Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Hejná, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 06. 07. 2018 | Drachkov | 21,93 | 21.93 | 21.55 | 0.38 | ||
9. | 16. 06. 2018 | Nišovice | 20,45 | 19.67 | 20.45 | -0.78 | ||
15. | 29. 07. 2017 | A | Přechovice | 23,02 | 23.02 | 22.9 | 0.12 | |
5. | 01. 07. 2017 | SPORT, z.s. "A" | Bohumilice ( rozstřel ) | MS | 0 | 0 | 0 | |
7. | 01. 07. 2017 | SPORT, z.s. "B" | Bohumilice ( rozstřel ) | MS | 0 | 0 | 0 | |
3. | 17. 06. 2017 | SPORT, z.s. "A" | Zdíkov | 19,58 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 17. 06. 2017 | SPORT, z.s. "B" | Zdíkov | 23,16 | 0 | 0 | 0 | |
14. | 27. 05. 2017 | Křenovy | 22,95 | 120 | 22.95 | 97.05 | ||
33. | 08. 10. 2016 | SPORT, o.s | Chlumčany | 20,45 | 20.45 | 120 | -99.55 | |
21. | 24. 09. 2016 | Chlum | 21,22 | 21.22 | 21.08 | 0.14 | ||
8. | 03. 09. 2016 | Bohumilice | 27,16 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 27. 08. 2016 | Sv. Maří (N) | 32,29 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 09. 07. 2016 | Budilov | 21,89 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 02. 07. 2016 | Bohumilice (R) | MS | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 18. 06. 2016 | Štítary | 21,20 | 120 | 21.2 | 98.8 | ||
2. | 25. 07. 2015 | Přechovice | 17,71 | 17.65 | 17.71 | -0.06 | ||
5. | 25. 07. 2015 | Přechovice | 17,22 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 19. 07. 2015 | Dražejov | 18,57 | 17.91 | 18.57 | -0.66 | ||
5. | 18. 07. 2015 | Zahorčice, ŠHL | 18,25 | 18.13 | 18.25 | -0.12 | ||
5. | 11. 07. 2015 | Nihošovice | 16,68 | 15.56 | 16.68 | -1.12 | ||
11. | 11. 07. 2015 | Nihošovice | 26,43 | 19.84 | 26.43 | -6.59 | ||
10. | 04. 07. 2015 | Drachkov | 21,73 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 27. 06. 2015 | Zdíkov | 20,26 | 18.94 | 20.26 | -1.32 | ||
9. | 21. 06. 2015 | Slapy | 19,54 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 12. 10. 2013 | Chlumčany | 16,24 | 16.24 | 17.8 | -1.56 | ||
9. | 14. 09. 2013 | Drachkov | 17,99 | 17.85 | 17.99 | -0.14 | ||
17. | 18. 08. 2013 | Sport | Chrást | 21,06 | 20.81 | 21.06 | -0.25 | |
12. | 17. 08. 2013 | Sport | Mokrouše | 20,27 | 20.27 | 19.93 | 0.34 | |
18. | 13. 07. 2013 | Sport | Štěnovický Borek | 22,88 | 21.83 | 22.88 | -1.05 | |
2. | 30. 06. 2013 | Sport | Mochtín | 18,14 | 18.14 | 17.66 | 0.48 | |
8. | 29. 06. 2013 | Sport | Bolkov | 19,88 | 19.88 | 19.48 | 0.4 | |
22. | 01. 06. 2013 | Nekmíř | 35,35 | 32.02 | 32.35 | -0.33 | ||
6. | 18. 05. 2013 | Sport | Horní Lukavice | 19,07 | 18.21 | 19.07 | -0.86 | |
29. | 13. 10. 2012 | Chlumčany | 18,76 | 120 | 18.76 | 101.24 | ||
30. | 08. 09. 2012 | Petrovice | 19,21 | 19.21 | 18.17 | 1.04 | ||
3. | 25. 08. 2012 | Bezděkov pod Třem. | 18,89 | 17.65 | 18.89 | -1.24 | ||
5. | 18. 08. 2012 | Stachy | 18,14 | 18.06 | 18.14 | -0.08 | ||
23. | 28. 07. 2012 | Horní Hradiště | 20,98 | 20.98 | 18.63 | 2.35 | ||
4. | 22. 07. 2012 | Krašovice | 18,72 | 18.72 | 17.8 | 0.92 | ||
8. | 21. 07. 2012 | Štěnovický Borek | 18,46 | 18.46 | 17.79 | 0.67 | ||
14. | 23. 06. 2012 | Nišovice | 20,57 | 20.57 | 17.93 | 2.64 | ||
9. | 09. 06. 2012 | Žernovice | 19,68 | 19.68 | 17.97 | 1.71 | ||
15. | 20. 08. 2011 | Dolany | 24,20 | 20.31 | 24.2 | -3.89 | ||
8. | 30. 07. 2011 | Horní Hradiště | 18,72 | 18.72 | 17.87 | 0.85 | ||
4. | 23. 07. 2011 | Přechovice | 22,09 | 20.85 | 22.09 | -1.24 | ||
4. | 23. 07. 2011 | Přechovice | 22,09 | 20.85 | 22.09 | -1.24 | ||
11. | 16. 07. 2011 | Stachy | 20,91 | 20.91 | 20.64 | 0.27 | ||
20. | 03. 07. 2011 | Mochtín | 19,63 | 18.79 | 19.63 | -0.84 | ||
15. | 02. 07. 2011 | Louňová | 20,04 | 20.04 | 19.77 | 0.27 | ||
27. | 18. 06. 2011 | Úherce | 19,26 | 18.83 | 19.26 | -0.43 | ||
27. | 18. 06. 2011 | Úherce | 19,26 | 18.83 | 19.26 | -0.43 | ||
20. | 11. 06. 2011 | Štěnovický Borek | 26,18 | 26.18 | 25.23 | 0.95 | ||
4. | 04. 06. 2011 | Horní Lukavice | 18,48 | 18.38 | 18.48 | -0.1 | ||
7. | 11. 09. 2010 | Horní Hradiště (PS) | 18,59 | 18.59 | 17.7 | 0.89 | ||
13. | 29. 08. 2010 | Bezděkov pod Třemšínem (PB) | 20,62 | 19.05 | 20.62 | -1.57 | ||
16. | 08. 08. 2010 | Poděvousy (DO) | 20,38 | 18.8 | 20.38 | -1.58 | ||
17. | 07. 08. 2010 | Kout na Šumavě (DO) | 20,66 | 20.66 | 20.19 | 0.47 | ||
14. | 01. 08. 2010 | Dolní Hradiště (PS) | 20,01 | 19.02 | 20.01 | -0.99 | ||
15. | 25. 07. 2010 | Krašovice (PS) | 19,76 | 19.58 | 19.76 | -0.18 | ||
6. | 04. 07. 2010 | Louňová (PJ) | 18,30 | 18.3 | 18.29 | 0.01 | ||
17. | 27. 06. 2010 | Bučí (PS) | 32,75 | 32.75 | 32.63 | 0.12 | ||
16. | 06. 06. 2010 | Seč (PJ) | 20,16 | 20.16 | 19.17 | 0.99 | ||
15. | 11. 07. 2009 | Týnec u Horažď. (KT) | 50,14 | 50.14 | 47.67 | 2.47 | ||
8. | 07. 07. 2007 | Týnec u Horažď. (KT) | 41,99 | 41.74 | 41.99 | -0.25 | ||
16. | 03. 08. 2002 | Maňovice | 51,65 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















