Jsme parta dobrovolných hasičů Olešnice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Fotbalové hřiště
Nejrychlejší platné časy soutěže.
Kompletní přehled výsledků
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Olešnice X | 14,83 | 0 | 14.78 | 14.83 | -0.05 |
2. | Ludéřov | 14,91 | 0.08 | 14.80 | 14.91 | -0.11 |
3. | Bílovice | 15,01 | 0.18 | 15.00 | 15.01 | -0.01 |
4. | Otinoves | 16,34 | 1.51 | 15.98 | 16.34 | -0.36 |
5. | Niva | 16,40 | 1.57 | 16.40 | 15.71 | 0.69 |
6. | Čelechovice na Hané | 16,48 | 1.65 | 16.48 | 16.00 | 0.48 |
7. | Pavlov-výběr | 16,52 | 1.69 | 16.52 | 14.94 | 1.58 |
8. | Nemile | 16,56 | 1.73 | 15.37 | 16.56 | -1.19 |
9. | Dolany | 16,72 | 1.89 | 16.36 | 16.72 | -0.36 |
10. | Janovice | 16,76 | 1.93 | 15.35 | 16.76 | -1.41 |
11. | Domamyslice Dvojka | 16,82 | 1.99 | 16.82 | 15.92 | 0.90 |
12. | Lukov | 17,11 | 2.28 | 16.89 | 17.11 | -0.22 |
13. | Radíkov | 17,11 | 2.28 | 17.11 | 16.93 | 0.18 |
14. | Olšany u Prostějova | 17,19 | 2.36 | 16.22 | 17.19 | -0.97 |
15. | Chválkovice | 17,68 | 2.85 | 17.46 | 17.68 | -0.22 |
16. | Mysločovice | 17,70 | 2.87 | 17.70 | 16.38 | 1.32 |
17. | Třeština | 18,06 | 3.23 | 18.06 | 17.99 | 0.07 |
18. | Mladeč | 18,10 | 3.27 | 17.89 | 18.10 | -0.21 |
19. | Bezděčí u Trnávky | 18,45 | 3.62 | 17.48 | 18.45 | -0.97 |
20. | Vojnice | 19,87 | 5.04 | 19.87 | 18.68 | 1.19 |
21. | Kožušany | 23,59 | 8.76 | 22.99 | 23.59 | -0.60 |
22. | Chořelice | 31,32 | 16.49 | 29.13 | 31.32 | -2.19 |
Ženy | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Bílovice B | 19,06 | 0 | 19.06 | 18.96 | 0.10 |
2. | Kožušany | 19,18 | 0.12 | 19.18 | 19.09 | 0.09 |
3. | Haňovice | 19,39 | 0.33 | 19.39 | 17.93 | 1.46 |
4. | Krasice - Prostějov | 19,39 | 0.33 | 18.60 | 19.39 | -0.79 |
5. | Mladeč | 19,47 | 0.41 | 19.47 | 19.00 | 0.47 |
6. | Pěnčín | 19,75 | 0.69 | 18.82 | 19.75 | -0.93 |
7. | Loučany | 19,87 | 0.81 | 19.87 | 17.38 | 2.49 |
8. | Cholina | 20,12 | 1.06 | 19.47 | 20.12 | -0.65 |
9. | Velký Týnec | 20,20 | 1.14 | 20.20 | 19.21 | 0.99 |
10. | Dub nad Moravou | 20,32 | 1.26 | 19.74 | 20.32 | -0.58 |
11. | Olešnice | 20,32 | 1.26 | 20.27 | 20.32 | -0.05 |
12. | Droždín Chvádrož | 20,44 | 1.38 | 20.44 | 20.20 | 0.24 |
13. | Soběsuky B | 20,75 | 1.69 | 20.75 | 18.34 | 2.41 |
14. | Soběsuky A | 20,85 | 1.79 | 19.00 | 20.85 | -1.85 |
15. | Pavlov | 20,87 | 1.81 | 18.70 | 20.87 | -2.17 |
16. | Vojnice | 21,70 | 2.64 | 21.70 | 19.07 | 2.63 |
17. | Maršíkov | 21,76 | 2.7 | 21.76 | 21.18 | 0.58 |
18. | Čechy pod Kosířem | 23,19 | 4.13 | 23.19 | 21.28 | 1.91 |
19. | Blatec | 45,12 | 26.06 | 23.46 | 45.12 | -21.66 |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.
















Olešnice
Olešnice
SDH Olešnice X
SDH Olešnice X
SDH Olešnice X - youtube
Kalendář soutěží, výsledky a videa z celé republiky.