Jsme parta dobrovolných hasičů Nové Dvory, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
24. | 27. 07. 2019 | Famke MIX | LUDRA CUP Drahanovice | 20,18 | 20.18 | 17.62 | 2.56 | |
17. | 02. 07. 2016 | Hřiště Haňovice Kluzov | 23,13 | 18.91 | 23.13 | -4.22 | ||
14. | 25. 06. 2016 | areál Střelice-Dětřichov | 23,44 | 22.83 | 23.44 | -0.61 | ||
7. | 18. 06. 2016 | Hasičský areál Chvalkovice | 20,14 | 20.01 | 20.14 | -0.13 | ||
17. | 21. 05. 2016 | Loučany rezerv.na HE | 20,86 | 20.86 | 20.75 | 0.11 | ||
17. | 21. 05. 2016 | Hřiště Loučany, HE + VCP | 20,86 | 20.86 | 20.75 | 0.11 | ||
29. | 19. 09. 2015 | Olomouc stadion Lokomotiva HE | MS | 888.88 | 888.88 | 0 | ||
17. | 26. 07. 2015 | Olešnice | 20,92 | 20.92 | 18.97 | 1.95 | ||
25. | 06. 07. 2015 | Břevenec | 20,85 | 20.42 | 20.85 | -0.43 | ||
15. | 09. 05. 2015 | Dětkovice | 21,25 | 20.68 | 21.25 | -0.57 | ||
15. | 09. 05. 2015 | Dětkovice, u rybníka | 21,25 | 20.68 | 21.25 | -0.57 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 08. 09. 2018 | Olešnice | 21,17 | 19.05 | 21.17 | -2.12 | ||
8. | 18. 08. 2018 | Měrotín | 20,28 | 19.76 | 20.28 | -0.52 | ||
6. | 11. 08. 2018 | Chvalkovice | 20,23 | 18.9 | 20.23 | -1.33 | ||
7. | 04. 08. 2018 | Náměšť na Hané | 19,87 | 19.87 | 19.06 | 0.81 | ||
9. | 28. 07. 2018 | LUDRA CUP Drahanovice | 19,73 | 19.56 | 19.73 | -0.17 | ||
6. | 21. 07. 2018 | Čelechovice na Hané NOČNÍ | 32,34 | 31.76 | 32.34 | -0.58 | ||
5. | 14. 07. 2018 | Bílovice | 19,10 | 18.65 | 19.1 | -0.45 | ||
10. | 07. 07. 2018 | Kožušany – Tážaly | 21,81 | 20.47 | 21.81 | -1.34 | ||
7. | 30. 06. 2018 | Haňovice - Kluzov | 19,24 | 19.12 | 19.24 | -0.12 | ||
6. | 23. 06. 2018 | Pavlov (SU) | 25,14 | 20.57 | 25.14 | -4.57 | ||
1. | 09. 06. 2018 | Čelechovice na Hané | 18,43 | 17.96 | 18.43 | -0.47 | ||
13. | 19. 05. 2018 | Loučany , hřiště | 33,82 | 33.82 | 33.01 | 0.81 | ||
10. | 08. 05. 2018 | Břevenec - hřiště | 22,10 | 19.59 | 22.1 | -2.51 | ||
11. | 05. 05. 2018 | Ludéřov | 30,32 | 30.32 | 30.21 | 0.11 | ||
8. | 06. 08. 2017 | Pavlov hasičský areál | 21,16 | 21.16 | 19.17 | 1.99 | ||
15. | 05. 08. 2017 | Náměšť na Hané | 35,85 | 35.85 | 34.16 | 1.69 | ||
2. | 29. 07. 2017 | LUDRA CUP Drahanovice | 19,31 | 18.34 | 19.31 | -0.97 | ||
8. | 22. 07. 2017 | Čelechovice na Hané - NOČNÍ | 21,33 | 21.33 | 20.37 | 0.96 | ||
10. | 01. 07. 2017 | Kožušany – Tážaly | 31,87 | 23.54 | 31.87 | -8.33 | ||
7. | 24. 06. 2017 | Chvalkovice | 19,98 | 18.88 | 19.98 | -1.1 | ||
5. | 03. 06. 2017 | Čelechovice na Hané | 19,21 | 19.21 | 18.44 | 0.77 | ||
10. | 20. 05. 2017 | Loučany , hřiště | 21,58 | 21.58 | 20.85 | 0.73 | ||
5. | 06. 05. 2017 | Ludéřov | 23,93 | 19.31 | 23.93 | -4.62 | ||
7. | 17. 09. 2016 | Olomouc stadion Lokomotiva HE | 19,76 | 19.76 | 19.35 | 0.41 | ||
9. | 17. 07. 2016 | Olešnice Hřiště | 32,59 | 31.5 | 32.59 | -1.09 | ||
6. | 25. 06. 2016 | areál Střelice-Dětřichov | 19,51 | 18.57 | 19.51 | -0.94 | ||
17. | 19. 09. 2015 | Olomouc stadion Lokomotiva HE | MS | 888.88 | 888.88 | 0 | ||
5. | 04. 07. 2015 | Odrlice | 19,56 | 18.76 | 19.56 | -0.8 | ||
8. | 16. 05. 2015 | Loučany , hřiště | 21,26 | 21.16 | 21.26 | -0.1 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.