Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Smržovka, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti mladšíDorostenkyDorostenciProfiPS 12 muži
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
101. | 29. 03. 2026 | Bouda Karel | Jablonec nad Nisou | 23,75 | 24.36 | 23.75 | 0.61 | |
95. | 23. 03. 2025 | Bouda Karel | Jablonec nad Nisou | 22,08 | 24.41 | 22.08 | 2.33 | |
21. | 10. 09. 2022 | Tanvald | 30,33 | 30.33 | 30.27 | 0.06 | ||
23. | 12. 09. 2020 | Jeřmanice | 31,46 | 31.46 | 30.96 | 0.5 | ||
22. | 29. 08. 2020 | Pěnčín (areál Huť) | 29,75 | 18.19 | 29.75 | -11.56 | ||
18. | 22. 08. 2020 | Bukovno | 40,97 | 28.85 | 40.97 | -12.12 | ||
18. | 15. 08. 2020 | Dalešice | 34,75 | 34.75 | 34.71 | 0.04 | ||
21. | 13. 05. 2017 | Velké Hamry | 27,47 | 26.95 | 27.47 | -0.52 | ||
86. | 01. 04. 2017 | Briestenský Martin | Jablonec | 21,58 | 23.39 | 21.58 | 1.81 | |
95. | 01. 04. 2017 | Schmidt Pavel | Jablonec | 22,53 | 23.84 | 22.53 | 1.31 | |
26. | 11. 04. 2015 | Jablonec nad Nisou | 73,87 | 0 | 0 | 0 | ||
28. | 05. 04. 2014 | Jablonec nad Nisou | 73,28 | 73.28 | 0 | 73.28 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 10. 06. 2023 | Škodějov | 22,32 | 21.77 | 22.32 | -0.55 | ||
8. | 14. 08. 2021 | Dalešice | 24,54 | 21.68 | 24.54 | -2.86 | ||
5. | 31. 07. 2021 | Nová Ves u Chrastavy | 23,15 | 23.73 | 23.15 | 0.58 | ||
13. | 12. 09. 2020 | Jeřmanice | 21,90 | 21.77 | 21.9 | -0.13 | ||
8. | 29. 08. 2020 | Pěnčín (areál Huť) | 25,20 | 23.25 | 25.2 | -1.95 | ||
12. | 22. 08. 2020 | Bukovno | 40,60 | 40.23 | 40.6 | -0.37 | ||
5. | 15. 08. 2020 | Dalešice | 23,00 | 23 | 21.71 | 1.29 | ||
79. | 07. 04. 2019 | TŮMOVÁ Petra | Jablonec | 21,48 | 23.72 | 21.48 | 2.24 | |
115. | 07. 04. 2019 | ŠVADLENOVÁ Kristýna | Jablonec | 26,69 | 27.31 | 26.69 | 0.62 | |
8. | 11. 08. 2018 | Jílové u Držkova | 32,74 | 32.74 | 32.61 | 0.13 | ||
83. | 07. 04. 2018 | Cenknerová Kristýna | Jablonec | 25,00 | 25 | 27.89 | -2.89 | |
86. | 07. 04. 2018 | Mejsnarová Miroslava | Jablonec | 26,49 | 30.77 | 26.49 | 4.28 | |
5. | 05. 08. 2017 | Jílové u Držkova | 26,39 | 26.39 | 24.15 | 2.24 | ||
78. | 01. 04. 2017 | Tůmová Petra | Jablonec | 21,26 | 21.26 | 28.45 | -7.19 | |
105. | 01. 04. 2017 | Mejsnarová Miroslava | Jablonec | 26,07 | 30.81 | 26.07 | 4.74 | |
8. | 14. 05. 2016 | Velké Hamry | 22,16 | 22.16 | 22.16 | 0 | ||
6. | 29. 08. 2015 | Velké Hamry | 23,79 | 23.79 | 2.33 | 21.46 | ||
67. | 11. 04. 2015 | Votočková Sabina | Jablonec nad Nisou | 20,91 | 0 | 0 | 0 | |
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
93. | 25. 03. 2018 | Engelová Lucie | Jablonec | 26,15 | 26.15 | 26.98 | -0.83 | |
94. | 19. 03. 2016 | Engelová Lucie | Jablonec | 49,28 | 49.28 | 120 | -70.72 | |
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
21. | 20. 03. 2016 | Votočková Sabina | Jablonec | 20,43 | 20.43 | 20.49 | -0.06 | |
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
79. | 20. 03. 2016 | Fejfar Jaroslav | Jablonec | 24,06 | 24.06 | 34.77 | -10.71 | |
Profi | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
14. | 29. 08. 2015 | Ženy | Velké Hamry | 35,11 | 34.13 | 35.11 | -0.98 | |
PS 12 muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
14. | 12. 09. 2020 | Jeřmanice | 24,40 | 23.98 | 24.4 | -0.42 | ||
16. | 29. 08. 2020 | Pěnčín (areál Huť) | 25,72 | 25.64 | 25.72 | -0.08 | ||
9. | 22. 08. 2020 | Bukovno | 24,05 | 23.16 | 24.05 | -0.89 | ||
11. | 15. 08. 2020 | Dalešice | 25,45 | 25.45 | 25.36 | 0.09 | ||
3. | 24. 08. 2019 | muži | Kosořice - finále | 22,15 | 22.15 | 25.02 | -2.87 | |
8. | 24. 08. 2019 | ženy | Kosořice - finále | 43,87 | 120 | 43.87 | 76.13 | |
5. | 17. 08. 2019 | muži | Roudný | 24,62 | 23.64 | 24.62 | -0.98 | |
6. | 17. 08. 2019 | ženy | Roudný | 25,82 | 25.82 | 25.44 | 0.38 | |
5. | 10. 08. 2019 | ženy | Dalešice | 30,79 | 30.79 | 30.65 | 0.14 | |
7. | 10. 08. 2019 | muži | Dalešice | 35,87 | 35.87 | 34.86 | 1.01 | |
6. | 06. 07. 2019 | ženy | Raspenava | 25,32 | 24.79 | 25.32 | -0.53 | |
7. | 06. 07. 2019 | muži | Raspenava | 30,19 | 30.19 | 27.36 | 2.83 | |
5. | 21. 06. 2019 | ženy | Vesec pod Kozákovem | 25,44 | 25.44 | 25.05 | 0.39 | |
7. | 21. 06. 2019 | muži | Vesec pod Kozákovem | 31,42 | 31.42 | 29.53 | 1.89 | |
6. | 15. 06. 2019 | ženy | Frýdštejn | 27,40 | 27.4 | 27.28 | 0.12 | |
7. | 15. 06. 2019 | muži | Frýdštejn | 32,91 | 32.91 | 31.32 | 1.59 | |
5. | 08. 06. 2019 | ženy | Velké Hamry | 28,28 | 25.84 | 28.28 | -2.44 | |
6. | 08. 06. 2019 | muži | Velké Hamry | 43,77 | 43.77 | 42.98 | 0.79 | |
4. | 01. 06. 2019 | muži | Jeřmanice | 22,97 | 21.32 | 22.97 | -1.65 | |
6. | 01. 06. 2019 | ženy | Jeřmanice | 27,28 | 27.28 | 27.17 | 0.11 | |
5. | 18. 05. 2019 | muži | Škodějov | 26,15 | 26.15 | 25.6 | 0.55 | |
7. | 18. 05. 2019 | ženy | Škodějov | 26,63 | 26.63 | 26.52 | 0.11 | |
2. | 11. 05. 2019 | muži | Krásná Ves | 22,70 | 22.37 | 22.7 | -0.33 | |
6. | 11. 05. 2019 | ženy | Krásná Ves | 32,80 | 30.96 | 32.8 | -1.84 | |
2. | 25. 08. 2018 | Kosořice | 23,53 | 23.53 | 25.4 | -1.87 | ||
6. | 25. 08. 2018 | ŽENY | Kosořice | 29,24 | 30.56 | 29.24 | 1.32 | |
5. | 18. 08. 2018 | Roudný | 25,90 | 24.71 | 25.9 | -1.19 | ||
3. | 07. 07. 2018 | Raspenava | 23,46 | 23.46 | 23.1 | 0.36 | ||
7. | 07. 07. 2018 | ŽENY | Raspenava | 29,29 | 29.29 | 27.48 | 1.81 | |
6. | 22. 06. 2018 | Vesec p. Kozákovem | 35,77 | 35.77 | 33.41 | 2.36 | ||
7. | 22. 06. 2018 | ŽENY | Vesec p. Kozákovem | 44,11 | 38.92 | 44.11 | -5.19 | |
1. | 16. 06. 2018 | Frýdštejn | 20,92 | 20.92 | 20.71 | 0.21 | ||
9. | 16. 06. 2018 | ŽENY | Frýdštejn | 35,73 | 35.73 | 32.14 | 3.59 | |
1. | 09. 06. 2018 | Velké Hamry | 23,20 | 23.2 | 23.13 | 0.07 | ||
5. | 09. 06. 2018 | ŽENY | Velké Hamry | 29,84 | 29.84 | 29.28 | 0.56 | |
6. | 02. 06. 2018 | Jeřmanice | 25,91 | 25.91 | 25.29 | 0.62 | ||
2. | 19. 05. 2018 | Škodějov | 23,64 | 23.64 | 22.94 | 0.7 | ||
7. | 19. 05. 2018 | ŽENY | Škodějov | DSQ | 999.99 | 999.99 | 0 | |
3. | 12. 05. 2018 | Krásná Ves | 23,68 | 23.68 | 22.7 | 0.98 | ||
5. | 12. 05. 2018 | ŽENY | Krásná Ves | 28,24 | 28.24 | 27.95 | 0.29 | |
2. | 05. 05. 2018 | Dalešice | 26,09 | 24.99 | 26.09 | -1.1 | ||
6. | 05. 05. 2018 | ŽENY | Dalešice | 45,54 | 45.54 | 29.25 | 16.29 | |
5. | 23. 09. 2017 | Kosořice | 25,80 | 42.31 | 25.8 | 16.51 | ||
6. | 19. 08. 2017 | Roudný | 29,02 | 24.2 | 29.02 | -4.82 | ||
4. | 05. 08. 2017 | Karlinky | 26,22 | 24.53 | 26.22 | -1.69 | ||
1. | 15. 07. 2017 | Krásná Ves | 23,27 | 23.27 | 22.45 | 0.82 | ||
5. | 08. 07. 2017 | Raspenava | 23,74 | 23.74 | 23.09 | 0.65 | ||
7. | 23. 06. 2017 | Vesec p. Kozákovem | 38,24 | 38 | 38.24 | -0.24 | ||
5. | 17. 06. 2017 | Frýdštejn | 25,97 | 25.97 | 23.46 | 2.51 | ||
6. | 10. 06. 2017 | Velké Hamry | 25,70 | 25.7 | 24.99 | 0.71 | ||
4. | 03. 06. 2017 | Jeřmanice | 26,46 | 26.02 | 26.46 | -0.44 | ||
3. | 20. 05. 2017 | Škodějov | 25,18 | 24.87 | 25.18 | -0.31 | ||
8. | 29. 08. 2015 | muži | Velké Hamry | 27,21 | 25.51 | 27.21 | -1.7 | |
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.


