Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Újezd, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 05. 09. 2026 | Srbice | 17,16 | 120 | 17.16 | 102.84 | ||
12. | 22. 08. 2026 | Neuměř | 28,37 | 120 | 28.37 | 91.63 | ||
6. | 08. 08. 2026 | Kostelec | 16,77 | 20.04 | 16.77 | 3.27 | ||
7. | 01. 08. 2026 | Strýčkovice | 16,25 | 16.25 | 17.53 | -1.28 | ||
9. | 18. 07. 2026 | Krchleby | 17,15 | 18.83 | 17.15 | 1.68 | ||
11. | 11. 07. 2026 | Všekary - hasičské hřiště | 20,82 | 120 | 20.82 | 99.18 | ||
7. | 27. 06. 2026 | Oprechtice - hřiště Zahořany | 16,16 | 18.65 | 16.16 | 2.49 | ||
8. | 20. 06. 2026 | Újezd | 16,18 | 16.4 | 16.18 | 0.22 | ||
8. | 13. 06. 2026 | Honezovice | 15,92 | 15.92 | 16.12 | -0.2 | ||
10. | 30. 05. 2026 | Březí | 16,32 | 16.32 | 120 | -103.68 | ||
5. | 23. 05. 2026 | Tlumačov | 15,39 | 16.32 | 15.39 | 0.93 | ||
9. | 16. 05. 2026 | Ves Touškov | 16,77 | 17.43 | 16.77 | 0.66 | ||
8. | 23. 08. 2025 | Neuměř | 16,74 | 16.74 | 17.99 | -1.25 | ||
6. | 09. 08. 2025 | Kostelec | 15,27 | 19.69 | 15.27 | 4.42 | ||
8. | 02. 08. 2025 | Strýčkovice | 17,16 | 19.94 | 17.16 | 2.78 | ||
7. | 19. 07. 2025 | Krchleby | 16,16 | 16.25 | 16.16 | 0.09 | ||
4. | 12. 07. 2025 | Všekary | 15,01 | 15.01 | 120 | -104.99 | ||
5. | 21. 06. 2025 | Újezd | 15,53 | 120 | 15.53 | 104.47 | ||
12. | 07. 06. 2025 | Březí | 25,46 | 120 | 25.46 | 94.54 | ||
86. | 26. 10. 2024 | Areál Flídr group - Široký Důl | 16,09 | 16.09 | 15.97 | 0.12 | ||
3. | 21. 09. 2024 | Horšovský Týn - Městský stadion | 15,29 | 15.29 | 15.14 | 0.15 | ||
3. | 21. 09. 2024 | Horšovský Týn - Městský stadion | 31,23 | 15.5 | 15.73 | -0.23 | ||
5. | 07. 09. 2024 | Srbice | 15,96 | 15.96 | 16 | -0.04 | ||
2. | 24. 08. 2024 | Neuměř | 14,95 | 15.59 | 14.95 | 0.64 | ||
14. | 10. 08. 2024 | Kostelec | 16,96 | 120 | 16.96 | 103.04 | ||
14. | 03. 08. 2024 | Strýčkovice | 22,77 | 120 | 22.77 | 97.23 | ||
1. | 29. 06. 2024 | Újezd | 14,96 | 15.98 | 14.96 | 1.02 | ||
8. | 22. 06. 2024 | Oprechtice -hřiště Zahořany | 17,64 | 20.19 | 17.64 | 2.55 | ||
4. | 08. 06. 2024 | Březí | 16,34 | 16.34 | 120 | -103.66 | ||
7. | 23. 09. 2023 | Horšovský Týn, Městský stadion | 23,24 | 16.98 | 23.24 | -6.26 | ||
10. | 09. 09. 2023 | Srbice | 19,44 | 120 | 19.44 | 100.56 | ||
2. | 26. 08. 2023 | Neuměř | 14,83 | 120 | 14.83 | 105.17 | ||
4. | 19. 08. 2023 | Újezd - Hřiště | 17,03 | 17.03 | 17.61 | -0.58 | ||
11. | 12. 08. 2023 | Kostelec | 16,42 | 16.42 | 18.11 | -1.69 | ||
5. | 05. 08. 2023 | Strýčkovice | 16,34 | 16.34 | 16.71 | -0.37 | ||
5. | 22. 07. 2023 | Krchleby | 16,00 | 16 | 16.61 | -0.61 | ||
4. | 15. 07. 2023 | Všekary | 15,26 | 15.37 | 15.26 | 0.11 | ||
8. | 01. 07. 2023 | Oprechtice (hřiště Zahořany) | 16,88 | 16.88 | 24.13 | -7.25 | ||
1. | 24. 06. 2023 | Újezd | 15,45 | 18.42 | 15.45 | 2.97 | ||
7. | 10. 06. 2023 | Honezovice | 16,46 | 16.46 | 25.91 | -9.45 | ||
12. | 03. 06. 2023 | Březí | 17,97 | 18.65 | 17.97 | 0.68 | ||
5. | 24. 09. 2022 | Horšovský Týn, Městský stadion | 32,19 | 16.44 | 15.75 | 0.69 | ||
4. | 03. 09. 2022 | Neuměř | 15,13 | 120 | 15.13 | 104.87 | ||
5. | 20. 08. 2022 | Kostelec | 15,88 | 15.88 | 120 | -104.12 | ||
13. | 07. 08. 2022 | Březí | 21,40 | 120 | 21.4 | 98.6 | ||
4. | 16. 07. 2022 | Krchleby | 15,68 | 16.1 | 15.68 | 0.42 | ||
15. | 10. 07. 2022 | Štítary | 36,44 | 36.44 | 35.77 | 0.67 | ||
4. | 09. 07. 2022 | Všekary | 15,81 | 15.81 | 120 | -104.19 | ||
5. | 18. 06. 2022 | Oprechtice (hřiště Zahořany) | 15,97 | 16.22 | 15.97 | 0.25 | ||
7. | 11. 06. 2022 | Honezovice | 17,60 | 24.72 | 17.6 | 7.12 | ||
8. | 04. 06. 2022 | Hadrava (Bystřice nad Úhlavou) | 16,01 | 120 | 16.01 | 103.99 | ||
8. | 28. 05. 2022 | Újezd | 15,99 | 16.97 | 15.99 | 0.98 | ||
1. | 21. 05. 2022 | Ves Touškov | 15,53 | 15.53 | 16.19 | -0.66 | ||
11. | 08. 05. 2022 | Hradec | 16,63 | 16.63 | 18 | -1.37 | ||
7. | 18. 09. 2021 | Hradec | 15,76 | 15.76 | 17.03 | -1.27 | ||
3. | 11. 09. 2021 | Srbice | 15,49 | 120 | 15.49 | 104.51 | ||
4. | 04. 09. 2021 | Ves Touškov | 15,80 | 16.35 | 15.8 | 0.55 | ||
9. | 28. 08. 2021 | Štítary | 16,30 | 16.3 | 16.62 | -0.32 | ||
1. | 21. 08. 2021 | Zahořany - fotbalové hřiště | 15,32 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 14. 08. 2021 | Kostelec | 15,42 | 15.42 | 16.58 | -1.16 | ||
3. | 17. 07. 2021 | Horní Metelsko - Areál SDH | 17,83 | 20.07 | 17.83 | 2.24 | ||
11. | 17. 07. 2021 | Krchleby | 19,31 | 120 | 19.31 | 100.69 | ||
10. | 11. 07. 2021 | Újezd | 16,86 | 17.07 | 16.86 | 0.21 | ||
17. | 11. 07. 2021 | Mládež | Újezd | MS | 31.63 | 0 | 31.63 | |
9. | 10. 07. 2021 | Všekary | 17,10 | 17.1 | 120 | -102.9 | ||
5. | 26. 06. 2021 | Nové Sedliště - Areál SDH | 16,28 | 120 | 16.28 | 103.72 | ||
15. | 19. 06. 2021 | Hadrava (Bystřice nad Úhlavou) | 17,19 | 120 | 17.19 | 102.81 | ||
15. | 12. 06. 2021 | Honezovice | 17,67 | 120 | 17.67 | 102.33 | ||
12. | 19. 09. 2020 | Zahořany - fotbalové hřiště | 26,70 | 120 | 26.7 | 93.3 | ||
5. | 29. 08. 2020 | Nové Sedliště - Areál SDH | 19,00 | 19 | 120 | -101 | ||
10. | 08. 08. 2020 | Kostelec | 16,99 | 120 | 16.99 | 103.01 | ||
9. | 25. 07. 2020 | Štítary - Areál SDH | 20,02 | 30.06 | 20.02 | 10.04 | ||
18. | 18. 07. 2020 | Krchleby | 21,21 | 21.21 | 120 | -98.79 | ||
11. | 04. 07. 2020 | Újezd - Hřiště | 22,27 | 26.65 | 22.27 | 4.38 | ||
14. | 13. 06. 2020 | Honezovice | 19,19 | 21.8 | 19.19 | 2.61 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 20. 06. 2026 | Újezd | 25,94 | 120 | 25.94 | 94.06 | ||
9. | 29. 06. 2024 | Újezd | 23,43 | 23.43 | 27.82 | -4.39 | ||
9. | 24. 06. 2023 | Újezd | 25,59 | 120 | 25.59 | 94.41 | ||
8. | 28. 05. 2022 | Újezd | 24,64 | 120 | 24.64 | 95.36 | ||
8. | 11. 07. 2021 | Újezd | 25,79 | 25.79 | 42.4 | -16.61 | ||
6. | 04. 07. 2020 | Újezd - Hřiště | 23,80 | 31.15 | 23.8 | 7.35 | ||
PS 12 muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 19. 08. 2023 | Újezd - Hřiště | 38,66 | 28.09 | 38.66 | -10.57 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.