Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Racková, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
M (3B), Ž (2B), Dorost (2B s přetlakovým ventilem)
Nejrychlejší platné časy soutěže.
Kompletní přehled výsledků
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Zahnašovice | 17,54 | 0 | 17.54 | 17.28 | 0.26 |
2. | Vysoké Pole | 17,70 | 0.16 | 17.32 | 17.70 | -0.38 |
3. | Vrbětice | 17,84 | 0.3 | 17.75 | 17.84 | -0.09 |
4. | Velký Ořechov B | 17,95 | 0.41 | 17.95 | 17.61 | 0.34 |
5. | Vésky | 18,37 | 0.83 | 18.37 | 18.16 | 0.21 |
6. | Bratřejov | 18,40 | 0.86 | 18.30 | 18.40 | -0.10 |
7. | Štítná nad Vláří | 18,68 | 1.14 | 18.47 | 18.68 | -0.21 |
8. | Martinice | 18,82 | 1.28 | 18.82 | 18.21 | 0.61 |
9. | Hradčovice | 18,97 | 1.43 | 18.97 | 18.37 | 0.60 |
10. | Rymice | 19,07 | 1.53 | 19.07 | 19.02 | 0.05 |
11. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | 19,21 | 1.67 | 18.65 | 19.21 | -0.56 |
12. | Mladcová | 19,22 | 1.68 | 19.22 | 17.27 | 1.95 |
13. | Ludslavice | 19,26 | 1.72 | 18.88 | 19.26 | -0.38 |
14. | Velký Ořechov | 19,35 | 1.81 | 19.04 | 19.35 | -0.31 |
15. | Lukov | 19,80 | 2.26 | 19.74 | 19.80 | -0.06 |
16. | Veselá | 20,16 | 2.62 | 20.16 | 19.60 | 0.56 |
17. | Tečovice | 20,65 | 3.11 | 19.12 | 20.65 | -1.53 |
18. | Louky | 20,69 | 3.15 | 20.07 | 20.69 | -0.62 |
19. | Sazovice | 21,66 | 4.12 | 21.10 | 21.66 | -0.56 |
20. | Racková | 22,17 | 4.63 | 22.17 | 21.82 | 0.35 |
21. | Bratřejov B | 23,36 | 5.82 | 23.36 | 21.24 | 2.12 |
22. | Provodov | 30,87 | 13.33 | 29.97 | 30.87 | -0.90 |
23. | Míškovice | 40,14 | 22.6 | 37.45 | 40.14 | -2.69 |
Ženy | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Hřivínův Újezd | 19,32 | 0 | 18.49 | 19.32 | -0.83 |
2. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | 19,34 | 0.02 | 19.34 | 19.26 | 0.08 |
3. | Prštné | 19,43 | 0.11 | 19.43 | 19.01 | 0.42 |
4. | Rymice | 19,86 | 0.54 | 19.44 | 19.86 | -0.42 |
5. | Bratřejov | 21,00 | 1.68 | 18.34 | 21.00 | -2.66 |
6. | Tečovice | 21,29 | 1.97 | 19.62 | 21.29 | -1.67 |
7. | Zahnašovice | 22,43 | 3.11 | 22.43 | 21.32 | 1.11 |
8. | Nedašova Lhota | 22,62 | 3.3 | 22.62 | 18.28 | 4.34 |
9. | Lhota u Zlína | 22,66 | 3.34 | 21.82 | 22.66 | -0.84 |
10. | Malenovice | 33,40 | 14.08 | 31.83 | 33.40 | -1.57 |
Dorostenky | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Kaňovice | 19,84 | 0 | 18.60 | 19.84 | -1.24 |
2. | Malenovice | 23,17 | 3.33 | 23.17 | 20.80 | 2.37 |
3. | Machová | 27,57 | 7.73 | 27.57 | 27.38 | 0.19 |
4. | Lhota u Zlína | 32,68 | 12.84 | 32.56 | 32.68 | -0.12 |
Dorostenci | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Nová Dědina | 18,08 | 0 | 18.08 | 17.69 | 0.39 |
2. | Míškovice | 19,34 | 1.26 | 19.34 | 18.65 | 0.69 |
3. | Zádveřice | 21,70 | 3.62 | 21.66 | 21.70 | -0.04 |
4. | Štítná nad Vláří | 23,20 | 5.12 | 23.20 | 19.76 | 3.44 |
5. | Racková | 28,49 | 10.41 | 28.48 | 28.49 | -0.01 |
6. | Sazovice | 66,70 | 48.62 | 19.21 | 66.70 | -47.49 |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















