Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Jistebník, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladší
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
77. | 24. 10. 2026 | Areál Flídr group Široký Důl | 16,90 | 16.9 | 16.55 | 0.35 | ||
5. | 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 14,03 | 13.78 | 14.03 | -0.25 | ||
8. | 30. 08. 2026 | Zderaz | 16,39 | 16.39 | 16.31 | 0.08 | ||
1. | 23. 08. 2026 | Neplachovice | 15,96 | 15.88 | 15.96 | -0.08 | ||
12. | 09. 08. 2026 | Stará Říše | 16,56 | 16.56 | 16.35 | 0.21 | ||
16. | 08. 08. 2026 | Nevcehle | 17,11 | 16.27 | 17.11 | -0.84 | ||
1. | 02. 08. 2026 | Bolatice | 16,09 | 16.09 | 15.84 | 0.25 | ||
21. | 26. 07. 2026 | Únětice | 16,96 | 16.96 | 15.93 | 1.03 | ||
1. | 19. 07. 2026 | Letohrad Kunčice | 16,53 | 16.53 | 16.52 | 0.01 | ||
10. | 19. 07. 2026 | Letohrad - Kunčice | 16,53 | 16.53 | 16.52 | 0.01 | ||
14. | 18. 07. 2026 | Letohrad - Orlice | 16,57 | 16.57 | 15.67 | 0.9 | ||
7. | 05. 07. 2026 | Karolín | 16,41 | 16.41 | 16.36 | 0.05 | ||
15. | 04. 07. 2026 | Bílovice | 16,62 | 16.62 | 16.52 | 0.1 | ||
16. | 21. 06. 2026 | Radíkov | 16,93 | 16.93 | 16.19 | 0.74 | ||
3. | 20. 06. 2026 | Plumlov | 15,98 | 15.98 | 15.71 | 0.27 | ||
8. | 14. 06. 2026 | Maršovice | 16,56 | 16.56 | 15.92 | 0.64 | ||
11. | 13. 06. 2026 | Netín | 16,42 | 16.42 | 16.3 | 0.12 | ||
10. | 07. 06. 2026 | Netín | 16,56 | 16.56 | 16.28 | 0.28 | ||
4. | 17. 05. 2026 | Žernovník | 16,54 | 16.37 | 16.54 | -0.17 | ||
9. | 07. 09. 2025 | Zderaz | 16,59 | 16.59 | 15.66 | 0.93 | ||
17. | 24. 08. 2025 | Pšánky | 16,82 | 16.82 | 16.54 | 0.28 | ||
20. | 27. 07. 2025 | Zahorčice | 17,93 | 16.53 | 17.93 | -1.4 | ||
8. | 20. 07. 2025 | Letohrad Kunčice | 17,03 | 17.03 | 16.11 | 0.92 | ||
15. | 20. 07. 2025 | Letohrad - Kunčice | 17,03 | 17.03 | 16.11 | 0.92 | ||
10. | 06. 07. 2025 | Olšovec | 16,68 | 16.15 | 16.68 | -0.53 | ||
30. | 05. 07. 2025 | Bílovice | 18,15 | 18.15 | 16.87 | 1.28 | ||
16. | 22. 06. 2025 | Radíkov | 17,29 | 17.29 | 16.11 | 1.18 | ||
5. | 21. 06. 2025 | Plumlov | 16,34 | 16.08 | 16.34 | -0.26 | ||
36. | 15. 06. 2025 | Maršovice | 20,59 | 20.59 | 20.4 | 0.19 | ||
5. | 14. 06. 2025 | Netín | 16,36 | 16.36 | 16.17 | 0.19 | ||
4. | 01. 06. 2025 | Radíkov | 17,12 | 17.12 | 16.22 | 0.9 | ||
14. | 05. 10. 2024 | Babice | 15,20 | 15.2 | 14.73 | 0.47 | ||
13. | 21. 07. 2024 | Letohrad - Kunčice | 16,85 | 16.85 | 16.39 | 0.46 | ||
15. | 20. 07. 2024 | Letohrad - Orlice | 17,49 | 17.49 | 16.25 | 1.24 | ||
2. | 03. 09. 2023 | Neplachovice | 16,92 | 16.48 | 16.92 | -0.44 | ||
3. | 27. 08. 2023 | Proskovice | 17,59 | 15.93 | 17.59 | -1.66 | ||
5. | 26. 08. 2023 | Jamnice | 18,18 | 16.22 | 18.18 | -1.96 | ||
3. | 20. 08. 2023 | Bolatice | 18,20 | 16.97 | 18.2 | -1.23 | ||
1. | 13. 08. 2023 | Kozmice, areál SDH - TJ Sokol | 16,96 | 16.8 | 16.96 | -0.16 | ||
1. | 05. 08. 2023 | Oldřišov | 14,71 | 14.4 | 14.71 | -0.31 | ||
24. | 22. 07. 2023 | Letohrad - Orlice | 18,05 | 17.19 | 18.05 | -0.86 | ||
1. | 16. 07. 2023 | Služovice | 14,38 | 13.98 | 14.38 | -0.4 | ||
18. | 25. 06. 2023 | Radíkov | 17,23 | 16.58 | 17.23 | -0.65 | ||
1. | 18. 06. 2023 | Chlebičov | 16,81 | 16.2 | 16.81 | -0.61 | ||
1. | 17. 06. 2023 | Malé Hoštice | 16,03 | 15.88 | 16.03 | -0.15 | ||
5. | 28. 03. 2023 | Svoboda | 15,75 | 14.6 | 15.75 | -1.15 | ||
5. | 01. 10. 2022 | Babice | 14,45 | 14.45 | 0 | 14.45 | ||
6. | 05. 10. 2019 | Velké Hoštice | 14,55 | 14.52 | 14.55 | -0.03 | ||
24. | 29. 09. 2018 | Babice (VS) - hasičské hřiště | 15,20 | 14.08 | 15.2 | -1.12 | ||
28. | 24. 06. 2018 | Radíkov | 17,52 | 17.52 | 17.37 | 0.15 | ||
3. | 07. 10. 2017 | FK Velké Hoštice | 14,50 | 14.22 | 14.5 | -0.28 | ||
18. | 10. 08. 2014 | Luboměř, Sportovní areál dráhy | 99,99 | 99.99 | 99.99 | 0 | ||
25. | 21. 06. 2014 | Oprechtice | 16,44 | 15.6 | 16.44 | -0.84 | ||
2. | 11. 08. 2013 | Luboměř, Sportovní areál dráhy | 15,56 | 15.56 | 14.86 | 0.7 | ||
1. | 12. 08. 2012 | Luboměř | 14,93 | 14.93 | 14.92 | 0.01 | ||
21. | 16. 06. 2012 | Oprechtice | 15,70 | 15.7 | 14.5 | 1.2 | ||
10. | 20. 06. 2009 | Oprechtice | 14,92 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 21. 06. 2008 | Oprechtice | 14,43 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 16. 06. 2007 | Oprechtice | 14,84 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 16. 06. 2007 | Oprechtice | 14,52 | 0 | 0 | 0 | ||
29. | 25. 06. 2006 | Radíkov, PR | 19,72 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 17. 06. 2006 | Oprechtice | 15,75 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 31. 07. 2005 | Oldřišov, OP | 16,68 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 18. 06. 2005 | Oprechtice | 15,08 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 28. 08. 2004 | Ostrava- Michalkovice, OV | 19,32 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 08. 06. 2003 | Ostrava Svinov, OV | 16,45 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 01. 06. 2003 | Ostrava Pustkovec, OV | 20,24 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 02. 06. 2001 | Karolinka, VS | 19,29 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 13. 08. 2000 | Ostrava-Nová Ves, OV | 20,28 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 25. 06. 2000 | Radíkov, PR | 21,17 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 05. 07. 1999 | Ostrava-Nová Ves, OV | 19,70 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 04. 07. 1999 | Velké Hoštice, OP | 20,72 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 06. 09. 1998 | Ostrava-Nová Ves, OV | 23,10 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 18. 07. 1998 | Velké Hoštice, OP | 20,62 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 06. 07. 1997 | B | Velké Hoštice, OP | 28,43 | 0 | 0 | 0 | |
21. | 06. 07. 1997 | Velké Hoštice, OP | 55,14 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 28. 06. 1997 | Studénka, NJ | 25,52 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 29. 06. 1996 | Ostrava-Nová Ves, OV | 31,52 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
10. | 03. 10. 2026 | Hasičské hřiště v Babicích | 16,93 | 16.93 | 16.53 | 0.4 | ||
7. | 29. 08. 2026 | Pšánky | 16,21 | 16.21 | 15.91 | 0.3 | ||
2. | 19. 07. 2026 | Letohrad Kunčice | 16,96 | 16.96 | 16.96 | 0 | ||
6. | 19. 07. 2026 | Letohrad - Kunčice | 16,96 | 16.96 | 16.96 | 0 | ||
10. | 18. 07. 2026 | Letohrad - Orlice | 16,89 | 16.89 | 16.86 | 0.03 | ||
17. | 05. 07. 2026 | Karolín | 20,60 | 20.08 | 20.6 | -0.52 | ||
5. | 21. 06. 2026 | Radíkov | 16,47 | 16.45 | 16.47 | -0.02 | ||
8. | 04. 10. 2025 | Velké Hoštice | 18,24 | 18.24 | 17.34 | 0.9 | ||
11. | 24. 08. 2025 | Pšánky | 16,65 | 16.65 | 15.87 | 0.78 | ||
15. | 20. 07. 2025 | Letohrad - Kunčice | 19,88 | 19.88 | 18.77 | 1.11 | ||
17. | 21. 06. 2025 | Plumlov | 23,71 | 23.71 | 20.36 | 3.35 | ||
11. | 15. 06. 2025 | Maršovice | 18,19 | 18.19 | 16.43 | 1.76 | ||
1. | 01. 06. 2025 | Radíkov | 16,52 | 16.52 | 16.45 | 0.07 | ||
17. | 25. 06. 2023 | Radíkov | 21,56 | 20.95 | 21.56 | -0.61 | ||
6. | 15. 06. 2013 | Oprechtice | 18,62 | 18.23 | 18.62 | -0.39 | ||
2. | 12. 08. 2012 | Luboměř | 18,44 | 18.39 | 18.44 | -0.05 | ||
6. | 16. 06. 2012 | Oprechtice | 19,57 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 16. 06. 2012 | Oprechtice | 19,00 | 19 | 18.35 | 0.65 | ||
2. | 18. 06. 2011 | Oprechtice | 17,62 | 17.62 | 17.45 | 0.17 | ||
5. | 19. 06. 2010 | Oprechtice | 20,57 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 20. 06. 2009 | Oprechtice | 17,67 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 20. 06. 2009 | Oprechtice | 21,87 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 28. 06. 2008 | Opatovice, PR | 20,13 | 18.83 | 20.13 | -1.3 | ||
1. | 21. 06. 2008 | Oprechtice | 17,07 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 26. 08. 2007 | Babice, VS | 18,06 | 16.75 | 18.06 | -1.31 | ||
9. | 24. 06. 2007 | Radíkov, PR | 20,64 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 24. 06. 2007 | Radíkov, PR | 20,64 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 06. 08. 2006 | Bolatice, OP | 18,71 | 18.71 | 18.04 | 0.67 | ||
7. | 05. 08. 2006 | Pustkovec, OV | 23,51 | 23.51 | 17.65 | 5.86 | ||
5. | 17. 06. 2006 | Oprechtice | 19,28 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 13. 08. 2005 | Pustkovec, OV | 19,17 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 13. 08. 2005 | Pustkovec, OV | 19,17 | 19.17 | 18.73 | 0.44 | ||
3. | 31. 07. 2005 | Oldřišov, OP | 19,77 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 18. 06. 2005 | Oprechtice | 19,11 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 02. 06. 2001 | Karolinka, VS | 27,21 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 29. 08. 2015 | Oprechtice | 14,48 | 14.48 | 14.15 | 0.33 | ||
2. | 29. 05. 2015 | Vyšní Lhoty areál Kamenité | 15,08 | 15.08 | 14.35 | 0.73 | ||
2. | 17. 06. 2012 | Oprechtice | 13,08 | 13.08 | 11.73 | 1.35 | ||
2. | 19. 06. 2011 | Oprechtice | 13,68 | 13.68 | 13.11 | 0.57 | ||
14. | 04. 09. 2010 | Oprechtice | 24,80 | 23.94 | 24.8 | -0.86 | ||
5. | 20. 06. 2010 | Oprechtice | 16,65 | 16.6 | 16.65 | -0.05 | ||
11. | 05. 09. 2009 | Oprechtice | 21,50 | 19.95 | 21.5 | -1.55 | ||
6. | 21. 06. 2009 | Oprechtice | 17,72 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 29. 05. 2015 | Vyšní Lhoty areál Kamenité | 18,07 | 15.85 | 18.07 | -2.22 | ||
2. | 06. 09. 2014 | A | Vyšní Lhoty-areál Kamenité | 15,32 | 14.61 | 15.32 | -0.71 | |
9. | 29. 08. 2014 | mladší B | Oprechtice | 30,52 | 28.69 | 30.52 | -1.83 | |
4. | 22. 06. 2014 | A | Oprechtice | 14,98 | 14.17 | 14.98 | -0.81 | |
17. | 22. 06. 2014 | B | Oprechtice | 25,13 | 25.13 | 24.92 | 0.21 | |
1. | 26. 04. 2014 | Lučina | 14,46 | 14.46 | 14.14 | 0.32 | ||
9. | 30. 08. 2013 | Oprechtice | 22,73 | 22.29 | 22.73 | -0.44 | ||
3. | 31. 08. 2012 | Oprechtice | 16,24 | 16.24 | 15.86 | 0.38 | ||
2. | 17. 06. 2012 | Oprechtice | 16,11 | 16.11 | 16.08 | 0.03 | ||
3. | 03. 09. 2011 | Oprechtice | 16,55 | 16.55 | 16.44 | 0.11 | ||
3. | 19. 06. 2011 | Oprechtice | 18,49 | 18.49 | 18.01 | 0.48 | ||
5. | 04. 09. 2010 | Oprechtice | 22,06 | 22.06 | 21.26 | 0.8 | ||
2. | 20. 06. 2010 | Oprechtice | 18,51 | 18.48 | 18.51 | -0.03 | ||
1. | 21. 06. 2009 | Oprechtice | 16,12 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















