Jsme parta dobrovolných hasičů Přibyslavice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy soutěže.
Kompletní přehled výsledků
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Čechtín | 17,40 | 0 | 17.40 | 17.18 | 0.22 |
2. | Urbanov | 17,57 | 0.17 | 17.57 | 17.13 | 0.44 |
3. | Litovany | 18,06 | 0.66 | 17.18 | 18.06 | -0.88 |
4. | Hvězdoňovice | 18,33 | 0.93 | 18.23 | 18.33 | -0.10 |
5. | Želetava | 18,33 | 0.93 | 18.33 | 17.95 | 0.38 |
6. | Sokolí | 18,39 | 0.99 | 18.12 | 18.39 | -0.27 |
7. | Předín | 18,61 | 1.21 | 17.95 | 18.61 | -0.66 |
8. | Panská Lhota | 19,33 | 1.93 | 17.24 | 19.33 | -2.09 |
9. | Čechtín B | 19,38 | 1.98 | 18.45 | 19.38 | -0.93 |
10. | Přibyslavice | 19,60 | 2.2 | 18.50 | 19.60 | -1.10 |
11. | Nová Ves | 19,87 | 2.47 | 19.87 | 19.65 | 0.22 |
12. | Kožichovice | 20,10 | 2.7 | 20.10 | 18.72 | 1.38 |
13. | Kouty | 20,48 | 3.08 | 20.21 | 20.48 | -0.27 |
14. | Přibyslavice B | 21,19 | 3.79 | 21.19 | 19.49 | 1.70 |
15. | Kněžice | 22,90 | 5.5 | 22.90 | 21.74 | 1.16 |
16. | Svatoslav | 25,20 | 7.8 | 19.49 | 25.20 | -5.71 |
17. | Trnava | 26,52 | 9.12 | 17.46 | 26.52 | -9.06 |
18. | Radkov | 47,01 | 29.61 | 46.68 | 47.01 | -0.33 |
Ženy | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Výčapy B | 17,62 | 0 | 17.62 | 17.13 | 0.49 |
2. | Výčapy | 18,45 | 0.83 | 18.17 | 18.45 | -0.28 |
3. | Radonín | 19,27 | 1.65 | 23.22 | 19.38 | 3.84 |
4. | Okříšky | 23,22 | 5.6 | 19.38 | 23.22 | -3.84 |
5. | Svatoslav | 23,39 | 5.77 | 23.39 | 22.74 | 0.65 |
6. | Kněžice | 24,33 | 6.71 | 24.33 | 21.74 | 2.59 |
7. | Chlum | 49,81 | 32.19 | 49.81 | 48.49 | 1.32 |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.