Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Hlubočky, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciSmíšený dorostDor-ci 15 střední
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 05. 07. 2026 | Karolín | 20,50 | 20.5 | 18.96 | 1.54 | ||
83. | 25. 10. 2025 | Areál Flídr group Široký Důl | 16,62 | 15.33 | 16.62 | -1.29 | ||
7. | 07. 09. 2024 | Dolany | 15,48 | 15.47 | 15.48 | -0.01 | ||
14. | 20. 07. 2024 | Šumvald | 20,54 | 20.54 | 18.85 | 1.69 | ||
22. | 13. 07. 2024 | Drahanovice | 17,22 | 17.22 | 15.21 | 2.01 | ||
22. | 06. 07. 2024 | Kožušany | 17,74 | 17.74 | 16.96 | 0.78 | ||
23. | 29. 06. 2024 | Bílovice | 20,53 | 20.53 | 15.92 | 4.61 | ||
6. | 29. 06. 2024 | Bílovice | 18,19 | 17.38 | 18.19 | -0.81 | ||
9. | 29. 06. 2024 | Střelice -Dědřichov | 18,21 | 18.21 | 18.1 | 0.11 | ||
10. | 23. 06. 2024 | Dolní Libina - koupaliště | 17,99 | 17.99 | 17.4 | 0.59 | ||
13. | 22. 06. 2024 | Chválkovice -Olomouc | 19,51 | 19.51 | 19.18 | 0.33 | ||
5. | 11. 05. 2024 | Břevenec | 18,26 | 18.11 | 18.26 | -0.15 | ||
7. | 16. 09. 2023 | Výkleky | 22,56 | 22.56 | 18.6 | 3.96 | ||
20. | 19. 08. 2023 | Měrotín | 17,66 | 17.25 | 17.66 | -0.41 | ||
12. | 13. 08. 2023 | Třeština | 23,74 | 23.74 | 17.71 | 6.03 | ||
21. | 13. 08. 2023 | Třeština | 23,74 | 17.71 | 23.74 | -6.03 | ||
29. | 29. 07. 2023 | Drahanovice | 17,94 | 17.94 | 15.97 | 1.97 | ||
6. | 15. 07. 2023 | Fobalové hřiště Uhřičice | 33,72 | 32.06 | 33.72 | -1.66 | ||
11. | 08. 07. 2023 | Bílovice (PV) | 16,06 | 16.06 | 15.94 | 0.12 | ||
12. | 08. 07. 2023 | Bílovice | 18,57 | 18.11 | 18.57 | -0.46 | ||
13. | 17. 06. 2023 | Chválkovice (Olomouc) | 22,81 | 22.81 | 22.55 | 0.26 | ||
4. | 03. 06. 2023 | Fotbalové hřiště Počenice | 19,24 | 18.68 | 19.24 | -0.56 | ||
5. | 29. 04. 2023 | Fotbalové hřiště Chropyně | 19,85 | 19.62 | 19.85 | -0.23 | ||
11. | 12. 11. 2022 | Špičky, o svatomartinskou husu | 18,52 | 17.78 | 18.52 | -0.74 | ||
10. | 03. 09. 2022 | Hlubočky | 20,40 | 20.4 | 20.39 | 0.01 | ||
18. | 16. 09. 2017 | Dětkovice | 20,19 | 18.57 | 20.19 | -1.62 | ||
9. | 26. 08. 2017 | Hlubočky | 17,95 | 17.95 | 17.33 | 0.62 | ||
13. | 26. 08. 2017 | B | Hlubočky | 18,86 | 18.86 | 18.41 | 0.45 | |
5. | 19. 08. 2017 | Měrotín | 15,98 | 15.98 | 15.8 | 0.18 | ||
14. | 12. 08. 2017 | Niva | 20,44 | 20.23 | 20.44 | -0.21 | ||
10. | 12. 08. 2017 | Plinkout | 18,46 | 18.46 | 18.11 | 0.35 | ||
2. | 06. 08. 2017 | Pavlov hasičský areál | 18,78 | 18.03 | 18.78 | -0.75 | ||
12. | 05. 08. 2017 | Náměšť na Hané | 18,25 | 18.25 | 15.86 | 2.39 | ||
3. | 22. 07. 2017 | Čelechovice na Hané - NOČNÍ | 15,80 | 15.07 | 15.8 | -0.73 | ||
4. | 22. 07. 2017 | Šumvald | 17,61 | 16.83 | 17.61 | -0.78 | ||
13. | 16. 07. 2017 | Olešnice Hřiště | 19,82 | 19.82 | 18.32 | 1.5 | ||
14. | 01. 07. 2017 | Kožušany – Tážaly | 16,86 | 15.35 | 16.86 | -1.51 | ||
4. | 01. 07. 2017 | Haňovice - Kluzov | 17,64 | 17.5 | 17.64 | -0.14 | ||
11. | 09. 06. 2017 | Provodovice | 16,54 | 16.54 | 15.7 | 0.84 | ||
5. | 20. 05. 2017 | Loučany , hřiště | 18,29 | 18.29 | 17.87 | 0.42 | ||
55. | 01. 10. 2016 | Babice | 17,37 | 16.3 | 17.37 | -1.07 | ||
8. | 17. 09. 2016 | Olomouc stadion Lokomotiva HE | 21,17 | 21.17 | 19.29 | 1.88 | ||
5. | 10. 09. 2016 | Hlubočky | 18,03 | 17.54 | 18.03 | -0.49 | ||
5. | 20. 08. 2016 | Hřiště v Trusovicích u KD | 17,96 | 16.01 | 17.96 | -1.95 | ||
21. | 13. 08. 2016 | Niva | 21,44 | 21.44 | 20.34 | 1.1 | ||
21. | 13. 08. 2016 | Niva | 21,44 | 21.44 | 20.34 | 1.1 | ||
16. | 13. 08. 2016 | Plinkout | 19,42 | 19.22 | 19.42 | -0.2 | ||
18. | 07. 08. 2016 | Pavlov hasičský areál | 27,26 | 17.84 | 27.26 | -9.42 | ||
8. | 23. 07. 2016 | Šumvald hasičský areál | 18,90 | 18.9 | 18.73 | 0.17 | ||
14. | 17. 07. 2016 | Olešnice Hřiště | 19,63 | 19.53 | 19.63 | -0.1 | ||
7. | 25. 06. 2016 | areál Střelice-Dětřichov | 18,27 | 18.2 | 18.27 | -0.07 | ||
15. | 11. 06. 2016 | Provodovice | 20,83 | 20.83 | 20.67 | 0.16 | ||
22. | 04. 06. 2016 | Dětkovice | 28,66 | 28.66 | 28.51 | 0.15 | ||
22. | 04. 06. 2016 | Hasičský areál Dětkovice | 28,66 | 28.66 | 28.51 | 0.15 | ||
85. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 99,99 | 99.99 | 99.99 | 0 | ||
145. | 03. 10. 2015 | M | Velké Hoštice | 99,99 | 99.99 | 99.99 | 0 | |
145. | 03. 10. 2015 | Velké Hoštice | 99,99 | 99.99 | 99.99 | 0 | ||
20. | 19. 09. 2015 | Olomouc stadion Lokomotiva HE | 24,10 | 23.95 | 24.1 | -0.15 | ||
13. | 22. 08. 2015 | Loukov | 19,66 | 18.36 | 19.66 | -1.3 | ||
8. | 08. 08. 2015 | Plinkout | 15,76 | 15.2 | 15.76 | -0.56 | ||
9. | 26. 07. 2015 | Olešnice | 19,07 | 17.58 | 19.07 | -1.49 | ||
16. | 25. 07. 2015 | Šumvald | 21,16 | 21.16 | 20.99 | 0.17 | ||
11. | 18. 07. 2015 | Lipová, hřiště | 19,45 | 19.45 | 18.21 | 1.24 | ||
7. | 06. 07. 2015 | Břevenec | 18,00 | 17.52 | 18 | -0.48 | ||
5. | 04. 07. 2015 | Odrlice | 18,97 | 18.31 | 18.97 | -0.66 | ||
5. | 27. 06. 2015 | Střelice - Dětřichov | 18,27 | 17.51 | 18.27 | -0.76 | ||
11. | 20. 06. 2015 | Chvalkovice | 19,40 | 19.4 | 18.23 | 1.17 | ||
5. | 29. 11. 2014 | Vrbětice, Areál SDH | 15,34 | 15.24 | 15.34 | -0.1 | ||
5. | 27. 09. 2014 | Toveř | 18,48 | 18.48 | 17.65 | 0.83 | ||
17. | 13. 09. 2014 | Lokomotiva Olomouc | 23,70 | 17.78 | 23.7 | -5.92 | ||
2. | 30. 08. 2014 | Karolín | 16,49 | 15.53 | 16.49 | -0.96 | ||
1. | 23. 08. 2014 | Loukov | 17,58 | 17.58 | 17.22 | 0.36 | ||
10. | 05. 07. 2014 | Olešnice | 20,62 | 19.02 | 20.62 | -1.6 | ||
9. | 21. 06. 2014 | Chvalkovice | 20,48 | 18.99 | 20.48 | -1.49 | ||
2. | 07. 06. 2014 | Provodovice | 15,99 | 15.99 | 15.75 | 0.24 | ||
10. | 31. 05. 2014 | Odrlice | 20,25 | 18.91 | 20.25 | -1.34 | ||
6. | 17. 05. 2014 | Loučany | 19,23 | 19.23 | 19.21 | 0.02 | ||
5. | 30. 11. 2013 | Vrbětice | 15,34 | 15.24 | 15.34 | -0.1 | ||
18. | 28. 09. 2013 | Toveř - | 25,74 | 24.32 | 25.74 | -1.42 | ||
7. | 31. 08. 2013 | Karolín | 18,61 | 18.61 | 18.51 | 0.1 | ||
12. | 24. 08. 2013 | Loukov | 18,36 | 20.47 | 18.36 | 2.11 | ||
17. | 03. 08. 2013 | Vítonice | 20,55 | 20.55 | 20.07 | 0.48 | ||
8. | 01. 06. 2013 | Benkov | 15,29 | 15.29 | 15.21 | 0.08 | ||
11. | 18. 05. 2013 | Olešnice | 19,82 | 19.82 | 19.11 | 0.71 | ||
20. | 23. 07. 2011 | Dětkovice | 20,78 | 20.78 | 20.11 | 0.67 | ||
22. | 12. 09. 2009 | Dolany - noční, OL | 28,52 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 14. 06. 2008 | Chválkovice, OL | 23,12 | 23.12 | 20.56 | 2.56 | ||
21. | 07. 06. 2003 | Břevenec, OL | 24,33 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 31. 12. 2001 | Strážov | 20,25 | 18.91 | 20.25 | -1.34 | ||
10. | 08. 07. 2000 | Vacenovice, HO | 19,20 | 19.17 | 19.2 | -0.03 | ||
10. | 08. 07. 2000 | Vacenovice, HO | 19,20 | 0 | 0 | 0 | ||
32. | 28. 05. 2000 | Brněnec, SY | 36,66 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 06. 06. 1998 | Brněnec, SY | 20,98 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 29. 06. 1997 | Radíkov, PR | 20,67 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 08. 06. 1997 | Bludov, SU | 20,37 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 31. 05. 1997 | Brněnec, SY | 22,37 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 13. 07. 1996 | Vacenovice, HO | 27,14 | 0 | 0 | 0 | ||
23. | 30. 06. 1996 | Radíkov, PR | 25,60 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 29. 06. 1996 | Ostrava-Nová Ves, OV | 21,74 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 25. 05. 1996 | Brněnec, SY | 21,49 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 09. 07. 1995 | Moravia | Mistřice | 21,43 | 0 | 0 | 0 | |
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
13. | 06. 09. 2026 | Hradec Králové | 27,61 | 27.61 | 35.91 | -8.3 | ||
36. | 05. 09. 2026 | Mošťková Hana | Hradec Králové - 100m | 18,21 | 18.21 | 120 | -101.79 | |
60. | 05. 09. 2026 | Kunovská Anna | Hradec Králové - 100m | 18,75 | 19.15 | 18.75 | 0.4 | |
69. | 05. 09. 2026 | Konečná Kristýna | Hradec Králové - 100m | 19,10 | 19.1 | 19.2 | -0.1 | |
89. | 05. 09. 2026 | Žouželková Adéla | Hradec Králové - 100m | 19,64 | 19.99 | 19.64 | 0.35 | |
105. | 05. 09. 2026 | Žouželková Jitka | Hradec Králové - 100m | 20,13 | 20.13 | 20.47 | -0.34 | |
118. | 05. 09. 2026 | Matěásková Veronika | Hradec Králové - 100m | 20,50 | 20.5 | 120 | -99.5 | |
123. | 05. 09. 2026 | Táborská Lenka | Hradec Králové - 100m | 20,70 | 22.1 | 20.7 | 1.4 | |
130. | 05. 09. 2026 | Zavadilová Lucie | Hradec Králové - 100m | 22,71 | 120 | 22.71 | 97.29 | |
11. | 05. 09. 2026 | Hradec Králové - štafeta 4x100m | 67,91 | 70.82 | 67.91 | 2.91 | ||
12. | 05. 09. 2026 | Hradec Králové - 100m | 116,33 | 116.33 | 116.33 | 0 | ||
7. | 27. 08. 2023 | Sokolov | 26,51 | 26.51 | 0 | 26.51 | ||
5. | 26. 08. 2023 | Sokolov | 114,69 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 26. 08. 2023 | A | Sokolov | 69,63 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 29. 07. 2023 | Drahanovice | 19,81 | 19.22 | 19.81 | -0.59 | ||
9. | 08. 07. 2023 | Bílovice (PV) | 18,96 | 18.96 | 18.38 | 0.58 | ||
11. | 01. 07. 2023 | Kožušany | 20,48 | 20.48 | 18.16 | 2.32 | ||
2. | 03. 09. 2022 | Hlubočky | 17,75 | 17.24 | 17.75 | -0.51 | ||
11. | 28. 08. 2022 | Pardubice | 31,93 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 27. 08. 2022 | B | Pardubice | 74,77 | 0 | 0 | 0 | |
29. | 27. 08. 2022 | A | Pardubice | 80,49 | 0 | 0 | 0 | |
59. | 27. 08. 2022 | Petra KLABAČKOVÁ | Pardubice | 20,03 | 21.08 | 20.03 | 1.05 | |
65. | 27. 08. 2022 | Michaela TOŠOVSKÁ | Pardubice | 20,35 | 20.52 | 20.35 | 0.17 | |
67. | 27. 08. 2022 | Anna Marie CENKLOVÁ | Pardubice | 20,49 | 25.24 | 20.49 | 4.75 | |
103. | 27. 08. 2022 | Kamila MALINKOVÁ | Pardubice | 21,93 | 22.55 | 21.93 | 0.62 | |
118. | 27. 08. 2022 | Klára JANOŠÍKOVÁ | Pardubice | 23,05 | 23.05 | 120 | -96.95 | |
120. | 27. 08. 2022 | Anna FIALOVÁ | Pardubice | 23,24 | 23.97 | 23.24 | 0.73 | |
124. | 27. 08. 2022 | Šárka ROSMANOVÁ | Pardubice | 25,21 | 120.12 | 25.21 | 94.91 | |
4. | 04. 09. 2021 | Hlubočky | 19,43 | 17.02 | 19.43 | -2.41 | ||
4. | 14. 08. 2021 | Plinkout | 18,48 | 17.91 | 18.48 | -0.57 | ||
4. | 31. 07. 2021 | Hustopeče n. B. | 19,89 | 19.15 | 19.89 | -0.74 | ||
8. | 24. 07. 2021 | Šumvald | 21,12 | 21.12 | 19.1 | 2.02 | ||
10. | 17. 07. 2021 | Olešnice | 26,91 | 26.91 | 19.9 | 7.01 | ||
11. | 26. 06. 2021 | Dolní Libina | 36,99 | 36.99 | 36.39 | 0.6 | ||
8. | 05. 09. 2020 | Hlubočky | 19,47 | 18.48 | 19.47 | -0.99 | ||
10. | 05. 09. 2020 | B | Hlubočky | 20,11 | 19.91 | 20.11 | -0.2 | |
6. | 29. 08. 2020 | Bolelouc u splavu | 22,63 | 23.07 | 22.63 | 0.44 | ||
5. | 29. 08. 2020 | Hasičský areál Plinkout | 20,63 | 20.45 | 20.63 | -0.18 | ||
10. | 25. 07. 2020 | Hasičský areál Šumvald | 21,13 | 19.86 | 21.13 | -1.27 | ||
6. | 05. 07. 2020 | Hasičský areál Dětkovice | 19,42 | 19.29 | 19.42 | -0.13 | ||
5. | 28. 06. 2020 | HANÁCKÁ EXTRALIGA LIBINA | 18,46 | 18.2 | 18.46 | -0.26 | ||
2. | 20. 06. 2020 | hasičský areál Chválkovice | 18,81 | 17.81 | 18.81 | -1 | ||
4. | 28. 09. 2019 | Olešnice | 18,23 | 17.58 | 18.23 | -0.65 | ||
1. | 07. 09. 2019 | Měrotín | 19,44 | 19 | 19.44 | -0.44 | ||
5. | 31. 08. 2019 | Plinkout | 20,33 | 18.03 | 20.33 | -2.3 | ||
13. | 20. 07. 2019 | Šumvald | 40,02 | 40.02 | 39.34 | 0.68 | ||
3. | 06. 07. 2019 | Plumlov | 18,88 | 18.61 | 18.88 | -0.27 | ||
7. | 29. 06. 2019 | Haňovice | 22,80 | 22.61 | 22.8 | -0.19 | ||
4. | 22. 06. 2019 | Chvalkovice | 20,80 | 19.23 | 20.8 | -1.57 | ||
4. | 18. 05. 2019 | Loučany | 19,38 | 18.77 | 19.38 | -0.61 | ||
7. | 08. 05. 2019 | Břevenec Hřiště | 20,27 | 17.78 | 20.27 | -2.49 | ||
1. | 01. 09. 2018 | Hlubočky | 16,91 | 16.91 | 16.91 | 0 | ||
4. | 11. 08. 2018 | Chvalkovice | 19,07 | 18.09 | 19.07 | -0.98 | ||
1. | 05. 08. 2018 | Pavlov hasičský areál | 18,88 | 18.88 | 18.47 | 0.41 | ||
3. | 04. 08. 2018 | Slavětín, Hasičský areál | 20,64 | 20.36 | 20.64 | -0.28 | ||
2. | 28. 07. 2018 | Plinkout | 19,36 | 17.85 | 19.36 | -1.51 | ||
3. | 21. 07. 2018 | Šumvald | 18,30 | 18.3 | 18.22 | 0.08 | ||
5. | 15. 07. 2018 | Olešnice Hřiště | 19,60 | 18.71 | 19.6 | -0.89 | ||
5. | 30. 06. 2018 | Haňovice - Kluzov | 19,08 | 17.63 | 19.08 | -1.45 | ||
3. | 19. 05. 2018 | Loučany , hřiště | 19,04 | 19.04 | 17.99 | 1.05 | ||
9. | 08. 05. 2018 | Břevenec - hřiště | 20,93 | 20.93 | 20.59 | 0.34 | ||
4. | 16. 09. 2017 | Dětkovice | 19,09 | 19.09 | 18.39 | 0.7 | ||
4. | 26. 08. 2017 | Hlubočky | 19,61 | 19.61 | 18.28 | 1.33 | ||
3. | 19. 08. 2017 | Měrotín | 20,04 | 19.83 | 20.04 | -0.21 | ||
8. | 12. 08. 2017 | Niva | 21,05 | 20.76 | 21.05 | -0.29 | ||
3. | 12. 08. 2017 | Plinkout | 18,64 | 18.64 | 18.39 | 0.25 | ||
14. | 06. 08. 2017 | Pavlov hasičský areál | 39,53 | 37.37 | 39.53 | -2.16 | ||
5. | 22. 07. 2017 | Čelechovice na Hané - NOČNÍ | 19,07 | 19.07 | 18.45 | 0.62 | ||
1. | 22. 07. 2017 | Šumvald | 18,10 | 18.1 | 17.84 | 0.26 | ||
11. | 16. 07. 2017 | Olešnice Hřiště | 23,78 | 23.78 | 18.23 | 5.55 | ||
4. | 05. 07. 2017 | Břevenec - hřiště | 18,21 | 17.89 | 18.21 | -0.32 | ||
4. | 01. 07. 2017 | Kožušany – Tážaly | 19,46 | 19.46 | 18.52 | 0.94 | ||
1. | 01. 07. 2017 | Haňovice - Kluzov | 19,37 | 18.88 | 19.37 | -0.49 | ||
2. | 24. 06. 2017 | Chvalkovice | 18,67 | 18.67 | 18.39 | 0.28 | ||
3. | 20. 05. 2017 | Loučany , hřiště | 19,34 | 19.34 | 17.88 | 1.46 | ||
4. | 17. 09. 2016 | Olomouc stadion Lokomotiva HE | 17,42 | 17.42 | 17.2 | 0.22 | ||
2. | 10. 09. 2016 | Hlubočky | 17,69 | 17.56 | 17.69 | -0.13 | ||
1. | 20. 08. 2016 | Hřiště v Trusovicích u KD | 19,96 | 19.45 | 19.96 | -0.51 | ||
7. | 13. 08. 2016 | Niva | 19,43 | 19.13 | 19.43 | -0.3 | ||
7. | 13. 08. 2016 | Niva | 19,43 | 19.13 | 19.43 | -0.3 | ||
3. | 13. 08. 2016 | Plinkout | 19,20 | 19.2 | 18.56 | 0.64 | ||
4. | 07. 08. 2016 | Pavlov hasičský areál | 19,79 | 19.79 | 19.78 | 0.01 | ||
4. | 17. 07. 2016 | Olešnice Hřiště | 20,97 | 19.06 | 20.97 | -1.91 | ||
5. | 05. 07. 2016 | Břevenec - hřiště | 18,38 | 17.78 | 18.38 | -0.6 | ||
2. | 02. 07. 2016 | Hřiště Haňovice Kluzov | 19,40 | 18.78 | 19.4 | -0.62 | ||
3. | 25. 06. 2016 | areál Střelice-Dětřichov | 18,14 | 18.03 | 18.14 | -0.11 | ||
10. | 04. 06. 2016 | Dětkovice | 21,78 | 21.78 | 18.09 | 3.69 | ||
10. | 04. 06. 2016 | Hasičský areál Dětkovice | 21,78 | 21.78 | 18.09 | 3.69 | ||
2. | 21. 05. 2016 | Loučany rezerv.na HE | 19,08 | 19.08 | 19.04 | 0.04 | ||
2. | 21. 05. 2016 | Hřiště Loučany, HE + VCP | 19,08 | 19.08 | 19.04 | 0.04 | ||
1. | 19. 09. 2015 | Olomouc stadion Lokomotiva HE | 18,02 | 18.02 | 18.02 | 0 | ||
13. | 22. 08. 2015 | Loukov | 31,47 | 30.99 | 31.47 | -0.48 | ||
7. | 08. 08. 2015 | Niva, hřiště | 19,75 | 19.75 | 19.57 | 0.18 | ||
3. | 08. 08. 2015 | Plinkout | 20,12 | 20.12 | 19.15 | 0.97 | ||
5. | 26. 07. 2015 | Olešnice | 20,06 | 18.52 | 20.06 | -1.54 | ||
2. | 25. 07. 2015 | Šumvald | 19,15 | 18.56 | 19.15 | -0.59 | ||
1. | 06. 07. 2015 | Břevenec | 18,14 | 18.06 | 18.14 | -0.08 | ||
3. | 04. 07. 2015 | Odrlice | 19,35 | 18.37 | 19.35 | -0.98 | ||
8. | 27. 06. 2015 | Střelice - Dětřichov | 29,59 | 29.22 | 29.59 | -0.37 | ||
3. | 20. 06. 2015 | Chvalkovice | 19,53 | 19.53 | 19.4 | 0.13 | ||
4. | 16. 05. 2015 | Loučany , hřiště | 19,44 | 18.49 | 19.44 | -0.95 | ||
8. | 27. 09. 2014 | Toveř | 27,24 | 27.24 | 26.74 | 0.5 | ||
3. | 13. 09. 2014 | Lokomotiva Olomouc | 19,11 | 17.89 | 19.11 | -1.22 | ||
7. | 06. 07. 2014 | Břevenec | 20,64 | 20.55 | 20.64 | -0.09 | ||
2. | 05. 07. 2014 | Olešnice | 20,16 | 20.16 | 19.84 | 0.32 | ||
10. | 21. 06. 2014 | Chvalkovice | 41,60 | 20.35 | 41.6 | -21.25 | ||
9. | 31. 05. 2014 | Odrlice | 41,51 | 41.51 | 38.01 | 3.5 | ||
6. | 17. 05. 2014 | Loučany | 48,99 | 48.19 | 48.99 | -0.8 | ||
5. | 14. 09. 2002 | Dolní Bojanovice, HO | 32,34 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 12. 04. 2026 | Borovany - Trocnov | 22,44 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 15. 03. 2026 | Konečná Kristýna | Jablonec nad Nisou | 11,90 | 11.9 | 19.39 | -7.49 | |
10. | 15. 03. 2026 | Gacho Alexandr | Jablonec nad Nisou | 12,61 | 12.61 | 12.88 | -0.27 | |
160. | 15. 03. 2026 | Táborská Lenka | Jablonec nad Nisou | 20,72 | 21.08 | 20.72 | 0.36 | |
3. | 14. 02. 2026 | Konečná Kristýna | Ostrava | 11,67 | 11.67 | 19.66 | -7.99 | |
20. | 14. 02. 2026 | Táborská Lenka | Ostrava | 12,62 | 19.06 | 12.62 | 6.44 | |
25. | 14. 02. 2026 | Gacho Alexandr | Ostrava | 13,38 | 22.18 | 13.38 | 8.8 | |
5. | 01. 11. 2025 | Hofírek Matyáš | Stromovka | 11,57 | 11.57 | 20.69 | -9.12 | |
43. | 01. 11. 2025 | Novák Josef | Stromovka | 12,91 | 13.39 | 12.91 | 0.48 | |
49. | 01. 11. 2025 | Gacho Alexandr | Stromovka | 13,02 | 13.02 | 13.55 | -0.53 | |
109. | 01. 11. 2025 | Gacho Daniel | Stromovka | 14,20 | 14.29 | 14.2 | 0.09 | |
27. | 01. 11. 2025 | Doležalová Anežka | Stromovka | 12,68 | 14.15 | 12.68 | 1.47 | |
157. | 01. 11. 2025 | Konečná Kristýna | Stromovka | 14,17 | 14.17 | 24.08 | -9.91 | |
242. | 01. 11. 2025 | Táborská Lenka | Stromovka | 15,28 | 15.72 | 15.28 | 0.44 | |
118. | 20. 09. 2025 | Hofírek Matyáš | Plzeň - chlapci | 23,29 | 120 | 23.29 | 96.71 | |
4. | 20. 09. 2025 | Konečná Kristýna | Plzeň - dívky | 11,48 | 11.75 | 11.48 | 0.27 | |
31. | 20. 09. 2025 | Doležalová Anežka | Plzeň - dívky | 12,42 | 12.42 | 12.72 | -0.3 | |
2. | 07. 06. 2025 | Šternberk | 24,35 | 24.35 | 24.35 | 0 | ||
2. | 07. 06. 2025 | Šternberk | 48,05 | 48.05 | 48.05 | 0 | ||
2. | 07. 06. 2025 | Šternberk | 67,70 | 67.7 | 67.7 | 0 | ||
3. | 07. 06. 2025 | Šternberk | 43,60 | 43.6 | 43.6 | 0 | ||
3. | 07. 06. 2025 | Šternberk | 44,20 | 44.2 | 44.2 | 0 | ||
28. | 05. 04. 2025 | Ostřetín | 31,20 | 31.2 | 31.2 | 0 | ||
34. | 29. 03. 2025 | Novák Josef | Ostrava | 13,58 | 13.88 | 13.58 | 0.3 | |
42. | 29. 03. 2025 | Gacho Alexandr | Ostrava | 13,99 | 13.99 | 15.66 | -1.67 | |
62. | 29. 03. 2025 | Gacho Daniel | Ostrava | 14,77 | 17.93 | 14.77 | 3.16 | |
8. | 29. 03. 2025 | Konečná Kristýna | Ostrava | 12,18 | 12.18 | 12.37 | -0.19 | |
60. | 29. 03. 2025 | Doležalová Anežka | Ostrava | 13,50 | 14.96 | 13.5 | 1.46 | |
10. | 15. 02. 2025 | Konečná Kristýna | Jablonec nad Nisou | 12,60 | 13.1 | 12.6 | 0.5 | |
43. | 15. 02. 2025 | Doležalová Anežka | Jablonec nad Nisou | 13,52 | 13.52 | 997 | -983.48 | |
37. | 15. 02. 2025 | Gacho Alexandr | Jablonec nad Nisou | 14,03 | 120 | 14.03 | 105.97 | |
78. | 15. 02. 2025 | Gacho Daniel | Jablonec nad Nisou | 15,68 | 16.7 | 15.68 | 1.02 | |
27. | 30. 11. 2024 | Konečná Kristýna | Ostrava | 12,58 | 14.39 | 12.58 | 1.81 | |
57. | 30. 11. 2024 | Matěásková Veronika | Ostrava | 13,11 | 13.23 | 13.11 | 0.12 | |
10. | 30. 11. 2024 | Hofírek Matyáš | Ostrava | 12,21 | 120 | 12.21 | 107.79 | |
27. | 30. 11. 2024 | Pech Ondřej | Ostrava | 12,64 | 12.64 | 13.5 | -0.86 | |
101. | 30. 11. 2024 | Novák Josef | Ostrava | 14,00 | 14 | 14.31 | -0.31 | |
136. | 30. 11. 2024 | Gacho Daniel | Ostrava | 15,11 | 15.24 | 15.11 | 0.13 | |
6. | 02. 11. 2024 | Hofírek Matyáš | Stromovka | 11,88 | 11.95 | 11.88 | 0.07 | |
115. | 02. 11. 2024 | Gacho Alexandr | Stromovka | 14,28 | 120 | 14.28 | 105.72 | |
116. | 02. 11. 2024 | Novák Josef | Stromovka | 14,29 | 16.79 | 14.29 | 2.5 | |
174. | 02. 11. 2024 | Gacho Daniel | Stromovka | 16,53 | 16.83 | 16.53 | 0.3 | |
29. | 02. 11. 2024 | Konečná Kristýna | Stromovka | 12,54 | 14.86 | 12.54 | 2.32 | |
64. | 02. 11. 2024 | Matěásková Veronika | Stromovka | 13,26 | 17.46 | 13.26 | 4.2 | |
8. | 12. 10. 2024 | Hofírek Matyáš | Ústí nad Labem | 12,02 | 12.4 | 12.02 | 0.38 | |
33. | 12. 10. 2024 | Konečná Kristýna | Ústí nad Labem | 12,76 | 12.76 | 17.14 | -4.38 | |
35. | 12. 10. 2024 | Pech Ondřej | Ústí nad Labem | 12,88 | 12.88 | 12.93 | -0.05 | |
65. | 23. 09. 2023 | Juračková Vanessa | Brno | 13,31 | 15.54 | 13.31 | 2.23 | |
81. | 25. 09. 2022 | Koutná Sára | Benešov | 14,15 | 14.15 | 15.98 | -1.83 | |
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
21. | 02. 11. 2025 | Staněk Matyáš | Stromovka | 14,72 | 14.72 | 17.33 | -2.61 | |
59. | 02. 11. 2025 | Doležal Matěj | Stromovka | 16,23 | 45.44 | 16.23 | 29.21 | |
57. | 20. 09. 2025 | Staněk Matyáš | Plzeň - chlapci | 15,29 | 15.29 | 15.94 | -0.65 | |
13. | 20. 09. 2025 | Huličková Nella | Plzeň - dívky | 14,43 | 14.43 | 16.33 | -1.9 | |
30. | 29. 03. 2025 | Doležal Matěj | Ostrava | 15,70 | 16.63 | 15.7 | 0.93 | |
67. | 29. 03. 2025 | Staněk Matyáš | Ostrava | 17,74 | 21.43 | 17.74 | 3.69 | |
16. | 29. 03. 2025 | Huličková Nella | Ostrava | 16,09 | 18.75 | 16.09 | 2.66 | |
4. | 01. 12. 2024 | Doležalová Anežka | Ostrava | 13,87 | 16.42 | 13.87 | 2.55 | |
88. | 01. 12. 2024 | Huličková Nella | Ostrava | 17,93 | 17.93 | 17.96 | -0.03 | |
1. | 03. 11. 2024 | Doležalová Anežka | Stromovka | 13,59 | 13.59 | 23.55 | -9.96 | |
2. | 12. 10. 2024 | Doležalová Anežka | Ústí nad Labem | 13,76 | 13.76 | 14.62 | -0.86 | |
43. | 23. 09. 2023 | Gacho Alexandr | Brno | 15,25 | 22.95 | 15.25 | 7.7 | |
7. | 23. 09. 2023 | Doležalová Anežka | Brno | 14,19 | 14.19 | 14.47 | -0.28 | |
6. | 25. 09. 2022 | Konečná Kristýna | Benešov | 13,94 | 13.94 | 15.52 | -1.58 | |
10. | 25. 09. 2022 | Juračková Vanessa | Benešov | 14,72 | 14.72 | 14.84 | -0.12 | |
25. | 25. 09. 2022 | Doleželová Anežka | Benešov | 15,46 | 15.46 | 15.72 | -0.26 | |
58. | 25. 09. 2022 | Gacho Alexandr | Benešov | 16,63 | 16.63 | 16.78 | -0.15 | |
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
12. | 29. 06. 2026 | Anežka Doležalová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 19,66 | 120 | 19.66 | 100.34 | |
13. | 29. 06. 2026 | Anežka Doležalová | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 22,20 | 26.75 | 22.2 | 4.55 | |
18. | 03. 05. 2025 | Konečná Kristýna | Hasičské hřiště Budíkovice | 22,24 | 22.24 | 23.52 | -1.28 | |
45. | 03. 05. 2025 | Matěásková Veronika | Hasičské hřiště Budíkovice | 23,33 | 28.94 | 23.33 | 5.61 | |
4. | 03. 05. 2025 | Konečná Kristýna | Hasičské hřiště Budíkovice | 8,90 | 8.96 | 8.9 | 0.06 | |
5. | 22. 03. 2025 | Konečná Kristýna | Jablonec nad Nisou | 18,95 | 120 | 18.95 | 101.05 | |
8. | 12. 07. 2015 | Praha, Požární útok | 35,61 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 12. 07. 2015 | Praha, 4x100 m | 70,77 | 71.7 | 70.77 | 0.93 | ||
13. | 11. 07. 2015 | Praha, Pořadí družstev 100m | 105,69 | 0 | 0 | 0 | ||
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 29. 06. 2026 | Matyáš Hofírek | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 15,53 | 15.53 | 120 | -104.47 | |
14. | 29. 06. 2026 | Daniel Gacho | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,35 | 18.74 | 18.35 | 0.39 | |
2. | 29. 06. 2026 | Matyáš Hofírek | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 16,43 | 16.9 | 16.43 | 0.47 | |
13. | 29. 06. 2026 | Daniel Gacho | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 20,55 | 20.55 | 38.14 | -17.59 | |
4. | 03. 05. 2025 | Novák Josef | Hasičské hřiště Budíkovice | 20,31 | 20.31 | 21.18 | -0.87 | |
30. | 03. 05. 2025 | Pech Ondřej | Hasičské hřiště Budíkovice | 19,50 | 20.52 | 19.5 | 1.02 | |
Smíšený dorost | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 05. 04. 2025 | Ostřetín | 26,16 | 26.16 | 26.16 | 0 | ||
Dor-ci 15 střední | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 28. 03. 2026 | Hofírek Matyáš | Jablonec nad Nisou | 17,05 | 17.27 | 17.05 | 0.22 | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciSmíšený dorostDor-ci 15 střední
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.

