Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Zalužany, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyMuži>35Dor-ci 15 středníDor-ci 17 starší
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
6. | 08. 09. 2024 | Hřiště Vranovice | 15,46 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 07. 09. 2024 | Hřiště Vranovice | 15,21 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 18. 08. 2024 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 17,10 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 17. 08. 2024 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 14,98 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 28. 07. 2024 | Aréna Březnice | 16,05 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 14. 07. 2024 | Sportovní areál Broumy | 14,81 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 13. 07. 2024 | Sportovní areál Broumy | 15,69 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 07. 07. 2024 | Aréna Jesenice | 38,38 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 06. 07. 2024 | Aréna Jesenice | 15,28 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 23. 06. 2024 | Hřiště Radíč | 15,34 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 22. 06. 2024 | Hřiště Radíč | 14,75 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 09. 06. 2024 | Kameňák aréna Hvozdec | 15,41 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 08. 06. 2024 | B | Aréna Zalužany | 15,27 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 08. 06. 2024 | Aréna Zalužany | 14,94 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 20. 08. 2023 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,68 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 19. 08. 2023 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,44 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 23. 07. 2023 | Aréna Jesenice | 16,15 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 16. 07. 2023 | Sportovní areál Broumy | 15,01 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 15. 07. 2023 | Sportovní areál Broumy | 15,31 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 02. 07. 2023 | Hřiště Vranovice | 17,27 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 01. 07. 2023 | Hřiště Vranovice | 15,70 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 25. 06. 2023 | Hřiště Radíč | 15,63 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 24. 06. 2023 | Hřiště Radíč | 15,22 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 10. 06. 2023 | Aréna Zalužany | 15,12 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 10. 06. 2023 | B | Aréna Zalužany | 15,32 | 0 | 0 | 0 | |
12. | 20. 08. 2022 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 18,04 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 07. 08. 2022 | Aréna Jesenice | 15,49 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 06. 08. 2022 | Aréna Jesenice | 20,67 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 24. 07. 2022 | Sportovní areál Broumy | 16,14 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 23. 07. 2022 | Sportovní areál Broumy | 15,18 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 26. 06. 2022 | Hřiště Vranovice | 16,42 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 25. 06. 2022 | Aréna Zalužany | 16,80 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 25. 06. 2022 | B | Aréna Zalužany | 16,80 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 12. 06. 2022 | Aréna Březnice | 16,10 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 11. 06. 2022 | Aréna Březnice | 17,77 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 29. 05. 2022 | Hřiště Radíč | 18,07 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 28. 05. 2022 | Hřiště Radíč | 16,30 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 15. 08. 2021 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 16,63 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 14. 08. 2021 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 16,01 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 01. 08. 2021 | Aréna Jesenice | 19,78 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 31. 07. 2021 | Aréna Jesenice | 17,37 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 25. 07. 2021 | Sportovní areál Broumy | 25,09 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 24. 07. 2021 | Sportovní areál Broumy | 25,46 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 17. 07. 2021 | Hřiště Radíč | 16,91 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 18. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 14,98 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 17. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,29 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 04. 08. 2019 | Aréna Jesenice | 15,67 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 03. 08. 2019 | Park Nalžovice | 16,26 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 28. 07. 2019 | Sportovní areál Broumy | 15,14 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 27. 07. 2019 | Sportovní areál Broumy | 15,32 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 14. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 16,81 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 13. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 15,90 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 30. 06. 2019 | Hřiště Radíč | 16,50 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 29. 06. 2019 | Hřiště Radíč | 15,36 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 09. 06. 2019 | Aréna Březnice | 14,96 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 08. 06. 2019 | Aréna Zalužany | 20,34 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 01. 09. 2018 | Park Nalžovice | 15,71 | 0 | 0 | 0 | ||
24. | 05. 08. 2018 | Bezděkov pod Třemšínem | 19,92 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 29. 07. 2018 | Sportovní areál Broumy | 14,99 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 28. 07. 2018 | Sportovní areál Broumy | 14,96 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 22. 07. 2018 | Hřiště Solopysky | 15,75 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 21. 07. 2018 | Hřiště Solopysky | 15,01 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 30. 06. 2018 | Aréna Zalužany | 15,42 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 10. 06. 2018 | Hřiště Radíč | 15,40 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 09. 06. 2018 | Hřiště Radíč | 14,82 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 07. 10. 2017 | Chlumčany | 15,43 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 19. 08. 2017 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,03 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 30. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 15,08 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 29. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 14,65 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 23. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 19,25 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 22. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 15,04 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 15. 07. 2017 | Park Nalžovice | 23,22 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 09. 07. 2017 | Areál Valcha | 16,03 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 08. 07. 2017 | Areál Valcha | 15,28 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 01. 07. 2017 | Hřiště Tochovice | 14,84 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 18. 06. 2017 | Hřiště Radíč | 16,10 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 17. 06. 2017 | Hřiště Radíč | 15,09 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 10. 06. 2017 | Aréna Zalužany | 14,75 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 08. 10. 2016 | Chlumčany | 16,76 | 17.24 | 16.76 | 0.48 | ||
8. | 10. 09. 2016 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 15,12 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 21. 08. 2016 | Hřiště Radíč | 15,82 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 20. 08. 2016 | Hřiště Radíč | 14,55 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 31. 07. 2016 | Sportovní areál Broumy | 15,21 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 30. 07. 2016 | Sportovní areál Broumy | 15,29 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 24. 07. 2016 | Hřiště Solopysky | 15,14 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 23. 07. 2016 | Hřiště Solopysky | 15,14 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 17. 07. 2016 | Park Nalžovice | 18,42 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 10. 07. 2016 | Areál Valcha | 15,78 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 09. 07. 2016 | Areál Valcha | 15,71 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 25. 06. 2016 | Hřiště Tochovice | 15,71 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 11. 06. 2016 | Aréna Zalužany | 15,84 | 0 | 0 | 0 | ||
19. | 10. 10. 2015 | Chlumčany | 16,60 | 17.86 | 16.6 | 1.26 | ||
7. | 29. 08. 2015 | Nalžovice | 15,68 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 23. 08. 2015 | Radíč | 15,68 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 22. 08. 2015 | Sedlčany | 15,50 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 09. 08. 2015 | Chrást | 21,79 | 21.79 | 20.92 | 0.87 | ||
8. | 02. 08. 2015 | Broumy | 15,62 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 01. 08. 2015 | Broumy | 16,71 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 19. 07. 2015 | Solopysky | 15,89 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 18. 07. 2015 | Solopysky | 15,67 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 12. 07. 2015 | Valcha | 16,57 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 11. 07. 2015 | Valcha | 16,53 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 21. 06. 2015 | Zalužany | 16,25 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 20. 06. 2015 | Tochovice | 32,81 | 0 | 0 | 0 | ||
29. | 11. 10. 2014 | Chlumčany | 18,06 | 18.06 | 18.23 | -0.17 | ||
6. | 06. 09. 2014 | Valcha | 17,28 | 15.56 | 17.28 | -1.72 | ||
4. | 31. 08. 2014 | Sedlčany | 15,98 | 15.57 | 15.98 | -0.41 | ||
12. | 30. 08. 2014 | Petrovice | 23,92 | 23.92 | 23.42 | 0.5 | ||
11. | 17. 08. 2014 | Buková | 16,88 | 16.88 | 16.19 | 0.69 | ||
7. | 16. 08. 2014 | Zalužany | 16,16 | 15.4 | 16.16 | -0.76 | ||
17. | 03. 08. 2014 | Nalžovice | 25,27 | 25.27 | 17.49 | 7.78 | ||
5. | 02. 08. 2014 | Radíč | 15,60 | 15.6 | 15.56 | 0.04 | ||
10. | 20. 07. 2014 | Solopysky | 16,82 | 16.2 | 16.82 | -0.62 | ||
9. | 13. 07. 2014 | Prostřední Lhota | 19,98 | 19.39 | 19.98 | -0.59 | ||
9. | 12. 07. 2014 | Prostřední Lhota | 16,97 | 16.71 | 16.97 | -0.26 | ||
10. | 21. 06. 2014 | Tochovice | 17,29 | 17.29 | 16.7 | 0.59 | ||
26. | 12. 10. 2013 | Chlumčany | 18,05 | 0 | 18.05 | -18.05 | ||
6. | 31. 08. 2013 | Valcha | 16,21 | 16.21 | 16.06 | 0.15 | ||
1. | 18. 08. 2013 | Petrovice, hřiště | 15,79 | 15.56 | 15.79 | -0.23 | ||
9. | 17. 08. 2013 | Věšín, hřiště | 17,09 | 16.53 | 17.09 | -0.56 | ||
4. | 10. 08. 2013 | Zalužany, areál | 15,54 | 15.54 | 15.51 | 0.03 | ||
7. | 20. 07. 2013 | Solopysky, hřiště | 15,78 | 15.76 | 15.78 | -0.02 | ||
13. | 14. 07. 2013 | Prostřední Lhota, hřiště | 18,92 | 18.92 | 18.72 | 0.2 | ||
7. | 13. 07. 2013 | Prostřední Lhota, hřiště | 15,70 | 15.7 | 15.52 | 0.18 | ||
7. | 09. 06. 2013 | Kňovice, hřiště | 15,83 | 15.83 | 15.43 | 0.4 | ||
10. | 26. 05. 2013 | Bojanovice | 17,99 | 16.94 | 17.99 | -1.05 | ||
18. | 06. 10. 2010 | Chlumčany | 18,82 | 34.36 | 18.82 | 15.54 | ||
15. | 03. 07. 2005 | C | Lhůta (PJ) | 31,28 | 0 | 0 | 0 | |
22. | 03. 07. 2005 | B | Lhůta (PJ) | 38,86 | 0 | 0 | 0 | |
11. | 05. 07. 2004 | Lhůta | 27,13 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 05. 07. 2004 | B | Lhůta | 32,46 | 0 | 0 | 0 | |
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 08. 09. 2024 | Hřiště Vranovice | 18,64 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 07. 09. 2024 | Hřiště Vranovice | 48,65 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 18. 08. 2024 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 17,47 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 17. 08. 2024 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 43,04 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 28. 07. 2024 | Aréna Březnice | 20,28 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 27. 07. 2024 | Aréna Březnice | 17,46 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 14. 07. 2024 | Sportovní areál Broumy | 17,83 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 13. 07. 2024 | Sportovní areál Broumy | 17,65 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 07. 07. 2024 | Aréna Jesenice | 22,08 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 06. 07. 2024 | Aréna Jesenice | 18,51 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 23. 06. 2024 | Hřiště Radíč | 18,75 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 22. 06. 2024 | Hřiště Radíč | 31,91 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 09. 06. 2024 | Kameňák aréna Hvozdec | 28,16 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 06. 2024 | Aréna Zalužany | 18,18 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 20. 08. 2023 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 17,45 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 19. 08. 2023 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 18,15 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 23. 07. 2023 | Aréna Jesenice | 20,87 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 22. 07. 2023 | Aréna Jesenice | 19,27 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 16. 07. 2023 | Sportovní areál Broumy | 19,43 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 15. 07. 2023 | Sportovní areál Broumy | 26,42 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 02. 07. 2023 | Hřiště Vranovice | 23,55 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 01. 07. 2023 | Hřiště Vranovice | 25,17 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 25. 06. 2023 | Hřiště Radíč | 18,75 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 24. 06. 2023 | Hřiště Radíč | 18,25 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 10. 06. 2023 | Aréna Zalužany | 19,69 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 28. 08. 2022 | Park Nalžovice | 35,53 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 21. 08. 2022 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 19,16 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 20. 08. 2022 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 20,03 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 07. 08. 2022 | Aréna Jesenice | 24,42 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 06. 08. 2022 | Aréna Jesenice | 21,48 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 24. 07. 2022 | Sportovní areál Broumy | 19,50 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 26. 06. 2022 | Hřiště Vranovice | 24,63 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 25. 06. 2022 | Aréna Zalužany | 18,63 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 12. 06. 2022 | Aréna Březnice | 20,33 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 11. 06. 2022 | Aréna Březnice | 21,47 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 29. 05. 2022 | Hřiště Radíč | 21,42 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 28. 05. 2022 | Hřiště Radíč | 38,98 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 15. 08. 2021 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 17,15 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 14. 08. 2021 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 18,34 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 01. 08. 2021 | Aréna Jesenice | 19,11 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 31. 07. 2021 | Aréna Jesenice | 26,87 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 25. 07. 2021 | Sportovní areál Broumy | 18,02 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 24. 07. 2021 | Sportovní areál Broumy | 17,93 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 18. 07. 2021 | Hřiště Radíč | 21,37 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 17. 07. 2021 | Hřiště Radíč | 24,99 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 30. 08. 2020 | Park Nalžovice | 17,95 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 29. 08. 2020 | Park Nalžovice | 32,14 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 16. 08. 2020 | Hřiště Vranovice | 19,32 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 15. 08. 2020 | Hřiště Vranovice | 17,65 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 18. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 18,09 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 17. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 17,42 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 04. 08. 2019 | Aréna Jesenice | 17,97 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 03. 08. 2019 | Park Nalžovice | 17,39 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 14. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 18,62 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 13. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 24,06 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 30. 06. 2019 | Hřiště Radíč | 18,21 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 09. 06. 2019 | Aréna Březnice | 18,20 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 06. 2019 | Aréna Zalužany | 18,28 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 01. 09. 2018 | Park Nalžovice | 18,25 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 05. 08. 2018 | Bezděkov pod Třemšínem | 18,31 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 29. 07. 2018 | Sportovní areál Broumy | 27,74 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 28. 07. 2018 | Sportovní areál Broumy | 17,30 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 07. 2018 | Hřiště Solopysky | 18,00 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 21. 07. 2018 | Hřiště Solopysky | 21,07 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 30. 06. 2018 | Aréna Zalužany | 17,06 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 10. 06. 2018 | Hřiště Radíč | 29,37 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 09. 06. 2018 | Hřiště Radíč | 18,07 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 07. 10. 2017 | Chlumčany | 21,69 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 19. 08. 2017 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 33,65 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 30. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 18,30 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 29. 07. 2017 | Sportovní areál Broumy | 17,71 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 23. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 18,90 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 22. 07. 2017 | Hřiště Solopysky | 18,50 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 15. 07. 2017 | Park Nalžovice | 32,00 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 09. 07. 2017 | Areál Valcha | 30,42 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 08. 07. 2017 | Areál Valcha | 17,31 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 01. 07. 2017 | Hřiště Tochovice | 22,12 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 18. 06. 2017 | Hřiště Radíč | 17,43 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 17. 06. 2017 | Hřiště Radíč | 20,15 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 10. 06. 2017 | Aréna Zalužany | 23,04 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 08. 10. 2016 | Chlumčany | 42,26 | 120 | 42.26 | 77.74 | ||
1. | 10. 09. 2016 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 17,93 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 21. 08. 2016 | Hřiště Radíč | 34,61 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 20. 08. 2016 | Hřiště Radíč | 18,08 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 31. 07. 2016 | Sportovní areál Broumy | 40,68 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 30. 07. 2016 | Sportovní areál Broumy | 17,77 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 24. 07. 2016 | Hřiště Solopysky | 19,18 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 23. 07. 2016 | Hřiště Solopysky | 18,98 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 17. 07. 2016 | Park Nalžovice | 26,14 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 10. 07. 2016 | Areál Valcha | 21,23 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 09. 07. 2016 | Areál Valcha | 21,86 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 25. 06. 2016 | Hřiště Tochovice | 26,03 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 11. 06. 2016 | Aréna Zalužany | 19,25 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 29. 08. 2015 | Nalžovice | 19,76 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 23. 08. 2015 | Radíč | 17,62 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 22. 08. 2015 | Sedlčany | 19,19 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 02. 08. 2015 | Broumy | 19,25 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 01. 08. 2015 | Broumy | 53,63 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 19. 07. 2015 | Solopysky | 18,81 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 18. 07. 2015 | Solopysky | 22,42 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 12. 07. 2015 | Valcha | 33,42 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 11. 07. 2015 | Valcha | 19,56 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 11. 10. 2014 | Chlumčany | 18,78 | 18.78 | 21.03 | -2.25 | ||
1. | 06. 09. 2014 | Valcha | 17,64 | 17.64 | 17.48 | 0.16 | ||
10. | 17. 08. 2014 | Buková | 48,86 | 48.86 | 22.9 | 25.96 | ||
2. | 16. 08. 2014 | Zalužany | 17,92 | 17.92 | 17.86 | 0.06 | ||
3. | 03. 08. 2014 | Nalžovice | 18,67 | 18.33 | 18.67 | -0.34 | ||
4. | 02. 08. 2014 | Radíč | 18,93 | 18.93 | 18.34 | 0.59 | ||
3. | 19. 07. 2014 | Solopysky | 18,32 | 18.32 | 18.03 | 0.29 | ||
4. | 13. 07. 2014 | Prostřední Lhota | 18,15 | 18.15 | 17.71 | 0.44 | ||
6. | 12. 07. 2014 | Prostřední Lhota | 19,48 | 18.08 | 19.48 | -1.4 | ||
3. | 21. 06. 2014 | Tochovice | 19,51 | 19.28 | 19.51 | -0.23 | ||
4. | 12. 10. 2013 | Hyeny | Chlumčany | 20,07 | 20.07 | 21.1 | -1.03 | |
2. | 07. 09. 2013 | Bezděkov pod Třem. | 18,90 | 18.39 | 18.9 | -0.51 | ||
2. | 31. 08. 2013 | Valcha | 18,95 | 18.95 | 18.95 | 0 | ||
3. | 18. 08. 2013 | Petrovice, hřiště | 18,81 | 18.71 | 18.81 | -0.1 | ||
1. | 17. 08. 2013 | Věšín, hřiště | 17,62 | 17.4 | 17.62 | -0.22 | ||
1. | 10. 08. 2013 | Zalužany, areál | 17,17 | 17.07 | 17.17 | -0.1 | ||
4. | 21. 07. 2013 | Solopysky, hřiště | 17,69 | 17.69 | 17.29 | 0.4 | ||
3. | 20. 07. 2013 | Solopysky, hřiště | 18,39 | 17.94 | 18.39 | -0.45 | ||
5. | 14. 07. 2013 | Prostřední Lhota, hřiště | 18,73 | 17.18 | 18.73 | -1.55 | ||
1. | 13. 07. 2013 | Prostřední Lhota, hřiště | 17,92 | 17.65 | 17.92 | -0.27 | ||
4. | 29. 06. 2013 | Tochovice | 18,64 | 17.84 | 18.64 | -0.8 | ||
5. | 09. 06. 2013 | Kňovice, hřiště | 19,85 | 19.57 | 19.85 | -0.28 | ||
Muži>35 | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 17. 08. 2019 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 28,35 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 13. 07. 2019 | Hřiště Vranovice | 18,76 | 0 | 0 | 0 | ||
Dor-ci 15 střední | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 26. 04. 2026 | Michálek Daniel | Kaplice | 19,71 | 19.71 | 23.02 | -3.31 | |
Dor-ci 17 starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
19. | 26. 04. 2026 | Vanc Michal | Kaplice | 21,04 | 21.04 | 22.5 | -1.46 | |
34. | 28. 03. 2026 | Vanc Michal | Jablonec nad Nisou | 19,39 | 19.39 | 19.51 | -0.12 | |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.









