Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Únanov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíSmíšený dorostDor-ci 14 mladšíDor-ky 14 mladšíPS 12 muži
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
1. | 05. 09. 2026 | Chvalovice - hasičské hřiště | 15,38 | 15.38 | 15.21 | 0.17 | ||
26. | 09. 08. 2026 | Stará Říše | 17,17 | 17.17 | 17.14 | 0.03 | ||
3. | 08. 08. 2026 | Pasohlávky - fotbalové hřiště | 18,24 | 17.07 | 18.24 | -1.17 | ||
3. | 04. 07. 2026 | Mikulovice- hasičské hřiště | 17,41 | 17.32 | 17.41 | -0.09 | ||
2. | 12. 06. 2026 | Bojanovice | 16,69 | 16.34 | 16.69 | -0.35 | ||
2. | 30. 05. 2026 | Dobřínsko- hřiště | 17,86 | 17.41 | 17.86 | -0.45 | ||
8. | 06. 09. 2025 | Chvalovice - hasičské hřiště | 22,54 | 21.7 | 22.54 | -0.84 | ||
3. | 09. 08. 2025 | Poštorná - ChNV - golf. odp. | 19,95 | 19.95 | 19.76 | 0.19 | ||
6. | 08. 08. 2025 | Mikulovice | 16,32 | 16.32 | 16.03 | 0.29 | ||
6. | 05. 07. 2025 | Únanov | Křepice (ZN), fotbalové hřiště | 16,46 | 17.77 | 16.46 | 1.31 | |
6. | 05. 07. 2025 | Mikulovice- hasičské hřiště | 20,79 | 20.6 | 20.79 | -0.19 | ||
7. | 31. 05. 2025 | Dobřínsko- hřiště | 20,36 | 19.72 | 20.36 | -0.64 | ||
8. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 20,53 | 20.55 | 20.53 | 0.02 | ||
8. | 24. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 20,55 | 20.55 | 20.53 | 0.02 | ||
6. | 06. 09. 2024 | Krasonice noční | 18,44 | 18.44 | 16.82 | 1.62 | ||
9. | 09. 08. 2024 | Mikulovice | 15,72 | 15.72 | 15.71 | 0.01 | ||
6. | 29. 06. 2024 | Mikulovice- hasičské hřiště | 18,40 | 18.4 | 17.73 | 0.67 | ||
26. | 08. 06. 2024 | Dešná | MS | 17.29 | 17.43 | -0.14 | ||
8. | 15. 09. 2023 | Újezd | 22,10 | 19.6 | 22.1 | -2.5 | ||
12. | 22. 07. 2023 | Kobylí, hasičské cvičiště | 23,72 | 23.72 | 17.4 | 6.32 | ||
2. | 14. 07. 2023 | Hodonice, hasičské hřiště M+Ž | 18,61 | 18.25 | 18.61 | -0.36 | ||
2. | 15. 07. 2022 | Hodonice, Hasičské hřiště, M+Ž | 16,21 | 15.84 | 16.21 | -0.37 | ||
8. | 09. 07. 2022 | Mikulovice hřiště | 33,31 | 30.56 | 33.31 | -2.75 | ||
7. | 26. 06. 2022 | Chvalovice, has, areál ZMĚNA | 44,18 | 25.3 | 44.18 | -18.88 | ||
13. | 25. 06. 2022 | Vranín areál U Havrana | 32,56 | 32.56 | 32.04 | 0.52 | ||
20. | 18. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice ZNL, hřiště | MS | 120 | 120 | 0 | ||
9. | 11. 09. 2021 | Krasonice - noční | 17,00 | 17 | 16.31 | 0.69 | ||
6. | 31. 07. 2021 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 20,29 | 20.29 | 20.01 | 0.28 | ||
29. | 22. 08. 2020 | Petrovice | 24,71 | 22.44 | 24.71 | -2.27 | ||
10. | 09. 08. 2020 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 19,77 | 19.6 | 19.77 | -0.17 | ||
17. | 18. 07. 2020 | Dorost | Mikulovice | 23,18 | 22.58 | 23.18 | -0.6 | |
5. | 14. 09. 2019 | Petrovice | 18,98 | 18.98 | 18.33 | 0.65 | ||
4. | 24. 08. 2019 | Chvalovice, sportovní areál | 19,51 | 19.04 | 19.51 | -0.47 | ||
6. | 17. 08. 2019 | Lesná, hřiště | 18,05 | 18.05 | 17.98 | 0.07 | ||
12. | 17. 08. 2019 | Vranín | 20,46 | 20.46 | 20.35 | 0.11 | ||
13. | 10. 08. 2019 | Loděnice, fotbalové hřiště | 56,56 | 49.18 | 56.56 | -7.38 | ||
5. | 27. 07. 2019 | Kobylí, hasičské hřiště | 18,76 | 18.76 | 18.76 | 0 | ||
5. | 20. 07. 2019 | Miroslav, před Hasičskou zbroj | 20,79 | 20.17 | 20.79 | -0.62 | ||
5. | 13. 07. 2019 | Vedrovice, fotbalové hřiště | 20,07 | 20.07 | 19.94 | 0.13 | ||
4. | 06. 07. 2019 | Božice, fotbalové hřiště | 19,24 | 18.97 | 19.24 | -0.27 | ||
9. | 30. 06. 2019 | Výrovice, sportovní areál | 19,25 | 19 | 19.25 | -0.25 | ||
8. | 29. 06. 2019 | Mikulovice, hřiště | 20,77 | 20.65 | 20.77 | -0.12 | ||
11. | 08. 06. 2019 | Dešná | 18,46 | 18.46 | 16.77 | 1.69 | ||
4. | 01. 06. 2019 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 20,64 | 19.67 | 20.64 | -0.97 | ||
8. | 25. 05. 2019 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 19,44 | 19.44 | 18.96 | 0.48 | ||
8. | 25. 05. 2019 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 19,44 | 19.44 | 18.96 | 0.48 | ||
6. | 12. 05. 2019 | Mikulovice hřiště | 22,41 | 120 | 22.41 | 97.59 | ||
8. | 11. 08. 2018 | Lesná, fotbalové hřiště | 21,03 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 28. 07. 2018 | Mikulovice hřiště | 20,26 | 19.57 | 20.26 | -0.69 | ||
13. | 22. 08. 2015 | Vedrovice, fotbalové hřiště | 21,20 | 21.2 | 21.2 | 0 | ||
5. | 15. 08. 2015 | Černín - u Bieglerova mlýna | 17,96 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 08. 08. 2015 | Loděnice, fotbalové hřiště | 19,03 | 18.47 | 19.03 | -0.56 | ||
15. | 02. 08. 2015 | Litovany | 26,30 | 19.86 | 26.3 | -6.44 | ||
9. | 05. 07. 2015 | Jevišovice, hřiště | 20,55 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 04. 07. 2015 | Božice, hřiště | 21,57 | 19.78 | 21.57 | -1.79 | ||
5. | 20. 06. 2015 | Vémyslice, u koupaliště | 18,57 | 18.57 | 18.11 | 0.46 | ||
5. | 14. 06. 2015 | Výrovice, sportovní areál | 18,40 | 17.99 | 18.4 | -0.41 | ||
6. | 13. 06. 2015 | Dobřínsko, sportovní hřiště | 19,27 | 18.99 | 19.27 | -0.28 | ||
5. | 30. 08. 2014 | Chvalovice | 18,69 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 23. 08. 2014 | Police, Zámecký areál | 20,32 | 20.32 | 19.1 | 1.22 | ||
6. | 09. 08. 2014 | Loděnice, hřiště | 19,36 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 02. 08. 2014 | Jakubov | 19,67 | 19.67 | 18 | 1.67 | ||
6. | 12. 07. 2014 | Vedrovice | 19,09 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 06. 07. 2014 | Božice | 17,84 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 05. 07. 2014 | Jevišovice | 20,46 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 22. 06. 2014 | Výrovice | 18,57 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 21. 06. 2014 | Dobřínsko | 18,71 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 15. 06. 2014 | Vémyslice | 18,80 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 31. 05. 2014 | Jezeřany - Maršovice | 22,43 | 22.43 | 19.16 | 3.27 | ||
13. | 31. 05. 2014 | Jezeřany-Maršovice | 22,43 | 22.43 | 19.16 | 3.27 | ||
10. | 10. 05. 2014 | Trstěnice, hřiště | 21,18 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 28. 09. 2013 | Police, Zámecký areál | 17,75 | 16.59 | 17.75 | -1.16 | ||
4. | 31. 08. 2013 | Chvalovice | 18,89 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 10. 08. 2013 | Loděnice | 19,11 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 28. 07. 2013 | Petrovice | 18,57 | 17.99 | 18.57 | -0.58 | ||
4. | 27. 07. 2013 | Vedrovice | 18,75 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 20. 07. 2013 | Hodonice | 18,73 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 06. 07. 2013 | Božice | 18,98 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 05. 07. 2013 | Jevišovice | 18,76 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 22. 06. 2013 | Výrovice | 19,25 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 15. 06. 2013 | Dobřínsko | 18,80 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 06. 2013 | Vémyslice | 18,39 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 01. 06. 2013 | Trstěnice | 19,24 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 25. 05. 2013 | Jezeřany - Maršovice | 18,89 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 25. 08. 2012 | Chvalovice | 21,53 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 18. 08. 2012 | hřiště u Bieglerova mlýna | 17,15 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 18. 08. 2012 | Pravice | 19,05 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 11. 08. 2012 | Loděnice | 19,59 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 21. 07. 2012 | Hodonice | 19,13 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 07. 07. 2012 | Božice | 22,27 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 05. 07. 2012 | Jevišovice | 19,47 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 09. 06. 2012 | Vémyslice | 19,32 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 02. 06. 2012 | Trstěnice | 20,14 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 26. 05. 2012 | Jezeřany - Maršovice | 22,26 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 03. 09. 2011 | Hrušovany nad Jevišovkou | 19,56 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 27. 08. 2011 | Chvalovice | 19,91 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 13. 08. 2011 | hřiště u Bieglerova mlýna | 17,79 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 13. 08. 2011 | Pravice | 19,82 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 06. 08. 2011 | Loděnice | 20,12 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 24. 07. 2011 | Hodonice | 20,65 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 02. 07. 2011 | Božice | 20,48 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 11. 06. 2011 | Vémyslice | 21,18 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 04. 06. 2011 | Trstěnice | 20,98 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 28. 05. 2011 | Jezeřany - Maršovice | 25,07 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 07. 02. 2011 | hřiště u Bieglerova mlýna | 20,57 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 14. 08. 2010 | Černín u Bieglerova mlýna | 18,81 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 03. 07. 2010 | Černín u Bieglerova mlýna | 22,00 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 04. 07. 2009 | Černín u Bieglerova mlýna | 25,91 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 16. 08. 2008 | A | Černín - u Bieglerova mlýna | 18,71 | 0 | 0 | 0 | |
10. | 16. 08. 2008 | B | Černín - u Bieglerova mlýna | 31,10 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 05. 07. 2008 | B | Černín - u Bieglerova mlýna | 18,60 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 05. 07. 2008 | A | Černín - u Bieglerova mlýna | 18,98 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 14. 07. 2007 | Černín - u Bieglerova mlýna | 20,17 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 03. 06. 2006 | Černín - u Bieglerova mlýna | 31,65 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 05. 09. 2026 | Chvalovice - hasičské hřiště | 23,41 | 22.91 | 23.41 | -0.5 | ||
1. | 17. 07. 2026 | Hodonice | 21,31 | 21.31 | 18.71 | 2.6 | ||
4. | 12. 06. 2026 | Bojanovice | 34,79 | 34.79 | 34.2 | 0.59 | ||
5. | 30. 05. 2026 | Dobřínsko- hřiště | 24,41 | 23.21 | 24.41 | -1.2 | ||
5. | 05. 07. 2025 | Mikulovice- hasičské hřiště | 23,42 | 23.11 | 23.42 | -0.31 | ||
6. | 31. 05. 2025 | Dobřínsko- hřiště | 35,67 | 34.86 | 35.67 | -0.81 | ||
6. | 07. 09. 2024 | Chvalovice- hasičské hřiště | 36,95 | 26.46 | 36.95 | -10.49 | ||
7. | 09. 08. 2024 | Mikulovice | 21,10 | 21.1 | 20.93 | 0.17 | ||
3. | 06. 07. 2024 | Újezd- Hasičské hřiště | 21,23 | 21.23 | 20.03 | 1.2 | ||
5. | 29. 06. 2024 | Mikulovice- hasičské hřiště | 21,81 | 20.41 | 21.81 | -1.4 | ||
4. | 15. 07. 2023 | Grešlové Mýto, hřiště | 28,76 | 28.48 | 28.76 | -0.28 | ||
7. | 27. 07. 2013 | Vedrovice | 21,69 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 05. 07. 2012 | Jevišovice | 22,57 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
94. | 15. 03. 2026 | Tomášek Lukáš | Jablonec nad Nisou | 16,84 | 16.84 | 18.63 | -1.79 | |
99. | 15. 03. 2026 | Šimák Patrik | Jablonec nad Nisou | 18,62 | 23.94 | 18.62 | 5.32 | |
180. | 01. 11. 2025 | Tomášek Lukáš | Stromovka | 15,90 | 16.53 | 15.9 | 0.63 | |
203. | 01. 11. 2025 | Šimák Patrik | Stromovka | 16,82 | 16.82 | 21.1 | -4.28 | |
53. | 01. 11. 2025 | Hlávková Natálie | Stromovka | 13,09 | 13.09 | 13.13 | -0.04 | |
135. | 01. 11. 2025 | Hlávková Nela | Stromovka | 13,95 | 14.27 | 13.95 | 0.32 | |
114. | 20. 09. 2025 | Hlávková Natálie | Plzeň - dívky | 17,59 | 17.59 | 21.02 | -3.43 | |
12. | 25. 05. 2025 | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 41,90 | 41.9 | 25.99 | 15.91 | ||
111. | 29. 03. 2025 | Tomášek Lukáš | Ostrava | 17,16 | 17.54 | 17.16 | 0.38 | |
119. | 29. 03. 2025 | Šimák Patrik | Ostrava | 17,68 | 17.75 | 17.68 | 0.07 | |
137. | 29. 03. 2025 | Jaroš Prokop | Ostrava | 19,37 | 19.37 | 19.5 | -0.13 | |
39. | 29. 03. 2025 | Hlávková Natálie | Ostrava | 13,07 | 13.07 | 13.58 | -0.51 | |
107. | 29. 03. 2025 | Hlávková Nela | Ostrava | 13,98 | 13.98 | 14.42 | -0.44 | |
47. | 15. 02. 2025 | Hlávková Natálie | Jablonec nad Nisou | 13,58 | 13.58 | 15.23 | -1.65 | |
85. | 15. 02. 2025 | Hlávková Nela | Jablonec nad Nisou | 14,39 | 14.55 | 14.39 | 0.16 | |
120. | 15. 02. 2025 | Šimák Patrik | Jablonec nad Nisou | 18,29 | 18.29 | 24.53 | -6.24 | |
121. | 15. 02. 2025 | Tomášek Lukáš | Jablonec nad Nisou | 18,53 | 20.45 | 18.53 | 1.92 | |
54. | 30. 11. 2024 | Hlávková Natálie | Ostrava | 13,01 | 13.26 | 13.01 | 0.25 | |
182. | 02. 11. 2024 | Šimák Patrik | Stromovka | 16,86 | 17.58 | 16.86 | 0.72 | |
63. | 02. 11. 2024 | Hlávková Natálie | Stromovka | 13,26 | 14.48 | 13.26 | 1.22 | |
40. | 12. 10. 2024 | Hlávková Natálie | Ústí nad Labem | 12,93 | 13.62 | 12.93 | 0.69 | |
7. | 19. 09. 2021 | A | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 17,49 | 17.49 | 15.72 | 1.77 | |
10. | 19. 09. 2021 | B | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 18,49 | 17.48 | 18.49 | -1.01 | |
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
171. | 02. 11. 2025 | Tomášek Petr | Stromovka | 21,96 | 21.96 | 120 | -98.04 | |
79. | 02. 11. 2025 | Tomášková Sára | Stromovka | 17,05 | 19.49 | 17.05 | 2.44 | |
109. | 02. 11. 2025 | Haluzová Natálie | Stromovka | 17,88 | 25.04 | 17.88 | 7.16 | |
16. | 25. 05. 2025 | B | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 74,83 | 46.14 | 74.83 | -28.69 | |
101. | 29. 03. 2025 | Tomášek Petr | Ostrava | 21,45 | 22.57 | 21.45 | 1.12 | |
29. | 29. 03. 2025 | Tomášková Sára | Ostrava | 16,94 | 16.94 | 16.96 | -0.02 | |
67. | 29. 03. 2025 | Haluzová Natálie | Ostrava | 20,08 | 23.43 | 20.08 | 3.35 | |
8. | 01. 12. 2024 | Hlávková Nela | Ostrava | 14,19 | 14.24 | 14.19 | 0.05 | |
189. | 03. 11. 2024 | Tomášek Petr | Stromovka | 23,98 | 26.02 | 23.98 | 2.04 | |
16. | 03. 11. 2024 | Hlávková Nela | Stromovka | 14,84 | 14.84 | 15.68 | -0.84 | |
75. | 03. 11. 2024 | Tomášková Sára | Stromovka | 17,09 | 17.09 | 17.47 | -0.38 | |
90. | 03. 11. 2024 | Kavková Viktorie | Stromovka | 17,83 | 17.83 | 17.9 | -0.07 | |
13. | 12. 10. 2024 | Hlávková Nela | Ústí nad Labem | 14,68 | 17.25 | 14.68 | 2.57 | |
37. | 23. 09. 2023 | Hlávková Nela | Brno | 15,70 | 16.05 | 15.7 | 0.35 | |
6. | 19. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 20,07 | 20.07 | 19.53 | 0.54 | ||
Smíšený dorost | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 05. 09. 2026 | Chvalovice - hasičské hřiště | 19,80 | 19.38 | 19.8 | -0.42 | ||
4. | 04. 07. 2026 | Mikulovice- hasičské hřiště | 19,17 | 19.03 | 19.17 | -0.14 | ||
6. | 06. 09. 2025 | Chvalovice - hasičské hřiště | 26,90 | 22.92 | 26.9 | -3.98 | ||
5. | 05. 07. 2025 | Mikulovice- hasičské hřiště | 24,74 | 24.74 | 18.68 | 6.06 | ||
5. | 31. 05. 2025 | Dobřínsko- hřiště | 39,57 | 39.57 | 33.02 | 6.55 | ||
7. | 07. 09. 2024 | B | Chvalovice- hasičské hřiště | 25,44 | 25.44 | 21.06 | 4.38 | |
9. | 07. 09. 2024 | A | Chvalovice- hasičské hřiště | 34,63 | 34.63 | 33.16 | 1.47 | |
2. | 06. 07. 2024 | A | Újezd- Hasičské hřiště | 18,18 | 18.18 | 18.15 | 0.03 | |
1. | 29. 06. 2024 | A | Mikulovice- hasičské hřiště | 19,53 | 19.53 | 18.7 | 0.83 | |
5. | 29. 06. 2024 | B | Mikulovice- hasičské hřiště | 25,69 | 25.69 | 25.61 | 0.08 | |
3. | 01. 06. 2024 | A | Dobřínsko- hřiště | 19,47 | 18.94 | 19.47 | -0.53 | |
7. | 25. 05. 2024 | A | Jezeřany - Maršovice - has.hřiště | 20,56 | 18.24 | 20.56 | -2.32 | |
7. | 25. 05. 2024 | A | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 20,56 | 18.24 | 20.56 | -2.32 | |
9. | 25. 05. 2024 | B | Jezeřany - Maršovice - has.hřiště | 25,49 | 25.49 | 23.86 | 1.63 | |
9. | 25. 05. 2024 | B | Jezeřany-Maršovice- has.hřiště | 25,49 | 25.49 | 23.86 | 1.63 | |
4. | 15. 07. 2023 | Grešlové Mýto, hřiště | 19,73 | 17.66 | 19.73 | -2.07 | ||
5. | 15. 07. 2023 | Hodonice, hasičské hřiště DOR | 21,39 | 21.39 | 20.49 | 0.9 | ||
5. | 27. 05. 2023 | Jezeřany-Maršovice, has.hřiště | 23,02 | 22.11 | 23.02 | -0.91 | ||
5. | 27. 05. 2023 | Jezeřany-Maršovice, has.hřiště | 23,02 | 22.11 | 23.02 | -0.91 | ||
6. | 03. 09. 2022 | Chvalovice, hasičský areál | 27,44 | 27.44 | 27.32 | 0.12 | ||
5. | 16. 07. 2022 | Hodonice, hasičské hřiště DOR | 21,14 | 21.14 | 17.22 | 3.92 | ||
5. | 09. 07. 2022 | Mikulovice hřiště | 20,58 | 20.58 | 19.16 | 1.42 | ||
3. | 26. 06. 2022 | B | Chvalovice, has, areál ZMĚNA | 31,59 | 31.59 | 27.4 | 4.19 | |
5. | 26. 06. 2022 | Chvalovice, has, areál ZMĚNA | 33,04 | 27.88 | 33.04 | -5.16 | ||
2. | 04. 06. 2022 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 21,07 | 21.01 | 21.07 | -0.06 | ||
7. | 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 90,29 | 90.56 | 90.29 | 0.27 | ||
7. | 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 90,56 | 90.56 | 90.26 | 0.3 | ||
4. | 18. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice ZNL, hřiště | 21,88 | 21.88 | 19.83 | 2.05 | ||
4. | 18. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice BHL hřiště | 21,88 | 21.88 | 19.83 | 2.05 | ||
3. | 04. 09. 2021 | Chvalovice, hasičský areál | 21,37 | 21.37 | 21.3 | 0.07 | ||
6. | 04. 09. 2021 | B | Chvalovice, hasičský areál | 32,21 | 20.96 | 32.21 | -11.25 | |
4. | 31. 07. 2021 | Dobřínsko, fotbalové hřiště | 31,63 | 31.63 | 31.28 | 0.35 | ||
2. | 17. 07. 2021 | Mikulovice hřiště | 26,54 | 26.54 | 26.4 | 0.14 | ||
6. | 09. 08. 2020 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 24,16 | 23.89 | 24.16 | -0.27 | ||
Dor-ci 14 mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
17. | 29. 08. 2026 | Tomášek Lukáš | Výrovice | 12,25 | 13.6 | 12.25 | 1.35 | |
Dor-ky 14 mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
18. | 29. 08. 2026 | Hlávková Nela | Výrovice | 10,13 | 10.39 | 10.13 | 0.26 | |
PS 12 muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
9. | 11. 08. 2018 | Lesná, fotbalové hřiště | 22,03 | 0 | 0 | 0 | ||
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíSmíšený dorostDor-ci 14 mladšíDor-ky 14 mladšíPS 12 muži
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.