Jsme parta dobrovolných hasičů Zahnašovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00
Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděn celý náběh a kolem základny zamkovou dlažbou
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů
Nejrychlejší platné časy soutěže.
Kompletní přehled výsledků
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Zahnašovice | 16,99 | 0 | 16.99 | 16.97 | 0.02 |
2. | Mistřice | 17,14 | 0.15 | 17.14 | 17.00 | 0.14 |
3. | Pravčice | 17,32 | 0.33 | 17.15 | 17.32 | -0.17 |
4. | Mladcová | 17,41 | 0.42 | 17.12 | 17.41 | -0.29 |
5. | Radkova Lhota | 17,67 | 0.68 | 17.28 | 17.67 | -0.39 |
6. | Špičky | 17,73 | 0.74 | 17.35 | 17.73 | -0.38 |
7. | Rymice | 17,73 | 0.74 | 17.68 | 17.73 | -0.05 |
8. | Ludslavice | 17,80 | 0.81 | 17.70 | 17.80 | -0.10 |
9. | Hlinsko | 17,91 | 0.92 | 17.91 | 17.64 | 0.27 |
10. | Rychlov | 18,07 | 1.08 | 17.46 | 18.07 | -0.61 |
11. | Bratřejov | 18,18 | 1.19 | 17.86 | 18.18 | -0.32 |
12. | Chropyně | 18,37 | 1.38 | 18.37 | 17.78 | 0.59 |
13. | Karolín | 18,53 | 1.54 | 18.05 | 18.53 | -0.48 |
14. | Vítonice | 18,79 | 1.8 | 18.19 | 18.79 | -0.60 |
15. | Polkovice | 18,90 | 1.91 | 18.90 | 18.34 | 0.56 |
16. | Mysločovice | 19,17 | 2.18 | 19.10 | 19.17 | -0.07 |
17. | Luboměř | 19,34 | 2.35 | 19.34 | 17.47 | 1.87 |
17. | Nová Dědina | 19,34 | 2.35 | 17.35 | 19.34 | -1.99 |
19. | Nová Dědina B | 19,40 | 2.41 | 18.65 | 19.40 | -0.75 |
20. | Šarovy | 19,79 | 2.8 | 17.91 | 19.79 | -1.88 |
21. | Sulimov | 19,80 | 2.81 | 19.80 | 18.57 | 1.23 |
22. | Nětčice | 19,82 | 2.83 | 19.82 | 18.73 | 1.09 |
23. | Rychlov B | 20,22 | 3.23 | 19.91 | 20.22 | -0.31 |
24. | Tršice | 20,46 | 3.47 | 20.46 | 18.91 | 1.55 |
25. | Tučapy | 21,28 | 4.29 | 21.28 | 21.00 | 0.28 |
26. | Zádveřice | 21,32 | 4.33 | 21.32 | 19.87 | 1.45 |
27. | Neubuz | 21,33 | 4.34 | 21.33 | 21.28 | 0.05 |
28. | Loukov | 22,16 | 5.17 | 22.16 | 21.70 | 0.46 |
29. | Záhlinice | 22,74 | 5.75 | 22.74 | 22.32 | 0.42 |
30. | Brusné | 24,58 | 7.59 | 24.58 | 22.90 | 1.68 |
31. | Přílepy B | 26,03 | 9.04 | 25.44 | 26.03 | -0.59 |
32. | Roštění | 34,65 | 17.66 | 34.65 | 30.31 | 4.34 |
Ženy | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Pravčice | 16,97 | 0 | 16.91 | 16.97 | -0.06 |
2. | Zahnašovice | 17,83 | 0.86 | 16.86 | 17.83 | -0.97 |
3. | Rymice | 17,94 | 0.97 | 17.94 | 16.63 | 1.31 |
4. | Rychlov | 18,33 | 1.36 | 18.33 | 17.66 | 0.67 |
5. | Hlinsko | 18,53 | 1.56 | 18.53 | 18.32 | 0.21 |
6. | Bílany | 19,00 | 2.03 | 16.99 | 19.00 | -2.01 |
7. | Machová | 19,89 | 2.92 | 18.41 | 19.89 | -1.48 |
8. | Tučapy | 20,28 | 3.31 | 20.28 | 19.15 | 1.13 |
9. | Nětčice | 21,24 | 4.27 | 19.70 | 21.24 | -1.54 |
10. | Sazovice | 21,60 | 4.63 | 21.60 | 21.15 | 0.45 |
11. | Loukov | 27,84 | 10.87 | 27.84 | 27.08 | 0.76 |
12. | Lobodice | 53,19 | 36.22 | 52.22 | 53.19 | -0.97 |
14. | Veselá | MS | 871.91 | 888.88 | 888.88 | 0.00 |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.
























