Jsme parta dobrovolných hasičů Sokolí, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy soutěže.
Kompletní přehled výsledků
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Trnava | 17,29 | 0 | 17.29 | 16.74 | 0.55 |
2. | Budíkovice | 17,57 | 0.28 | 17.18 | 17.57 | -0.39 |
3. | Urbanov | 17,84 | 0.55 | 17.29 | 17.84 | -0.55 |
4. | Litovany | 17,90 | 0.61 | 17.90 | 17.57 | 0.33 |
5. | Předín | 18,28 | 0.99 | 18.28 | 17.46 | 0.82 |
6. | Sedlejov | 18,55 | 1.26 | 18.55 | 18.22 | 0.33 |
7. | Hvězdoňovice | 18,94 | 1.65 | 18.94 | 18.01 | 0.93 |
7. | Kožichovice | 18,94 | 1.65 | 18.61 | 18.94 | -0.33 |
9. | Nová Ves | 19,10 | 1.81 | 18.94 | 19.10 | -0.16 |
10. | Čechtín B | 19,54 | 2.25 | 19.54 | 18.17 | 1.37 |
11. | Sokolí | 19,65 | 2.36 | 17.79 | 19.65 | -1.86 |
12. | Přibyslavice | 19,82 | 2.53 | 19.82 | 18.67 | 1.15 |
13. | Chlum | 19,87 | 2.58 | 19.38 | 19.87 | -0.49 |
14. | Kněžice | 20,70 | 3.41 | 20.70 | 20.09 | 0.61 |
15. | Kouty | 21,03 | 3.74 | 19.93 | 21.03 | -1.10 |
16. | Dolní Němčice | 22,68 | 5.39 | 22.68 | 18.29 | 4.39 |
17. | Svatoslav | 23,28 | 5.99 | 21.63 | 23.28 | -1.65 |
Ženy | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Výčapy | 18,61 | 0 | 18.61 | 18.17 | 0.44 |
2. | Radonín | 19,66 | 1.05 | 19.66 | 18.99 | 0.67 |
3. | Chlum | 21,36 | 2.75 | 19.16 | 21.36 | -2.20 |
4. | Svatoslav | 21,58 | 2.97 | 21.58 | 20.04 | 1.54 |
5. | Kněžice | 30,20 | 11.59 | 19.54 | 30.20 | -10.66 |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.