Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Zdounky, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenciMuži>35
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
17. | 23. 08. 2024 | Litenčice - hřiště | 29,17 | 29.03 | 29.17 | -0.14 | ||
5. | 17. 08. 2024 | fotbalové hřiště Kostelany | 20,99 | 20.99 | 20.78 | 0.21 | ||
11. | 10. 08. 2024 | Pravčice | 21,19 | 21.19 | 20.53 | 0.66 | ||
10. | 29. 06. 2024 | Nová Dědina | 19,47 | 18.83 | 19.47 | -0.64 | ||
4. | 08. 06. 2024 | Počenice - Fotbalové hřiště | 20,60 | 20.58 | 20.6 | -0.02 | ||
12. | 26. 08. 2023 | Nětčice | 18,17 | 18.17 | 17.6 | 0.57 | ||
17. | 13. 08. 2023 | Křenovice | 33,69 | 19.13 | 33.69 | -14.56 | ||
12. | 12. 08. 2023 | Habrovany | 24,07 | 24.07 | 22.76 | 1.31 | ||
10. | 29. 07. 2023 | Roštění | 25,56 | 25.56 | 19.88 | 5.68 | ||
11. | 02. 07. 2023 | Nová Dědina | 22,60 | 21.97 | 22.6 | -0.63 | ||
19. | 10. 06. 2023 | Karolín | 42,31 | 22.27 | 42.31 | -20.04 | ||
22. | 30. 07. 2022 | Roštění | 25,89 | 22.65 | 25.89 | -3.24 | ||
5. | 14. 09. 2019 | Litenčice-hřiště | 19,03 | 18.65 | 19.03 | -0.38 | ||
20. | 31. 08. 2019 | Loukov (Libosváry) | 19,34 | 19.34 | 19.05 | 0.29 | ||
29. | 10. 08. 2019 | Nětčice | 21,63 | 20.99 | 21.63 | -0.64 | ||
28. | 04. 08. 2019 | Zahnašovice | 30,13 | 30.13 | 22.02 | 8.11 | ||
22. | 21. 07. 2019 | Pravčice | 21,74 | 21.08 | 21.74 | -0.66 | ||
19. | 20. 07. 2019 | Roštění | 19,86 | 18.57 | 19.86 | -1.29 | ||
18. | 29. 06. 2019 | Nová Dědina | 19,78 | 19.78 | 19.23 | 0.55 | ||
17. | 01. 06. 2019 | Tučapy | 19,74 | 19.37 | 19.74 | -0.37 | ||
17. | 01. 09. 2018 | Karolín | 20,74 | 19.13 | 20.74 | -1.61 | ||
19. | 18. 08. 2018 | Nětčice | 19,66 | 19.43 | 19.66 | -0.23 | ||
23. | 22. 07. 2018 | Pravčice | 20,51 | 19.31 | 20.51 | -1.2 | ||
22. | 21. 07. 2018 | Roštění | 20,44 | 19 | 20.44 | -1.44 | ||
26. | 15. 07. 2018 | Zahnašovice | 21,17 | 19.7 | 21.17 | -1.47 | ||
13. | 30. 06. 2018 | Nová Dědina | 21,13 | 21.13 | 20.9 | 0.23 | ||
18. | 17. 06. 2018 | Křenovice | 20,48 | 19.76 | 20.48 | -0.72 | ||
17. | 02. 06. 2018 | Počenice , fotbalový stadion | 21,84 | 0 | 0 | 0 | ||
28. | 26. 05. 2018 | Ludslavice | 26,38 | 25.42 | 26.38 | -0.96 | ||
16. | 16. 09. 2017 | Litenčice | 28,83 | 28.83 | 19.9 | 8.93 | ||
16. | 09. 09. 2017 | Křenovice | 18,44 | 17.85 | 18.44 | -0.59 | ||
14. | 20. 08. 2017 | Vítonice | 19,83 | 19.78 | 19.83 | -0.05 | ||
20. | 12. 08. 2017 | Nětčice | 18,56 | 18.56 | 18.45 | 0.11 | ||
17. | 30. 07. 2017 | Karolín | 20,78 | 19.93 | 20.78 | -0.85 | ||
38. | 30. 07. 2017 | Karolín | 20,78 | 19.93 | 20.78 | -0.85 | ||
15. | 29. 07. 2017 | Tučapy | 21,47 | 20.5 | 21.47 | -0.97 | ||
31. | 16. 07. 2017 | Zahnašovice | 20,86 | 20.55 | 20.86 | -0.31 | ||
10. | 01. 07. 2017 | Nová Dědina | 20,11 | 20.11 | 20.11 | 0 | ||
24. | 27. 05. 2017 | Ludslavice | 22,12 | 20.85 | 22.12 | -1.27 | ||
18. | 20. 08. 2016 | Nětčice | 18,63 | 18.44 | 18.63 | -0.19 | ||
25. | 15. 08. 2015 | Nětčice | 19,28 | 18.98 | 19.28 | -0.3 | ||
9. | 25. 04. 2015 | B | Medlov u Požární nádrže | 18,14 | 18.14 | 17.39 | 0.75 | |
18. | 06. 09. 2014 | Pravčice | 24,67 | 23.41 | 24.67 | -1.26 | ||
22. | 16. 08. 2014 | Nětčice | 18,37 | 18.05 | 18.37 | -0.32 | ||
19. | 02. 08. 2014 | Zahnašovice | 19,85 | 19.5 | 19.85 | -0.35 | ||
13. | 20. 07. 2014 | Nová Dědina | 21,47 | 21.47 | 21.14 | 0.33 | ||
23. | 19. 07. 2014 | Roštění | 22,55 | 20.77 | 22.55 | -1.78 | ||
19. | 07. 06. 2014 | Rychlov | 23,25 | 22.94 | 23.25 | -0.31 | ||
22. | 31. 05. 2014 | Karolín | 22,21 | 21.83 | 22.21 | -0.38 | ||
26. | 17. 08. 2013 | Nětčice | 19,83 | 19.83 | 19.35 | 0.48 | ||
22. | 04. 08. 2013 | Podhradní Lhota | 37,63 | 37.6 | 37.63 | -0.03 | ||
5. | 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 22,96 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 23. 06. 2013 | Tučapy | 21,67 | 21.67 | 21.36 | 0.31 | ||
11. | 22. 06. 2013 | Zahnašovice (KM) | 43,44 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 01. 06. 2013 | Křenovice | 20,82 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 04. 05. 2013 | Morkovice, Kroměříž | 20,22 | 19.35 | 20.22 | -0.87 | ||
13. | 27. 04. 2013 | Medlov, u požární nádrže | 32,50 | 21.91 | 32.5 | -10.59 | ||
12. | 15. 09. 2012 | Chropyně-fotbalové hřiště | 28,07 | 19.19 | 28.07 | -8.88 | ||
10. | 08. 09. 2012 | Pravčice | 21,30 | 21.27 | 21.3 | -0.03 | ||
21. | 18. 08. 2012 | Nětčice | 20,93 | 20.93 | 20.72 | 0.21 | ||
18. | 11. 08. 2012 | Podhradní Lhota | 31,54 | 31.54 | 29.14 | 2.4 | ||
16. | 21. 07. 2012 | Nová Dědina | 23,27 | 21.96 | 23.27 | -1.31 | ||
12. | 30. 06. 2012 | Tučapy | 24,77 | 22.68 | 24.77 | -2.09 | ||
22. | 02. 06. 2012 | Karolín | 60,97 | 60.97 | 21.3 | 39.67 | ||
12. | 03. 09. 2011 | Pravčice | 42,52 | 24.7 | 42.52 | -17.82 | ||
23. | 07. 08. 2011 | Podhradní Lhota | 56,46 | 56.46 | 46.93 | 9.53 | ||
13. | 30. 07. 2011 | Nětčice | 19,56 | 19.48 | 19.56 | -0.08 | ||
12. | 16. 07. 2011 | Nová Dědina | 22,33 | 22.33 | 21.76 | 0.57 | ||
24. | 04. 06. 2011 | Karolín | 36,27 | 19.83 | 36.27 | -16.44 | ||
15. | 28. 05. 2011 | Ludslavice | 36,04 | 36.04 | 28.61 | 7.43 | ||
13. | 02. 06. 2007 | Počenice, KM | 31,38 | 29.12 | 31.38 | -2.26 | ||
36. | 11. 07. 1993 | Mistřice | 38,13 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 03. 10. 2026 | Dostálová Anna | Praha, okolí Žižkovského vysílače | 729,32 | 729.32 | 729.32 | 0 | |
7. | 28. 06. 2026 | Pravčice | 24,01 | 21.94 | 24.01 | -2.07 | ||
7. | 16. 08. 2025 | Nětčice | 39,12 | 23.27 | 39.12 | -15.85 | ||
10. | 28. 06. 2025 | Nová Dědina | 23,91 | 21.42 | 23.91 | -2.49 | ||
8. | 31. 05. 2025 | Ludslavice | 21,34 | 20.33 | 21.34 | -1.01 | ||
7. | 17. 08. 2024 | fotbalové hřiště Kostelany | 32,34 | 29.35 | 32.34 | -2.99 | ||
6. | 08. 06. 2024 | Karolín | 20,48 | 20.21 | 20.48 | -0.27 | ||
2. | 08. 06. 2024 | Počenice - Fotbalové hřiště | 20,38 | 20.38 | 19.48 | 0.9 | ||
6. | 25. 05. 2024 | Ludslavice | 22,42 | 20.5 | 22.42 | -1.92 | ||
8. | 04. 05. 2024 | Morkovice | 24,27 | 24.05 | 24.27 | -0.22 | ||
5. | 22. 07. 2023 | Kostelany | 29,42 | 29.3 | 29.42 | -0.12 | ||
7. | 30. 06. 2023 | Vrchoslavice, fotbalové hřiště | 23,66 | 21.53 | 23.66 | -2.13 | ||
7. | 14. 09. 2019 | Litenčice-hřiště | 47,69 | 23.17 | 47.69 | -24.52 | ||
4. | 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 27,98 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 06. 2013 | Zahnašovice (KM) | 19,77 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 04. 05. 2013 | Morkovice, Kroměříž | 21,59 | 21.4 | 21.59 | -0.19 | ||
3. | 15. 09. 2012 | Chropyně-fotbalové hřiště | 20,66 | 20.66 | 19.6 | 1.06 | ||
6. | 26. 08. 2012 | Vítonice | 20,22 | 18.98 | 20.22 | -1.24 | ||
6. | 18. 08. 2012 | Nětčice | 20,66 | 19.6 | 20.66 | -1.06 | ||
5. | 11. 08. 2012 | Podhradní Lhota | 21,82 | 21.78 | 21.82 | -0.04 | ||
6. | 28. 07. 2012 | Loukov | 29,12 | 29.12 | 21.04 | 8.08 | ||
3. | 21. 07. 2012 | Nová Dědina | 20,47 | 19.93 | 20.47 | -0.54 | ||
6. | 30. 06. 2012 | Tučapy | 21,38 | 19.63 | 21.38 | -1.75 | ||
9. | 09. 06. 2012 | Rychlov | 25,65 | 25.65 | 18.66 | 6.99 | ||
4. | 03. 06. 2012 | Rymice | 19,89 | 19.89 | 19.67 | 0.22 | ||
4. | 02. 06. 2012 | Karolín | 22,98 | 22.66 | 22.98 | -0.32 | ||
6. | 26. 05. 2012 | Ludslavice | 35,10 | 18.93 | 35.1 | -16.17 | ||
10. | 19. 05. 2012 | Počenice | 42,75 | 26.94 | 42.75 | -15.81 | ||
8. | 12. 05. 2012 | Zahnašovice (KM) | 43,02 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 03. 09. 2011 | Pravčice | 20,26 | 20.26 | 19.93 | 0.33 | ||
5. | 13. 08. 2011 | Dobrotice | 22,01 | 22.01 | 21.4 | 0.61 | ||
9. | 07. 08. 2011 | Podhradní Lhota | 21,48 | 21.42 | 21.48 | -0.06 | ||
10. | 30. 07. 2011 | Nětčice | 34,97 | 34.79 | 34.97 | -0.18 | ||
6. | 16. 07. 2011 | Nová Dědina | 27,86 | 27.86 | 22.51 | 5.35 | ||
9. | 11. 06. 2011 | Rychlov | 26,95 | 26.59 | 26.95 | -0.36 | ||
5. | 04. 06. 2011 | Karolín | 22,79 | 22.79 | 21.64 | 1.15 | ||
10. | 28. 05. 2011 | Ludslavice | 32,66 | 21.26 | 32.66 | -11.4 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 19,25 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
6. | 14. 06. 2014 | Litenčice | 36,97 | 36.55 | 36.97 | -0.42 | ||
9. | 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 42,80 | 0 | 0 | 0 | ||
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 12. 09. 2015 | Hřivínův Újezd | 19,56 | 19.41 | 19.56 | -0.15 | ||
5. | 16. 08. 2015 | Lhota | 17,93 | 17.93 | 17.71 | 0.22 | ||
6. | 02. 08. 2015 | Lukov | 19,27 | 19.27 | 17.99 | 1.28 | ||
2. | 28. 06. 2015 | Sazovice | 18,67 | 18.67 | 17.39 | 1.28 | ||
Muži>35 | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 21,89 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.














