Jsme parta dobrovolných hasičů Dvorce, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy soutěže.
Kompletní přehled výsledků
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Žďár | 17,91 | 0 | 17.91 | 17.53 | 0.38 |
2. | Chotěmice | 18,62 | 0.71 | 18.62 | 18.42 | 0.20 |
3. | Bohdalín | 18,77 | 0.86 | 17.90 | 18.77 | -0.87 |
4. | Holašovice | 18,79 | 0.88 | 18.79 | 18.46 | 0.33 |
5. | Jaronice | 18,93 | 1.02 | 18.18 | 18.93 | -0.75 |
6. | Ústrašice B | 19,04 | 1.13 | 19.04 | 18.38 | 0.66 |
7. | Chářovice | 19,39 | 1.48 | 18.46 | 19.39 | -0.93 |
8. | Načeradec | 19,47 | 1.56 | 18.84 | 19.47 | -0.63 |
9. | Strmilov | 19,62 | 1.71 | 19.62 | 18.90 | 0.72 |
10. | Chrbonín A | 19,63 | 1.72 | 19.63 | 19.26 | 0.37 |
11. | Kamenice nad Lipou | 19,78 | 1.87 | 18.65 | 19.78 | -1.13 |
12. | Slapy | 20,07 | 2.16 | 18.23 | 20.07 | -1.84 |
13. | Skalice | 20,13 | 2.22 | 20.13 | 19.54 | 0.59 |
14. | Dvorce A | 20,41 | 2.5 | 20.41 | 19.54 | 0.87 |
15. | Zdislavice | 20,64 | 2.73 | 20.15 | 20.64 | -0.49 |
16. | Daměnice | 21,11 | 3.2 | 21.11 | 20.79 | 0.32 |
17. | Řepeč | 22,38 | 4.47 | 19.63 | 22.38 | -2.75 |
18. | Zhoř u Tábora | 22,76 | 4.85 | 19.51 | 22.76 | -3.25 |
19. | Košice | 24,27 | 6.36 | 24.27 | 22.33 | 1.94 |
20. | Dvorce B | 26,03 | 8.12 | 25.31 | 26.03 | -0.72 |
21. | Obora B | 27,99 | 10.08 | 26.80 | 27.99 | -1.19 |
22. | Tučapy dorost | 28,27 | 10.36 | 22.13 | 28.27 | -6.14 |
23. | Chválkov | 28,56 | 10.65 | 28.56 | 24.93 | 3.63 |
24. | Zdešov | 31,96 | 14.05 | 31.96 | 31.41 | 0.55 |
25. | Drunče | 35,50 | 17.59 | 31.35 | 35.50 | -4.15 |
26. | Malšice | 45,85 | 27.94 | 45.85 | 34.72 | 11.13 |
Ženy | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Daměnice A | 20,13 | 0 | 20.13 | 19.89 | 0.24 |
2. | Chotěmice | 20,91 | 0.78 | 20.91 | 20.37 | 0.54 |
3. | Kamenice nad Lipou A | 21,57 | 1.44 | 21.57 | 21.03 | 0.54 |
4. | Zdešov | 21,69 | 1.56 | 21.69 | 21.32 | 0.37 |
5. | Daměnice B | 22,33 | 2.2 | 22.33 | 22.02 | 0.31 |
6. | Dvorce B | 22,83 | 2.7 | 22.63 | 22.83 | -0.20 |
7. | Zhoř u Tábora | 24,32 | 4.19 | 24.32 | 22.17 | 2.15 |
8. | Chrbonín | 25,15 | 5.02 | 22.82 | 25.15 | -2.33 |
9. | Dvorce A | 28,12 | 7.99 | 16.85 | 28.12 | -11.27 |
10. | Nová Včelnice | 29,23 | 9.1 | 29.04 | 29.23 | -0.19 |
11. | Ústrašice | 30,75 | 10.62 | 30.75 | 30.37 | 0.38 |
12. | Košice | 36,69 | 16.56 | 30.36 | 36.69 | -6.33 |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















