Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Újezd, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 19. 09. 2026 | Markvartice | 18,10 | 17.33 | 18.1 | -0.77 | ||
4. | 12. 09. 2026 | Lipník | 17,75 | 17.38 | 17.75 | -0.37 | ||
10. | 05. 09. 2026 | Chvalovice - hasičské hřiště | 21,72 | 15.91 | 21.72 | -5.81 | ||
13. | 29. 08. 2026 | Stařeč | 22,36 | 21.51 | 22.36 | -0.85 | ||
16. | 23. 08. 2026 | Sokolí | 37,35 | 17.85 | 37.35 | -19.5 | ||
4. | 02. 08. 2026 | Litovany | 19,22 | 19.02 | 19.22 | -0.2 | ||
7. | 26. 07. 2026 | Budíkovice | 18,51 | 18.51 | 18.32 | 0.19 | ||
4. | 04. 07. 2026 | Mikulovice- hasičské hřiště | 17,59 | 17.45 | 17.59 | -0.14 | ||
4. | 28. 06. 2026 | Police | 17,40 | 17.25 | 17.4 | -0.15 | ||
14. | 27. 06. 2026 | Hvězdoňovice | 21,81 | 21.63 | 21.81 | -0.18 | ||
6. | 14. 06. 2026 | Kněžice | 18,13 | 17.41 | 18.13 | -0.72 | ||
3. | 12. 06. 2026 | Bojanovice | 16,97 | 16.26 | 16.97 | -0.71 | ||
7. | 07. 06. 2026 | Výčapy | 18,84 | 17.82 | 18.84 | -1.02 | ||
3. | 06. 06. 2026 | Bransouze | 17,94 | 17.5 | 17.94 | -0.44 | ||
9. | 31. 05. 2026 | Myslibořice | 18,09 | 18.09 | 17.99 | 0.1 | ||
9. | 30. 05. 2026 | Dobřínsko- hřiště | 34,65 | 32.62 | 34.65 | -2.03 | ||
7. | 06. 09. 2025 | Chvalovice - hasičské hřiště | 21,13 | 21.13 | 20.65 | 0.48 | ||
10. | 08. 08. 2025 | Mikulovice | 17,20 | 17.2 | 16.92 | 0.28 | ||
10. | 03. 08. 2025 | Litovany | 20,39 | 20.39 | 19.58 | 0.81 | ||
3. | 05. 07. 2025 | Újezd | Křepice (ZN), fotbalové hřiště | 15,88 | 15.88 | 0 | 15.88 | |
11. | 31. 05. 2025 | Dobřínsko- hřiště | 26,68 | 25.7 | 26.68 | -0.98 | ||
21. | 11. 05. 2025 | Myslibořice | 20,83 | 20.83 | 20.38 | 0.45 | ||
60. | 07. 12. 2024 | Český Rudolec | DSQ | 999.99 | 999.99 | 0 | ||
13. | 04. 08. 2024 | Litovany | 21,61 | 21.61 | 20.93 | 0.68 | ||
19. | 07. 07. 2024 | Bransouze | 24,64 | 24.64 | 19.29 | 5.35 | ||
5. | 06. 07. 2024 | Újezd- Hasičské hřiště | 21,16 | 20.89 | 21.16 | -0.27 | ||
8. | 29. 06. 2024 | Mikulovice- hasičské hřiště | 19,32 | 18.82 | 19.32 | -0.5 | ||
8. | 16. 06. 2024 | Kněžice | 19,08 | 19.08 | 18.98 | 0.1 | ||
14. | 02. 06. 2024 | Výčapy | 20,10 | 19.46 | 19.46 | 0 | ||
7. | 01. 06. 2024 | Dobřínsko- hřiště | 20,74 | 20.74 | 19.19 | 1.55 | ||
9. | 25. 05. 2024 | Jezeřany - Maršovice - has.hřiště | 21,39 | 21.05 | 21.39 | -0.34 | ||
9. | 25. 05. 2024 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 21,39 | 21.05 | 21.39 | -0.34 | ||
14. | 12. 05. 2024 | Myslibořice | 19,89 | 19.89 | 18.77 | 1.12 | ||
17. | 02. 12. 2023 | Český Rudolec | 19,43 | 18.82 | 19.43 | -0.61 | ||
9. | 15. 07. 2023 | Grešlové Mýto, hřiště | 16,84 | 16.11 | 16.84 | -0.73 | ||
9. | 14. 07. 2023 | Hodonice, hasičské hřiště M+Ž | 21,50 | 19.73 | 21.5 | -1.77 | ||
11. | 03. 06. 2023 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 40,81 | 40.81 | 23.6 | 17.21 | ||
12. | 27. 05. 2023 | Dešná | 17,57 | 17.34 | 17.57 | -0.23 | ||
12. | 21. 05. 2023 | Myslibořice | 21,60 | 19.29 | 21.6 | -2.31 | ||
6. | 03. 09. 2022 | Chvalovice, hasičský areál | 22,56 | 19.78 | 22.56 | -2.78 | ||
5. | 15. 07. 2022 | Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž | 16,76 | 16.76 | 16.24 | 0.52 | ||
6. | 09. 07. 2022 | Mikulovice hřiště | 27,54 | 26.93 | 27.54 | -0.61 | ||
6. | 26. 06. 2022 | Chvalovice, has, areál ZMĚNA | 34,71 | 34.71 | 28.32 | 6.39 | ||
4. | 04. 06. 2022 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 24,31 | 24.31 | 24.26 | 0.05 | ||
8. | 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 21,14 | 20.87 | 21.14 | -0.27 | ||
8. | 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 21,14 | 20.87 | 21.14 | -0.27 | ||
13. | 18. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice ZNL, hřiště | 21,21 | 21.21 | 21.02 | 0.19 | ||
13. | 18. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice BHL hřiště | 21,21 | 21.21 | 21.02 | 0.19 | ||
10. | 13. 08. 2021 | Mikulovice hřiště | 18,57 | 18.55 | 18.57 | -0.02 | ||
8. | 31. 07. 2021 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 31,96 | 31.96 | 31.03 | 0.93 | ||
10. | 25. 07. 2021 | Myslibořice | 20,29 | 20.25 | 20.29 | -0.04 | ||
8. | 17. 07. 2021 | Mikulovice hřiště | 41,25 | 41.25 | 19.67 | 21.58 | ||
10. | 29. 06. 2019 | Mikulovice, hřiště | 21,32 | 21.32 | 21.19 | 0.13 | ||
7. | 12. 05. 2019 | Mikulovice hřiště | 22,91 | 22.91 | 31.46 | -8.55 | ||
7. | 08. 09. 2018 | Chvalovice | 31,25 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 08. 09. 2018 | Chvalovice,hřiště -NOVÝ TERMÍN | 23,59 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 11. 08. 2018 | Lesná, fotbalové hřiště | 26,45 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 28. 07. 2018 | Mikulovice hřiště | 19,24 | 19.24 | 18.44 | 0.8 | ||
10. | 12. 08. 2017 | Loděnice, fotbalové hřiště | 24,60 | 24.36 | 24.6 | -0.24 | ||
4. | 16. 07. 2017 | Vedrovice, fotbalové hřiště | 18,46 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 15. 07. 2017 | Božice, hřiště | 19,95 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 24. 06. 2017 | Vémyslice, u koupaliště | 20,07 | 19.03 | 20.07 | -1.04 | ||
16. | 10. 06. 2017 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 30,14 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 27. 05. 2017 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 29,19 | 28.89 | 29.19 | -0.3 | ||
19. | 27. 05. 2017 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 29,19 | 28.89 | 29.19 | -0.3 | ||
13. | 17. 07. 2016 | Černín - u Bieglerova mlýna | 19,86 | 19.86 | 19.24 | 0.62 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
100. | 02. 11. 2025 | Bednář Jindřich | Stromovka | 17,68 | 18.09 | 17.68 | 0.41 | |
PS 12 muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
6. | 11. 08. 2018 | Lesná, fotbalové hřiště | 20,11 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.
