Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Smrkov, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciDor-ci 14 mladšíDor-ci 17 starší
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
13. | 10. 08. 2025 | Božejovice | 19,76 | 19.69 | 19.76 | -0.07 | ||
13. | 09. 08. 2025 | Řepeč | 20,15 | 20.15 | 18.84 | 1.31 | ||
12. | 28. 06. 2025 | Slapy | 22,52 | 22.23 | 22.52 | -0.29 | ||
43. | 03. 05. 2015 | Tomeček Jakub | Praha | 19,21 | 19.21 | 120 | -100.79 | |
20. | 31. 07. 2010 | Řepeč, - | 26,84 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
3. | 25. 07. 2026 | Strmilov | 17,65 | 17.65 | 16.98 | 0.67 | ||
3. | 06. 06. 2026 | Tučapy | 19,79 | 18.04 | 19.79 | -1.75 | ||
12. | 27. 09. 2025 | Markvarec | 28,28 | 28.28 | 26.74 | 1.54 | ||
1. | 10. 08. 2025 | Božejovice | 18,57 | 17.62 | 18.57 | -0.95 | ||
2. | 02. 08. 2025 | Skrýchov u Malšic | 18,65 | 18.65 | 18.42 | 0.23 | ||
6. | 13. 07. 2025 | Fotbalové hřiště Makov | 18,29 | 18.29 | 17.84 | 0.45 | ||
4. | 12. 07. 2025 | Miřetice | 19,42 | 18.84 | 19.42 | -0.58 | ||
5. | 28. 06. 2025 | Slapy | 22,28 | 19.93 | 20.73 | -0.8 | ||
2. | 21. 06. 2025 | Rybova Lhota - hřiště Skalice | 19,69 | 19.69 | 18.57 | 1.12 | ||
3. | 14. 06. 2025 | Dobronice - hřiště Kozmice | 18,78 | 18.62 | 18.78 | -0.16 | ||
5. | 07. 06. 2025 | Tučapy | 20,34 | 20.34 | 19.74 | 0.6 | ||
5. | 22. 09. 2024 | Zhoř u Tábora | 18,57 | 18.57 | 17.67 | 0.9 | ||
8. | 31. 08. 2024 | Chotěmice | 19,28 | 18.02 | 19.28 | -1.26 | ||
3. | 24. 08. 2024 | Kozmice | 18,29 | 17.89 | 18.29 | -0.4 | ||
7. | 11. 08. 2024 | Řepeč | 20,10 | 19.12 | 20.1 | -0.98 | ||
4. | 10. 08. 2024 | Božejovice | 19,26 | 17.17 | 19.26 | -2.09 | ||
3. | 03. 08. 2024 | Skrýchov u Malšic | 19,44 | 19.44 | 19.13 | 0.31 | ||
7. | 27. 07. 2024 | Dobronice - hřiště Kozmice | 24,00 | 24 | 18.35 | 5.65 | ||
6. | 20. 07. 2024 | Strmilov | 20,26 | 20.26 | 19 | 1.26 | ||
2. | 20. 07. 2024 | Strmilov | 18,65 | 18.39 | 18.65 | -0.26 | ||
9. | 14. 07. 2024 | Makov | 26,04 | 24.17 | 26.04 | -1.87 | ||
5. | 07. 07. 2024 | Aréna Jesenice | 20,06 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 29. 06. 2024 | Slapy | 23,85 | 23.85 | 20.4 | 3.45 | ||
5. | 22. 06. 2024 | Rybova Lhota - hřiště Skalice | 21,78 | 18.98 | 21.78 | -2.8 | ||
6. | 08. 06. 2024 | Tučapy | 21,04 | 18.89 | 21.04 | -2.15 | ||
3. | 18. 05. 2024 | Žďár | 20,62 | 20.01 | 20.62 | -0.61 | ||
3. | 09. 09. 2023 | Zhoř u Tábora | 18,53 | 18.23 | 18.53 | -0.3 | ||
7. | 20. 08. 2023 | Tréninkové hřiště TJ Tatran | 18,79 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 19. 08. 2023 | Bezděčín | 19,15 | 18.67 | 19.15 | -0.48 | ||
4. | 12. 08. 2023 | Řepeč | 19,39 | 18.72 | 19.39 | -0.67 | ||
5. | 05. 08. 2023 | Zdislavice | 20,95 | 19.35 | 20.95 | -1.6 | ||
3. | 22. 07. 2023 | Strmilov | 19,68 | 19.14 | 19.68 | -0.54 | ||
3. | 22. 07. 2023 | Strmilov | 19,10 | 18.49 | 19.1 | -0.61 | ||
6. | 16. 07. 2023 | Makov | 18,94 | 18.34 | 18.94 | -0.6 | ||
6. | 15. 07. 2023 | Skrýchov u Malšic | 20,11 | 20.07 | 20.11 | -0.04 | ||
7. | 01. 07. 2023 | Slapy | 20,37 | 20.37 | 19.88 | 0.49 | ||
11. | 04. 06. 2023 | Tučapy | 21,88 | 21.58 | 21.88 | -0.3 | ||
4. | 04. 09. 2022 | Nová Včelnice | 20,48 | 20.48 | 18.26 | 2.22 | ||
10. | 03. 09. 2022 | Zhoř u Tábora | 25,12 | 25.12 | 21.83 | 3.29 | ||
5. | 13. 08. 2022 | Řepeč | 18,40 | 18.4 | 18.19 | 0.21 | ||
1. | 07. 08. 2022 | Aréna Jesenice | 18,51 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 30. 07. 2022 | Kamenice nad Lipou | 26,93 | 26.1 | 26.93 | -0.83 | ||
6. | 16. 07. 2022 | Slapy | 21,19 | 18.4 | 21.19 | -2.79 | ||
10. | 12. 06. 2022 | Tučapy | 19,97 | 19.75 | 19.97 | -0.22 | ||
9. | 11. 06. 2022 | Chotěmice | 25,42 | 20.09 | 25.42 | -5.33 | ||
8. | 28. 08. 2021 | Chotěmice | 22,35 | 20.12 | 22.35 | -2.23 | ||
10. | 14. 08. 2021 | Makov | 26,92 | 24.37 | 26.92 | -2.55 | ||
11. | 08. 08. 2020 | Makov | 20,71 | 20.71 | 19.39 | 1.32 | ||
8. | 28. 09. 2019 | Markvarec | 19,50 | 19.25 | 19.5 | -0.25 | ||
11. | 31. 08. 2019 | Kozmice | 20,83 | 20.59 | 20.83 | -0.24 | ||
8. | 18. 08. 2019 | Bezděčín | 19,09 | 19.09 | 18.89 | 0.2 | ||
13. | 27. 07. 2019 | Krátošice (noční) | 19,36 | 19.36 | 18.58 | 0.78 | ||
2. | 27. 07. 2019 | Kamenice nad Lipou | 19,25 | 18.39 | 19.25 | -0.86 | ||
9. | 29. 09. 2018 | Markvarec | 30,29 | 0 | 0 | 0 | ||
2. | 08. 09. 2018 | Nová Včelnice | 20,35 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 19. 08. 2018 | Bezděčín | 19,04 | 18 | 19.04 | -1.04 | ||
13. | 18. 08. 2018 | Ústrašice (koná se v Želči) | 21,17 | 18.79 | 21.17 | -2.38 | ||
13. | 04. 08. 2018 | Řepeč | 52,70 | 50.1 | 52.7 | -2.6 | ||
10. | 28. 07. 2018 | Krátošice | 20,16 | 19.76 | 20.16 | -0.4 | ||
3. | 28. 07. 2018 | Kamenice nad Lipou | 19,53 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 01. 07. 2018 | Slapy | 23,81 | 23.81 | 22.15 | 1.66 | ||
12. | 30. 06. 2018 | Chrbonín | 21,30 | 21.3 | 18.84 | 2.46 | ||
7. | 26. 08. 2017 | Kozmice | 18,97 | 18.58 | 18.97 | -0.39 | ||
6. | 20. 08. 2017 | Bezděčín | 19,15 | 18.4 | 19.15 | -0.75 | ||
5. | 19. 08. 2017 | Želeč | 20,43 | 20.15 | 20.43 | -0.28 | ||
8. | 05. 08. 2017 | Řepeč | 20,66 | 20.66 | 19.4 | 1.26 | ||
13. | 29. 07. 2017 | Krátošice | 21,25 | 21.25 | 19.61 | 1.64 | ||
10. | 08. 07. 2017 | Chýnov | 20,64 | 20.64 | 19.69 | 0.95 | ||
9. | 01. 07. 2017 | Tučapy | 21,13 | 21.13 | 18.57 | 2.56 | ||
9. | 25. 06. 2017 | Slapy | 20,24 | 20.24 | 20.05 | 0.19 | ||
2. | 01. 10. 2016 | Markvarec | 20,95 | 20.95 | 19.3 | 1.65 | ||
10. | 03. 09. 2016 | Zhoř u Tábora | 20,26 | 18.9 | 20.26 | -1.36 | ||
7. | 27. 08. 2016 | Kozmice | 20,02 | 20.02 | 18.78 | 1.24 | ||
5. | 06. 08. 2016 | Řepeč | 19,46 | 19.31 | 19.46 | -0.15 | ||
6. | 21. 05. 2016 | Heřmaneč | 22,25 | 22.25 | 20.85 | 1.4 | ||
5. | 03. 10. 2015 | Chlum u Křemže | 19,30 | 19.3 | 18.9 | 0.4 | ||
7. | 01. 08. 2015 | Řepeč | 19,77 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 10. 08. 2014 | Želeč | 41,81 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 29. 06. 2014 | České Budějovice, útok | 28,89 | 34.87 | 28.89 | 5.98 | ||
15. | 28. 06. 2014 | České Budějovice 4x100m | 72,25 | 74.18 | 72.25 | 1.93 | ||
8. | 28. 07. 2012 | Krátošice | 23,18 | 23.18 | 22.94 | 0.24 | ||
11. | 31. 07. 2010 | Řepeč, - | 40,68 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
24. | 15. 03. 2026 | Novák Kryštof | Jablonec nad Nisou | 13,23 | 13.23 | 13.41 | -0.18 | |
69. | 01. 11. 2025 | Novák Kryštof | Stromovka | 13,29 | 13.54 | 13.29 | 0.25 | |
86. | 20. 09. 2025 | Novák Kryštof | Plzeň - chlapci | 13,75 | 14.32 | 13.75 | 0.57 | |
21. | 23. 09. 2023 | Novák Adam | Brno | 12,64 | 17.77 | 12.64 | 5.13 | |
42. | 23. 09. 2023 | Bastlová Karolína | Brno | 12,90 | 13.15 | 12.9 | 0.25 | |
117. | 25. 09. 2022 | Bastlová Karolína | Benešov | 17,74 | 17.74 | 120 | -102.26 | |
92. | 25. 09. 2022 | Novák Adam | Benešov | 14,74 | 18.28 | 14.74 | 3.54 | |
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
69. | 23. 09. 2023 | Novák Kryštof | Brno | 16,14 | 17.06 | 16.14 | 0.92 | |
Dorostenky | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
30. | 27. 06. 2020 | ŠMEJKALOVÁ Nikola | Třebíč | 21,02 | 21.75 | 21.02 | 0.73 | |
11. | 05. 07. 2019 | Smejkalová Nikola | Svitavy, Běh na 100 m | 21,65 | 22.7 | 21.65 | 1.05 | |
11. | 05. 07. 2019 | Smejkalová Nikola | Svitavy, Dvojboj | 19,89 | 19.98 | 19.89 | 0.09 | |
Dorostenci | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 29. 06. 2026 | Adam Novák | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 15,97 | 16.32 | 15.97 | 0.35 | |
7. | 29. 06. 2026 | Adam Novák | Liberec,Mistrovství ČR dorostu | 18,35 | 18.35 | 21.66 | -3.31 | |
2. | 10. 08. 2025 | Božejovice | 21,79 | 21.3 | 21.79 | -0.49 | ||
3. | 09. 08. 2025 | Řepeč | 18,66 | 18.17 | 18.66 | -0.49 | ||
2. | 02. 08. 2025 | Skrýchov u Malšic | 19,77 | 19.41 | 19.77 | -0.36 | ||
2. | 28. 06. 2025 | Slapy | 19,21 | 18.14 | 18.92 | -0.78 | ||
3. | 21. 06. 2025 | Rybova Lhota - hřiště Skalice | 21,16 | 21.16 | 20.51 | 0.65 | ||
3. | 22. 09. 2024 | Šišky | Zhoř u Tábora | 19,17 | 19.17 | 18.01 | 1.16 | |
1. | 24. 08. 2024 | Šišky | Kozmice | 17,98 | 17.82 | 17.98 | -0.16 | |
3. | 24. 08. 2024 | Kozmice | 19,12 | 19.12 | 17.72 | 1.4 | ||
3. | 11. 08. 2024 | Řepeč | 19,88 | 19.88 | 18.4 | 1.48 | ||
6. | 11. 08. 2024 | Šišky | Řepeč | 33,04 | 33.04 | 33 | 0.04 | |
1. | 10. 08. 2024 | Šišky | Božejovice | 16,84 | 17.18 | 16.84 | 0.34 | |
5. | 10. 08. 2024 | Božejovice | 47,28 | 47.28 | 46.37 | 0.91 | ||
2. | 20. 07. 2024 | Šišky | Strmilov | 17,65 | 17.23 | 17.65 | -0.42 | |
3. | 20. 07. 2024 | Strmilov | 19,94 | 19.88 | 19.94 | -0.06 | ||
3. | 22. 06. 2024 | Šišky | Rybova Lhota - hřiště Skalice | 18,47 | 17.34 | 18.47 | -1.13 | |
5. | 22. 06. 2024 | Rybova Lhota - hřiště Skalice | 41,94 | 40.95 | 41.94 | -0.99 | ||
2. | 08. 06. 2024 | Šišky | Tučapy | 19,92 | 19.92 | 19.36 | 0.56 | |
1. | 09. 09. 2023 | Šišky | Zhoř u Tábora | 18,68 | 18.21 | 18.68 | -0.47 | |
4. | 09. 09. 2023 | Zhoř u Tábora | 25,10 | 25.1 | 22.6 | 2.5 | ||
1. | 16. 07. 2022 | Slapy | 19,39 | 19.04 | 19.39 | -0.35 | ||
Dor-ci 14 mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
2. | 26. 04. 2026 | Novák Kryštof | Kaplice | 19,46 | 19.46 | 26.31 | -6.85 | |
Dor-ci 17 starší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 26. 04. 2026 | Novák Adam | Kaplice | 19,10 | 20.04 | 19.1 | 0.94 | |
MužiŽenyDěti staršíDěti mladšíDorostenkyDorostenciDor-ci 14 mladšíDor-ci 17 starší
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.


