Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Tuchoraz, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíPřípravkaSmíšený dorost
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
11. | 21. 05. 2011 | Přehvozdí - na hřišti | 38,34 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 28. 08. 2010 | Tuchoraz - na hřišti | 54,57 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 29. 08. 2009 | Tuchoraz - na hřišti | 48,70 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 27. 06. 2009 | Přehvozdí - na hřišti | 39,54 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 20. 09. 2008 | Tuchoraz - na hřišti | 49,13 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 25. 08. 2007 | Tuchoraz - na hřišti | 42,44 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 26. 08. 2006 | Tuchoraz - na hřišti | 49,06 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 21. 09. 2002 | Dobré Pole - na hřišti | 44,91 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 24. 08. 2002 | Tuchoraz - na hřišti | 43,47 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 08. 06. 2002 | Tuklaty - u hřiště | 41,69 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 08. 05. 2002 | Poříčany - na hřišti | 41,72 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 27. 04. 2002 | Klučov - na hřišti | 64,44 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 13. 09. 2014 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 47,41 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 10. 05. 2014 | Kšely - sportovní areál | 36,58 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 29. 08. 2009 | Tuchoraz - na hřišti | 40,92 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 27. 06. 2009 | Přehvozdí - na hřišti | 43,42 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 20. 09. 2008 | Tuchoraz - na hřišti | 40,67 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 07. 06. 2008 | Plaňany - u hřiště | 37,65 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 31. 05. 2008 | Vrbčany - na Bahně | 43,61 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 03. 05. 2008 | Poříčany - na hřišti | 33,32 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 25. 08. 2007 | Tuchoraz - na hřišti | 37,66 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 30. 08. 2003 | Tuchoraz - na hřišti | 42,90 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 28. 06. 2003 | Dobré Pole - na hřišti | 50,19 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 21. 06. 2003 | Vrbčany - na Bahně | 42,25 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 14. 06. 2003 | Plaňany - u rybníka | 49,84 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 19. 04. 2003 | Klučov - na hřišti | 66,10 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 24. 08. 2002 | Tuchoraz - na hřišti | 40,87 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 08. 06. 2002 | Tuklaty - u hřiště | 55,69 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 20. 10. 2001 | Klučov - na hřišti | 61,05 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 06. 10. 2001 | Tuchoraz - na hřišti | 54,20 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 24. 06. 2001 | Poříčany - na hřišti | 50,00 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
147. | 03. 11. 2018 | Rudlofová Barbora | Praha | 15,51 | 15.51 | 18.21 | -2.7 | |
187. | 03. 11. 2018 | Snášelová Nela | Praha | 16,49 | 16.49 | 19.92 | -3.43 | |
193. | 03. 11. 2018 | Boumová Veronika | Praha | 16,69 | 16.69 | 21.24 | -4.55 | |
9. | 22. 09. 2018 | Kostelec n/Č lesy | 26,33 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 15. 09. 2018 | Třebovle | 26,39 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 01. 09. 2018 | Ratenice | 23,70 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 16. 06. 2018 | Bulánka | 21,43 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 19. 05. 2018 | Kšely | 20,25 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 24,24 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 17,77 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 26. 08. 2017 | Třebovle | 18,88 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 01. 07. 2017 | Horní Měcholupy | 18,14 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 17. 06. 2017 | Ovčáry | 18,92 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 13. 05. 2017 | Kšely | 19,43 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 17. 09. 2016 | Kostelec n/Č lesy | 29,54 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 03. 09. 2016 | Ratenice | 20,99 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 27. 08. 2016 | Třebovle | 26,30 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 25. 06. 2016 | Zásmuky | 21,92 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 18. 06. 2016 | Bulánka | 23,69 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 14. 05. 2016 | Kšely | 25,10 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 07. 05. 2016 | Horní Kruty | 30,74 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 19. 09. 2015 | Kostelec n/Č lesy | 27,37 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 05. 09. 2015 | Ratenice | 26,14 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 29. 08. 2015 | Třebovle | 29,90 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 13. 06. 2015 | Bulánka | 42,01 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 09. 05. 2015 | Kšely | 27,02 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 02. 05. 2015 | Horní Kruty | 27,14 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 20. 09. 2014 | Poříčany - na hřišti | 26,26 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 13. 09. 2014 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 28,81 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 06. 09. 2014 | Ratenice - fotbalové hřiště | 20,49 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 30. 08. 2014 | Třebovle - na hřišti | 20,02 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 21. 06. 2014 | Horní Měcholupy - na hřišti | 22,05 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 14. 06. 2014 | Bulánka - sportovní areál | 25,80 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 07. 06. 2014 | Dobré Pole - na hřišti | 39,49 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 24. 05. 2014 | Rostoklaty - fotbalové hřiště | 54,72 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 10. 05. 2014 | Kšely - sportovní areál | 70,89 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 03. 05. 2014 | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 81,94 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 21. 09. 2013 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 28,05 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 14. 09. 2013 | Dobré Pole - na hřišti | 32,42 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 07. 09. 2013 | Ratenice - na hřišti | 30,30 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 31. 08. 2013 | Třebovle - na hřišti | 23,15 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 05. 07. 2013 | Rostoklaty, na hřišti | 36,57 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 29. 06. 2013 | Český Brod | 25,14 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 22. 06. 2013 | Horní Měcholupy | 33,11 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 15. 06. 2013 | Bulánka, u hasičárny | 30,32 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 19. 05. 2013 | Kšely | 34,95 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 11. 05. 2013 | Poříčany - na hřišti | 45,53 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 22. 09. 2012 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 35,93 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 08. 09. 2012 | Bulánka - u hasičárny | 37,43 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 25. 08. 2012 | Horní Kruty - na hřišti | 29,13 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 30. 06. 2012 | Třebovle - na hřišti | 48,70 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 16. 06. 2012 | Břežany II. - na hřišti | 36,68 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 19. 05. 2012 | Rostoklaty - na hřišti | 48,14 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 08. 10. 2011 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 34,52 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 03. 09. 2011 | Tuchoraz - na hřišti | 53,37 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 11. 06. 2011 | Plaňany - u hřiště | 26,29 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 05. 06. 2011 | Vrbčany - na Bahně | 29,86 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 21. 05. 2011 | Přehvozdí - na hřišti | 35,24 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 14. 05. 2011 | Rostoklaty - na hřišti | 28,62 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 02. 10. 2010 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 46,31 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 11. 09. 2010 | Bulánka - u hasičárny | 29,54 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 28. 08. 2010 | Tuchoraz - na hřišti | 35,28 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 26. 06. 2010 | Tismice - u lesa | 30,85 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 19. 06. 2010 | Přehvozdí - na hřišti | 27,81 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 22. 05. 2010 | Rostoklaty - na hřišti | 29,53 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 15. 05. 2010 | Poříčany - na hřišti | 37,29 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 10. 10. 2009 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 29,53 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 03. 10. 2009 | Břežany II. - na hřišti | 35,00 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 29. 08. 2009 | Tuchoraz - na hřišti | 36,47 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 27. 06. 2009 | Přehvozdí - na hřišti | 28,82 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 13. 06. 2009 | Bulánka - u hasičárny | 35,72 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 30. 05. 2009 | Poříčany - na hřišti | 32,06 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 16. 05. 2009 | Vrbčany - na Bahně | 35,62 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 04. 10. 2008 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 38,97 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 20. 09. 2008 | Tuchoraz - na hřišti | 49,65 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 14. 06. 2008 | Bulánka - u hasičárny | 39,12 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 07. 06. 2008 | Plaňany - u hřiště | 36,07 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 31. 05. 2008 | Vrbčany - na Bahně | 45,12 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 03. 05. 2008 | Poříčany - na hřišti | 60,63 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 26. 04. 2008 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 35,00 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 25. 08. 2007 | Tuchoraz - na hřišti | 47,91 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 30. 06. 2007 | Tuklaty - u hřiště | 31,02 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 26. 08. 2006 | Tuchoraz - na hřišti | 33,41 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 03. 06. 2006 | Vrbčany - na Bahně | 28,60 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 20. 05. 2006 | Poříčany - na hřišti | 38,28 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 22. 04. 2006 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 34,00 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 08. 10. 2005 | Klučov - na hřišti | 26,39 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 03. 09. 2005 | Tuchoraz - na hřišti | 34,22 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 24. 04. 2005 | Poříčany - na hřišti | 33,05 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 17. 04. 2005 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 32,35 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 18. 09. 2004 | Dobré Pole - na hřišti | 34,50 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 04. 09. 2004 | Tuchoraz - na hřišti | 34,97 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 02. 05. 2004 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 36,54 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 17. 04. 2004 | Klučov - na hřišti | 33,03 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 30. 08. 2003 | Tuchoraz - na hřišti | 44,90 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 11. 05. 2003 | Poříčany - na hřišti | 43,25 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 19. 04. 2003 | Klučov - na hřišti | 37,85 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 12. 10. 2002 | Klučov - na hřišti | 43,40 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 21. 09. 2002 | Dobré Pole - na hřišti | 36,60 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 24. 08. 2002 | Tuchoraz - na hřišti | 34,60 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 29. 06. 2002 | Vrbčany - na Bahně | 44,09 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 06. 2002 | Tuklaty - u hřiště | 42,19 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 08. 05. 2002 | Poříčany - na hřišti | 34,66 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 27. 04. 2002 | Klučov - na hřišti | 54,06 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
14. | 22. 09. 2018 | Kostelec n/Č lesy | 31,38 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 15. 09. 2018 | Třebovle | 34,24 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 16. 06. 2018 | Bulánka | 26,36 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 19. 05. 2018 | Kšely | 33,99 | 0 | 0 | 0 | ||
18. | 05. 05. 2018 | Horní Kruty | 55,24 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 25,47 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 21,43 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 17. 06. 2017 | Ovčáry | 26,44 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 27. 05. 2017 | Bulánka | 28,87 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 13. 05. 2017 | Kšely | 24,18 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 03. 09. 2016 | Ratenice | 32,21 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 18. 06. 2016 | Bulánka | 25,97 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 28. 05. 2016 | Pňov | 26,54 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 14. 05. 2016 | Kšely | 41,56 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 07. 05. 2016 | Horní Kruty | 26,74 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 19. 09. 2015 | A | Kostelec n/Č lesy | 25,96 | 0 | 0 | 0 | |
13. | 19. 09. 2015 | B | Kostelec n/Č lesy | 28,38 | 0 | 0 | 0 | |
10. | 05. 09. 2015 | A | Ratenice | 34,43 | 0 | 0 | 0 | |
8. | 29. 08. 2015 | A | Třebovle | 26,76 | 0 | 0 | 0 | |
9. | 29. 08. 2015 | B | Třebovle | 27,86 | 0 | 0 | 0 | |
8. | 23. 08. 2015 | B | Rostoklaty | 34,67 | 0 | 0 | 0 | |
11. | 13. 06. 2015 | A | Bulánka | 58,11 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 09. 05. 2015 | B | Kšely | 26,20 | 0 | 0 | 0 | |
9. | 09. 05. 2015 | A | Kšely | 30,24 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 02. 05. 2015 | A | Horní Kruty | 27,41 | 0 | 0 | 0 | |
13. | 02. 05. 2015 | B | Horní Kruty | 42,38 | 0 | 0 | 0 | |
5. | 20. 09. 2014 | A | Poříčany - na hřišti | 25,15 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 13. 09. 2014 | A | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 29,69 | 0 | 0 | 0 | |
11. | 13. 09. 2014 | B | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 49,96 | 0 | 0 | 0 | |
8. | 06. 09. 2014 | A | Ratenice - fotbalové hřiště | 33,77 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 30. 08. 2014 | A | Třebovle - na hřišti | 32,01 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 21. 06. 2014 | A | Horní Měcholupy - na hřišti | 25,95 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 21. 06. 2014 | B | Horní Měcholupy - na hřišti | 36,88 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 14. 06. 2014 | A | Bulánka - sportovní areál | 41,92 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 24. 05. 2014 | A | Rostoklaty - fotbalové hřiště | 33,37 | 0 | 0 | 0 | |
8. | 24. 05. 2014 | B | Rostoklaty - fotbalové hřiště | 41,27 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 10. 05. 2014 | A | Kšely - sportovní areál | 27,06 | 0 | 0 | 0 | |
7. | 10. 05. 2014 | B | Kšely - sportovní areál | 37,86 | 0 | 0 | 0 | |
6. | 03. 05. 2014 | A | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 31,91 | 0 | 0 | 0 | |
5. | 21. 09. 2013 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 25,71 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 14. 09. 2013 | Dobré Pole - na hřišti | 28,20 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 07. 09. 2013 | Ratenice - na hřišti | 25,02 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 31. 08. 2013 | Třebovle - na hřišti | 32,27 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 05. 07. 2013 | Rostoklaty, na hřišti | 32,82 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 29. 06. 2013 | Český Brod | 27,95 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 22. 06. 2013 | Horní Měcholupy | 33,87 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 15. 06. 2013 | Bulánka, u hasičárny | 30,07 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 19. 05. 2013 | Kšely | 50,07 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 11. 05. 2013 | Poříčany - na hřišti | 32,35 | 0 | 0 | 0 | ||
Přípravka | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 20. 09. 2014 | Poříčany - na hřišti | 43,60 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 13. 09. 2014 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 50,06 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 06. 09. 2014 | Ratenice - fotbalové hřiště | 36,47 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 30. 08. 2014 | Třebovle - na hřišti | 47,16 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 21. 06. 2014 | Horní Měcholupy - na hřišti | 41,00 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 24. 05. 2014 | Rostoklaty - fotbalové hřiště | 35,13 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 10. 05. 2014 | Kšely - sportovní areál | 49,93 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 03. 05. 2014 | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 60,70 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 21. 09. 2013 | A | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 43,81 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 21. 09. 2013 | B | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 56,19 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 14. 09. 2013 | B | Dobré Pole - na hřišti | 51,62 | 0 | 0 | 0 | |
1. | 07. 09. 2013 | A | Ratenice - na hřišti | 49,69 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 31. 08. 2013 | A | Třebovle - na hřišti | 55,78 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 05. 07. 2013 | B | Rostoklaty, na hřišti | 54,03 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 29. 06. 2013 | B | Český Brod | 47,46 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 29. 06. 2013 | A | Český Brod | 56,09 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 22. 06. 2013 | A | Horní Měcholupy | 56,00 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 22. 06. 2013 | B | Horní Měcholupy | 60,00 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 15. 06. 2013 | B | Bulánka, u hasičárny | 60,00 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 15. 06. 2013 | A | Bulánka, u hasičárny | 61,00 | 0 | 0 | 0 | |
3. | 19. 05. 2013 | A | Kšely | 51,32 | 0 | 0 | 0 | |
1. | 11. 05. 2013 | A | Poříčany - na hřišti | 47,00 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 11. 05. 2013 | B | Poříčany - na hřišti | 56,00 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 04. 05. 2013 | B | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 49,12 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 04. 05. 2013 | A | Horní Kruty - fotbalové hřiště | 54,90 | 0 | 0 | 0 | |
4. | 22. 09. 2012 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 53,18 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 22. 09. 2012 | B | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 64,44 | 0 | 0 | 0 | |
2. | 08. 09. 2012 | Bulánka - u hasičárny | 52,22 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 25. 08. 2012 | Horní Kruty - na hřišti | 49,78 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 30. 06. 2012 | Třebovle - na hřišti | 63,00 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 23. 06. 2012 | Vrbčany - na Bahně | 48,00 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 16. 06. 2012 | Břežany II. - na hřišti | 61,00 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 19. 05. 2012 | Rostoklaty - na hřišti | 68,25 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 10. 2011 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 52,81 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 03. 09. 2011 | Tuchoraz - na hřišti | 56,75 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 25. 06. 2011 | Břežany II. - na hřišti | 46,81 | 0 | 0 | 0 | ||
3. | 02. 10. 2010 | Kostelec n/Č lesy - na hřišti | 45,75 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 11. 09. 2010 | Bulánka - u hasičárny | 45,72 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 04. 09. 2010 | Ratenice - na hřišti | 43,50 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 28. 08. 2010 | Tuchoraz - na hřišti | 60,12 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 26. 06. 2010 | Tismice - u lesa | 61,00 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 19. 06. 2010 | Přehvozdí - na hřišti | 46,25 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 22. 05. 2010 | Rostoklaty - na hřišti | 57,91 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 15. 05. 2010 | Poříčany - na hřišti | 53,84 | 0 | 0 | 0 | ||
Smíšený dorost | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 22. 09. 2018 | Kostelec n/Č lesy | 31,08 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 15. 09. 2018 | Třebovle | 30,82 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 01. 09. 2018 | Ratenice | 26,73 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 19. 05. 2018 | Kšely | 27,91 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 05. 05. 2018 | Horní Kruty | 32,63 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 23. 09. 2017 | Kostelec n/Č lesy | 29,41 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 02. 09. 2017 | Ratenice | 35,55 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 01. 07. 2017 | Horní Měcholupy | 30,17 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 17. 06. 2017 | Ovčáry | 83,12 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 06. 05. 2017 | Horní Kruty | 30,09 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.







