Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Žlutice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
ŽenyDěti staršíDorostenkySmíšený dorostDor-ky 15 středníDor-ky 17 starší
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
16. | 27. 08. 2023 | Sokolov | 29,61 | 29.61 | 30.11 | -0.5 | ||
15. | 26. 08. 2023 | Sokolov | 132,58 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 26. 08. 2023 | A | Sokolov | 71,06 | 0 | 0 | 0 | |
29. | 26. 08. 2023 | B | Sokolov | 100,64 | 0 | 0 | 0 | |
28. | 08. 08. 2021 | Hradec Králové | 36,22 | 51.47 | 36.22 | 15.25 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
13. | 22. 06. 2025 | Kyjov | 25,74 | 120 | 25.74 | 94.26 | ||
13. | 22. 06. 2025 | Kyjov | 54,55 | 54.55 | 56.13 | -1.58 | ||
13. | 22. 06. 2025 | Kyjov | 75,06 | 76.36 | 75.06 | 1.3 | ||
15. | 21. 06. 2025 | Kyjov | 75,07 | 75.07 | 90.9 | -15.83 | ||
11. | 21. 06. 2025 | Kyjov | 42,40 | 42.4 | 120 | -77.6 | ||
1. | 07. 06. 2025 | Cheb | 24,29 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 07. 06. 2025 | Cheb | 60,28 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 07. 06. 2025 | Cheb | 80,58 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 07. 06. 2025 | Cheb | 47,19 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 07. 06. 2025 | Cheb | 60,10 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 27. 06. 2021 | Jihlava, útok | 23,00 | 23 | 23.86 | -0.86 | ||
5. | 27. 06. 2021 | Jihlava, útok CTIF | 46,75 | 55.75 | 46.75 | 9 | ||
8. | 27. 06. 2021 | Jihlava, Štafeta dvojic | 53,99 | 53.99 | 58.88 | -4.89 | ||
9. | 27. 06. 2021 | Jihlava, Štafeta CTIF | 76,19 | 76.19 | 77.04 | -0.85 | ||
11. | 27. 06. 2021 | Jihlava, 4x60m | 42,98 | 44.84 | 42.98 | 1.86 | ||
11. | 03. 07. 2018 | Žaneta Řezáčová | Plzeň, Běh na 60 m | 13,10 | 13.1 | 22.29 | -9.19 | |
14. | 03. 07. 2018 | Antonie Minářová | Plzeň, Běh na 60 m | 13,27 | 17.04 | 13.27 | 3.77 | |
17. | 03. 07. 2018 | Martin Malina | Plzeň, Běh na 60 m | 13,37 | 16.37 | 13.37 | 3 | |
19. | 03. 07. 2018 | Ondřej Klaban | Plzeň, Běh na 60 m | 13,45 | 15.92 | 13.45 | 2.47 | |
23. | 03. 07. 2018 | Dominik Svoboda | Plzeň, Běh na 60 m | 13,55 | 120 | 13.55 | 106.45 | |
26. | 03. 07. 2018 | Marek Vršínský | Plzeň, Běh na 60 m | 13,65 | 14.27 | 13.65 | 0.62 | |
32. | 03. 07. 2018 | Kamil Plaček | Plzeň, Běh na 60 m | 14,11 | 14.11 | 20.37 | -6.26 | |
33. | 03. 07. 2018 | Mikuláš Slavík | Plzeň, Běh na 60 m | 14,19 | 15.6 | 14.19 | 1.41 | |
34. | 03. 07. 2018 | Klára Krumphanzlová | Plzeň, Běh na 60 m | 15,02 | 15.02 | 15.18 | -0.16 | |
5. | 03. 07. 2018 | Plzeň, PÚ Plamen | 22,67 | 22.67 | 23.87 | -1.2 | ||
7. | 03. 07. 2018 | Plzeň, Štafeta 60 m | 40,41 | 40.41 | 120 | -79.59 | ||
7. | 02. 07. 2018 | Plzeň, útok CTIF | 43,59 | 120 | 43.59 | 76.41 | ||
3. | 02. 07. 2018 | Plzeň, Štafeta CTIF | 68,21 | 69.73 | 68.21 | 1.52 | ||
4. | 02. 07. 2018 | Plzeň, Štaf. dvojic | 48,97 | 48.97 | 59.06 | -10.09 | ||
7. | 01. 07. 2018 | Plzeň, ZPV | 23,48 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 03. 07. 2017 | Zlín, PÚ Plamen | 29,05 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 03. 07. 2017 | Štěpánka Horská | Zlín, Běh na 60 m | 12,47 | 13.58 | 12.47 | 1.11 | |
14. | 03. 07. 2017 | Jan Šlechta | Zlín, Běh na 60 m | 13,83 | 14.72 | 13.83 | 0.89 | |
19. | 03. 07. 2017 | Jiří Pták | Zlín, Běh na 60 m | 14,01 | 22.22 | 14.01 | 8.21 | |
19. | 03. 07. 2017 | Antonie Minářová | Zlín, Běh na 60 m | 14,30 | 16.94 | 14.3 | 2.64 | |
21. | 03. 07. 2017 | Eliška Slavíková | Zlín, Běh na 60 m | 14,40 | 16.92 | 14.4 | 2.52 | |
22. | 03. 07. 2017 | Žaneta Řezáčová | Zlín, Běh na 60 m | 14,60 | 14.67 | 14.6 | 0.07 | |
26. | 03. 07. 2017 | Ondřej Klaban | Zlín, Běh na 60 m | 14,76 | 14.76 | 15.38 | -0.62 | |
27. | 03. 07. 2017 | Mikuláš Slavík | Zlín, Běh na 60 m | 14,86 | 120 | 14.86 | 105.14 | |
41. | 03. 07. 2017 | Petr Skačan | Zlín, Běh na 60 m | 16,43 | 16.43 | 19.06 | -2.63 | |
49. | 03. 07. 2017 | Leon Daniš | Zlín, Běh na 60 m | 19,68 | 19.68 | 120 | -100.32 | |
6. | 03. 07. 2017 | Zlín, Štafeta 60 m | 40,67 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 02. 07. 2017 | Zlín, útok CTIF | 53,92 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 02. 07. 2017 | Zlín, Štafeta CTIF | 67,37 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 02. 07. 2017 | Zlín, Štaf. dvojic | 67,37 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 01. 07. 2017 | Zlín, ZPV | 28,52 | 0 | 0 | 0 | ||
25. | 12. 03. 2017 | Horská Štěpánka | Jablonec | 14,04 | 14.04 | 22.35 | -8.31 | |
7. | 03. 07. 2016 | České Budějovice, PÚ Plamen | 23,53 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 03. 07. 2016 | České Budějovice, Štafeta 60 m | 40,37 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 02. 07. 2016 | České Budějovice, útok CTIF | 45,81 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 02. 07. 2016 | České Budějovice, Štafeta CTIF | 69,94 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 02. 07. 2016 | České Budějovice,Štaf. dvojic | 52,69 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 01. 07. 2016 | České Budějovice, ZPV | 22,58 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 10. 07. 2015 | Pavel Pacík | Praha, Běh na 60 m hoši | 13,94 | 14.6 | 13.94 | 0.66 | |
9. | 10. 07. 2015 | Vladimír Adámek | Praha, Běh na 60 m hoši | 14,34 | 15.23 | 14.34 | 0.89 | |
28. | 10. 07. 2015 | Stanislav Soukup | Praha, Běh na 60 m hoši | 15,89 | 120 | 15.89 | 104.11 | |
34. | 10. 07. 2015 | Tomáš Molek | Praha, Běh na 60 m hoši | 16,24 | 17.9 | 16.24 | 1.66 | |
44. | 10. 07. 2015 | Jiří Kuciak | Praha, Běh na 60 m hoši | 18,40 | 18.91 | 18.4 | 0.51 | |
9. | 10. 07. 2015 | Praha, PÚ Plamen | 24,60 | 34.51 | 24.6 | 9.91 | ||
32. | 10. 07. 2015 | Antonie Minářová | Praha, Běh na 60 m | 15,65 | 16.97 | 15.65 | 1.32 | |
34. | 10. 07. 2015 | Eliška Slavíková | Praha, Běh na 60 m | 15,69 | 15.69 | 17.49 | -1.8 | |
11. | 10. 07. 2015 | Praha, Štafeta dvojic | 56,36 | 56.36 | 0 | 56.36 | ||
2. | 10. 07. 2015 | Praha, Štafeta 4 x 60 m | 40,83 | 48.38 | 40.83 | 7.55 | ||
10. | 09. 07. 2015 | Praha, útok CTIF | 58,34 | 58.34 | 60.56 | -2.22 | ||
8. | 09. 07. 2015 | Praha, Štafeta CTIF | 73,84 | 73.84 | 93 | -19.16 | ||
1. | 08. 07. 2015 | Praha, ZPV | 24,31 | 32.06 | 24.31 | 7.75 | ||
22. | 04. 07. 2014 | Klára Richterová | Brno, Běh na 60 m dívky | 15,90 | 22.13 | 15.9 | 6.23 | |
26. | 04. 07. 2014 | Štěpánka Horská | Brno, Běh na 60 m dívky | 17,10 | 120 | 17.1 | 102.9 | |
42. | 04. 07. 2014 | Pavel Pacík | Brno, Běh na 60 m hoši | 18,50 | 18.5 | 0 | 18.5 | |
43. | 04. 07. 2014 | Jiří Richter | Brno, Běh na 60 m hoši | 18,83 | 18.83 | 0 | 18.83 | |
14. | 04. 07. 2014 | Brno, PÚ Plamen | 26,00 | 26 | 26 | 0 | ||
15. | 04. 07. 2014 | Brno, Štafeta dvojic | 60,25 | 60.25 | 66.96 | -6.71 | ||
13. | 04. 07. 2014 | Brno, Štafeta 4 x 60 m | 47,86 | 47.86 | 49.06 | -1.2 | ||
13. | 03. 07. 2014 | Brno, Štafeta CTIF | 78,91 | 78.91 | 89.34 | -10.43 | ||
13. | 03. 07. 2014 | Brno, PÚ CTIF | 69,57 | 148.09 | 69.57 | 78.52 | ||
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
12. | 29. 06. 2026 | Kristyna Švecová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,63 | 19.1 | 18.63 | 0.47 | |
13. | 29. 06. 2026 | Markéta Kopelentová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,27 | 19.57 | 19.27 | 0.3 | |
14. | 29. 06. 2026 | Kristyna Švecová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 27,31 | 27.31 | 29.75 | -2.44 | |
9. | 29. 06. 2026 | Markéta Kopelentová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,82 | 19.82 | 26.22 | -6.4 | |
11. | 10. 05. 2025 | Švecová Kristýna | Plzeň, Košutka | 19,86 | 30.92 | 19.86 | 11.06 | |
8. | 10. 05. 2025 | Švecová Kristýna | Plzeň, Košutka | 10,09 | 10.27 | 10.09 | 0.18 | |
27. | 04. 05. 2025 | Švecová Kristyna | Hasičské hřiště Budíkovice | 20,12 | 25.75 | 20.12 | 5.63 | |
14. | 04. 05. 2025 | Švecová Kristyna | Hasičské hřiště Budíkovice | 13,82 | 14.86 | 13.82 | 1.04 | |
23. | 22. 03. 2025 | Švecová Kristyna | Jablonec nad Nisou | 20,33 | 20.33 | 31.41 | -11.08 | |
16. | 11. 05. 2024 | Švecová Kristyna | Plzeň, Košutka | 20,94 | 20.94 | 35.07 | -14.13 | |
9. | 01. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 67,68 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 01. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 101,41 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 01. 07. 2022 | Ústí nad Labem | 53,42 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 03. 07. 2021 | Zábřeh, 4x100 m | 69,32 | 72.5 | 69.32 | 3.18 | ||
9. | 03. 07. 2021 | Zábřeh, útok | 3,17 | 35.66 | 31.7 | 3.96 | ||
19. | 03. 07. 2021 | Smyslová Hana | Zábřeh, 100m | 19,63 | 20.38 | 19.63 | 0.75 | |
26. | 03. 07. 2021 | Minářová Ema | Zábřeh, 100m | 20,01 | 20.38 | 20.01 | 0.37 | |
39. | 03. 07. 2021 | Karasová Kateřina | Zábřeh, 100m | 20,30 | 23.23 | 20.3 | 2.93 | |
50. | 03. 07. 2021 | Minářová Antonie | Zábřeh, 100m | 20,79 | 35.52 | 20.79 | 14.73 | |
55. | 03. 07. 2021 | Švecová Kristyna | Zábřeh, 100m | 20,99 | 20.99 | 22.93 | -1.94 | |
67. | 03. 07. 2021 | Adámková Viktorie | Zábřeh, 100m | 21,77 | 21.77 | 22.73 | -0.96 | |
96. | 03. 07. 2021 | Krumphanzlová Klára | Zábřeh, 100m | 26,89 | 120 | 26.89 | 93.11 | |
6. | 05. 07. 2018 | Štěpánka Horská | Plzeň, Dvojboj | 18,29 | 18.29 | 18.35 | -0.06 | |
4. | 04. 07. 2018 | Štěpánka Horská | Plzeň, Běh na 100 m | 17,81 | 18.3 | 17.81 | 0.49 | |
16. | 08. 04. 2018 | Horská Štěpánka | Jablonec | 19,57 | 19.57 | 52.63 | -33.06 | |
9. | 02. 04. 2017 | Horská Štěpánka | Jablonec | 19,06 | 19.58 | 19.06 | 0.52 | |
Smíšený dorost | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
24. | 08. 04. 2018 | Soukup Stanislav | Jablonec | 19,64 | 19.67 | 19.64 | 0.03 | |
Dor-ky 15 střední | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
14. | 08. 05. 2026 | Kopelentová Markéta | Plzeň, Košutka | 20,26 | 23.34 | 20.26 | 3.08 | |
66. | 28. 03. 2026 | Kopelentová Markéta | Jablonec nad Nisou | 22,57 | 22.57 | 29.06 | -6.49 | |
Dor-ky 17 starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
6. | 08. 05. 2026 | Švecová Kristýna | Plzeň, Košutka | 19,61 | 21.77 | 19.61 | 2.16 | |
33. | 28. 03. 2026 | Švecová Kristyna | Jablonec nad Nisou | 20,05 | 20.05 | 20.28 | -0.23 | |
ŽenyDěti staršíDorostenkySmíšený dorostDor-ky 15 středníDor-ky 17 starší
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.