Jsme parta dobrovolných hasičů Babice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy soutěže.
Kompletní přehled výsledků
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Prchalov | 16,76 | 0 | 16.76 | 16.14 | 0.62 |
2. | Špičky | 16,87 | 0.11 | 16.73 | 16.87 | -0.14 |
3. | Babice | 16,96 | 0.2 | 16.43 | 16.96 | -0.53 |
4. | Luboměř | 17,04 | 0.28 | 17.04 | 16.59 | 0.45 |
5. | Kunovice | 17,50 | 0.74 | 17.46 | 17.50 | -0.04 |
6. | Zahnašovice | 17,63 | 0.87 | 17.63 | 17.32 | 0.31 |
7. | Rymice | 17,86 | 1.1 | 17.86 | 17.77 | 0.09 |
8. | Milotice nad Bečvou | 17,91 | 1.15 | 17.34 | 17.91 | -0.57 |
9. | Mladcová | 17,98 | 1.22 | 17.98 | 17.52 | 0.46 |
10. | Rychlov | 18,02 | 1.26 | 17.63 | 18.02 | -0.39 |
11. | Opatovice | 18,28 | 1.52 | 18.28 | 17.86 | 0.42 |
12. | Olšovec | 18,53 | 1.77 | 18.53 | 17.91 | 0.62 |
13. | Ústí | 18,66 | 1.9 | 18.38 | 18.66 | -0.28 |
14. | Radkova Lhota | 18,67 | 1.91 | 18.67 | 18.41 | 0.26 |
15. | Neplachovice | 18,71 | 1.95 | 18.04 | 18.71 | -0.67 |
16. | Pravčice | 19,06 | 2.3 | 16.93 | 19.06 | -2.13 |
17. | Bohuslávky | 20,04 | 3.28 | 20.04 | 19.56 | 0.48 |
18. | Rouské | 21,69 | 4.93 | 21.23 | 21.69 | -0.46 |
19. | Drahotuše (Hranice IV) | 22,03 | 5.27 | 21.86 | 22.03 | -0.17 |
20. | Hlinsko | 23,30 | 6.54 | 23.30 | 22.63 | 0.67 |
28. | Plumlov | MS | 872.12 | 16.73 | 16.89 | -0.16 |
28. | Světlá nad Sázavou | MS | 872.12 | 19.41 | 18.41 | 1.00 |
Ženy | ||||||
| Poř. | Jméno | Čas | O | 1 | 2 | R |
1. | Špičky | 16,72 | 0 | 16.72 | 16.59 | 0.13 |
2. | Radíkov | 17,27 | 0.55 | 16.99 | 17.27 | -0.28 |
3. | Opatovice | 18,44 | 1.72 | 18.36 | 18.44 | -0.08 |
4. | Hlinsko | 19,05 | 2.33 | 17.93 | 19.05 | -1.12 |
5. | Kunovice | 19,39 | 2.67 | 17.98 | 19.39 | -1.41 |
6. | Bílany | 19,52 | 2.8 | 19.52 | 18.36 | 1.16 |
7. | Střítež nad Ludinou | 19,90 | 3.18 | 18.78 | 19.90 | -1.12 |
8. | Drahotuše (Hranice IV) | 20,10 | 3.38 | 20.10 | 19.49 | 0.61 |
9. | Partutovice | 20,25 | 3.53 | 19.52 | 20.25 | -0.73 |
10. | Paršovice | 22,48 | 5.76 | 21.59 | 22.48 | -0.89 |
11. | Loukov | 23,82 | 7.1 | 23.82 | 20.32 | 3.50 |
12. | Pravčice | 25,13 | 8.41 | 17.49 | 25.13 | -7.64 |
13. | Milotice nad Bečvou | 27,99 | 11.27 | 27.99 | 19.23 | 8.76 |
14. | Rychlov | 32,84 | 16.12 | 32.64 | 32.84 | -0.20 |
15. | Zahnašovice | 34,54 | 17.82 | 34.17 | 34.54 | -0.37 |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.















