.06 | -1.40 |
13. | Nětčice | 19,15 | 2.52 | 18.73 | 19.15 | -0.42 |
14. | Roštění | 19,18 | 2.55 | 18.21 | 19.18 | -0.97 |
15. | Chropyně | 20,99 | 4.36 | 20.99 | 20.06 | 0.93 |
16. | Seloutky | 22,66 | 6.03 | 21.85 | 22.66 | -0.81 |
17. | Litenčice | 28,15 | 11.52 | 28.24 | 28.15 | 0.09 |
Ženy | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Bousín | 16,75 | 0 | 16.41 | 16.75 | -0.34 |
2. | Bohuslavice u Zlína | 16,86 | 0.11 | 16.86 | 15.88 | 0.98 |
3. | Litenčice | 17,27 | 0.52 | 17.12 | 17.27 | -0.15 |
4. | Roštění | 17,48 | 0.73 | 16.35 | 17.48 | -1.13 |
5. | Hlinsko | 17,72 | 0.97 | 17.72 | 17.59 | 0.13 |
6. | Loučka B | 17,88 | 1.13 | 17.88 | 16.58 | 1.30 |
7. | Martinice | 17,94 | 1.19 | 17.77 | 17.94 | -0.17 |
8. | Karolín | 18,00 | 1.25 | 18.00 | 17.60 | 0.40 |
9. | Seloutky | 20,31 | 3.56 | 20.31 | 18.53 | 1.78 |
10. | Dřevohostice | 27,45 | 10.7 | 27.45 | 27.07 | 0.38 |
Muži>35 | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Mladcová | 14,62 | 0 | 14.62 | 14.08 | 0.54 |
2. | Zahnašovice | 15,07 | 0.45 | 14.76 | 15.07 | -0.31 |
3. | Křenovice | 16,14 | 1.52 | 16.14 | 15.35 | 0.79 |
4. | Roštění | 17,16 | 2.54 | 16.17 | 17.16 | -0.99 |
Smíšené | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Nová Dědina | 17,33 | 0 | 17.23 | 17.33 | -0.10 |
2. | Záhlinice | 18,15 | 0.82 | 18.15 | 17.93 | 0.22 |
3. | Karolín | 18,81 | 1.48 | 18.81 | 18.49 | 0.32 |
4. | Pavlovice u Přerova | 19,87 | 2.54 | 19.87 | 19.71 | 0.16 |
5. | Seloutky | 19,93 | 2.6 | 19.93 | 19.64 | 0.29 |
6. | Žeranovice | 20,08 | 2.75 | 18.82 | 20.08 | -1.26 |
7. | Roštění | 28,79 | 11.46 | 20.23 | 28.79 | -8.56 |
8. | Nětčice | 36,77 | 19.44 | 34.92 | 36.77 | -1.85 |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.
















Křenovice
Křenovice
Křenovice
Křenovice
SDH Křenovice
videa SDH Křenovice
Vyhlášení PHL 2019
Kalendář soutěží, výsledky a videa z celé republiky.