Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Ratenice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenciSmíšený dorostDor-ci 15 středníDor-ci 17 starší
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
88. | 24. 10. 2026 | Areál Flídr group Široký Důl | 18,16 | 18.03 | 18.16 | -0.13 | ||
35. | 30. 08. 2026 | Zderaz | 18,32 | 17.33 | 18.32 | -0.99 | ||
4. | 18. 07. 2026 | Vinary | 15,65 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 26. 06. 2026 | Studnice | 17,29 | 15.94 | 17.29 | -1.35 | ||
17. | 06. 06. 2026 | Moravany | 32,05 | 14.61 | 32.05 | -17.44 | ||
7. | 16. 05. 2026 | Zderaz | 16,18 | 16.17 | 16.18 | -0.01 | ||
5. | 02. 05. 2026 | Morašice | 15,38 | 15.38 | 14.46 | 0.92 | ||
23. | 07. 02. 2026 | Nevřeň | 30,82 | 30.82 | 26.68 | 4.14 | ||
1. | 24. 01. 2026 | Úněšov | 17,02 | 16.71 | 17.02 | -0.31 | ||
5. | 10. 01. 2026 | Dolní Hradiště | 17,15 | 15.95 | 17.15 | -1.2 | ||
11. | 06. 09. 2025 | Ostrov | 17,36 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 19. 07. 2025 | Vinary | 15,81 | 15.07 | 15.81 | -0.74 | ||
4. | 08. 02. 2025 | Nevřeň | 16,51 | 16.29 | 16.51 | -0.22 | ||
3. | 25. 01. 2025 | Úněšov | 16,27 | 15.82 | 16.27 | -0.45 | ||
85. | 26. 10. 2024 | Areál Flídr group - Široký Důl | 16,04 | 16.04 | 15.73 | 0.31 | ||
5. | 27. 08. 2022 | Kostelec nad Černými lesy | 62,96 | 61.58 | 62.96 | -1.38 | ||
3. | 25. 06. 2022 | Třebovle | 20,77 | 20.77 | 20.49 | 0.28 | ||
6. | 11. 06. 2022 | Bulánka | 25,32 | 25.32 | 21.94 | 3.38 | ||
4. | 14. 05. 2022 | Ratenice | 20,46 | 20.14 | 20.46 | -0.32 | ||
5. | 14. 05. 2022 | MIX | Ratenice | 22,50 | 22.5 | 22.16 | 0.34 | |
2. | 21. 09. 2019 | Kostelec nad Černými lesy | 20,15 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 14. 09. 2019 | Bulánka | 19,78 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 06. 2019 | Třebovle | 21,36 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 08. 06. 2019 | Ovčáry | 21,22 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 06. 2019 | Křížkový Újezdec | 20,07 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 25. 05. 2019 | Kšely | 22,63 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 11. 05. 2019 | Ratenice | 20,69 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 09. 2018 | Kostelec n/Č lesy | 21,61 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 15. 09. 2018 | Třebovle | 21,23 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 01. 09. 2018 | Ratenice | 21,94 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 30. 06. 2018 | Kšely | 23,56 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 23. 06. 2018 | Ovčáry | 28,90 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 16. 06. 2018 | Bulánka | 21,71 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 02. 06. 2018 | Křížkový Újezdec | 22,98 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 19. 05. 2018 | Kšely | 21,97 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 23,21 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 20,34 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 26. 08. 2017 | Třebovle | 20,85 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 17. 06. 2017 | Ovčáry | 22,71 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 03. 06. 2017 | Křížkový Újezdec | 20,06 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 27. 05. 2017 | Bulánka | 24,70 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 13. 05. 2017 | Kšely | 21,72 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 06. 05. 2017 | Horní Kruty | 20,37 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 03. 09. 2016 | Ratenice | 20,92 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 26. 06. 2016 | Horní Měcholupy | 23,21 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 25. 06. 2016 | Zásmuky | 20,04 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 28. 05. 2016 | Pňov | 21,72 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 19. 09. 2015 | Kostelec n/Č lesy | 38,56 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 05. 09. 2015 | Ratenice | 21,24 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 29. 08. 2015 | Třebovle | 27,86 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 23. 08. 2015 | Rostoklaty | 22,37 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 28. 06. 2015 | Horní Měcholupy | 28,30 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 13. 06. 2015 | Bulánka | 20,29 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 20. 09. 2014 | Poříčany - na hřišti | 25,31 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 06. 09. 2014 | Ratenice - fotbalové hřiště | 20,97 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 21. 06. 2014 | Horní Měcholupy - na hřišti | 21,96 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 14. 06. 2014 | Bulánka - sportovní areál | 22,21 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 10. 05. 2014 | Kšely - sportovní areál | 23,06 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 03. 05. 2014 | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 30,82 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 21. 09. 2013 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 21,67 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 14. 09. 2013 | Dobré Pole - na hřišti | 47,99 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 07. 09. 2013 | Ratenice - na hřišti | 22,90 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 31. 08. 2013 | Třebovle - na hřišti | 22,44 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 15. 06. 2013 | Bulánka, u hasičárny | 23,39 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 08. 06. 2013 | Břežany II. - na hřišti | 22,37 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 19. 05. 2013 | Kšely | 23,31 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 11. 05. 2013 | Poříčany - na hřišti | 23,09 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 04. 05. 2013 | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 24,52 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 22. 09. 2012 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 23,30 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 08. 09. 2012 | Bulánka - u hasičárny | 23,85 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 01. 09. 2012 | Ratenice - na hřišti | 27,66 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 30. 06. 2012 | Třebovle - na hřišti | 21,70 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 23. 06. 2012 | Vrbčany - na Bahně | 24,08 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 16. 06. 2012 | Břežany II. - na hřišti | 24,38 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 19. 05. 2012 | Rostoklaty - na hřišti | 40,77 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 08. 10. 2011 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 23,03 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 03. 09. 2011 | Tuchoraz - na hřišti | 24,89 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 18. 06. 2011 | Bulánka - u hasičárny | 25,30 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 05. 06. 2011 | Vrbčany - na Bahně | 27,74 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 21. 05. 2011 | Přehvozdí - na hřišti | 23,23 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 14. 05. 2011 | Rostoklaty - na hřišti | 24,18 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 02. 10. 2010 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 33,39 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 19. 09. 2010 | Břežany II. - na hřišti | 29,35 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 04. 09. 2010 | Ratenice - na hřišti | 27,33 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 26. 06. 2010 | Tismice - u lesa | 28,28 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 19. 06. 2010 | Přehvozdí - na hřišti | 24,73 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 22. 05. 2010 | Rostoklaty - na hřišti | 27,10 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 10. 10. 2009 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 26,45 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 03. 10. 2009 | Břežany II. - na hřišti | 26,14 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 29. 08. 2009 | Tuchoraz - na hřišti | 25,80 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 27. 06. 2009 | Přehvozdí - na hřišti | 25,29 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 13. 06. 2009 | Bulánka - u hasičárny | 31,49 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 30. 05. 2009 | Poříčany - na hřišti | 44,69 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 16. 05. 2009 | Vrbčany - na Bahně | 30,94 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 13. 09. 2008 | Ratenice - na hřišti | 31,16 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 10. 09. 2005 | Ratenice - na hřišti | 30,20 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 11. 06. 2005 | Vrbčany - na Bahně | 34,15 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 04. 06. 2005 | Tuklaty - u hřiště | 34,00 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 24. 04. 2005 | Poříčany - na hřišti | 35,28 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 28. 02. 2000 | A | TEST | 16,00 | 15 | 16 | -1 | |
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 27,28 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 03. 06. 2017 | Křížkový Újezdec | 25,21 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 07. 09. 2013 | Ratenice - na hřišti | 28,54 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 29. 06. 2013 | Český Brod | 33,39 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 15. 06. 2013 | Bulánka, u hasičárny | 28,59 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 19. 05. 2012 | Rostoklaty - na hřišti | 34,81 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 19. 09. 2010 | Břežany II. - na hřišti | 30,98 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 04. 09. 2010 | Ratenice - na hřišti | 28,56 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 26. 06. 2010 | Tismice - u lesa | 27,79 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 19. 06. 2010 | Přehvozdí - na hřišti | 30,89 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 05. 2010 | Rostoklaty - na hřišti | 29,49 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 10. 10. 2009 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 30,88 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 03. 10. 2009 | Břežany II. - na hřišti | 50,69 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 27. 06. 2009 | Přehvozdí - na hřišti | 29,66 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 13. 06. 2009 | Bulánka - u hasičárny | 30,78 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 30. 05. 2009 | Poříčany - na hřišti | 31,61 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 16. 05. 2009 | Vrbčany - na Bahně | 40,50 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 04. 10. 2008 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 27,49 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 13. 09. 2008 | Ratenice - na hřišti | 27,52 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 28. 06. 2008 | Břežany II. - na hřišti | 32,59 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 03. 05. 2008 | Poříčany - na hřišti | 29,22 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 26. 04. 2008 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 33,64 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 06. 10. 2007 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 33,81 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 22. 09. 2007 | Bulánka - u hasičárny | 40,57 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 25. 08. 2007 | Tuchoraz - na hřišti | 41,00 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 30. 06. 2007 | Tuklaty - u hřiště | 29,69 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 19. 05. 2007 | Poříčany - na hřišti | 57,09 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 09. 09. 2006 | Plaňany - u hřiště | 80,16 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 26. 08. 2006 | Tuchoraz - na hřišti | 77,31 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 20. 05. 2006 | Poříčany - na hřišti | 35,32 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 08. 10. 2005 | Klučov - na hřišti | 37,03 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 11. 06. 2005 | Vrbčany - na Bahně | 39,31 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 04. 06. 2005 | Tuklaty - u hřiště | 35,94 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
143. | 01. 11. 2025 | Burýšek Ondřej | Stromovka | 14,98 | 14.98 | 15.6 | -0.62 | |
294. | 01. 11. 2025 | Holečková Ema | Stromovka | 16,49 | 16.49 | 16.49 | 0 | |
142. | 30. 11. 2024 | Holeček Kryštof | Ostrava | 15,24 | 15.24 | 21.89 | -6.65 | |
22. | 02. 11. 2024 | Holeček Kryštof | Stromovka | 12,57 | 12.63 | 12.57 | 0.06 | |
191. | 02. 11. 2024 | Burýšek Ondřej | Stromovka | 17,22 | 18.77 | 17.22 | 1.55 | |
5. | 27. 08. 2022 | Kostelec nad Černými lesy | 21,28 | 18.39 | 21.28 | -2.89 | ||
1. | 25. 06. 2022 | Třebovle | 15,65 | 15.63 | 15.65 | -0.02 | ||
5. | 11. 06. 2022 | Bulánka | 26,88 | 25.61 | 26.88 | -1.27 | ||
2. | 14. 05. 2022 | Ratenice | 15,06 | 14.89 | 15.06 | -0.17 | ||
4. | 08. 05. 2022 | Kšely | 17,39 | 17.39 | 16.56 | 0.83 | ||
1. | 21. 09. 2019 | Kostelec nad Černými lesy | 13,26 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 14. 09. 2019 | Bulánka | 14,89 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 22. 06. 2019 | Třebovle | 14,56 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 08. 06. 2019 | Ovčáry | 14,22 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 01. 06. 2019 | Křížkový Újezdec | 27,00 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 25. 05. 2019 | Kšely | 13,57 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 11. 05. 2019 | Ratenice | 14,84 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 04. 05. 2019 | Horní Kruty | 19,14 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 09. 2018 | Kostelec n/Č lesy | 16,93 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 15. 09. 2018 | Třebovle | 14,71 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 09. 2018 | Ratenice | 15,75 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 23. 06. 2018 | Ovčáry | 20,02 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 16. 06. 2018 | Bulánka | 21,43 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 02. 06. 2018 | Křížkový Újezdec | 18,62 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 19. 05. 2018 | Kšely | 19,11 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 20,10 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 16,86 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 17. 06. 2017 | Ovčáry | 17,27 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 27. 05. 2017 | Bulánka | 21,40 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 03. 09. 2016 | Ratenice | 22,30 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 28. 05. 2016 | Pňov | 25,93 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 14. 05. 2016 | Kšely | 24,62 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 01. 09. 2012 | Ratenice - na hřišti | 40,64 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 19. 05. 2012 | Rostoklaty - na hřišti | 59,75 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 13. 09. 2008 | Ratenice - na hřišti | 39,50 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 27. 08. 2022 | A | Kostelec nad Černými lesy | 18,58 | 18.48 | 18.58 | -0.1 | |
2. | 25. 06. 2022 | A | Třebovle | 20,78 | 20.78 | 19.61 | 1.17 | |
3. | 11. 06. 2022 | A | Bulánka | 21,94 | 21.94 | 20.94 | 1 | |
1. | 14. 05. 2022 | B | Ratenice | 20,25 | 20.25 | 19.43 | 0.82 | |
2. | 14. 05. 2022 | A | Ratenice | 20,80 | 19.77 | 20.8 | -1.03 | |
2. | 08. 05. 2022 | A | Kšely | 21,32 | 21.32 | 19.87 | 1.45 | |
5. | 08. 05. 2022 | B | Kšely | 26,89 | 24.97 | 26.89 | -1.92 | |
1. | 21. 09. 2019 | Kostelec nad Černými lesy | 16,22 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 14. 09. 2019 | Bulánka | 17,37 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 22. 06. 2019 | Třebovle | 18,90 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 06. 2019 | Ovčáry | 17,28 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 01. 06. 2019 | Křížkový Újezdec | 17,89 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 25. 05. 2019 | Kšely | 18,21 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 11. 05. 2019 | Ratenice | 16,84 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 04. 05. 2019 | Horní Kruty | 18,42 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 22. 09. 2018 | Kostelec n/Č lesy | 23,41 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 15. 09. 2018 | Třebovle | 35,47 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 01. 09. 2018 | Ratenice | 20,11 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 30. 06. 2018 | Kšely | 35,06 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 23. 06. 2018 | Ovčáry | 49,96 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 16. 06. 2018 | Bulánka | 22,69 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 19. 05. 2018 | Kšely | 35,82 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 23,98 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 21,87 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 26. 08. 2017 | Třebovle | 21,68 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 17. 06. 2017 | Ovčáry | 27,78 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 27. 05. 2017 | Bulánka | 20,13 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 13. 05. 2017 | Kšely | 25,64 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 06. 05. 2017 | Horní Kruty | 25,53 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 17. 09. 2016 | Kostelec n/Č lesy | 21,36 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 03. 09. 2016 | Ratenice | 18,72 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 02. 07. 2016 | Ovčáry | 23,23 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 28. 05. 2016 | Pňov | 20,16 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 14. 05. 2016 | Kšely | 32,36 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 19. 09. 2015 | Kostelec n/Č lesy | 17,41 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 19. 09. 2015 | B | Kostelec n/Č lesy | 20,98 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 05. 09. 2015 | B | Ratenice | 19,94 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 05. 09. 2015 | Ratenice | 20,86 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 29. 08. 2015 | Třebovle | 22,68 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 23. 08. 2015 | Rostoklaty | 20,32 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 23. 08. 2015 | B | Rostoklaty | 22,86 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 28. 06. 2015 | Horní Měcholupy | 20,14 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 28. 06. 2015 | B | Horní Měcholupy | 21,41 | 0 | 0 | 0 | |
1. | 13. 06. 2015 | B | Bulánka | 21,50 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 13. 06. 2015 | Bulánka | 22,16 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 09. 05. 2015 | Kšely | 20,27 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 02. 05. 2015 | Horní Kruty | 24,97 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 20. 09. 2014 | A | Poříčany - na hřišti | 22,27 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 13. 09. 2014 | A | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 24,73 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 06. 09. 2014 | A | Ratenice - fotbalové hřiště | 22,93 | 0 | 0 | 0 | |
5. | 06. 09. 2014 | B | Ratenice - fotbalové hřiště | 25,27 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 30. 08. 2014 | A | Třebovle - na hřišti | 23,72 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 28. 06. 2014 | B | Plaňany - na hřišti | 24,44 | 0 | 0 | 0 | |
5. | 28. 06. 2014 | A | Plaňany - na hřišti | 30,35 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 21. 06. 2014 | A | Horní Měcholupy - na hřišti | 26,65 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 24. 05. 2014 | A | Rostoklaty - fotbalové hřiště | 24,88 | 0 | 0 | 0 | |
5. | 10. 05. 2014 | A | Kšely - sportovní areál | 30,10 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 03. 05. 2014 | A | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 30,11 | 0 | 0 | 0 | |
5. | 03. 05. 2014 | B | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 31,66 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 21. 09. 2013 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 23,73 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 14. 09. 2013 | Dobré Pole - na hřišti | 30,75 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 07. 09. 2013 | Ratenice - na hřišti | 27,08 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 31. 08. 2013 | Třebovle - na hřišti | 34,82 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 22. 06. 2013 | Horní Měcholupy | 25,89 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 15. 06. 2013 | Bulánka, u hasičárny | 25,85 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 19. 05. 2013 | Kšely | 28,97 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 04. 05. 2013 | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 41,41 | 0 | 0 | 0 | ||
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 07. 06. 2025 | Rakovník | 59,31 | 60.94 | 59.31 | 1.63 | ||
8. | 07. 06. 2025 | Rakovník | 110,56 | 110.56 | 110.56 | 0 | ||
10. | 07. 06. 2025 | Rakovník | 42,89 | 54.49 | 42.89 | 11.6 | ||
3. | 04. 05. 2025 | Šmejkal Matěj | Hasičské hřiště Budíkovice | 17,70 | 18.51 | 17.7 | 0.81 | |
4. | 22. 03. 2025 | Šmejkal Matěj | Jablonec nad Nisou | 17,62 | 17.62 | 120 | -102.38 | |
5. | 30. 06. 2024 | Písek | 29,11 | 29.11 | 39.84 | -10.73 | ||
12. | 30. 06. 2024 | Písek | 101,59 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 30. 06. 2024 | Písek | 72,28 | 72.28 | 73.94 | -1.66 | ||
38. | 30. 06. 2024 | Tomáš Kučera | Písek | 19,18 | 19.18 | 120 | -100.82 | |
54. | 30. 06. 2024 | Jan Veliký | Písek | 19,82 | 19.82 | 120 | -100.18 | |
57. | 30. 06. 2024 | Kryštof Holeček | Písek | 19,84 | 19.84 | 120 | -100.16 | |
73. | 30. 06. 2024 | Matěj Vodička | Písek | 21,16 | 21.16 | 120 | -98.84 | |
78. | 30. 06. 2024 | Jakub Hofierka | Písek | 21,59 | 21.59 | 120 | -98.41 | |
Smíšený dorost | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 27. 08. 2022 | Kostelec nad Černými lesy | 18,84 | 18.42 | 18.84 | -0.42 | ||
1. | 25. 06. 2022 | Třebovle | 24,37 | 24.37 | 24.03 | 0.34 | ||
1. | 11. 06. 2022 | Bulánka | 18,84 | 18.84 | 18.67 | 0.17 | ||
1. | 14. 05. 2022 | Ratenice | 19,15 | 19.15 | 19.09 | 0.06 | ||
2. | 08. 05. 2022 | Kšely | 24,01 | 24.01 | 22.41 | 1.6 | ||
2. | 21. 09. 2019 | Kostelec nad Černými lesy | 20,24 | 0 | 0 | 0 | ||
Dor-ci 15 střední | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
56. | 28. 03. 2026 | Burýšek Ondřej | Jablonec nad Nisou | 21,65 | 21.97 | 21.65 | 0.32 | |
Dor-ci 17 starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
6. | 28. 03. 2026 | Šmejkal Matěj | Jablonec nad Nisou | 17,56 | 17.56 | 120 | -102.44 | |
37. | 28. 03. 2026 | Holeček Kryštof | Jablonec nad Nisou | 19,59 | 19.59 | 19.84 | -0.25 | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenciSmíšený dorostDor-ci 15 středníDor-ci 17 starší
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.

