Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Zborovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíMuži>35
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 11. 07. 2026 | Uhřičice, fotbalové hřiště | 19,16 | 18.48 | 19.16 | -0.68 | ||
10. | 06. 06. 2026 | Počenice, fotbalové hřiště | 28,66 | 17.96 | 28.66 | -10.7 | ||
11. | 23. 05. 2026 | Litenčice, hřiště | 25,96 | 18.31 | 25.96 | -7.65 | ||
5. | 09. 05. 2026 | Seloutky | 20,65 | 20.65 | 18.34 | 2.31 | ||
2. | 02. 05. 2026 | Chropyně, fotbalové hřiště | 18,51 | 18.51 | 17.66 | 0.85 | ||
3. | 06. 09. 2025 | Fotbalové hřiště Chropyně | 16,12 | 15.82 | 16.12 | -0.3 | ||
9. | 30. 08. 2025 | Výkleky | 24,02 | 24.02 | 22.58 | 1.44 | ||
7. | 23. 08. 2025 | Rokytnice u hasičské zbrojnice | 39,53 | 24.4 | 39.53 | -15.13 | ||
7. | 16. 08. 2025 | Nětčice | 16,00 | 16 | 15.72 | 0.28 | ||
5. | 16. 08. 2025 | Lobodice-hasičský areál | 21,83 | 17.6 | 21.83 | -4.23 | ||
5. | 02. 08. 2025 | Rychlov Skála | 19,39 | 18.38 | 19.39 | -1.01 | ||
4. | 12. 07. 2025 | Uhřičice - fotbalový stadion | 20,07 | 19.86 | 20.07 | -0.21 | ||
3. | 05. 07. 2025 | Chropyně -fotbalový stadion | 19,35 | 17.93 | 19.35 | -1.42 | ||
10. | 07. 06. 2025 | Počenice -fotbalové hřiště | 49,45 | 19.25 | 49.45 | -30.2 | ||
10. | 10. 05. 2025 | Seloutky | 21,89 | 20.19 | 21.89 | -1.7 | ||
5. | 03. 05. 2025 | Litenčice-hřiště | 19,39 | 19.39 | 18.8 | 0.59 | ||
6. | 26. 04. 2025 | Medlov arela TJ u vodní nádrže | 18,03 | 17.94 | 18.03 | -0.09 | ||
6. | 07. 09. 2024 | Výkleky | 20,39 | 20.08 | 20.39 | -0.31 | ||
10. | 24. 08. 2024 | Rokytnice u hasičské zbrojnice | 36,52 | 36.52 | 36.01 | 0.51 | ||
6. | 23. 08. 2024 | Litenčice - hřiště | 17,23 | 16.87 | 17.23 | -0.36 | ||
9. | 17. 08. 2024 | Nětčice | 22,27 | 22.27 | 17.74 | 4.53 | ||
5. | 17. 08. 2024 | Lobodice-hasičský areál | 19,22 | 18.44 | 19.22 | -0.78 | ||
16. | 04. 08. 2024 | Křenovice | 19,89 | 19.42 | 19.89 | -0.47 | ||
6. | 28. 07. 2024 | Rychlov u Skály | 16,72 | 16.72 | 16.64 | 0.08 | ||
21. | 08. 06. 2024 | Mirošov | 24,90 | 23.87 | 24.9 | -1.03 | ||
13. | 08. 06. 2024 | Počenice - Fotbalové hřiště | 52,61 | 28.73 | 52.61 | -23.88 | ||
2. | 11. 05. 2024 | Seloutky | 19,74 | 19.74 | 19.1 | 0.64 | ||
4. | 27. 04. 2024 | Medlov-areal TJ-u vodní nádrže | 16,01 | 16.01 | 15.9 | 0.11 | ||
6. | 16. 09. 2023 | Radslavice | 17,00 | 16.17 | 17 | -0.83 | ||
21. | 26. 08. 2023 | Haňovice | 16,53 | 16.53 | 15.99 | 0.54 | ||
10. | 26. 08. 2023 | Nětčice | 17,42 | 17.35 | 17.42 | -0.07 | ||
24. | 19. 08. 2023 | Měrotín | 19,68 | 19.68 | 16.17 | 3.51 | ||
8. | 13. 08. 2023 | Křenovice | 17,46 | 17.07 | 17.46 | -0.39 | ||
13. | 13. 08. 2023 | Křenovice | 19,66 | 18.83 | 19.66 | -0.83 | ||
14. | 11. 08. 2023 | Olešnice | 16,76 | 16.76 | 15.75 | 1.01 | ||
7. | 04. 08. 2023 | Bystřička, hřiště U Lukášů | 16,39 | 16.39 | 16.26 | 0.13 | ||
24. | 29. 07. 2023 | Drahanovice | 17,56 | 16.22 | 17.56 | -1.34 | ||
17. | 08. 07. 2023 | Bílovice (PV) | 16,65 | 16.5 | 16.65 | -0.15 | ||
19. | 01. 07. 2023 | Kožušany | 16,92 | 15.88 | 16.92 | -1.04 | ||
13. | 09. 06. 2023 | Provodovice | 17,37 | 16.65 | 17.37 | -0.72 | ||
7. | 03. 06. 2023 | Fotbalové hřiště Počenice | 22,40 | 19.19 | 22.4 | -3.21 | ||
8. | 17. 09. 2022 | Fotbalové hřiště Radslavice | 18,82 | 16.99 | 18.82 | -1.83 | ||
13. | 04. 06. 2022 | Počenice-fotbalové hřiště | 30,61 | 30.51 | 30.61 | -0.1 | ||
20. | 28. 08. 2021 | Nětčice | 20,76 | 20.76 | 20.29 | 0.47 | ||
17. | 29. 08. 2020 | Bolelouc u splavu | 22,98 | 22.44 | 22.98 | -0.54 | ||
17. | 22. 08. 2020 | LUDRA CUP Drahanovice | 17,67 | 17.67 | 17.45 | 0.22 | ||
20. | 15. 08. 2020 | Sazovice | 19,98 | 19.98 | 19.42 | 0.56 | ||
17. | 18. 07. 2020 | Kučerov | 23,24 | 21.12 | 23.24 | -2.12 | ||
6. | 14. 09. 2019 | Litenčice-hřiště | 20,59 | 19.18 | 20.59 | -1.41 | ||
8. | 07. 09. 2019 | Křenovice | 18,07 | 17.93 | 18.07 | -0.14 | ||
25. | 10. 08. 2019 | Nětčice | 17,69 | 17.17 | 17.69 | -0.52 | ||
13. | 13. 07. 2019 | Mistřice noční M+Ž 3B | 24,16 | 24.16 | 23.58 | 0.58 | ||
3. | 13. 07. 2019 | Uhřičice-fotbalové hřiště | 20,53 | 19.53 | 20.53 | -1 | ||
9. | 28. 06. 2019 | Dřevohostice | 20,43 | 20.43 | 18.73 | 1.7 | ||
17. | 09. 06. 2019 | Křenovice | 20,17 | 19 | 20.17 | -1.17 | ||
9. | 08. 06. 2019 | Bolelouc, Výletiště u splavu | 20,68 | 20.68 | 20.2 | 0.48 | ||
9. | 08. 06. 2019 | Bolelouc, Výletiště u splavu | 27,91 | 17.59 | 27.91 | -10.32 | ||
10. | 08. 06. 2019 | Císařov-u obecního úřadu | 41,05 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 07. 06. 2019 | Provodovice | 18,39 | 18.17 | 18.39 | -0.22 | ||
8. | 22. 09. 2018 | Chropyně-fotbalové hřiště | 18,19 | 18.19 | 17.99 | 0.2 | ||
10. | 08. 09. 2018 | Křenovice | 21,45 | 17.23 | 21.45 | -4.22 | ||
13. | 16. 09. 2017 | Litenčice | 22,09 | 22.09 | 20.88 | 1.21 | ||
13. | 15. 06. 2013 | Litenčice | 27,98 | 27.98 | 26.65 | 1.33 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 07. 09. 2024 | Výkleky | 20,11 | 19.36 | 20.11 | -0.75 | ||
6. | 17. 08. 2024 | Nětčice | 21,57 | 21.57 | 20.24 | 1.33 | ||
9. | 04. 08. 2024 | Křenovice | 24,12 | 24.12 | 21.23 | 2.89 | ||
7. | 29. 06. 2024 | Nová Dědina | 28,29 | 20.27 | 28.29 | -8.02 | ||
3. | 08. 06. 2024 | Počenice - Fotbalové hřiště | 21,42 | 21.42 | 21.23 | 0.19 | ||
8. | 11. 05. 2024 | Seloutky | 22,53 | 20.64 | 22.53 | -1.89 | ||
3. | 04. 05. 2024 | Chropyně fotb. Hřiště | 19,73 | 19.73 | 19.31 | 0.42 | ||
7. | 27. 04. 2024 | Medlov-areal TJ-u vodní nádrže | 26,38 | 20.75 | 26.38 | -5.63 | ||
2. | 26. 08. 2023 | Nětčice | 20,94 | 20.94 | 19.2 | 1.74 | ||
6. | 13. 08. 2023 | Křenovice | 19,27 | 19.27 | 18.29 | 0.98 | ||
6. | 03. 06. 2023 | Fotbalové hřiště Počenice | 34,75 | 34.75 | 20.72 | 14.03 | ||
3. | 10. 09. 2022 | Litenčice - hřiště | 22,19 | 21.97 | 22.19 | -0.22 | ||
6. | 04. 06. 2022 | Počenice-fotbalové hřiště | 22,35 | 21.76 | 22.35 | -0.59 | ||
2. | 14. 09. 2019 | Litenčice-hřiště | 20,72 | 20.72 | 20.45 | 0.27 | ||
9. | 08. 09. 2018 | Křenovice | 21,78 | 21.32 | 21.78 | -0.46 | ||
5. | 20. 05. 2018 | Jarošov | 24,34 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 15. 08. 2015 | Nětčice | 78,23 | 21.29 | 78.23 | -56.94 | ||
3. | 13. 06. 2015 | Litenčice | 24,24 | 23.8 | 24.24 | -0.44 | ||
7. | 25. 04. 2015 | Medlov u Požární nádrže | 23,25 | 23.25 | 21.98 | 1.27 | ||
11. | 16. 08. 2014 | Nětčice | 27,80 | 25.93 | 27.8 | -1.87 | ||
6. | 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 41,31 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 18. 08. 2012 | Nětčice | 31,88 | 24.61 | 31.88 | -7.27 | ||
10. | 21. 05. 2011 | Počenice | 31,59 | 30.91 | 31.59 | -0.68 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 15. 06. 2024 | Hasičské hřiště Nová Dědina | 17,44 | 17.42 | 17.44 | -0.02 | ||
7. | 14. 06. 2014 | Litenčice | 33,82 | 33.82 | 33.41 | 0.41 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 15. 06. 2024 | "B" | Hasičské hřiště Nová Dědina | 22,16 | 22.16 | 20.11 | 2.05 | |
4. | 15. 06. 2024 | "B" | Hasičské hřiště Nová Dědina | 22,97 | 22.41 | 22.97 | -0.56 | |
7. | 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 33,92 | 0 | 0 | 0 | ||
Muži>35 | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 13. 07. 2013 | Zdounky - areál u hřiště | 25,54 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.
