Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Vracov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciMuži>35Smíšený dorost
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 12. 09. 2026 | Kozojídky - fotb. hřiště | 49,04 | 48.99 | 49.04 | -0.05 | ||
13. | 30. 08. 2026 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 27,64 | 27.64 | 27.04 | 0.6 | ||
11. | 22. 08. 2026 | Hrubá Vrbka - has. areál | 20,66 | 19.73 | 20.66 | -0.93 | ||
13. | 08. 08. 2026 | Žádovice - sportovní areál | 25,33 | 24.79 | 25.33 | -0.54 | ||
10. | 01. 08. 2026 | Skoronice - u hasičské zbr. | 19,51 | 19.09 | 19.51 | -0.42 | ||
14. | 11. 07. 2026 | Velké Pavlovice - sport. areál | 46,22 | 45.71 | 46.22 | -0.51 | ||
9. | 11. 07. 2026 | Rohatec - u základní školy | 23,78 | 20.44 | 23.78 | -3.34 | ||
9. | 04. 07. 2026 | Petrov u koupaliště | 21,70 | 21.25 | 21.7 | -0.45 | ||
14. | 14. 06. 2026 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 21,69 | 21.42 | 21.69 | -0.27 | ||
12. | 13. 06. 2026 | Čeložnice - has. areál | 26,93 | 26.69 | 26.93 | -0.24 | ||
16. | 07. 06. 2026 | Svatobořice - hasičský areál | 20,11 | 19.84 | 20.11 | -0.27 | ||
8. | 03. 05. 2026 | Amler Matyáš | Budíkovice | 16,98 | 25.29 | 16.98 | 8.31 | |
8. | 02. 05. 2026 | Vlkoš - fotb.hřiště | 20,20 | 20.14 | 20.2 | -0.06 | ||
5. | 29. 03. 2026 | Amler Matyáš | Jablonec nad Nisou | 16,69 | 16.69 | 120 | -103.31 | |
79. | 29. 03. 2026 | Pres Radim | Jablonec nad Nisou | 21,38 | 120 | 21.38 | 98.62 | |
8. | 20. 09. 2025 | Kozojídky - fotb. hřiště | 19,94 | 18.95 | 19.94 | -0.99 | ||
10. | 31. 08. 2025 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 28,16 | 27.61 | 28.16 | -0.55 | ||
13. | 24. 08. 2025 | Hrubá Vrbka - has. areál | 27,27 | 27.27 | 27.19 | 0.08 | ||
3. | 23. 08. 2025 | Hrozn. Lhota - za školou | 18,89 | 18.8 | 18.89 | -0.09 | ||
10. | 02. 08. 2025 | Prušánky - park u Koupaliště | 22,69 | 22.69 | 22.63 | 0.06 | ||
11. | 02. 08. 2025 | Skoronice - u hasičské zbr. | 47,03 | 47.03 | 46.49 | 0.54 | ||
6. | 26. 07. 2025 | Vracov - fotb. hřiště | 20,42 | 19.14 | 20.42 | -1.28 | ||
10. | 20. 07. 2025 | Salaš | 20,32 | 20.32 | 20 | 0.32 | ||
7. | 13. 07. 2025 | Žádovice - sportovní areál | 19,77 | 19.39 | 19.77 | -0.38 | ||
10. | 12. 07. 2025 | Rohatec - u základní školy | 20,80 | 20.08 | 20.8 | -0.72 | ||
5. | 06. 07. 2025 | Amler Matyáš | Moravský Beroun | 17,14 | 17.14 | 120 | -102.86 | |
19. | 06. 07. 2025 | Pres Radim | Moravský Beroun | 18,05 | 18.05 | 120 | -101.95 | |
6. | 05. 07. 2025 | Petrov u koupaliště | 19,16 | 18.91 | 19.16 | -0.25 | ||
9. | 08. 06. 2025 | Svatobořice | 20,11 | 20.11 | 19.89 | 0.22 | ||
9. | 08. 06. 2025 | Svatobořice - hasičský areál | 20,11 | 20.11 | 19.89 | 0.22 | ||
12. | 07. 06. 2025 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 23,77 | 23.61 | 23.77 | -0.16 | ||
14. | 04. 05. 2025 | Pres Radim | Hasičské hřiště Budíkovice | 18,10 | 18.1 | 998 | -979.9 | |
9. | 03. 05. 2025 | Vlkoš - fotb.hřiště | 20,23 | 19.78 | 20.23 | -0.45 | ||
10. | 23. 03. 2025 | Amler Matyáš | Jablonec nad Nisou | 17,03 | 17.03 | 17.28 | -0.25 | |
7. | 01. 09. 2024 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 23,55 | 19.62 | 23.55 | -3.93 | ||
14. | 18. 08. 2024 | Hrubá Vrbka - has. areál | 25,52 | 20.18 | 25.52 | -5.34 | ||
10. | 10. 08. 2024 | Hrozn. Lhota - za školou | 20,17 | 19.36 | 20.17 | -0.81 | ||
9. | 03. 08. 2024 | Prušánky- park u koupaliště | 21,41 | 19.5 | 21.41 | -1.91 | ||
9. | 03. 08. 2024 | Prušánky - has.areál | 21,41 | 19.5 | 21.41 | -1.91 | ||
5. | 27. 07. 2024 | Vracov - fotb. hřiště | 19,49 | 19.36 | 19.49 | -0.13 | ||
9. | 13. 07. 2024 | Kučerov | 18,87 | 18.87 | 18.84 | 0.03 | ||
7. | 06. 07. 2024 | Petrov u koupaliště | 20,47 | 20.22 | 20.47 | -0.25 | ||
7. | 22. 06. 2024 | Rohatec - u základní školy | 20,31 | 20.31 | 20.15 | 0.16 | ||
5. | 15. 06. 2024 | Čeložnice - has. areál | 20,79 | 20.79 | 20.31 | 0.48 | ||
8. | 08. 06. 2024 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 26,71 | 26.71 | 26.17 | 0.54 | ||
16. | 04. 05. 2024 | Vlkoš - fotb. hřiště | 34,43 | 33.89 | 34.43 | -0.54 | ||
10. | 20. 08. 2023 | Hrubá Vrbka - has. areál | 20,92 | 20.92 | 19.42 | 1.5 | ||
10. | 12. 08. 2023 | Hrozn. Lhota - za školou | 28,62 | 28.62 | 22.56 | 6.06 | ||
11. | 05. 08. 2023 | Prušánky, park u koupaliště | 24,01 | 24.01 | 21.03 | 2.98 | ||
12. | 05. 08. 2023 | Prušánky - has.areál | 24,01 | 24.01 | 21.03 | 2.98 | ||
5. | 22. 07. 2023 | Rohatec u základní školy | 21,18 | 20.68 | 21.18 | -0.5 | ||
12. | 08. 07. 2023 | B | Vracov - fotb. hřiště | 25,82 | 23.94 | 25.82 | -1.88 | |
9. | 17. 06. 2023 | Čeložnice - has. areál | 37,88 | 37.88 | 37.19 | 0.69 | ||
13. | 20. 08. 2022 | Hrubá Vrbka - has. areál | 23,15 | 22.6 | 23.15 | -0.55 | ||
9. | 23. 07. 2022 | A | Rohatec u základní školy | 25,00 | 24.81 | 25 | -0.19 | |
11. | 23. 07. 2022 | B | Rohatec u základní školy | 30,71 | 29.98 | 30.71 | -0.73 | |
14. | 30. 04. 2022 | Vlkoš - fotb. hřiště | 21,27 | 19.18 | 21.27 | -2.09 | ||
10. | 29. 08. 2021 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 21,44 | 21.44 | 20.08 | 1.36 | ||
7. | 22. 08. 2021 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 20,63 | 20.21 | 20.63 | -0.42 | ||
15. | 31. 07. 2021 | Prušánky, park u koupaliště | 27,19 | 27.19 | 21.9 | 5.29 | ||
15. | 31. 07. 2021 | Prušánky, park u koupaliště | 27,19 | 27.19 | 21.9 | 5.29 | ||
9. | 17. 07. 2021 | Vracov -fotba. hřiště | 27,96 | 27.96 | 26.89 | 1.07 | ||
9. | 20. 06. 2021 | Fotbalové hřiště Ratíškovice | 20,95 | 20.95 | 20.1 | 0.85 | ||
12. | 30. 08. 2020 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 26,90 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 15. 08. 2020 | Hovorany, hasičské hřiště | 60,26 | 60.26 | 40.04 | 20.22 | ||
19. | 09. 08. 2020 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 27,13 | 26.01 | 27.13 | -1.12 | ||
13. | 01. 08. 2020 | Prušánky, hasičské hřiště | 24,55 | 23.95 | 24.55 | -0.6 | ||
15. | 25. 07. 2020 | Kobylí, hasičské cvičiště | 24,31 | 21.52 | 24.31 | -2.79 | ||
21. | 18. 07. 2020 | Kučerov | 28,35 | 26.03 | 28.35 | -2.32 | ||
13. | 05. 07. 2020 | Lanžhot, Na Šlajsi, hřiště | 21,53 | 21.01 | 21.53 | -0.52 | ||
6. | 08. 09. 2019 | B | Vel. nad Veličkou - náměstí | 20,74 | 20.74 | 20.05 | 0.69 | |
10. | 08. 09. 2019 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 26,18 | 25.67 | 26.18 | -0.51 | ||
12. | 18. 08. 2019 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 21,72 | 20.67 | 21.72 | -1.05 | ||
14. | 03. 08. 2019 | Prušánky has. areál | 33,86 | 33.86 | 32.33 | 1.53 | ||
14. | 03. 08. 2019 | Prušánky, hasičské hřiště | 33,86 | 33.86 | 32.33 | 1.53 | ||
15. | 28. 07. 2019 | Hovorany - fotba. hřiště | 23,33 | 23.33 | 22.93 | 0.4 | ||
15. | 28. 07. 2019 | Hovorany - fotbalové hřiště | 23,33 | 23.33 | 22.93 | 0.4 | ||
10. | 20. 07. 2019 | B | Vracov - fotba. hřiště | 52,72 | 28.11 | 52.72 | -24.61 | |
9. | 13. 07. 2019 | Rohatec - u základní školy | 24,02 | 24.02 | 23.92 | 0.1 | ||
15. | 06. 07. 2019 | Petrov u koupaliště | 34,27 | 34.27 | 31.98 | 2.29 | ||
12. | 23. 06. 2019 | Čeložnice - has.areál | 25,00 | 22.99 | 25 | -2.01 | ||
8. | 08. 06. 2019 | Ratíškovice - fotba. hřiště | 25,89 | 24.62 | 25.89 | -1.27 | ||
10. | 19. 05. 2019 | Ratíškovice - fotba. hřiště | 22,30 | 22.3 | 20.54 | 1.76 | ||
18. | 04. 08. 2018 | Prušánky - has.areál | 46,92 | 44.94 | 46.92 | -1.98 | ||
11. | 21. 07. 2018 | Vracov - fotba. hřiště | 29,22 | 29.01 | 29.22 | -0.21 | ||
16. | 06. 05. 2018 | Vlkoš - fotba. hřiště | 34,51 | 33.94 | 34.51 | -0.57 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
10. | 25. 07. 2026 | Vracov - fotb. hřiště | 31,67 | 31.67 | 31.67 | 0 | ||
7. | 01. 09. 2024 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 24,21 | 24.21 | 22.66 | 1.55 | ||
6. | 18. 08. 2024 | Hrubá Vrbka - has. areál | 26,12 | 23.41 | 26.12 | -2.71 | ||
5. | 27. 07. 2024 | B | Vracov - fotb. hřiště | 25,37 | 25.37 | 23.95 | 1.42 | |
6. | 27. 07. 2024 | Vracov - fotb. hřiště | 34,92 | 29.9 | 34.92 | -5.02 | ||
5. | 06. 07. 2024 | Petrov u koupaliště | 24,46 | 24.46 | 24.41 | 0.05 | ||
5. | 20. 08. 2023 | Hrubá Vrbka - has. areál | 28,23 | 27 | 28.23 | -1.23 | ||
7. | 22. 07. 2023 | Rohatec u základní školy | 24,00 | 24 | 23.26 | 0.74 | ||
3. | 08. 07. 2023 | Vracov - fotb. hřiště | 21,72 | 21.39 | 21.72 | -0.33 | ||
3. | 01. 07. 2023 | Petrov u koupaliště | 23,73 | 23.27 | 23.73 | -0.46 | ||
4. | 17. 06. 2023 | Čeložnice - has. areál | 31,42 | 22.47 | 31.42 | -8.95 | ||
6. | 10. 06. 2023 | Ratíškovice - fotba.hřiště | 25,25 | 20.78 | 25.25 | -4.47 | ||
2. | 29. 04. 2023 | Vlkoš - fotb. hřiště | 27,61 | 27.61 | 22.7 | 4.91 | ||
4. | 04. 09. 2022 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 26,75 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 29. 08. 2021 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 29,89 | 29.89 | 26.13 | 3.76 | ||
6. | 22. 08. 2021 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 22,40 | 22.4 | 20.98 | 1.42 | ||
4. | 14. 08. 2021 | Hovorany, hřiště | 30,91 | 31 | 30.91 | 0.09 | ||
5. | 14. 08. 2021 | Hovorany, hřiště | 31,00 | 31 | 30.91 | 0.09 | ||
4. | 17. 07. 2021 | Vracov -fotba. hřiště | 22,98 | 22.1 | 22.98 | -0.88 | ||
6. | 30. 08. 2020 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 40,65 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 15. 08. 2020 | Hovorany, hasičské hřiště | 29,90 | 29.42 | 29.9 | -0.48 | ||
5. | 04. 07. 2020 | Petrov u koupaliště | 31,85 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 08. 09. 2019 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 43,18 | 43.18 | 42.84 | 0.34 | ||
6. | 18. 08. 2019 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 22,66 | 22.02 | 22.66 | -0.64 | ||
7. | 28. 07. 2019 | Hovorany - fotba. hřiště | 24,04 | 24.04 | 23.19 | 0.85 | ||
7. | 28. 07. 2019 | Hovorany - fotbalové hřiště | 24,04 | 24.04 | 23.18 | 0.86 | ||
2. | 20. 07. 2019 | Vracov - fotba. hřiště | 24,04 | 23.16 | 24.04 | -0.88 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
96. | 20. 09. 2025 | Holková Sabina | Plzeň - dívky | 13,83 | 13.83 | 19.67 | -5.84 | |
113. | 12. 10. 2024 | Holková Sabina | Ústí nad Labem | 19,44 | 19.44 | 120 | -100.56 | |
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
79. | 20. 09. 2025 | Novoměstská Isabela | Plzeň - dívky | 16,23 | 16.23 | 20.6 | -4.37 | |
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 29. 06. 2026 | Sabina Holková | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 16,66 | 17.04 | 16.66 | 0.38 | |
1. | 29. 06. 2026 | Sabina Holková | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 17,31 | 17.31 | 26.12 | -8.81 | |
17. | 03. 05. 2025 | Holková Sabina | Hasičské hřiště Budíkovice | 19,28 | 30.26 | 19.28 | 10.98 | |
1. | 30. 08. 2020 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 24,21 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 04. 07. 2020 | Petrov u koupaliště | 26,49 | 0 | 0 | 0 | ||
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 04. 07. 2020 | Petrov u koupaliště | 18,43 | 0 | 0 | 0 | ||
Muži>35 | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 03. 09. 2023 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 24,84 | 24.84 | 24.69 | 0.15 | ||
3. | 29. 08. 2021 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 19,97 | 18.53 | 19.97 | -1.44 | ||
1. | 22. 08. 2021 | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 22,32 | 21.55 | 22.32 | -0.77 | ||
4. | 30. 08. 2020 | Vel. nad Veličkou - náměstí | 31,44 | 0 | 0 | 0 | ||
Smíšený dorost | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 08. 07. 2023 | Vracov - fotb. hřiště | 25,03 | 24.61 | 25.03 | -0.42 | ||
3. | 05. 09. 2021 | A | Rohatec u ZŠ | 18,18 | 18.18 | 17.44 | 0.74 | |
3. | 05. 09. 2021 | Rohatec, PŘESUNUTO na NEDĚLI | 18,18 | 18.18 | 17.44 | 0.74 | ||
1. | 29. 08. 2021 | A | Vel. nad Veličkou - náměstí | 17,40 | 17.16 | 17.4 | -0.24 | |
5. | 29. 08. 2021 | B | Vel. nad Veličkou - náměstí | 27,24 | 27.24 | 22.27 | 4.97 | |
2. | 22. 08. 2021 | A | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 17,97 | 17.04 | 17.97 | -0.93 | |
4. | 22. 08. 2021 | B | Hrubá Vrbka - fotba. hřiště | 21,09 | 21.09 | 20.41 | 0.68 | |
2. | 14. 08. 2021 | A | Hovorany, hřiště | 19,14 | 19.14 | 18.63 | 0.51 | |
2. | 14. 08. 2021 | A | Hovorany, hřiště | 19,14 | 19.14 | 18.63 | 0.51 | |
1. | 17. 07. 2021 | A | Vracov -fotba. hřiště | 18,96 | 18.8 | 18.96 | -0.16 | |
3. | 17. 07. 2021 | B | Vracov -fotba. hřiště | 24,04 | 24.02 | 24.04 | -0.02 | |
1. | 15. 08. 2020 | Hovorany, hasičské hřiště | 19,75 | 18.52 | 19.75 | -1.23 | ||
5. | 09. 08. 2020 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 23,65 | 23.12 | 23.65 | -0.53 | ||
7. | 09. 08. 2020 | B | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 53,32 | 23.26 | 53.32 | -30.06 | |
1. | 01. 08. 2020 | Prušánky, hasičské hřiště | 16,38 | 16.12 | 16.38 | -0.26 | ||
3. | 01. 08. 2020 | B | Prušánky, hasičské hřiště | 25,41 | 24.83 | 25.41 | -0.58 | |
1. | 25. 07. 2020 | Kobylí, hasičské cvičiště | 16,82 | 16.46 | 16.82 | -0.36 | ||
1. | 28. 07. 2019 | muži | Hovorany - fotbalové hřiště | 19,18 | 19.18 | 19.04 | 0.14 | |
4. | 28. 07. 2019 | ženy | Hovorany - fotbalové hřiště | 23,91 | 22.1 | 23.91 | -1.81 | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciMuži>35Smíšený dorost
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.