Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Šaratice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti mladšíFinálePS 12 muži
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
8. | 06. 07. 2025 | Šaratice | 19,06 | 19.06 | 18.44 | 0.62 | ||
10. | 07. 09. 2024 | Chvalovice- hasičské hřiště | 22,48 | 21.99 | 22.48 | -0.49 | ||
11. | 01. 09. 2024 | Mokrá-Horákov | 20,81 | 20.74 | 20.81 | -0.07 | ||
20. | 31. 08. 2024 | Hodějice | 29,95 | 29.62 | 29.95 | -0.33 | ||
15. | 25. 08. 2024 | Tvarožná | 20,91 | 18.72 | 20.91 | -2.19 | ||
11. | 17. 08. 2024 | Ivanovice na Hané | 21,13 | 21.13 | 18.09 | 3.04 | ||
6. | 11. 08. 2024 | Radslavice | 17,98 | 17.87 | 17.98 | -0.11 | ||
8. | 10. 08. 2024 | Habrovany | 18,91 | 18.84 | 18.91 | -0.07 | ||
11. | 13. 07. 2024 | Kučerov | 19,00 | 18.74 | 19 | -0.26 | ||
15. | 08. 06. 2024 | Šaratice | 24,80 | 24.75 | 24.8 | -0.05 | ||
15. | 03. 09. 2023 | Mokrá-Horákov | 39,13 | 39.13 | 38.46 | 0.67 | ||
4. | 02. 09. 2023 | Bratčice | 18,50 | 15.78 | 18.5 | -2.72 | ||
12. | 26. 08. 2023 | Tučapy | 20,92 | 19.41 | 20.92 | -1.51 | ||
7. | 12. 08. 2023 | Habrovany | 18,58 | 18.09 | 18.58 | -0.49 | ||
15. | 22. 07. 2023 | Kučerov | 40,64 | 40.64 | 39.79 | 0.85 | ||
8. | 15. 07. 2023 | Grešlové Mýto, hřiště | 16,75 | 16.31 | 16.75 | -0.44 | ||
8. | 08. 07. 2023 | Topolany | 18,15 | 17.58 | 18.15 | -0.57 | ||
8. | 01. 07. 2023 | Hlubočany | 19,90 | 17.96 | 19.9 | -1.94 | ||
13. | 24. 06. 2023 | Moutnice, fotbalové hřiště | 37,04 | 40.29 | 37.04 | 3.25 | ||
9. | 04. 06. 2023 | Šaratice | 19,32 | 19.32 | 17.96 | 1.36 | ||
11. | 03. 06. 2023 | Radslavice | 19,87 | 19.87 | 19.28 | 0.59 | ||
3. | 10. 09. 2022 | A | Šaratice | 16,40 | 0 | 0 | 0 | |
19. | 10. 09. 2022 | B Fotbalisti | Šaratice | 21,87 | 0 | 0 | 0 | |
13. | 03. 09. 2022 | Hodějice | 20,16 | 18.14 | 20.16 | -2.02 | ||
7. | 27. 08. 2022 | Tučapy | 19,31 | 19.31 | 18.54 | 0.77 | ||
4. | 14. 08. 2022 | Poštorná, Na Valtické - ZŠ | 19,11 | 18.8 | 19.11 | -0.31 | ||
14. | 13. 08. 2022 | Hovorany,náhradní fotbalové hř | 48,13 | 32.15 | 48.13 | -15.98 | ||
6. | 30. 07. 2022 | Prušánky, areál u koupaliště | 20,50 | 20.42 | 20.5 | -0.08 | ||
6. | 30. 07. 2022 | Prušánky kas. areál | 20,50 | 20.42 | 20.5 | -0.08 | ||
3. | 23. 07. 2022 | Kobylí, hasičské cvičiště | 18,19 | 18.19 | 17.92 | 0.27 | ||
3. | 09. 07. 2022 | Velké Pavlovice, fotbal.hřiště | 18,82 | 18.65 | 18.82 | -0.17 | ||
8. | 09. 07. 2022 | Habrovany | 20,74 | 18.93 | 20.74 | -1.81 | ||
8. | 02. 07. 2022 | Topolany | 19,04 | 18.49 | 19.04 | -0.55 | ||
5. | 18. 06. 2022 | Hostěrádky-Rešov | 19,00 | 18.51 | 19 | -0.49 | ||
10. | 05. 06. 2022 | Šaratice | 20,88 | 18.26 | 20.88 | -2.62 | ||
10. | 04. 06. 2022 | Radslavice | 20,28 | 18.99 | 20.28 | -1.29 | ||
10. | 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 31,95 | 19.85 | 31.95 | -12.1 | ||
10. | 28. 05. 2022 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 31,95 | 19.85 | 31.95 | -12.1 | ||
16. | 18. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice BHL hřiště | 41,23 | 17.33 | 41.23 | -23.9 | ||
16. | 18. 09. 2021 | Jezeřany-Maršovice ZNL, hřiště | 41,23 | 17.33 | 41.23 | -23.9 | ||
7. | 05. 09. 2021 | Rohatec u ZŠ | 19,84 | 18.84 | 19.26 | -0.42 | ||
8. | 05. 09. 2021 | Rohatec, PŘESUNUTO na NEDĚLI | 19,84 | 19.84 | 19.26 | 0.58 | ||
2. | 28. 08. 2021 | Tučapy | 17,84 | 17.84 | 17.83 | 0.01 | ||
4. | 21. 08. 2021 | Dubňany, Hodonínská 925 u ZŠ | 18,69 | 18.69 | 18.61 | 0.08 | ||
9. | 21. 08. 2021 | Ivanovice na Hané | 20,99 | 19.72 | 20.99 | -1.27 | ||
10. | 14. 08. 2021 | Hovorany, hřiště | 21,00 | 21 | 20.81 | 0.19 | ||
11. | 14. 08. 2021 | Hovorany, hřiště | 21,00 | 21 | 20.81 | 0.19 | ||
9. | 13. 08. 2021 | Mikulovice hřiště | 18,42 | 18.42 | 17.55 | 0.87 | ||
3. | 08. 08. 2021 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 18,43 | 18.43 | 18.18 | 0.25 | ||
12. | 31. 07. 2021 | Prušánky, park u koupaliště | 22,95 | 18.75 | 22.95 | -4.2 | ||
12. | 31. 07. 2021 | Prušánky, park u koupaliště | 22,95 | 18.75 | 22.95 | -4.2 | ||
3. | 24. 07. 2021 | Kobylí, hasičské cvičiště | 17,94 | 17.94 | 17.59 | 0.35 | ||
6. | 17. 07. 2021 | Kučerov | 18,07 | 17.63 | 18.07 | -0.44 | ||
7. | 03. 07. 2021 | Habrovany | 18,83 | 18.67 | 18.83 | -0.16 | ||
14. | 05. 06. 2021 | Pasohlávky, fotbalové hřiště | 20,35 | 20.12 | 20.35 | -0.23 | ||
7. | 06. 09. 2020 | Mokrá-Horákov | 16,68 | 16.68 | 15.29 | 1.39 | ||
13. | 05. 09. 2020 | Hodějice | 18,67 | 18.23 | 18.67 | -0.44 | ||
8. | 29. 08. 2020 | Tučapy | 19,57 | 19.57 | 17.79 | 1.78 | ||
18. | 22. 08. 2020 | Ivanovice na Hané | 28,17 | 28.17 | 27.43 | 0.74 | ||
4. | 15. 08. 2020 | Tvarožná | 17,98 | 17.98 | 17.23 | 0.75 | ||
5. | 15. 08. 2020 | Hovorany, hasičské hřiště | 20,58 | 20.58 | 18.62 | 1.96 | ||
12. | 09. 08. 2020 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 20,07 | 19.92 | 20.07 | -0.15 | ||
2. | 25. 07. 2020 | Kobylí, hasičské cvičiště | 17,96 | 17.91 | 17.96 | -0.05 | ||
5. | 18. 07. 2020 | Kučerov | 18,33 | 18.33 | 18.15 | 0.18 | ||
7. | 05. 07. 2020 | Lanžhot, Na Šlajsi, hřiště | 20,26 | 19.89 | 20.26 | -0.37 | ||
9. | 04. 07. 2020 | Topolany | 19,26 | 19.2 | 19.26 | -0.06 | ||
4. | 14. 09. 2019 | Šaratice | 16,19 | 14.91 | 16.19 | -1.28 | ||
6. | 08. 09. 2019 | Mokrá-Horákov | 15,36 | 15.36 | 14.93 | 0.43 | ||
5. | 07. 09. 2019 | Hrušky-náhradní termín | 21,43 | 18.11 | 21.43 | -3.32 | ||
13. | 01. 09. 2019 | Ivanovice na Hané | 22,06 | 20.12 | 22.06 | -1.94 | ||
2. | 31. 08. 2019 | Hodějice | 17,60 | 17.6 | 17.24 | 0.36 | ||
6. | 25. 08. 2019 | Tvarožná | 18,12 | 18.12 | 17.72 | 0.4 | ||
1. | 24. 08. 2019 | Tučapy | 17,75 | 17.75 | 17.71 | 0.04 | ||
10. | 11. 08. 2019 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 25,97 | 24.33 | 25.97 | -1.64 | ||
2. | 03. 08. 2019 | Prušánky has. areál | 18,41 | 18.41 | 18.19 | 0.22 | ||
2. | 03. 08. 2019 | Prušánky, hasičské hřiště | 18,41 | 18.41 | 18.19 | 0.22 | ||
2. | 28. 07. 2019 | Hovorany - fotba. hřiště | 17,93 | 17.84 | 17.93 | -0.09 | ||
2. | 28. 07. 2019 | Hovorany - fotbalové hřiště | 17,93 | 17.84 | 17.93 | -0.09 | ||
2. | 27. 07. 2019 | Kobylí, hasičské hřiště | 17,95 | 17.67 | 17.95 | -0.28 | ||
3. | 20. 07. 2019 | Kučerov | 18,19 | 18.19 | 17.1 | 1.09 | ||
6. | 20. 07. 2019 | Miroslav, před Hasičskou zbroj | 22,41 | 22.41 | 18.74 | 3.67 | ||
1. | 13. 07. 2019 | Habrovany | 17,90 | 17.9 | 17.74 | 0.16 | ||
5. | 06. 07. 2019 | Topolany | 19,51 | 19.24 | 19.51 | -0.27 | ||
4. | 05. 07. 2019 | Lanžhot, fotbalové hřiště | 18,33 | 17.95 | 18.33 | -0.38 | ||
7. | 29. 06. 2019 | Hlubočany | 19,55 | 19.55 | 18.99 | 0.56 | ||
4. | 29. 06. 2019 | Moutnice, fotbalové hřiště | 26,15 | 23.63 | 26.15 | -2.52 | ||
2. | 22. 06. 2019 | Tvrdonice, hasičské hřiště | 18,60 | 18.2 | 18.6 | -0.4 | ||
4. | 09. 06. 2019 | Šaratice | 17,98 | 17.58 | 17.98 | -0.4 | ||
8. | 08. 06. 2019 | Radslavice | 19,18 | 19.18 | 19 | 0.18 | ||
4. | 25. 05. 2019 | Hostěrádky-Rešov | 15,66 | 15.12 | 15.66 | -0.54 | ||
9. | 25. 05. 2019 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 19,45 | 19.45 | 17.74 | 1.71 | ||
9. | 25. 05. 2019 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 19,45 | 19.45 | 18.96 | 0.49 | ||
5. | 11. 05. 2019 | Pasohlávky, fotbalové hřiště | 19,49 | 19.49 | 19.09 | 0.4 | ||
3. | 08. 09. 2018 | Chvalovice | 19,52 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 08. 09. 2018 | Chvalovice,hřiště -NOVÝ TERMÍN | 28,54 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 01. 09. 2018 | Ivanovice na Hané | 20,23 | 20.23 | 19.66 | 0.57 | ||
15. | 26. 08. 2018 | Tvarožná | 29,72 | 18.25 | 29.72 | -11.47 | ||
10. | 25. 08. 2018 | Tučapy | 22,00 | 22 | 21.19 | 0.81 | ||
17. | 18. 08. 2018 | Hovorany - fotba. hřiště | 28,15 | 28.15 | 22.31 | 5.84 | ||
17. | 18. 08. 2018 | Hovorany - fotbal.hřiště | 28,15 | 28.15 | 22.31 | 5.84 | ||
9. | 18. 08. 2018 | Hodějice | 24,34 | 24.34 | 23.29 | 1.05 | ||
12. | 12. 08. 2018 | Poštorná, hřiště ZŠ Valtická | 32,68 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 11. 08. 2018 | Hostěrádky-Rešov | 32,27 | 32.27 | 32.16 | 0.11 | ||
10. | 04. 08. 2018 | Prušánky - has.areál | 20,18 | 20.18 | 18.52 | 1.66 | ||
6. | 21. 07. 2018 | Hrušky, hřiště | 20,94 | 20.14 | 20.94 | -0.8 | ||
2. | 07. 07. 2018 | Velké Pavlovice, hřiště | 17,92 | 17.92 | 17.51 | 0.41 | ||
3. | 07. 07. 2018 | Topolany | 18,23 | 18.23 | 17.76 | 0.47 | ||
12. | 05. 07. 2018 | Lanžhot, hřiště | 21,14 | 21.14 | 20.76 | 0.38 | ||
3. | 30. 06. 2018 | Hlubočany | 18,12 | 18.09 | 18.12 | -0.03 | ||
12. | 30. 06. 2018 | Moutnice, hřiště | 39,56 | 31.43 | 39.56 | -8.13 | ||
3. | 17. 06. 2018 | Výrovice, sportovní areál | 17,97 | 0 | 0 | 0 | ||
1. | 16. 06. 2018 | Tvrdonice, hasičské hřiště | 18,59 | 0 | 0 | 0 | ||
20. | 10. 06. 2018 | Šaratice | 37,23 | 37.23 | 34.98 | 2.25 | ||
11. | 09. 06. 2018 | Radslavice | 20,54 | 20.54 | 18.12 | 2.42 | ||
5. | 02. 06. 2018 | Pasohlávky, hřiště | 21,65 | 21.65 | 20.29 | 1.36 | ||
15. | 26. 05. 2018 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 31,15 | 31.15 | 18.52 | 12.63 | ||
15. | 26. 05. 2018 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 31,15 | 31.15 | 18.52 | 12.63 | ||
5. | 16. 09. 2017 | Šaratice | 16,79 | 16.79 | 16.46 | 0.33 | ||
8. | 03. 09. 2017 | Ivanovice na Hané | 19,87 | 19.36 | 19.87 | -0.51 | ||
10. | 02. 09. 2017 | Hodějice | 20,88 | 18.99 | 20.88 | -1.89 | ||
4. | 02. 09. 2017 | Bořetice, hřiště | 18,63 | 18.52 | 18.63 | -0.11 | ||
10. | 27. 08. 2017 | Tvarožná | 18,79 | 17.89 | 18.79 | -0.9 | ||
4. | 13. 08. 2017 | Poštorná | 18,82 | 18.57 | 18.82 | -0.25 | ||
3. | 12. 08. 2017 | Lesná, Fotbalové hřiště | 16,49 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 12. 08. 2017 | Hostěrádky-Rešov | 18,34 | 17.87 | 18.34 | -0.47 | ||
6. | 12. 08. 2017 | Loděnice, fotbalové hřiště | 18,68 | 18.1 | 18.68 | -0.58 | ||
9. | 05. 08. 2017 | Pepa | Prušánky - has.areál | 19,76 | 18.41 | 19.76 | -1.35 | |
6. | 29. 07. 2017 | Kobylí, hřiště | 18,22 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 29. 07. 2017 | Drnovice | 20,76 | 20.76 | 20.41 | 0.35 | ||
7. | 15. 07. 2017 | Habrovany | 18,71 | 18.71 | 18.59 | 0.12 | ||
5. | 08. 07. 2017 | Velké Pavlovice, hřiště | 19,18 | 18.39 | 19.18 | -0.79 | ||
6. | 08. 07. 2017 | Topolany | 18,75 | 18.36 | 18.75 | -0.39 | ||
15. | 05. 07. 2017 | Lanžhot, hřiště | 32,86 | 32.86 | 32.49 | 0.37 | ||
7. | 24. 06. 2017 | Moutnice, hřiště | 29,00 | 0 | 0 | 0 | ||
4. | 17. 06. 2017 | Tvrdonice, hasičské hřiště | 19,27 | 19.27 | 18.88 | 0.39 | ||
7. | 03. 06. 2017 | Radslavice | 19,17 | 19.17 | 18.34 | 0.83 | ||
12. | 27. 05. 2017 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 20,10 | 20.1 | 19.61 | 0.49 | ||
12. | 27. 05. 2017 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 20,10 | 20.1 | 19.61 | 0.49 | ||
14. | 13. 05. 2017 | Šaratice | 22,04 | 20.78 | 22.04 | -1.26 | ||
16. | 13. 05. 2017 | B | Šaratice | 25,44 | 25.44 | 25.42 | 0.02 | |
15. | 04. 09. 2016 | Ivanovice na Hané | 28,02 | 20.22 | 28.02 | -7.8 | ||
10. | 03. 09. 2016 | Chvalovice, sportovní areál | 22,86 | 19.1 | 22.86 | -3.76 | ||
11. | 03. 09. 2016 | Hodějice | 18,89 | 18.89 | 18.86 | 0.03 | ||
15. | 20. 08. 2016 | Tučapy | 28,85 | 27.12 | 28.85 | -1.73 | ||
14. | 13. 08. 2016 | Hostěrádky - Rešov | 20,79 | 20.79 | 20.19 | 0.6 | ||
7. | 13. 08. 2016 | Loděnice, fotbalové hřiště | 20,65 | 18.95 | 20.65 | -1.7 | ||
12. | 30. 07. 2016 | Prušánky - has. areál | 22,24 | 22.24 | 20.86 | 1.38 | ||
10. | 30. 07. 2016 | Kobylí, hasičské cvičiště | 20,23 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 30. 07. 2016 | Drnovice | 19,56 | 19.56 | 18.74 | 0.82 | ||
14. | 23. 07. 2016 | Kučerov | 20,14 | 20.14 | 18.03 | 2.11 | ||
12. | 16. 07. 2016 | Habrovany | 21,69 | 21.69 | 21.42 | 0.27 | ||
15. | 02. 07. 2016 | Topolany | 21,12 | 20.59 | 21.12 | -0.53 | ||
11. | 25. 06. 2016 | Hlubočany | 19,86 | 19.86 | 18.66 | 1.2 | ||
6. | 25. 06. 2016 | Moutnice | 29,02 | 29.02 | 25.66 | 3.36 | ||
10. | 18. 06. 2016 | Tvrdonice | 21,20 | 21.2 | 19.88 | 1.32 | ||
8. | 28. 05. 2016 | Jezeřany-Maršovice, hřiště | 19,21 | 19.21 | 19.2 | 0.01 | ||
4. | 14. 05. 2016 | Šaratice | 18,70 | 18.59 | 18.7 | -0.11 | ||
15. | 14. 05. 2016 | B | Šaratice | 25,16 | 25.16 | 24.23 | 0.93 | |
14. | 08. 05. 2016 | Vlkoš - fotb. hřiště | 20,66 | 20.66 | 19.02 | 1.64 | ||
20. | 12. 09. 2015 | Ivanovice na Hané | 49,32 | 20.16 | 49.32 | -29.16 | ||
14. | 05. 09. 2015 | Hodějice | 19,08 | 19.08 | 18.12 | 0.96 | ||
8. | 29. 08. 2015 | Chvalovice, PSO - I.soutěž | 22,37 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 08. 08. 2015 | Loděnice, fotbalové hřiště | 29,62 | 29.62 | 18.51 | 11.11 | ||
15. | 01. 08. 2015 | Prušánky - has. areál | 26,76 | 27.51 | 26.76 | 0.75 | ||
14. | 01. 08. 2015 | Drnovice | 19,36 | 19.36 | 18.68 | 0.68 | ||
4. | 25. 07. 2015 | Kobylí | 18,56 | 18.2 | 18.56 | -0.36 | ||
11. | 25. 07. 2015 | Dražovice | 19,01 | 18.9 | 19.01 | -0.11 | ||
4. | 18. 07. 2015 | Velké Pavlovice | 19,51 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 18. 07. 2015 | Miroslav, před Hasičskou zbroj | 19,38 | 19.38 | 18.77 | 0.61 | ||
14. | 11. 07. 2015 | Habrovany | 20,92 | 20.4 | 20.92 | -0.52 | ||
12. | 27. 06. 2015 | Hlubočany | 19,08 | 19.08 | 18.33 | 0.75 | ||
7. | 13. 06. 2015 | Litenčice | 19,93 | 19.93 | 19.62 | 0.31 | ||
12. | 06. 06. 2015 | Radslavice | 19,84 | 19.32 | 19.84 | -0.52 | ||
4. | 13. 12. 2014 | Kuřim | 19,99 | 19.99 | 19.47 | 0.52 | ||
24. | 13. 09. 2014 | Ivanovice na Hané | 33,42 | 33.42 | 30.7 | 2.72 | ||
27. | 13. 09. 2014 | Telč, nám. Zachariáše z Hradce | 20,59 | 20.39 | 20.59 | -0.2 | ||
8. | 06. 09. 2014 | Hodějice | 19,51 | 19.36 | 19.51 | -0.15 | ||
14. | 31. 08. 2014 | Tvarožná | 20,35 | 20.3 | 20.35 | -0.05 | ||
14. | 30. 08. 2014 | Tučapy | 20,32 | 20.32 | 20.2 | 0.12 | ||
9. | 09. 08. 2014 | Loděnice, hřiště | 20,24 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 02. 08. 2014 | Prušánky - noční | 20,31 | 20.31 | 19.03 | 1.28 | ||
14. | 02. 08. 2014 | Drnovice | 19,69 | 19.69 | 19.06 | 0.63 | ||
10. | 26. 07. 2014 | Dražovice | 20,08 | 18.82 | 20.08 | -1.26 | ||
20. | 12. 07. 2014 | Habrovany | 35,58 | 35.58 | 34.16 | 1.42 | ||
18. | 05. 07. 2014 | Luleč, hasičský areál | 26,00 | 25.32 | 26 | -0.68 | ||
7. | 28. 06. 2014 | Hlubočany | 19,15 | 19.15 | 18.83 | 0.32 | ||
19. | 21. 06. 2014 | Topolany | 27,82 | 19.8 | 27.82 | -8.02 | ||
10. | 31. 05. 2014 | Jezeřany-Maršovice | 21,28 | 21.28 | 21.22 | 0.06 | ||
8. | 10. 05. 2014 | Šaratice | 20,42 | 20.42 | 20.18 | 0.24 | ||
22. | 10. 05. 2014 | B | Šaratice | 35,51 | 35.51 | 34.42 | 1.09 | |
12. | 03. 08. 2013 | Prušánky - noční | 21,20 | 20.7 | 21.2 | -0.5 | ||
18. | 21. 07. 2013 | Mistřice | 22,65 | 22.65 | 21.04 | 1.61 | ||
16. | 13. 07. 2013 | Velké Pavlovice | 45,82 | 45.82 | 45 | 0.82 | ||
19. | 29. 06. 2013 | Hlubočany | 23,85 | 23.85 | 23.43 | 0.42 | ||
15. | 08. 06. 2013 | Radslavice | 25,04 | 25.04 | 20.3 | 4.74 | ||
11. | 01. 06. 2013 | Nesvačilka, Areál - hřiště | 21,19 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 01. 06. 2013 | Trstěnice | 24,06 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 25. 05. 2013 | Jezeřany - Maršovice | 23,17 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 12. 05. 2013 | A | Šaratice | 20,48 | 20.48 | 19.79 | 0.69 | |
24. | 12. 05. 2013 | Šaratice | 32,43 | 32.43 | 22.36 | 10.07 | ||
12. | 12. 05. 2013 | Šaratice | 20,48 | 20.48 | 19.79 | 0.69 | ||
24. | 12. 05. 2013 | B | Šaratice | 32,43 | 32.43 | 22.36 | 10.07 | |
22. | 11. 05. 2013 | Drnovice | 25,78 | 24.83 | 25.78 | -0.95 | ||
19. | 05. 05. 2013 | Vlkoš | 24,59 | 24.59 | 21.9 | 2.69 | ||
15. | 08. 12. 2012 | Kuřim | 26,35 | 26.35 | 26.33 | 0.02 | ||
30. | 01. 09. 2012 | Telč | 21,18 | 21.18 | 20.44 | 0.74 | ||
15. | 04. 08. 2012 | Prušánky | 38,74 | 21.67 | 38.74 | -17.07 | ||
15. | 30. 06. 2012 | Hlubočany | 23,47 | 23.47 | 21.15 | 2.32 | ||
22. | 17. 06. 2012 | Myslejovice | 31,47 | 31.47 | 31.43 | 0.04 | ||
12. | 16. 06. 2012 | Hoštice-Heroltice | 21,02 | 20.1 | 21.02 | -0.92 | ||
11. | 02. 06. 2012 | Nesvačilka | 21,32 | 21.32 | 19.54 | 1.78 | ||
20. | 13. 05. 2012 | Šaratice | 23,43 | 22.21 | 23.43 | -1.22 | ||
29. | 12. 05. 2012 | Drnovice | 23,45 | 23.45 | 20.49 | 2.96 | ||
14. | 06. 08. 2011 | Loděnice | 26,91 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 30. 07. 2011 | Prušánky | 25,69 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 04. 06. 2011 | Trstěnice | 22,11 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 28. 05. 2011 | Jezeřany - Maršovice | 26,39 | 0 | 0 | 0 | ||
26. | 11. 09. 2010 | Sudice | 24,78 | 23.99 | 24.78 | -0.79 | ||
11. | 07. 08. 2010 | Loděnice | 23,29 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 31. 07. 2010 | Prušánky, HO | 22,93 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 17. 07. 2010 | Miroslav | 23,62 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 08. 08. 2009 | Loděnice | 23,30 | 0 | 0 | 0 | ||
14. | 01. 08. 2009 | Prušánky, HO | 22,09 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 25. 07. 2009 | Kobylí, BV | 22,10 | 22.1 | 20.66 | 1.44 | ||
26. | 07. 06. 2009 | Šarovy, ZL | 23,20 | 21.74 | 23.2 | -1.46 | ||
6. | 10. 12. 2008 | Kuřim | 23,92 | 23.92 | 22.15 | 1.77 | ||
14. | 09. 08. 2008 | Loděnice | 23,17 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 02. 08. 2008 | Prušánky, HO | 21,97 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 19. 07. 2008 | Miroslav | 31,20 | 0 | 0 | 0 | ||
11. | 07. 06. 2008 | Trstěnice | 23,08 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 11. 05. 2008 | Vlkoš, HO | 22,79 | 0 | 0 | 0 | ||
17. | 04. 08. 2007 | Prušánky, HO | 26,38 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 06. 05. 2007 | Vlkoš, HO | 23,51 | 0 | 0 | 0 | ||
12. | 05. 08. 2006 | Prušánky, HO | 23,85 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 27. 05. 2006 | Šarovy, ZL | 22,21 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 14. 05. 2006 | Vlkoš, HO | 47,14 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 06. 08. 2005 | Prušánky, HO | 23,82 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 03. 07. 2005 | Vlkoš, HO | 23,55 | 0 | 0 | 0 | ||
22. | 11. 07. 2004 | Mistřice, UH | 52,73 | 22.05 | 52.73 | -30.68 | ||
30. | 28. 09. 2003 | Sudice, BK | 44,97 | 0 | 0 | 0 | ||
16. | 21. 09. 2003 | Žďár, BK | 30,28 | 30.28 | 29.37 | 0.91 | ||
27. | 06. 09. 2003 | Telč, JI | 21,81 | 0 | 20.83 | -20.83 | ||
7. | 02. 08. 2003 | Prušánky, HO | 21,24 | 21.24 | 21.09 | 0.15 | ||
23. | 12. 07. 2003 | Vacenovice, HO | 42,25 | 42.25 | 20.96 | 21.29 | ||
23. | 12. 07. 2003 | Vacenovice, HO | 42,25 | 0 | 0 | 0 | ||
27. | 06. 07. 2003 | Krasová, BK | 29,06 | 29.06 | 21.06 | 8 | ||
15. | 21. 06. 2003 | Niva, PV | 27,46 | 0 | 0 | 0 | ||
9. | 14. 06. 2003 | Vlkoš, HO | 21,95 | 21.95 | 21.56 | 0.39 | ||
13. | 21. 07. 2002 | Krasová, BK | 22,17 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 14. 07. 2002 | Žďár, BK | 23,48 | 0 | 0 | 0 | ||
13. | 05. 07. 2002 | Petrov, HO | 23,99 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 30. 06. 2002 | Senetářov, BK | 25,25 | 0 | 0 | 0 | ||
10. | 22. 06. 2002 | Vlkoš, HO | 20,99 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 15. 09. 2001 | Dolní Bojanovice, HO | 22,56 | 0 | 0 | 0 | ||
27. | 15. 07. 2001 | Petrovice, TR | 22,93 | 21.99 | 22.93 | -0.94 | ||
10. | 14. 07. 2001 | Dubňany, HO | 20,57 | 0 | 0 | 0 | ||
15. | 16. 06. 2001 | Vlkoš, HO | 24,63 | 0 | 0 | 0 | ||
8. | 17. 06. 2000 | Vlkoš, HO | 25,62 | 0 | 0 | 0 | ||
21. | 29. 05. 1999 | Starý Lískovec, BM | 25,05 | 0 | 0 | 0 | ||
32. | 07. 09. 1997 | Mistřice, UH | 33,57 | 0 | 0 | 0 | ||
Ženy | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
7. | 02. 09. 2017 | Hodějice | 24,19 | 22.27 | 24.19 | -1.92 | ||
6. | 12. 08. 2017 | Hostěrádky-Rešov | 22,03 | 21.46 | 22.03 | -0.57 | ||
8. | 08. 07. 2017 | Topolany | 22,08 | 22.08 | 21.23 | 0.85 | ||
8. | 03. 06. 2017 | Radslavice | 21,62 | 21.62 | 21.41 | 0.21 | ||
8. | 30. 08. 2015 | Tvarožná | 23,40 | 23.4 | 21.65 | 1.75 | ||
10. | 01. 08. 2015 | Drnovice | 24,02 | 24.02 | 22.14 | 1.88 | ||
7. | 30. 06. 2012 | Hlubočany | 24,99 | 24.99 | 24.06 | 0.93 | ||
4. | 04. 06. 2011 | Trstěnice | 22,58 | 0 | 0 | 0 | ||
5. | 08. 08. 2009 | Loděnice | 25,55 | 0 | 0 | 0 | ||
7. | 25. 07. 2009 | Kobylí, BV | 42,52 | 38.81 | 42.52 | -3.71 | ||
9. | 07. 06. 2009 | Šarovy, ZL | 34,13 | 34.13 | 33.56 | 0.57 | ||
4. | 23. 05. 2009 | Jezeřany - Maršovice | 23,53 | 0 | 0 | 0 | ||
6. | 09. 08. 2008 | Loděnice | 28,48 | 0 | 0 | 0 | ||
Děti mladší | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
12. | 30. 07. 2016 | Drabálková Tereza | Brno - Líšeň, hasičská škola | 25,36 | 29.48 | 25.36 | 4.12 | |
21. | 30. 07. 2016 | Matyáš Martin | Brno - Líšeň, hasičská škola | 19,58 | 19.58 | 19.97 | -0.39 | |
23. | 30. 07. 2016 | Večeřa Martin | Brno - Líšeň, hasičská škola | 19,90 | 38.43 | 19.9 | 18.53 | |
Finále | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
4. | 12. 08. 2017 | Lesná, Fotbalové hřiště | 19,28 | 0 | 0 | 0 | ||
PS 12 muži | ||||||||
| Místo | Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | |
5. | 11. 08. 2018 | Lesná, fotbalové hřiště | 19,43 | 0 | 0 | 0 | ||
Klikněte na náhled a video se otevře v novém okně.





SDH Šaratice
Šaratice
Šaratice
Kalendář soutěží, výsledky a videa z celé republiky.