Jsme parta dobrovolných hasičů Horní Kamenice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
6. | 24. 10. 2026 | Areál Flídr group Široký Důl | 14,02 | 13.72 | 14.02 | -0.3 | ||
6. | 29. 08. 2026 | Žákava | 18,06 | 17.61 | 18.06 | -0.45 | ||
1. | 22. 08. 2026 | Neuměř | 14,53 | 14.63 | 14.53 | 0.1 | ||
2. | 09. 08. 2026 | Štěnovický Borek | 16,72 | 16.44 | 16.72 | -0.28 | ||
3. | 08. 08. 2026 | Robčice | 16,92 | 16.53 | 16.92 | -0.39 | ||
7. | 02. 08. 2026 | Stýskaly | 19,51 | 17.89 | 19.51 | -1.62 | ||
8. | 01. 08. 2026 | Nevřeň | 18,86 | 17.78 | 18.86 | -1.08 | ||
3. | 26. 07. 2026 | Únětice | 17,06 | 16.87 | 17.06 | -0.19 | ||
25. | 26. 07. 2026 | Únětice | 17,06 | 16.87 | 17.06 | -0.19 | ||
3. | 25. 07. 2026 | Únětice, Žluna park Aréna, | 14,36 | 14.36 | 14.11 | 0.25 | ||
3. | 25. 07. 2026 | Neuměř | 17,36 | 16.74 | 17.36 | -0.62 | ||
8. | 19. 07. 2026 | Poděvousy | 18,61 | 17.07 | 18.61 | -1.54 | ||
2. | 18. 07. 2026 | Mokrouše | 16,70 | 16.29 | 16.7 | -0.41 | ||
1. | 28. 06. 2026 | Horní Kamenice | 16,84 | 16.65 | 16.84 | -0.19 | ||
2. | 27. 06. 2026 | Bučí | 17,22 | 16.93 | 17.22 | -0.29 | ||
2. | 14. 06. 2026 | Štichovice | 17,16 | 16.67 | 17.16 | -0.49 | ||
3. | 06. 06. 2026 | Horní Lukavice | 17,04 | 17.04 | 16.9 | 0.14 | ||
19. | 25. 10. 2025 | Areál Flídr group Široký Důl | 14,25 | 13.97 | 14.25 | -0.28 | ||
5. | 30. 08. 2025 | Žákava | 17,45 | 17.4 | 17.45 | -0.05 | ||
4. | 10. 08. 2025 | Buková | 17,25 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 09. 08. 2025 | Robčice | 16,69 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 02. 08. 2025 | Mokrouše | 19,68 | 16.8 | 19.68 | -2.88 | ||
5. | 27. 07. 2025 | Štěnovický Borek | 17,63 | 17.05 | 17.63 | -0.58 | ||
13. | 26. 07. 2025 | Únětice, Žluna park Aréna, | 15,74 | 15.56 | 15.74 | -0.18 | ||
3. | 26. 07. 2025 | Únětice | 17,29 | 16.68 | 17.29 | -0.61 | ||
20. | 26. 07. 2025 | Únětice | 17,29 | 16.68 | 17.29 | -0.61 | ||
1. | 20. 07. 2025 | Neuměř | 17,18 | 16.77 | 17.18 | -0.41 | ||
2. | 19. 07. 2025 | Poděvousy | 17,12 | 16.79 | 17.12 | -0.33 | ||
6. | 29. 06. 2025 | Štítary | 18,44 | 18.44 | 17.37 | 1.07 | ||
1. | 28. 06. 2025 | Horní Kamenice | 16,64 | 16.64 | 16.57 | 0.07 | ||
1. | 08. 06. 2025 | Štichovice | 16,72 | 16.41 | 16.72 | -0.31 | ||
12. | 07. 06. 2025 | Horní Hradiště | 20,61 | 20.61 | 20.01 | 0.6 | ||
4. | 25. 05. 2025 | Nevřeň | 17,62 | 16.78 | 17.62 | -0.84 | ||
4. | 26. 10. 2024 | Areál Flídr group - Široký Důl | 13,75 | 13.65 | 13.75 | -0.1 | ||
5. | 21. 09. 2024 | Horšovský Týn - Městský stadion | 32,06 | 15.64 | 16.42 | -0.78 | ||
3. | 31. 08. 2024 | Žákava | 17,14 | 17.14 | 16.69 | 0.45 | ||
4. | 18. 08. 2024 | Únětice | 17,15 | 17.15 | 16.66 | 0.49 | ||
1. | 17. 08. 2024 | Únětice ŽLUNAPARK | 14,30 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 17. 08. 2024 | Štěnovický Borek | 17,31 | 16.69 | 17.31 | -0.62 | ||
7. | 04. 08. 2024 | Stýskaly | 17,82 | 16.98 | 17.82 | -0.84 | ||
4. | 03. 08. 2024 | Mokrouše | 17,66 | 17.17 | 17.66 | -0.49 | ||
6. | 28. 07. 2024 | Buková | 18,51 | 17.81 | 18.51 | -0.7 | ||
2. | 27. 07. 2024 | Robčice | 16,96 | 16.77 | 16.96 | -0.19 | ||
1. | 20. 07. 2024 | Neuměř | 16,79 | 16.57 | 16.79 | -0.22 | ||
6. | 30. 06. 2024 | Štítary | 18,62 | 17.93 | 18.62 | -0.69 | ||
11. | 09. 06. 2024 | Štichovice | 18,50 | 17.06 | 18.5 | -1.44 | ||
3. | 08. 06. 2024 | Horní Hradiště | 17,48 | 17.48 | 17.29 | 0.19 | ||
20. | 25. 05. 2024 | Nevřeň | 29,74 | 29.59 | 29.74 | -0.15 | ||
51. | 28. 10. 2023 | Areál Flídr group - Široký Důl | 15,32 | 13.75 | 15.32 | -1.57 | ||
5. | 02. 09. 2023 | Žákava | 18,30 | 17.56 | 18.3 | -0.74 | ||
1. | 20. 08. 2023 | Nevřeň | 17,43 | 17.43 | 17.2 | 0.23 | ||
15. | 19. 08. 2023 | Stýskaly | 19,64 | 17.07 | 19.64 | -2.57 | ||
7. | 13. 08. 2023 | Únětice | 17,98 | 17.28 | 17.98 | -0.7 | ||
5. | 12. 08. 2023 | ÚNĚTICE | 15,82 | 15.82 | 14.31 | 1.51 | ||
2. | 12. 08. 2023 | Robčice | 17,09 | 16.98 | 17.09 | -0.11 | ||
3. | 16. 07. 2023 | Mochtín | 17,50 | 16.92 | 17.5 | -0.58 | ||
3. | 15. 07. 2023 | Štěnovický Borek | 17,69 | 17.68 | 17.68 | 0 | ||
7. | 02. 07. 2023 | Štítary | 19,06 | 17.66 | 19.06 | -1.4 | ||
1. | 01. 07. 2023 | Horní Kamenice | 16,53 | 16.53 | 16.51 | 0.02 | ||
16. | 11. 06. 2023 | Štichovice | 20,64 | 16.66 | 20.64 | -3.98 | ||
8. | 10. 06. 2023 | Horní Hradiště | 18,22 | 17.76 | 18.22 | -0.46 | ||
6. | 27. 05. 2023 | Horní Lukavice | 18,40 | 18.4 | 17.91 | 0.49 | ||
14. | 29. 10. 2022 | Areál Flídr group Široký Důl | 14,45 | 14.19 | 14.45 | -0.26 | ||
1. | 24. 09. 2022 | Horšovský Týn, Městský stadion | 14,49 | 14.49 | 0 | 14.49 | ||
1. | 24. 09. 2022 | Horšovský Týn, Městský stadion | 30,93 | 16.3 | 14.63 | 1.67 | ||
6. | 03. 09. 2022 | Žákava | 18,65 | 17.08 | 18.65 | -1.57 | ||
4. | 14. 08. 2022 | Buková | 17,53 | 17.53 | 16.83 | 0.7 | ||
4. | 13. 08. 2022 | Robčice | 17,84 | 16.75 | 17.84 | -1.09 | ||
2. | 06. 08. 2022 | Mokrouše | 17,46 | 17.46 | 16.86 | 0.6 | ||
3. | 31. 07. 2022 | Mochtín | 17,22 | 17.22 | 16.66 | 0.56 | ||
2. | 24. 07. 2022 | Buková (SDH) | 17,79 | 17.79 | 17.15 | 0.64 | ||
3. | 10. 07. 2022 | Štítary | 18,15 | 18.15 | 17.39 | 0.76 | ||
1. | 09. 07. 2022 | Horní Kamenice | 16,68 | 16.68 | 16.34 | 0.34 | ||
1. | 03. 07. 2022 | Stýskaly | 17,06 | 17.06 | 16.86 | 0.2 | ||
1. | 12. 06. 2022 | Štichovice | 16,70 | 16.7 | 16.58 | 0.12 | ||
2. | 11. 06. 2022 | Horní Hradiště | 17,41 | 17.41 | 16.8 | 0.61 | ||
3. | 04. 06. 2022 | Útušice | 17,17 | 17.17 | 17.03 | 0.14 | ||
4. | 18. 09. 2021 | Horní Hradiště | 17,67 | 17.37 | 17.67 | -0.3 | ||
2. | 11. 09. 2021 | Horní Lukavice | 17,40 | 17.4 | 17.31 | 0.09 | ||
9. | 04. 09. 2021 | Žákava | 18,95 | 18.95 | 18.86 | 0.09 | ||
18. | 29. 08. 2021 | Zahorčice | 17,76 | 17.04 | 17.76 | -0.72 | ||
17. | 28. 08. 2021 | Chotěmice | 17,20 | 16.48 | 17.2 | -0.72 | ||
7. | 14. 08. 2021 | Robčice | 18,19 | 17.1 | 18.19 | -1.09 | ||
7. | 01. 08. 2021 | Mochtín | 18,96 | 17.4 | 18.96 | -1.56 | ||
14. | 31. 07. 2021 | Mokrouše | 23,14 | 23.14 | 18.1 | 5.04 | ||
2. | 25. 07. 2021 | Štěnovický Borek | 17,65 | 17.65 | 17.54 | 0.11 | ||
3. | 24. 07. 2021 | Útušice | 17,67 | 17.67 | 17.34 | 0.33 | ||
6. | 11. 07. 2021 | Štítary | 18,72 | 18.72 | 18.16 | 0.56 | ||
1. | 10. 07. 2021 | Horní Kamenice | 17,52 | 17.47 | 17.52 | -0.05 | ||
3. | 04. 07. 2021 | Nevřeň | 17,42 | 17.42 | 17.32 | 0.1 | ||
4. | 03. 07. 2021 | Stýskaly | 17,78 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 05. 06. 2021 | Vranovice - hasičské cvičiště | 17,35 | 17.32 | 17.35 | -0.03 | ||
4. | 29. 08. 2020 | Žákava | 18,33 | 17.49 | 18.33 | -0.84 | ||
17. | 23. 08. 2020 | Čechtín | 17,28 | 17.28 | 16.85 | 0.43 | ||
12. | 22. 08. 2020 | Petrovice | 17,41 | 17.39 | 17.41 | -0.02 | ||
1. | 08. 08. 2020 | Mokrouše | 17,17 | 17.17 | 16.99 | 0.18 | ||
6. | 02. 08. 2020 | Mochtín | 18,27 | 17.64 | 18.27 | -0.63 | ||
9. | 01. 08. 2020 | Zahorčice | 19,11 | 19.11 | 18.76 | 0.35 | ||
2. | 19. 07. 2020 | Křenovy | 14,91 | 14.91 | 120 | -105.09 | ||
2. | 12. 07. 2020 | Štítary | 17,55 | 17.38 | 17.55 | -0.17 | ||
5. | 11. 07. 2020 | Horní Kamenice | 17,95 | 17.19 | 17.95 | -0.76 | ||
8. | 12. 10. 2019 | Chlumčany | 14,74 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 08. 09. 2019 | Únětice | 19,14 | 18.72 | 19.14 | -0.42 | ||
2. | 07. 09. 2019 | Žákava | 17,32 | 17.32 | 17.19 | 0.13 | ||
2. | 01. 09. 2019 | Ústí nad Labem, požární útok | 26,20 | 26.63 | 26.2 | 0.43 | ||
18. | 31. 08. 2019 | B | Ústí nad Labem, Štafeta | 66,03 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 31. 08. 2019 | Patrik SNÁŠEL | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 16,83 | 17.09 | 16.83 | 0.26 | |
16. | 31. 08. 2019 | Jan ŠVÁB | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 17,28 | 17.76 | 17.28 | 0.48 | |
59. | 31. 08. 2019 | Michal JANDA | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,27 | 18.41 | 18.27 | 0.14 | |
60. | 31. 08. 2019 | Jan ZELENKA | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,28 | 20.03 | 18.28 | 1.75 | |
71. | 31. 08. 2019 | Jakub DOKULIL | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 18,56 | 18.56 | 20.56 | -2 | |
106. | 31. 08. 2019 | Jakub KOLÁŘ | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,47 | 20.09 | 19.47 | 0.62 | |
108. | 31. 08. 2019 | Jakub JÍLEK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 19,64 | 19.64 | 20.71 | -1.07 | |
145. | 31. 08. 2019 | Milan SEDLÁČEK | Ústí nad Labem, 100 m - muži | 25,04 | 25.04 | 120 | -94.96 | |
12. | 25. 08. 2019 | Vranovice | 18,52 | 18.52 | 18.13 | 0.39 | ||
7. | 24. 08. 2019 | Vranovice | 17,85 | 16.98 | 17.85 | -0.87 | ||
6. | 18. 08. 2019 | Buková | 18,91 | 18.91 | 18.71 | 0.2 | ||
3. | 17. 08. 2019 | Mokrouše | 17,74 | 17.42 | 17.74 | -0.32 | ||
15. | 11. 08. 2019 | Chlum | 17,43 | 17.43 | 16.82 | 0.61 | ||
4. | 04. 08. 2019 | Mochtín | 17,61 | 17.61 | 16.94 | 0.67 | ||
4. | 03. 08. 2019 | Zahorčice | 17,13 | 17.07 | 17.13 | -0.06 | ||
2. | 30. 06. 2019 | Bučí | 17,07 | 16.85 | 17.07 | -0.22 | ||
3. | 29. 06. 2019 | Nevřeň | 17,42 | 16.78 | 17.42 | -0.64 | ||
13. | 09. 06. 2019 | Štichovice | 19,44 | 19.44 | 19 | 0.44 | ||
3. | 08. 06. 2019 | Horní Hradiště | 18,34 | 18.34 | 17.77 | 0.57 | ||
5. | 02. 06. 2019 | Budilov | 18,22 | 18.22 | 17.84 | 0.38 | ||
7. | 01. 06. 2019 | Budilov | 18,86 | 18.86 | 17.85 | 1.01 | ||
17. | 01. 06. 2019 | Budilov | 18,85 | 18.85 | 17.85 | 1 | ||
1. | 26. 05. 2019 | Křenovy | 15,26 | 15.77 | 15.26 | 0.51 | ||
15. | 13. 10. 2018 | Chlumčany | 15,21 | 15.32 | 15.21 | 0.11 | ||
3. | 09. 09. 2018 | Plzeň - Slovany | 17,76 | 17.2 | 17.76 | -0.56 | ||
3. | 08. 09. 2018 | Plzeň - Slovany | 17,99 | 17.99 | 17.35 | 0.64 | ||
3. | 01. 09. 2018 | Žákava | 18,12 | 18.12 | 17.8 | 0.32 | ||
14. | 26. 08. 2018 | Liberec, požární útok | 33,17 | 33.17 | 36.03 | -2.86 | ||
5. | 25. 08. 2018 | Liberec, štafeta | 59,72 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 25. 08. 2018 | Dominik SOUKUP | Liberec, 100 m - muži | 16,37 | 16.81 | 16.37 | 0.44 | |
13. | 25. 08. 2018 | Patrik SNÁŠEL | Liberec, 100 m - muži | 17,50 | 18.69 | 17.5 | 1.19 | |
19. | 25. 08. 2018 | Luboš TŮMA | Liberec, 100 m - muži | 17,77 | 17.77 | 17.85 | -0.08 | |
37. | 25. 08. 2018 | Jiří HERIAN | Liberec, 100 m - muži | 18,11 | 24.19 | 18.11 | 6.08 | |
55. | 25. 08. 2018 | Michal JANDA | Liberec, 100 m - muži | 18,55 | 18.55 | 34.66 | -16.11 | |
57. | 25. 08. 2018 | Jan ZELENKA | Liberec, 100 m - muži | 18,56 | 120 | 18.56 | 101.44 | |
62. | 25. 08. 2018 | Milan SEDLÁČEK | Liberec, 100 m - muži | 18,70 | 18.89 | 18.7 | 0.19 | |
132. | 25. 08. 2018 | Jan NOVY | Liberec, 100 m - muži | 21,29 | 21.29 | 120 | -98.71 | |
12. | 12. 08. 2018 | Štěnovický Borek | 18,37 | 18.22 | 18.37 | -0.15 | ||
2. | 11. 08. 2018 | Mokrouše | 17,70 | 17.7 | 17.54 | 0.16 | ||
14. | 29. 07. 2018 | Chrást | 19,45 | 19.23 | 19.45 | -0.22 | ||
3. | 28. 07. 2018 | Chrást | 17,46 | 17.46 | 17.4 | 0.06 | ||
14. | 21. 07. 2018 | Brodeslavy | 17,45 | 17.45 | 17.4 | 0.05 | ||
1. | 14. 07. 2018 | Novosedly | 16,92 | 16.92 | 16.86 | 0.06 | ||
16. | 07. 07. 2018 | Nevřeň | 30,68 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 10. 06. 2018 | Štichovice | 17,16 | 17 | 17.16 | -0.16 | ||
7. | 09. 06. 2018 | Horní Hradiště | 18,19 | 18.19 | 17.12 | 1.07 | ||
1. | 27. 05. 2018 | Buková | 17,77 | 17.77 | 17.77 | 0 | ||
4. | 26. 05. 2018 | Úherce, K Mexiku | 17,76 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 07. 10. 2017 | Chlumčany | 14,96 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 03. 09. 2017 | Plzeň - Slovany | 17,51 | 17.48 | 17.51 | -0.03 | ||
7. | 02. 09. 2017 | Žákava | 17,77 | 17.77 | 17.51 | 0.26 | ||
14. | 12. 08. 2017 | Chotěmice | 16,87 | 16.87 | 16.35 | 0.52 | ||
15. | 06. 08. 2017 | Chrást | 20,77 | 17.54 | 20.77 | -3.23 | ||
5. | 05. 08. 2017 | Mokrouše | 18,34 | 18.34 | 17.8 | 0.54 | ||
5. | 29. 07. 2017 | Štěnovický Borek | 17,45 | 17.45 | 16.85 | 0.6 | ||
8. | 02. 07. 2017 | Bučí | 17,88 | 17.88 | 17.25 | 0.63 | ||
5. | 01. 07. 2017 | Brodeslavy | 17,56 | 17.35 | 17.56 | -0.21 | ||
17. | 10. 06. 2017 | Horní Hradiště | 20,92 | 20.92 | 20.48 | 0.44 | ||
11. | 28. 05. 2017 | Úherce | 18,68 | 18.68 | 18.02 | 0.66 | ||
12. | 08. 10. 2016 | Chlumčany | 15,94 | 15.94 | 16.44 | -0.5 | ||
7. | 03. 09. 2016 | Úherce | 17,92 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 13. 08. 2016 | Mokrouše | 19,47 | 19.47 | 19.3 | 0.17 | ||
11. | 07. 08. 2016 | Chrást | 18,46 | 18.35 | 18.46 | -0.11 | ||
11. | 06. 08. 2016 | Namnice | 19,19 | 19.01 | 19.19 | -0.18 | ||
12. | 31. 07. 2016 | Úherce | 19,48 | 19.16 | 19.48 | -0.32 | ||
17. | 30. 07. 2016 | Štěnovický Borek | 19,72 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 03. 07. 2016 | Bolkov | 20,21 | 20.21 | 17.81 | 2.4 | ||
7. | 02. 07. 2016 | Brodeslavy | 18,11 | 18.11 | 17.61 | 0.5 | ||
9. | 26. 06. 2016 | Plzeň - Slovany | 19,08 | 19.08 | 17.46 | 1.62 | ||
3. | 19. 06. 2016 | Štichovice | 17,33 | 17.25 | 17.33 | -0.08 | ||
19. | 05. 06. 2016 | Únětice | 25,58 | 25.58 | 25.33 | 0.25 | ||
9. | 28. 05. 2016 | Obora | 19,18 | 18.04 | 19.18 | -1.14 | ||
1. | 09. 04. 2016 | Jablonec nad Nisou | 57,40 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 10. 10. 2015 | Chlumčany | 15,17 | 15.17 | 17.85 | -2.68 | ||
12. | 05. 09. 2015 | Seč | 18,93 | 18.93 | 17.9 | 1.03 | ||
6. | 16. 08. 2015 | Bezděkov pod Třemšínem | 18,91 | 18.91 | 18.4 | 0.51 | ||
3. | 09. 08. 2015 | Chrást | 17,65 | 17.65 | 17.33 | 0.32 | ||
13. | 08. 08. 2015 | Únětice | 21,31 | 21.2 | 31.31 | -10.11 | ||
12. | 26. 07. 2015 | Krašovice | 20,17 | 20.17 | 17.3 | 2.87 | ||
4. | 25. 07. 2015 | Úherce | 17,98 | 17.98 | 17.46 | 0.52 | ||
10. | 18. 07. 2015 | Zahorčice | 18,41 | 17.72 | 18.41 | -0.69 | ||
2. | 05. 07. 2015 | Brodeslavy | 17,66 | 17.66 | 17.46 | 0.2 | ||
1. | 04. 07. 2015 | Plzeň-město | 17,55 | 16.89 | 17.55 | -0.66 | ||
18. | 14. 06. 2015 | Štichovice | 21,57 | 17.21 | 21.57 | -4.36 | ||
7. | 13. 06. 2015 | Horní Hradiště | 18,11 | 17.96 | 18.11 | -0.15 | ||
2. | 31. 05. 2015 | Bučí | 17,52 | 17.52 | 17.06 | 0.46 | ||
4. | 30. 05. 2015 | Horní Lukavice | 17,97 | 17.97 | 17.9 | 0.07 | ||
11. | 11. 04. 2015 | Jablonec nad Nisou | 61,85 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 11. 10. 2014 | Chlumčany | 15,59 | 15.59 | 16.23 | -0.64 | ||
16. | 07. 09. 2014 | Bezděkov pod Třemšínem | 21,81 | 21.81 | 19.83 | 1.98 | ||
8. | 06. 09. 2014 | Únětice | 18,30 | 17.66 | 18.3 | -0.64 | ||
4. | 16. 08. 2014 | Mokrouše | 17,60 | 17.6 | 17.28 | 0.32 | ||
10. | 02. 08. 2014 | Horní Hradiště | 19,00 | 18.84 | 19 | -0.16 | ||
3. | 06. 07. 2014 | Úherce | 17,83 | 17.77 | 17.83 | -0.06 | ||
4. | 05. 07. 2014 | Brodeslavy | 17,86 | 17.8 | 17.86 | -0.06 | ||
2. | 15. 06. 2014 | Bučí | 17,59 | 17.48 | 17.59 | -0.11 | ||
10. | 14. 06. 2014 | Štichovice | 18,13 | 18.13 | 17.29 | 0.84 | ||
4. | 24. 05. 2014 | Horní Lukavice | 19,23 | 18.39 | 19.23 | -0.84 | ||
3. | 12. 04. 2014 | Martin Houdek | Domažlice, náměstí | 87,13 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 05. 04. 2014 | A | Jablonec nad Nisou | 59,50 | 59.5 | 0 | 59.5 | |
31. | 05. 04. 2014 | Jiří Herian | Jablonec nad Nisou | 17,49 | 17.49 | 19.76 | -2.27 | |
33. | 05. 04. 2014 | Tomáš Hospr | Jablonec nad Nisou | 17,51 | 17.51 | 17.64 | -0.13 | |
4. | 07. 09. 2013 | Bezděkov pod Třem. | 18,35 | 18.35 | 17.68 | 0.67 | ||
3. | 17. 08. 2013 | Mokrouše | 18,08 | 18.08 | 17.76 | 0.32 | ||
1. | 03. 08. 2013 | Horní Hradiště | 17,16 | 17.16 | 17.13 | 0.03 | ||
2. | 28. 07. 2013 | Antonín Rendl | Strážov | 358,76 | 0 | 0 | 0 | |
18. | 30. 06. 2013 | Mochtín | 21,02 | 20.94 | 21.02 | -0.08 | ||
5. | 29. 06. 2013 | Bolkov | 18,85 | 18.15 | 18.85 | -0.7 | ||
4. | 16. 06. 2013 | Krašovice | 17,83 | 17.64 | 17.83 | -0.19 | ||
12. | 15. 06. 2013 | Štichovice | 19,62 | 19.62 | 19.59 | 0.03 | ||
1. | 07. 06. 2013 | Antonín Rendl | Plánice | 221,80 | 0 | 0 | 0 | |
14. | 02. 06. 2013 | Bučí | 21,91 | 19.01 | 21.91 | -2.9 | ||
21. | 01. 06. 2013 | Nekmíř | 27,59 | 27.59 | 26.14 | 1.45 | ||
5. | 19. 05. 2013 | Seč | 18,29 | 18.29 | 17.9 | 0.39 | ||
17. | 19. 05. 2013 | Seč | 18,29 | 18.29 | 17.9 | 0.39 | ||
2. | 13. 04. 2013 | Antonín Rendl | Domažlice, věž | 77,73 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 13. 04. 2013 | B | Jablonec nad Nisou | 60,16 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 13. 04. 2013 | A | Jablonec nad Nisou | 62,12 | 0 | 0 | 0 | |
14. | 13. 10. 2012 | Chlumčany | 16,68 | 18.91 | 16.68 | 2.23 | ||
1. | 01. 09. 2012 | Uherské Hradiště | 58,56 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 31. 08. 2012 | Uherské Hradiště | 105,60 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 19. 08. 2012 | Chrást | 17,77 | 16.9 | 17.77 | -0.87 | ||
3. | 18. 08. 2012 | Mokrouše | 17,81 | 17.37 | 17.81 | -0.44 | ||
4. | 29. 07. 2012 | Dolní Hradiště | 18,06 | 18.06 | 17.42 | 0.64 | ||
3. | 28. 07. 2012 | Horní Hradiště | 17,89 | 17.43 | 17.89 | -0.46 | ||
18. | 21. 07. 2012 | Štěnovický Borek | 19,98 | 19.19 | 19.98 | -0.79 | ||
7. | 15. 07. 2012 | Poděvousy | 19,86 | 19.86 | 18.06 | 1.8 | ||
7. | 14. 07. 2012 | Horní Kamenice | 20,02 | 19.35 | 20.02 | -0.67 | ||
1. | 06. 07. 2012 | Horní Kamenice | 15,12 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 30. 06. 2012 | Bolkov | 17,99 | 17.99 | 17.21 | 0.78 | ||
1. | 16. 06. 2012 | Honezovice | 14,57 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 03. 06. 2012 | Bučí | 21,13 | 18.24 | 21.13 | -2.89 | ||
37. | 27. 05. 2012 | Seč | 19,77 | 19.77 | 17.21 | 2.56 | ||
39. | 27. 05. 2012 | Seč | 19,77 | 19.77 | 17.21 | 2.56 | ||
16. | 26. 05. 2012 | Lavička Milan | Plzeň - Košutka | 17,38 | 19.24 | 17.38 | 1.86 | |
1. | 08. 05. 2012 | Hradec u Stoda | 15,21 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 28. 08. 2011 | Hůrky | 18,82 | 18.82 | 18.74 | 0.08 | ||
3. | 27. 08. 2011 | Mokrouše | 17,81 | 17.81 | 17.63 | 0.18 | ||
2. | 20. 08. 2011 | A | Ostrava | 57,88 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 20. 08. 2011 | B | Ostrava | 58,67 | 0 | 0 | 0 | |
16. | 31. 07. 2011 | Dolní Hradiště | 26,46 | 25.37 | 26.46 | -1.09 | ||
10. | 30. 07. 2011 | Horní Hradiště | 19,08 | 17.51 | 19.08 | -1.57 | ||
12. | 23. 07. 2011 | Nekmíř | 19,41 | 19.41 | 18.46 | 0.95 | ||
16. | 03. 07. 2011 | Mochtín | 19,26 | 17.77 | 19.26 | -1.49 | ||
11. | 02. 07. 2011 | Louňová | 19,27 | 19.27 | 18.77 | 0.5 | ||
3. | 11. 06. 2011 | Štěnovický Borek | 17,34 | 17.34 | 17.17 | 0.17 | ||
3. | 05. 06. 2011 | Bučí | 18,02 | 17.21 | 18.02 | -0.81 | ||
14. | 06. 10. 2010 | Chlumčany | 16,90 | 17.83 | 16.9 | 0.93 | ||
5. | 29. 08. 2010 | Bezděkov pod Třemšínem (PB) | 19,06 | 18.96 | 19.06 | -0.1 | ||
5. | 28. 08. 2010 | Mokrouše (PJ) | 18,98 | 18.56 | 18.98 | -0.42 | ||
7. | 07. 08. 2010 | Kout na Šumavě (DO) | 18,87 | 18.87 | 17.69 | 1.18 | ||
7. | 01. 08. 2010 | Dolní Hradiště (PS) | 18,86 | 18.86 | 17.73 | 1.13 | ||
6. | 31. 07. 2010 | Klatovy | 18,23 | 18.23 | 17.99 | 0.24 | ||
17. | 25. 07. 2010 | Krašovice (PS) | 20,25 | 17.82 | 20.25 | -2.43 | ||
14. | 24. 07. 2010 | Nekmíř (PS) | 19,47 | 19.47 | 19.1 | 0.37 | ||
8. | 04. 07. 2010 | Louňová (PJ) | 18,46 | 17.35 | 18.46 | -1.11 | ||
17. | 26. 06. 2010 | Hůrky (RO) | 25,13 | 24.9 | 25.13 | -0.23 | ||
13. | 06. 06. 2010 | Seč (PJ) | 19,55 | 19.2 | 19.55 | -0.35 | ||
2. | 20. 09. 2009 | Ústí nad Labem | 25,66 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 19. 09. 2009 | Ústí nad Labem | 57,08 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 13. 09. 2009 | Dolní Hradiště (PS) | 19,01 | 19.01 | 17.99 | 1.02 | ||
19. | 12. 09. 2009 | Nekmíř (PS) | 23,19 | 21.47 | 23.19 | -1.72 | ||
14. | 30. 08. 2009 | Hůrky (RO) | 20,36 | 20.36 | 19.52 | 0.84 | ||
20. | 16. 08. 2009 | Bezděkov pod Třemšínem (PB) | 27,11 | 27.11 | 25.96 | 1.15 | ||
19. | 02. 08. 2009 | Poděvousy (DO) | 22,75 | 17.43 | 22.75 | -5.32 | ||
8. | 01. 08. 2009 | Kout na Šumavě (DO) | 18,23 | 17.34 | 18.23 | -0.89 | ||
16. | 19. 07. 2009 | Strážov | 30,54 | 30.45 | 30.54 | -0.09 | ||
12. | 21. 06. 2009 | Krašovice (PS) | 19,41 | 18.72 | 19.41 | -0.69 | ||
7. | 20. 06. 2009 | Bučí (PS) | 18,51 | 18.51 | 18.09 | 0.42 | ||
3. | 30. 05. 2009 | Horní Lukavice (PJ) | 18,45 | 18.44 | 18.45 | -0.01 | ||
22. | 31. 08. 2008 | Bezděkov pod Třemšínem (PB) | 25,49 | 25.49 | 21.22 | 4.27 | ||
5. | 30. 08. 2008 | Horní Hradiště (PS) | 18,11 | 17.92 | 18.11 | -0.19 | ||
1. | 03. 08. 2008 | Bílenice & Dražovice (KT) | 18,13 | 18.13 | 17.84 | 0.29 | ||
11. | 27. 07. 2008 | Dolní Hradiště (PS) | 19,31 | 17.53 | 19.31 | -1.78 | ||
4. | 26. 07. 2008 | Nekmíř (PS) | 18,15 | 17.91 | 18.15 | -0.24 | ||
7. | 20. 07. 2008 | Strážov | 18,43 | 18.43 | 18.05 | 0.38 | ||
6. | 28. 06. 2008 | Poděvousy (DO) | 18,32 | 18.19 | 18.32 | -0.13 | ||
9. | 22. 06. 2008 | Krašovice (PS) | 18,56 | 17.01 | 18.56 | -1.55 | ||
15. | 21. 06. 2008 | Bučí (PS) | 20,39 | 20.39 | 19.03 | 1.36 | ||
13. | 01. 06. 2008 | Seč (PJ) | 19,37 | 18.6 | 19.37 | -0.77 | ||
11. | 31. 05. 2008 | Horní Lukavice (PJ) | 19,15 | 19.15 | 0 | 19.15 | ||
7. | 22. 09. 2007 | Hůrky (RO) | 19,44 | 18.51 | 19.44 | -0.93 | ||
27. | 08. 09. 2007 | Úherce, PS | 20,84 | 19.54 | 20.84 | -1.3 | ||
27. | 08. 09. 2007 | Úherce (PS) | 20,84 | 19.54 | 20.84 | -1.3 | ||
5. | 01. 09. 2007 | Horní Hradiště (PS) | 19,04 | 18.85 | 19.04 | -0.19 | ||
3. | 12. 08. 2007 | Strážov | 18,43 | 18.43 | 18.2 | 0.23 | ||
9. | 11. 08. 2007 | Bílenice & Dražovice (KT) | 19,72 | 18.63 | 19.72 | -1.09 | ||
10. | 04. 08. 2007 | Kout na Šumavě (DO) | 19,50 | 17.48 | 19.5 | -2.02 | ||
26. | 29. 07. 2007 | Nekmíř (PS) | 29,83 | 26.17 | 29.83 | -3.66 | ||
4. | 28. 07. 2007 | Dolní Hradiště (PS) | 18,77 | 18.51 | 18.77 | -0.26 | ||
4. | 05. 07. 2007 | Lhůta (PJ) | 19,57 | 19.57 | 18.04 | 1.53 | ||
20. | 01. 07. 2007 | Poděvousy (DO) | 24,36 | 20.56 | 24.36 | -3.8 | ||
2. | 17. 06. 2007 | Krašovice (PS) | 18,21 | 18.01 | 18.21 | -0.2 | ||
14. | 16. 06. 2007 | Bučí (PS) | 20,46 | 20.46 | 19.02 | 1.44 | ||
8. | 27. 05. 2007 | Horní Lukavice (PJ) | 20,30 | 19.83 | 20.3 | -0.47 | ||
11. | 13. 08. 2006 | Bílenice (KT) | 20,21 | 19.07 | 20.21 | -1.14 | ||
14. | 05. 08. 2006 | Kout na Šumavě (DO) | 23,41 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 30. 07. 2006 | Nekmíř (PS) | 20,60 | 20.44 | 20.6 | -0.16 | ||
9. | 29. 07. 2006 | Dolní Hradiště (PS) | 20,50 | 20.5 | 20.32 | 0.18 | ||
35. | 22. 07. 2006 | Úherce, PS | 99,00 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 06. 07. 2006 | Seč (PJ) | 18,99 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 07. 08. 2005 | Starý Klíčov (DO) | 19,70 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 12. 06. 2004 | Úherce | 22,91 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 07. 08. 2010 | Kout na Šumavě (DO) | 29,07 | 29.07 | 27.62 | 1.45 | ||
6. | 02. 08. 2008 | Kout na Šumavě (DO) | 29,78 | 29.78 | 21.32 | 8.46 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















