Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Tvarožná, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciMuži>35
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
6. | 05. 09. 2026 | Mokrá-Horákov | 17,95 | 17.41 | 17.95 | -0.54 | ||
9. | 05. 09. 2026 | B | Mokrá-Horákov | 21,26 | 21.26 | 20.35 | 0.91 | |
8. | 29. 08. 2026 | Tučapy | 18,07 | 17.58 | 18.07 | -0.49 | ||
13. | 23. 08. 2026 | Tvarožná | 25,80 | 25.8 | 25.33 | 0.47 | ||
4. | 22. 08. 2026 | Ivanovice na Hané | 17,64 | 17.07 | 17.64 | -0.57 | ||
10. | 15. 08. 2026 | Hodějice | 18,92 | 16.92 | 18.92 | -2 | ||
15. | 08. 08. 2026 | Habrovany | 31,25 | 31.17 | 31.25 | -0.08 | ||
5. | 12. 07. 2026 | Moravské Prusy | 18,29 | 18.29 | 16.78 | 1.51 | ||
3. | 11. 07. 2026 | Kučerov | 17,84 | 17.84 | 17.25 | 0.59 | ||
3. | 04. 07. 2026 | Topolany | 17,19 | 17.19 | 17.06 | 0.13 | ||
8. | 27. 06. 2026 | Hlubočany | 18,31 | 18.31 | 18.22 | 0.09 | ||
4. | 13. 06. 2026 | Křenovice | 17,84 | 17.39 | 17.84 | -0.45 | ||
5. | 06. 06. 2026 | Radslavice | 17,55 | 16.87 | 17.55 | -0.68 | ||
16. | 24. 05. 2026 | Senetářov | 17,76 | 17.76 | 17.24 | 0.52 | ||
9. | 07. 09. 2025 | Mokrá-Horákov | 19,27 | 17.38 | 19.27 | -1.89 | ||
10. | 06. 09. 2025 | Hodějice | 19,16 | 16.84 | 19.16 | -2.32 | ||
6. | 30. 08. 2025 | Tučapy | 17,98 | 17.09 | 17.98 | -0.89 | ||
8. | 24. 08. 2025 | Tvarožná | 18,46 | 17.22 | 18.46 | -1.24 | ||
14. | 23. 08. 2025 | Ivanovice na Hané | 34,47 | 23.56 | 34.47 | -10.91 | ||
14. | 09. 08. 2025 | Habrovany | 24,31 | 24.31 | 24.29 | 0.02 | ||
6. | 12. 07. 2025 | Kučerov | 17,45 | 17.12 | 17.45 | -0.33 | ||
2. | 06. 07. 2025 | Šaratice | 17,49 | 17.49 | 16.93 | 0.56 | ||
1. | 05. 07. 2025 | Topolany | 17,23 | 17.23 | 17.14 | 0.09 | ||
3. | 28. 06. 2025 | Hlubočany | 17,90 | 17.12 | 17.9 | -0.78 | ||
5. | 07. 06. 2025 | Radslavice | 18,00 | 18 | 17.73 | 0.27 | ||
4. | 01. 09. 2024 | Mokrá-Horákov | 17,87 | 17.5 | 17.87 | -0.37 | ||
11. | 31. 08. 2024 | Hodějice | 18,10 | 17.5 | 18.1 | -0.6 | ||
4. | 25. 08. 2024 | Tvarožná | 17,27 | 17.27 | 17.1 | 0.17 | ||
1. | 24. 08. 2024 | Tučapy | 17,21 | 17.21 | 17.19 | 0.02 | ||
6. | 17. 08. 2024 | Ivanovice na Hané | 17,94 | 17.56 | 17.94 | -0.38 | ||
13. | 11. 08. 2024 | Radslavice | 21,37 | 21.37 | 21.32 | 0.05 | ||
3. | 10. 08. 2024 | Habrovany | 17,64 | 17.64 | 17.45 | 0.19 | ||
3. | 13. 07. 2024 | Kučerov | 17,61 | 17.01 | 17.61 | -0.6 | ||
6. | 06. 07. 2024 | Topolany | 17,60 | 17.11 | 17.6 | -0.49 | ||
4. | 29. 06. 2024 | Hlubočany | 17,70 | 17.61 | 17.7 | -0.09 | ||
15. | 22. 06. 2024 | Hostěrádky-Rešov | 23,15 | 22.59 | 23.15 | -0.56 | ||
3. | 08. 06. 2024 | Šaratice | 17,40 | 17 | 17.4 | -0.4 | ||
11. | 26. 05. 2024 | Senetářov | 18,64 | 18.64 | 16.98 | 1.66 | ||
1. | 16. 09. 2023 | Radslavice | 15,38 | 15.38 | 15.19 | 0.19 | ||
13. | 03. 09. 2023 | Mokrá-Horákov | 32,84 | 17.28 | 32.84 | -15.56 | ||
3. | 02. 09. 2023 | Hodějice | 17,46 | 16.96 | 17.46 | -0.5 | ||
5. | 27. 08. 2023 | Tvarožná | 17,86 | 17.03 | 17.86 | -0.83 | ||
2. | 26. 08. 2023 | Tučapy | 17,96 | 17.96 | 17.65 | 0.31 | ||
1. | 19. 08. 2023 | Ivanovice na Hané | 17,44 | 16.79 | 17.44 | -0.65 | ||
16. | 12. 08. 2023 | Habrovany | 33,51 | 33.51 | 32.57 | 0.94 | ||
18. | 15. 07. 2023 | Habrovany , areál u ČOV. | 37,55 | 37.55 | 37.39 | 0.16 | ||
2. | 08. 07. 2023 | Topolany | 17,56 | 17.12 | 17.56 | -0.44 | ||
1. | 01. 07. 2023 | Hlubočany | 17,35 | 17.19 | 17.35 | -0.16 | ||
4. | 17. 06. 2023 | Hostěrádky-Rešov | 18,19 | 18.19 | 17.71 | 0.48 | ||
15. | 04. 06. 2023 | Šaratice | 37,07 | 17.95 | 37.07 | -19.12 | ||
3. | 03. 06. 2023 | Radslavice | 18,03 | 17.95 | 18.03 | -0.08 | ||
6. | 17. 09. 2022 | Fotbalové hřiště Radslavice | 16,75 | 16.75 | 16.74 | 0.01 | ||
10. | 10. 09. 2022 | Šaratice | 17,57 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 04. 09. 2022 | Mokrá-Horákov | 17,78 | 17.78 | 17.04 | 0.74 | ||
2. | 03. 09. 2022 | Hodějice | 17,54 | 17.54 | 17.45 | 0.09 | ||
5. | 27. 08. 2022 | Tučapy | 19,06 | 18.75 | 19.06 | -0.31 | ||
6. | 20. 08. 2022 | Ivanovice na Hané | 18,56 | 17.81 | 18.56 | -0.75 | ||
3. | 13. 08. 2022 | Tvarožná | 17,56 | 17.56 | 17.15 | 0.41 | ||
6. | 16. 07. 2022 | Kučerov | 18,82 | 18.82 | 18.5 | 0.32 | ||
11. | 09. 07. 2022 | Habrovany | 27,67 | 25.55 | 27.67 | -2.12 | ||
6. | 02. 07. 2022 | Topolany | 18,09 | 17.89 | 18.09 | -0.2 | ||
4. | 25. 06. 2022 | Hlubočany | 17,74 | 17.74 | 17.49 | 0.25 | ||
6. | 04. 06. 2022 | Radslavice | 18,65 | 18.65 | 17.68 | 0.97 | ||
4. | 25. 09. 2021 | Topolany | 17,56 | 17.56 | 17.42 | 0.14 | ||
3. | 05. 09. 2021 | Mokrá-Horákov | 15,77 | 15.77 | 14.56 | 1.21 | ||
10. | 21. 08. 2021 | Ivanovice na Hané | 21,50 | 21.5 | 17.64 | 3.86 | ||
11. | 14. 08. 2021 | Tvarožná | 23,56 | 23.56 | 23.26 | 0.3 | ||
11. | 10. 07. 2021 | Radslavice | 19,58 | 19.58 | 17.87 | 1.71 | ||
13. | 03. 07. 2021 | Habrovany | 22,09 | 22.09 | 21.47 | 0.62 | ||
7. | 19. 09. 2020 | Radslavice (noční 2B) | 15,76 | 15.11 | 15.76 | -0.65 | ||
8. | 06. 09. 2020 | Mokrá-Horákov | 16,77 | 14.88 | 16.77 | -1.89 | ||
21. | 05. 09. 2020 | Hodějice | 29,90 | 29.54 | 29.9 | -0.36 | ||
15. | 29. 08. 2020 | Tučapy | 22,94 | 22.94 | 17.85 | 5.09 | ||
12. | 22. 08. 2020 | Ivanovice na Hané | 19,56 | 19.56 | 19.33 | 0.23 | ||
11. | 15. 08. 2020 | Tvarožná | 19,31 | 17.44 | 19.31 | -1.87 | ||
6. | 18. 07. 2020 | Kučerov | 18,36 | 18.02 | 18.36 | -0.34 | ||
11. | 08. 09. 2019 | Mokrá-Horákov | 43,51 | 43.07 | 43.51 | -0.44 | ||
9. | 01. 09. 2019 | Ivanovice na Hané | 20,00 | 20 | 17.91 | 2.09 | ||
7. | 25. 08. 2019 | Tvarožná | 18,58 | 18.58 | 17.68 | 0.9 | ||
6. | 24. 08. 2019 | Tučapy | 18,10 | 18.1 | 17.82 | 0.28 | ||
18. | 18. 08. 2019 | Rudice | 19,12 | 19.12 | 18.7 | 0.42 | ||
23. | 28. 07. 2019 | Černovice | 21,11 | 19.64 | 21.11 | -1.47 | ||
4. | 20. 07. 2019 | Kučerov | 18,76 | 18.76 | 17.93 | 0.83 | ||
10. | 13. 07. 2019 | Habrovany | 20,37 | 19.3 | 20.37 | -1.07 | ||
3. | 29. 06. 2019 | Hlubočany | 18,46 | 18.46 | 17.8 | 0.66 | ||
4. | 08. 06. 2019 | Radslavice | 18,11 | 18.11 | 17.31 | 0.8 | ||
6. | 25. 05. 2019 | Hostěrádky-Rešov | 16,52 | 15.77 | 16.52 | -0.75 | ||
25. | 19. 05. 2019 | Žernovník | 20,69 | 20.69 | 17.63 | 3.06 | ||
8. | 26. 08. 2018 | Tvarožná | 18,70 | 18.14 | 18.7 | -0.56 | ||
4. | 25. 08. 2018 | Tučapy | 18,49 | 18.49 | 17.63 | 0.86 | ||
5. | 11. 08. 2018 | Hostěrádky-Rešov | 18,42 | 18.11 | 18.42 | -0.31 | ||
5. | 21. 07. 2018 | Kučerov | 17,95 | 17.95 | 17.42 | 0.53 | ||
6. | 14. 07. 2018 | Habrovany | 18,80 | 18.75 | 18.8 | -0.05 | ||
8. | 30. 06. 2018 | Hlubočany | 20,15 | 18.25 | 20.15 | -1.9 | ||
27. | 24. 06. 2018 | Ostrov u Macochy | 40,25 | 39.44 | 40.25 | -0.81 | ||
17. | 10. 06. 2018 | Šaratice | 30,98 | 30.54 | 30.98 | -0.44 | ||
5. | 03. 09. 2017 | Ivanovice na Hané | 19,43 | 19.06 | 19.43 | -0.37 | ||
8. | 02. 09. 2017 | Hodějice | 19,35 | 19.35 | 18.5 | 0.85 | ||
7. | 27. 08. 2017 | Tvarožná | 18,12 | 17.53 | 18.12 | -0.59 | ||
2. | 26. 08. 2017 | Tučapy | 18,26 | 18.04 | 18.26 | -0.22 | ||
4. | 12. 08. 2017 | Hostěrádky-Rešov | 17,96 | 17.91 | 17.96 | -0.05 | ||
6. | 29. 07. 2017 | Drnovice | 18,28 | 17.62 | 18.28 | -0.66 | ||
8. | 22. 07. 2017 | Kučerov | 19,16 | 17.7 | 19.16 | -1.46 | ||
16. | 15. 07. 2017 | Habrovany | 31,83 | 19.22 | 31.83 | -12.61 | ||
10. | 01. 07. 2017 | Hlubočany | 19,42 | 18.64 | 19.42 | -0.78 | ||
20. | 11. 06. 2017 | Senetářov | 19,33 | 19.33 | 18.75 | 0.58 | ||
13. | 03. 06. 2017 | Radslavice | 21,07 | 19.83 | 21.07 | -1.24 | ||
10. | 13. 05. 2017 | Šaratice | 20,11 | 20.11 | 19.57 | 0.54 | ||
6. | 24. 09. 2016 | Tvarožná | 19,20 | 17.23 | 19.2 | -1.97 | ||
6. | 04. 09. 2016 | Ivanovice na Hané | 19,09 | 19.09 | 18.77 | 0.32 | ||
19. | 03. 09. 2016 | Hodějice | 26,60 | 25.7 | 26.6 | -0.9 | ||
14. | 20. 08. 2016 | Tučapy | 22,36 | 22.36 | 19.17 | 3.19 | ||
9. | 13. 08. 2016 | Hostěrádky - Rešov | 19,17 | 19.17 | 18.69 | 0.48 | ||
8. | 30. 07. 2016 | Drnovice | 18,84 | 18.84 | 17.55 | 1.29 | ||
5. | 23. 07. 2016 | Kučerov | 18,53 | 18.53 | 18.04 | 0.49 | ||
19. | 16. 07. 2016 | Habrovany | 34,18 | 34.18 | 18.37 | 15.81 | ||
11. | 02. 07. 2016 | Topolany | 19,63 | 19.63 | 19.06 | 0.57 | ||
15. | 25. 06. 2016 | Hlubočany | 20,34 | 20.22 | 20.34 | -0.12 | ||
19. | 04. 06. 2016 | Radslavice | 22,98 | 22.98 | 17.61 | 5.37 | ||
13. | 28. 05. 2016 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 21,03 | 19 | 21.03 | -2.03 | ||
7. | 14. 05. 2016 | Šaratice | 19,43 | 18.85 | 19.43 | -0.58 | ||
4. | 12. 09. 2015 | Ivanovice na Hané | 18,00 | 17.58 | 18 | -0.42 | ||
5. | 05. 09. 2015 | Hodějice | 18,04 | 18.04 | 17.81 | 0.23 | ||
10. | 30. 08. 2015 | Tvarožná | 18,52 | 17.65 | 18.52 | -0.87 | ||
5. | 29. 08. 2015 | Tučapy | 17,94 | 17.94 | 17.4 | 0.54 | ||
3. | 01. 08. 2015 | Drnovice | 17,73 | 17.64 | 17.73 | -0.09 | ||
10. | 25. 07. 2015 | Dražovice | 18,97 | 18.97 | 18.39 | 0.58 | ||
7. | 18. 07. 2015 | Kučerov | 18,68 | 18.68 | 17.69 | 0.99 | ||
19. | 11. 07. 2015 | Habrovany | 25,80 | 24.88 | 25.8 | -0.92 | ||
4. | 04. 07. 2015 | Topolany | 17,70 | 17.7 | 17.42 | 0.28 | ||
5. | 27. 06. 2015 | Hlubočany | 18,22 | 17.11 | 18.22 | -1.11 | ||
18. | 06. 06. 2015 | Radslavice | 24,83 | 22.5 | 24.83 | -2.33 | ||
21. | 09. 05. 2015 | Šaratice | 32,22 | 32.22 | 18.45 | 13.77 | ||
11. | 13. 12. 2014 | Kuřim | 21,55 | 21.55 | 19.98 | 1.57 | ||
4. | 13. 09. 2014 | Ivanovice na Hané | 18,40 | 18.4 | 18.34 | 0.06 | ||
17. | 06. 09. 2014 | Hodějice | 31,05 | 31.05 | 18.22 | 12.83 | ||
23. | 31. 08. 2014 | B | Tvarožná | 26,06 | 26.03 | 26.06 | -0.03 | |
25. | 31. 08. 2014 | Tvarožná | 29,12 | 29.12 | 18.2 | 10.92 | ||
26. | 30. 08. 2014 | Tučapy | 41,86 | 41.86 | 40.96 | 0.9 | ||
27. | 16. 08. 2014 | Pasohlávky, hřiště | 18,36 | 18.36 | 17.36 | 1 | ||
4. | 02. 08. 2014 | Drnovice | 18,48 | 18.48 | 18.34 | 0.14 | ||
3. | 26. 07. 2014 | Dražovice | 18,63 | 18.63 | 17.48 | 1.15 | ||
16. | 20. 07. 2014 | Lipová, hřiště | 19,53 | 19.53 | 19.18 | 0.35 | ||
16. | 19. 07. 2014 | Kučerov | 20,18 | 20.18 | 19.71 | 0.47 | ||
4. | 12. 07. 2014 | Habrovany | 18,17 | 18.17 | 17.41 | 0.76 | ||
2. | 28. 06. 2014 | Hlubočany | 17,73 | 17.72 | 17.73 | -0.01 | ||
11. | 21. 06. 2014 | Topolany | 19,81 | 18.15 | 19.81 | -1.66 | ||
1. | 07. 06. 2014 | Radslavice | 17,64 | 17.64 | 17.43 | 0.21 | ||
1. | 10. 05. 2014 | Šaratice | 18,06 | 18.06 | 17.83 | 0.23 | ||
9. | 14. 12. 2013 | Kuřim | 20,19 | 19.65 | 20.19 | -0.54 | ||
14. | 15. 09. 2013 | Lhotky | 18,73 | 18.73 | 18.46 | 0.27 | ||
12. | 29. 06. 2013 | Hlubočany | 20,32 | 20.23 | 20.32 | -0.09 | ||
11. | 08. 06. 2013 | Senetářov | 20,78 | 20.78 | 18.37 | 2.41 | ||
21. | 26. 05. 2013 | Žernovník | 21,09 | 21.09 | 20.17 | 0.92 | ||
3. | 12. 05. 2013 | Šaratice | 18,57 | 18.57 | 18.17 | 0.4 | ||
3. | 12. 05. 2013 | Šaratice | 18,57 | 18.57 | 18.17 | 0.4 | ||
4. | 11. 05. 2013 | Drnovice | 18,88 | 18.09 | 18.88 | -0.79 | ||
7. | 27. 04. 2013 | Hasičský areál Vacenovice | 20,79 | 20.79 | 20.42 | 0.37 | ||
9. | 08. 12. 2012 | Kuřim | 22,53 | 22.53 | 22.46 | 0.07 | ||
3. | 07. 07. 2012 | Topolany | 18,61 | 18.61 | 18.21 | 0.4 | ||
10. | 06. 07. 2012 | Ostrov u Macochy | 26,93 | 26.93 | 18.53 | 8.4 | ||
18. | 30. 06. 2012 | Hlubočany | 27,19 | 27.19 | 25.79 | 1.4 | ||
5. | 09. 06. 2012 | Milovice | 19,85 | 19.85 | 19.11 | 0.74 | ||
15. | 02. 06. 2012 | Nesvačilka | 26,31 | 26.31 | 26.15 | 0.16 | ||
12. | 13. 05. 2012 | Šaratice | 19,71 | 19.71 | 19.14 | 0.57 | ||
11. | 12. 05. 2012 | Drnovice | 19,17 | 19.17 | 18.86 | 0.31 | ||
38. | 31. 07. 2011 | Černovice | 30,96 | 30.96 | 19.62 | 11.34 | ||
16. | 17. 07. 2011 | Tučapy | 39,69 | 39.69 | 39.69 | 0 | ||
5. | 28. 05. 2011 | Jezeřany - Maršovice | 20,65 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 18. 07. 2010 | Žďár | 26,46 | 26.03 | 26.46 | -0.43 | ||
15. | 17. 07. 2010 | Miroslav | 28,84 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 05. 09. 2026 | Mokrá-Horákov | 31,72 | 31.72 | 31.34 | 0.38 | ||
6. | 29. 08. 2026 | Tučapy | 19,97 | 19.97 | 18.36 | 1.61 | ||
9. | 23. 08. 2026 | Tvarožná | 27,61 | 27.61 | 18.95 | 8.66 | ||
5. | 22. 08. 2026 | Ivanovice na Hané | 21,34 | 21.34 | 18.86 | 2.48 | ||
11. | 15. 08. 2026 | Hodějice | 27,80 | 27.3 | 27.8 | -0.5 | ||
4. | 12. 07. 2026 | Moravské Prusy | 19,02 | 18.36 | 19.02 | -0.66 | ||
3. | 11. 07. 2026 | Kučerov | 18,22 | 18.22 | 16.98 | 1.24 | ||
8. | 04. 07. 2026 | Topolany | 41,93 | 41.93 | 18.34 | 23.59 | ||
8. | 27. 06. 2026 | Hlubočany | 31,01 | 31.01 | 18.74 | 12.27 | ||
4. | 06. 06. 2026 | Radslavice | 18,36 | 18.36 | 18.13 | 0.23 | ||
12. | 07. 09. 2025 | Mokrá-Horákov | 21,52 | 21.37 | 21.52 | -0.15 | ||
4. | 06. 09. 2025 | Hodějice | 18,85 | 18.85 | 18.56 | 0.29 | ||
7. | 30. 08. 2025 | Tučapy | 18,23 | 18.23 | 18.16 | 0.07 | ||
3. | 24. 08. 2025 | Tvarožná | 18,03 | 18.03 | 17.34 | 0.69 | ||
3. | 23. 08. 2025 | Ivanovice na Hané | 19,80 | 19.8 | 18.55 | 1.25 | ||
6. | 09. 08. 2025 | Habrovany | 19,72 | 18.19 | 19.72 | -1.53 | ||
9. | 12. 07. 2025 | Kučerov | 20,92 | 18.74 | 20.92 | -2.18 | ||
5. | 05. 07. 2025 | Topolany | 18,68 | 17.85 | 18.68 | -0.83 | ||
6. | 28. 06. 2025 | Hlubočany | 19,94 | 19.94 | 19.4 | 0.54 | ||
6. | 07. 06. 2025 | Radslavice | 21,42 | 20.29 | 21.42 | -1.13 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
130. | 23. 03. 2019 | TINKA Jakub | Jablonec | 16,69 | 32.76 | 16.69 | 16.07 | |
136. | 23. 03. 2019 | PEJŘILOVÁ Aneta | Jablonec | 15,99 | 15.99 | 21.25 | -5.26 | |
141. | 23. 03. 2019 | TOMÁNEK Michal | Jablonec | 16,97 | 17.75 | 16.97 | 0.78 | |
143. | 23. 03. 2019 | MOLIŠ Ondřej | Jablonec | 17,02 | 18.89 | 17.02 | 1.87 | |
74. | 09. 03. 2019 | Moliš Ondřej | ČHP 2019 – Ostravská hala | 17,12 | 17.12 | 17.32 | -0.2 | |
87. | 09. 03. 2019 | Tinka Jakub | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,34 | 16.34 | 16.59 | -0.25 | |
101. | 09. 03. 2019 | Tománek Michal | ČHP 2019 – Ostravská hala | 19,26 | 21.46 | 19.26 | 2.2 | |
128. | 09. 03. 2019 | Pejřilová Aneta | ČHP 2019 – Ostravská hala | 16,99 | 16.99 | 18.53 | -1.54 | |
91. | 03. 11. 2018 | Tinka Tomáš | Praha | 14,47 | 14.49 | 14.47 | 0.02 | |
188. | 03. 11. 2018 | Tománek Michal | Praha | 17,12 | 17.12 | 17.97 | -0.85 | |
198. | 03. 11. 2018 | Tinka Jakub | Praha | 17,44 | 17.44 | 18.1 | -0.66 | |
204. | 03. 11. 2018 | Moliš Ondřej | Praha | 17,75 | 20.27 | 17.75 | 2.52 | |
219. | 03. 11. 2018 | Pejřilová Aneta | Praha | 17,73 | 17.73 | 30.88 | -13.15 | |
17. | 24. 03. 2018 | Tinka Tomáš | Jablonec | 13,26 | 13.26 | 14.67 | -1.41 | |
120. | 24. 03. 2018 | Tinka Jakub | Jablonec | 17,25 | 17.25 | 18.07 | -0.82 | |
149. | 24. 03. 2018 | Moliš Ondřej | Jablonec | 18,88 | 18.88 | 24.05 | -5.17 | |
151. | 24. 03. 2018 | Pejřilová Aneta | Jablonec | 18,18 | 18.18 | 20.24 | -2.06 | |
17. | 17. 03. 2018 | Tinka Tomáš | Ostrava | 13,54 | 14.36 | 13.54 | 0.82 | |
119. | 17. 03. 2018 | Tinka Jakub | Ostrava | 18,20 | 18.55 | 18.2 | 0.35 | |
136. | 17. 03. 2018 | Tománek Michal | Ostrava | 21,95 | 21.95 | 26.53 | -4.58 | |
151. | 17. 03. 2018 | Pejřilová Aneta | Ostrava | 17,86 | 18.05 | 17.86 | 0.19 | |
62. | 12. 03. 2017 | Tinka Tomáš | Jablonec | 15,55 | 15.84 | 15.55 | 0.29 | |
8. | 19. 03. 2016 | Pejřil Michal | Jablonec | 13,61 | 13.61 | 13.97 | -0.36 | |
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
35. | 24. 03. 2019 | BARTOŠ Lukáš | Jablonec | 16,76 | 16.76 | 120 | -103.24 | |
85. | 09. 03. 2019 | Bartoš Lukáš | ČHP 2019 – Ostravská hala | 21,36 | 22.92 | 21.36 | 1.56 | |
67. | 04. 11. 2018 | Bartoš Lukáš | Praha | 17,20 | 17.2 | 19.55 | -2.35 | |
41. | 25. 03. 2018 | Bartoš Lukáš | Jablonec | 18,31 | 24.31 | 18.31 | 6 | |
64. | 17. 03. 2018 | Bartoš Lukáš | Ostrava | 20,92 | 120 | 20.92 | 99.08 | |
19. | 25. 03. 2017 | Ondřej Moliš | Ostrava | 16,66 | 16.66 | 23.59 | -6.93 | |
35. | 25. 03. 2017 | Gabriela Tománková | Ostrava | 18,31 | 19.14 | 18.31 | 0.83 | |
37. | 25. 03. 2017 | Jakub Tinka | Ostrava | 17,87 | 17.87 | 120 | -102.13 | |
37. | 25. 03. 2017 | Aneta Pejřilová | Ostrava | 18,49 | 24.7 | 18.49 | 6.21 | |
40. | 25. 03. 2017 | Michal Tománek | Ostrava | 18,13 | 19.79 | 18.13 | 1.66 | |
27. | 11. 03. 2017 | Tinka Jakub | Jablonec | 17,32 | 17.32 | 18.12 | -0.8 | |
31. | 11. 03. 2017 | Pejřilová Aneta | Jablonec | 18,06 | 20.25 | 18.06 | 2.19 | |
34. | 11. 03. 2017 | Moliš Ondřej | Jablonec | 17,58 | 18.38 | 17.58 | 0.8 | |
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
20. | 20. 03. 2016 | Machancová Petra | Jablonec | 22,65 | 23.59 | 22.65 | 0.94 | |
81. | 20. 03. 2016 | Ryšavá Marie | Jablonec | 25,30 | 120 | 25.3 | 94.7 | |
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 05. 07. 2019 | Pejřil Michal | Svitavy, Běh na 100 m | 18,30 | 25.5 | 18.3 | 7.2 | |
8. | 05. 07. 2019 | Pejřil Michal | Svitavy, Dvojboj | 16,15 | 16.15 | 120 | -103.85 | |
18. | 20. 03. 2016 | Pejřil Michal | Jablonec | 18,75 | 19.4 | 18.75 | 0.65 | |
Muži>35 | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 05. 09. 2026 | Mokrá-Horákov | 15,65 | 15.65 | 15.07 | 0.58 | ||
1. | 29. 08. 2026 | Tučapy | 15,02 | 15.02 | 14.74 | 0.28 | ||
1. | 23. 08. 2026 | Tvarožná | 15,03 | 15.03 | 14.94 | 0.09 | ||
1. | 22. 08. 2026 | Ivanovice na Hané | 15,97 | 15.97 | 14.89 | 1.08 | ||
2. | 07. 09. 2025 | Mokrá-Horákov | 15,00 | 14.33 | 15 | -0.67 | ||
1. | 06. 09. 2025 | Hodějice | 15,26 | 15.26 | 15.01 | 0.25 | ||
1. | 24. 08. 2025 | Tvarožná | 14,50 | 14.41 | 14.5 | -0.09 | ||
2. | 23. 08. 2025 | Ivanovice na Hané | 16,34 | 16.34 | 16.23 | 0.11 | ||
2. | 01. 09. 2024 | Mokrá-Horákov | 16,84 | 15.83 | 16.84 | -1.01 | ||
2. | 25. 08. 2024 | Tvarožná | 16,91 | 15.87 | 16.91 | -1.04 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.



